Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8751) F-ECT$ válasza Rotate (#8744) üzenetére


F-ECT$
titán

Ugye nem én vagyok béna, ha nem találom a fifa 12-t Playen?

Dive ever, work never.

(#8752) Psytech válasza F-ECT$ (#8751) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem, mert ott van az, de nekem is mind a két változat inkompatibilitást ír rá, amint bejelentkezek. Valószínűleg ezért nem is látom telón. (192 dpi is okozhat problémát nálam)

(#8753) the radish


the radish
senior tag

Hopsz.
Ilyenkor mi a teendő?

(#8754) Psytech válasza the radish (#8753) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez egyfájlos? Szerk.: minden hivatalos KIES-en elérhető frissítés egyfájlos. Mert akkor csak a pda-ba kell tallózni, a többibe nem. Ha 3 fájlos, akkor pda: code, phone: modem, csc: csc. De ahogy elnézem csak HOME van, az meg emlékeim szerint az egyfájlos ismérve. Akkor csak pda-ba tallózz és jó le fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#8755) F-ECT$ válasza Psytech (#8752) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam alap dpivel stb látszik. Így legyen becsületes az ember...

Dive ever, work never.

(#8756) Rotate válasza F-ECT$ (#8755) üzenetére


Rotate
veterán

az EA balfaszkodásának hála, a mi telefonunkra nincs a Play Árhuzázban, viszont ha lewarezolod, akkor működik... nc...

(#8757) somnia válasza Varszegig (#8672) üzenetére


somnia
őstag

Köszi a segítséget.
Betűről betűre megcsináltam, de a végén a Kies azt mondja, hogy a telefonom nem kompatibilis vele. Vagy valami ilyesmit.
Ha meg erre a Romra felteszem az ICS-t, akkor minden ok, kivéve, hogy nem látom a névjegyeket.
Rajta vannak a SIM-en, jól van betéve, de eleve a kezelőfelületen nincs olyan, hogy névjegyek.

(#8758) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Szóval az éjjel félálomban vettem észre, és írtam meg, akkor részletesebben:

Így néz ki alapból:

Első, rövid katt:

Második, hosszabb:

Vagy elsőre hosszú koppintás:

És az ébresztő:

Ha jól gondolom akkor EZ az az app.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8759) Psytech válasza somnia (#8757) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez (pirossal jelölve) nincs benne? :Y Lehetetlen....

[ Szerkesztve ]

(#8760) Zaji válasza the radish (#8753) üzenetére


Zaji
őstag

Már bocs, de olvasd el az 1. hsz-t!

[ Szerkesztve ]

(#8761) csabicska válasza kecsetihunor (#8758) üzenetére


csabicska
senior tag

Ki lehetne e vitelezni vhogyan ,hogy ne sötétüljön el teljesen ?
Köszi nagyon.

-Galaxy S20 - The best-

(#8762) somnia válasza Psytech (#8759) üzenetére


somnia
őstag

Ha a Phone gombra nyomok, ott nem jelenik meg a "névjegyek"

(#8763) Psytech válasza somnia (#8762) üzenetére


Psytech
senior tag

Az nem bug.... Az ICS-ben az ilyen lett és pont. A Samsung külön szedte a két appot, az egyik már nem elérhető a másikból. Ennyi. Engem is zavart az elején, mert praktikus kényelmi megoldás volt az úgy, de ez van.

(#8764) WaterWave nem olyan rossz az, de tény, hogy a samu féle nekem is jobban bejön :))

[ Szerkesztve ]

(#8764) WaterWave válasza kecsetihunor (#8758) üzenetére


WaterWave
veterán

ez az ébresztő egy kuka
vagy én nem tudtam még megszokni de borzasztó:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8765) kecsetihunor válasza csabicska (#8761) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Mondjuk, nem értem mi a lényege, hogy elsötétül...
Amúgy megjegyzem, ma nem ébresztett, legalábbis nem hallottam, és majdnem elaludtam a Forma 1-et :(((

De a tegnap ébresztett... Azt sajnálom, hogy ezekben az ébresztőkben nem lehet megadni, hogy páros/páratlan heteken ébresszen-e vagy sem, pedig nekem az lenne a jó...
Tudtok ilyen appot?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8766) csabám


csabám
addikt

Frissített google play.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8767) Psytech válasza csabám (#8766) üzenetére


Psytech
senior tag

Ritka-sz@r lett a saját alkalmazások kezelése benne.... :(

[ Szerkesztve ]

(#8768) the radish válasza Psytech (#8754) üzenetére


the radish
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

+1 Varszegignek. :)

[ Szerkesztve ]

(#8769) Piwi válasza Rotate (#8740) üzenetére


Piwi
addikt

én is el tudnám viselni itt a zsebemben :))

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#8770) Sógi


Sógi
addikt

Kiderült nálam a wifi csatlakozási probléma oka!
Már szinte az örület határán voltam a wifi miatt :D
Ezért a végén már feltettem full resettel és kisessel az ICS-t...Belső sd-m még sosem volt legyalulva május óta.
A routeren átállítottam (egy rakásszor újra is indítottam, hátha, de nem segített) a securityt wpa2-ről wpa-psk-ra és hibátlanul csatlakozik :C
Most kb 1-2 sec és csatlakozik is...Lehet a routerem is elég oldschool már..
Szóval ha valakinél jelentkezik wifi csatlakozási probléma, akkor az nem ICS hiba lesz..

Baromi furcsa volt kiessel frissíteni, de le a kalappal, 0 hiba :DDD
+ feltoltam az ICS domination témát (odex), arra figyeljetek, ha fent van akkor törölni kell a system/app-ok közül a systemui.odexet!
"- WITH ROOT EXPLORER APP GO TO SYSTEM/APP AND DELETE SystemUI.odex FILE
- REBOOT!!!"

(#8771) somnia válasza Psytech (#8763) üzenetére


somnia
őstag

Köszönöm.
Most már csak azt áruld el, hogy eddig ha hosszan nyomtam a kikapcs gombot, feljött egy menü, hogy adathasználat, kikapcs, stb, most ha hosszan nyomom nincs ott a menü, viszont egyből kikapcsol.
Ez a rész hová tünt?

(#8772) Richard! válasza Sógi (#8770) üzenetére


Richard!
addikt

Köszönjük,hasznos infó :R +1 :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8773) gereke


gereke
tag

Szisztok,

Tegnap tettem fel az ICS-t (LPQ), minden megy szépen :C csak a gyári böngésző nem :W . Vagyis elindul, elkezdi tölteni a kezdőlapot, majd kifagy és kilép.

Full wipe volt ICS csere elött és utánna is többször, menüből-kóddal-CWM-el, biztos ami biztos.

Már majdnem teljesen belaktam, nem szeretnék egy gyári reset-et. Lehet a gyári böngészőt valahogy újratelepíteni? Ezt csinálja 3G-n és WiFi-n is. Opera és Market is megy, tehát hálózat van.

Valakinek valami ötlete?

Köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

LYA-L29

(#8774) Sógi


Sógi
addikt

RED ICS :)
[THEME][LPQ/LP7] ICS RED * 18/03 Themed Google Maps and Fixes*

(#8772) richie900812: Igazán nics mit! Láttam, h páran szenvedtek emiatt és benne volt negatívumként az ICS tapasztalatokba pár hsz-ben, köztük én is ott voltam :D
Egyébként nagyon tuti az LPQ, GB-re tuti vissza nem megyek :P

[ Szerkesztve ]

(#8775) Rotate válasza gereke (#8773) üzenetére


Rotate
veterán

pedig gyári reset lesz szerintem a megoldás... eleve azzal kellett volna kezdeni... szerintem...

(#8776) Psytech válasza somnia (#8771) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem az tökéletesen működik. Hosszabban nyomva felugrik, nincs benne hiba.

(#8770) Sógi az a durva, hogy annyit pakolgattam a napokban romokat, hogy végül teljesen abban a hitben éltem, hogy nekem most deodexed ICS-m van fent (hiszen azt akartam feltenni utoljára :D), és rányomtam vertumus modját. Később vettem észre, hogy a system/app-ban látszik, hogy odex :DDD De addig sem problémázott, de utána azért biztos ami biztos alapon kitöröltem a systemui.odex-et én is.

(#8778) somnia nyomj neki egy gyári adat visszaállítást, vagy kódos resetet, szerintem helyrerakja.

[ Szerkesztve ]

(#8777) Richard! válasza Sógi (#8774) üzenetére


Richard!
addikt

én még a GB-t használom.még úgy érzem,h nem teljesen kiforrott ez az ICS.Majd talán pár hét/hónap múlva felrakom.Vagy ha kijon a T-s Kies-re...addig jól elvagyok R2 GB-jével... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8778) somnia válasza Psytech (#8776) üzenetére


somnia
őstag

Irigyellek.
Ha csak picit nyomom meg, akkor aludni megy, ha hosszabban, kikapcsol.
Megvan.
Beállítások--adathasználat--mobil adatok,ki-be.

[ Szerkesztve ]

(#8779) No.01


No.01
őstag

Legujabb megbizhato SW melyik mostansag... kihagytam ugy 2 honapot... igaz azota KK5 gond nelkul telejesit pedig nem kimeltem...

(#8780) Psytech válasza somnia (#8778) üzenetére


Psytech
senior tag

Ja, az adatot onnan is tudod ki-be kapcsolni. De az, hogy nincs felugró menüpont, hogy kikapcs/újraindít/repülő mód, stb az nem normális. Ha még nem laktad be, akkor resetet nem szabadna kihagyni, had térjen észhez :))

(#8781) Sógi válasza Psytech (#8776) üzenetére


Sógi
addikt

Jól nyomod :D Azt sem tudod mi van a telódon :C
Én most maradok a gyári odexen, nem is használtam még gyári romot kiessel frissítve :DDD
Mondjuk ez sem fog sokáig tartani :) Checkromig várok, ha egyáltalán lesz belőle ICS :U

(#8777) richie900812 : Mi bajod az ICS-el? Merthogy tök faszán működik, az biztos! :K
Én csak a wifivel szívtam, az összes appom szépen üzemel..

[ Szerkesztve ]

(#8782) Richard! válasza Sógi (#8781) üzenetére


Richard!
addikt

Még túl új ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8783) somnia válasza Psytech (#8780) üzenetére


somnia
őstag

Csináltam egy *2767*3855#-es resetet, de a helyzet egycsapásra mitsem változott.

(#8784) No.01 válasza Sógi (#8781) üzenetére


No.01
őstag

Na varjal mar nemcsak, h nem voltam de nem is olvastam a forumot mostmeg azt latom, h Sogi Kiessel frissitett ROM-ot hasznal? :Y

Mindjart megnezem, h jo oldalon vagyok-e egyaltalan :DDD :DDD

Mi kell ahhoz, h Kiessel frissitsek? Szimplan radugom vagy kell kis "elokeszulet"?

[ Szerkesztve ]

(#8785) Rotate válasza No.01 (#8784) üzenetére


Rotate
veterán

elvileg semmi, de én biztos ami biztos csináltam egy gyári visszaállítást SD formázással, hogy biztosan ne legyen gondom az appekkel... volt akinek enélkül sem lett, de volt akinek furábbnál furább dolgok történtek... a lényeg: nem árt ha megcsinálod, sőt...

(#8786) Psytech válasza somnia (#8783) üzenetére


Psytech
senior tag

Akkor nincs ötletem, olyannal, hogy a power gombra nem ugrik elő, olyannal még nem találkoztam :(

(#8781) Sógi hát no, sok volt aznap a romcsere :DDD Amúgy a wpa-s tippet köszi, így nekem is gyorsabban zár mint wpa2-n :R :) Checkrom meg tuti lesz, csak több idő mint a többiek.. De arra meg megéri várni, nagyon durva romja van GB-re is :D

[ Szerkesztve ]

(#8787) Gergőkee válasza No.01 (#8779) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Maradj kk5 ön. Van már ics is (official), de elég bugos még. Ha stabilitás kell, akkor kk5. Ha innovatív, tesztelő szeretnél lenni, akkor lpq (ics rom).

Szerk: kk5 ről nem fog menni a kies és az ota update, mert nem hivatalos, elfogadott rom a mi régiónkban. Kies vagy ota update xwki4-ről menne.

[ Szerkesztve ]

(#8788) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Sracok biztos volt mar de az ss launcherben a message miert nem indul el? Az az egy alkalmazas nem megy. Most probalom csak ki ti biztos hasznaljatok mar egy ideje...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8789) Rotate válasza Gergőkee (#8787) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk ez a tesztelő dolog nem teljesen így van... meg kell nézni a buglistát, a hibák nagyja rétegfeatúrához kapcsolódik, szóval jó eséllyel nagyon sok embernek nem is lesz gondja...

nézze meg a buglistát, ha onnan valami kell neki akkor ne rakja fel, de úgy általában nem rossz ez... exchange-et sem mindenki használ... jó a wifi lassabban kapcsolódik, ezt aláírom... nem is védeni akarom a Samsungot, de első hivatalos kiadásnak jó ez... most az elején szerintem még úgyis lesz havonta javítás hozzá, mint ahogy GB-hez is volt az elején, akkor lassult be a frissítések kiadása, mikor elértek egy stabil szintet, lásd nálatok XWKI4 nálam XXKI4...

szerintem nem kéne ennyire pánikba esni...

(#8790) somnia válasza Psytech (#8786) üzenetére


somnia
őstag

Neked melyik van fenn?

(#8791) Psytech válasza somnia (#8790) üzenetére


Psytech
senior tag

Stock (odex) XXLPQ.

(#8792) Soound válasza F-ECT$ (#8619) üzenetére


Soound
tag

f. yeah, működött. Bár érdekesen viselkedett TB. Appsaverrel én kimentettem külön apk-ba mind tb-t mint pro key-t. Ha le volt választva a SD kártya, és úgy akartam felrakni pro key-t akkor hibárt írt ki. Végül a megoldás az lett, hogy feldobtam pro key-t, majd miután már pro-ban futott TB, utánna kapcsoltam le SD kártyát. Minden szépen települt, köszi!

(#8793) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Felraktam a legujabb LPQ romot. Elotte volt wipe Clockworkmod-bol. Felment a rom, utana is csinaltam wipe-ot recoverybol. De ez a ket hiba tovabbra sem tunt el:

- Power gomb hosszan tartasara nem jon fel a menu, hanem rogton kikapcsol a telefon.
- Nem mukodik semelyik lockscreen, barmit allitok be, olyan mintha None-ra lenne allitva.
- Nincs a CRT TV-s kepernyo kikapcs animacio.

Belefutott mar valaki hasonloba?

(#8794) somnia válasza Psytech (#8791) üzenetére


somnia
őstag

Nekem is.
Most nyomtam egy wipe data/factory reset, wipe cache partitiont, de ugyanaz.
Vagyis semmi.

n0_gAboR

Üdvözöllek a klubban! :W

[ Szerkesztve ]

(#8795) csabicska


csabicska
senior tag

Ikonokat szeretnék cserélni Ics s-re.
Hová kellene másolni az csere ikonokat?
Köszi.

-Galaxy S20 - The best-

(#8796) Rotate válasza somnia (#8794) üzenetére


Rotate
veterán

factory reset + sd formázás is volt?

beállítások/mentés és visszaállítás/gyári adatok visszaállítása

ha ez megvolt, telefon elindul:

beállítások/tárhely/belső tárhely formázása

ezeknek segíteni kell..

[ Szerkesztve ]

(#8797) DarkByte


DarkByte
addikt

Ha most LPB ROM-om van fent, hogyan tudom legegyszerűbben feltenni az ICS Domination témás LPQ-t a mobilomra? Tegyek fel egy LPB root kernel-t és CWM-ből simán rakjam fel egymás után a két zip-et? Vagy előbb rakjam fel a gyári LPQ-t és arra root kernel-t és úgy a két zip-et? :F

(#8798) somnia válasza Rotate (#8796) üzenetére


somnia
őstag

Igen, most valószínűleg a baltával való formázás jön.

(#8799) C.Brigante válasza C.Brigante (#8788) üzenetére


C.Brigante
veterán

Kozben unistall megolotta a problemat. :D

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8800) No.01


No.01
őstag

Na ugylatom megint bele kell magamat asnom a dolgokba... Ugy elkapottt a frissitesi laaz de a nagy ROMolasba mar belefaradtam. Mukodjon jol nem akarok naponta 3-4 ROM-ot felrakni, mint az elejen csinaltam...

Lehet maradnom kellene a seggemen es orulnom, h mukodik ahogy kell :U (ebben meg a KK5-nel nincs stabilabb tudtommal)

Gondolkodoba estem...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.