Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8901) zack válasza mrsmile (#8899) üzenetére


zack
nagyúr

Mindenképpen szervíz. Ez nem normális. Vagy zárlatos a töltő, vagy a teló töltősorával nem jó valami. Esetleg még az lehet, hogy túlfeszt kapott a konnektor amibe a töltőt dugtad.
Így hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8902) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Köszönöm szépen, holnap a szervizben fogom kezdeni!

(#8903) Ntes


Ntes
tag

Valaki tud linkelni 1 multi csc-s rom-ot, amely jó az LPQ-hoz? Leginkább a csc lenne a fontos.

(#8904) gilfoyle válasza waces (#8881) üzenetére


gilfoyle
őstag

Sajna nekem az LP7-ben sem jó az exchange. Amúgy ha a google accot állítom be, akkor jó, a cégessel nem :(
Megy vissza a GB, aztán még várok újabb EU ICS-re.

(#8905) Rotate válasza Ntes (#8903) üzenetére


Rotate
veterán

LPQ-hoz? az eleve magyar, minek a multi CSC, az a LP7-hez kellene, hogy jó legyen nem?

(#8906) Ntes válasza Rotate (#8905) üzenetére


Ntes
tag

A mostanihoz csak a TMH kellene, de azt mondták, hogy nincs benne.. Most TMH-n vagyok, de visszaállításhoz kell majd XEH-ről. Lehet, hogy baromság.. :D

(#8907) C.Brigante válasza pzstm (#8891) üzenetére


C.Brigante
veterán

melyik wanamod van? nekem 9.5 fullos. (persze idovel ez is osszeszarhatja magat) de csak nem...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8908) Rotate válasza Ntes (#8906) üzenetére


Rotate
veterán

nekem ez már magas :D

(#8909) pzstm válasza C.Brigante (#8907) üzenetére


pzstm
titán

nekem stoc deodexed (rootolt) csak wanam csinálta. Teljesen gyári minden amúgy. verzió nem tudod ennél van-e...LPQ

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8910) zack válasza C.Brigante (#8907) üzenetére


zack
nagyúr

Van ehhez linked?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8911) Wisdome válasza zack (#8910) üzenetére


Wisdome
tag

WanamLite V9.5

[ Szerkesztve ]

(#8912) zseko válasza ERPY (#8454) üzenetére


zseko
veterán

Nálam nem működik, bármivel próbálom csak krix-kray van.

HR24.hu

(#8913) waces válasza doctorur (#8885) üzenetére


waces
aktív tag

pontosan. mivel nalam nem jelentkezett a hiba (de elkepzelheto, hogy kollegaknal igen), ezert gyujtom az infot, hogy ha valaki belefut az exchange connection hibaba, akkor merre is induljunk (mert oket se nyugtatna meg az a teny ha azt mondom, hogy nalam megy :) )

Every living creature on earth dies alone.

(#8914) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Mielőtt beviszem a szervizbe, az előtt kapjam le róla kompletten az LPQ-t és állítsam vissza gyári állapotba a telefont?

(#8915) Pro!Petya válasza pzstm (#8891) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én ezt a kombót nyomom, és teljes mértékben elégedett vagyok vele :

Deodexed LPQ rom + ICS Domination + Nova Prime :R
Belső + külső format azt csá....

(Jah az összes felesleges[számomra] dolog törölve Root Uninstallerrel)

a tbp nem gyere be... :)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8916) ERPY válasza zseko (#8912) üzenetére


ERPY
őstag

Alapban persze. Szét kell szedni az apk-t, nem csak kimásolgatni belőle a dolgokat.

(#8917) mrsmile válasza mrsmile (#8914) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Az előzőhöz kapcsolódva még egy kérdés?
A gyári visszaállításban elhangzik egy ilyen mondat:
7, esetleg ha ODIN-ból pakolgattunk custom romokat és a számlálónk nem áll "0"-án, akkor egy JIG segítségével nullázzuk.

Ezt a számlálót hol tudom megnézni hogy nekem 0-án áll-e?

(#8918) Rotate


Rotate
veterán

volt szó arról is, hogy ICS alatt annyira merül, hogy USB-ről csak lassítani lehet a merülést...

most USB hotspotként használom (mivel GB alatt nekem ez sem működött, és most végre ezt is tudom használni) és így netezek gépről a telefon netjével a gépen, és nem hogy nem merül, de lassacskán töltődik is... jó, gondolom ha menne a képernyő akkor már merülne, de gondolom azért a hotspot funkció is fogyaszt...

(#8919) HUTCHDB válasza mrsmile (#8917) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tedd download módba és azonnal kiírja!

MÁS:
én vagyok béna, vagy tényleg nem találok sehol 3 fájl-os LPQ-t és LP7-et? :B

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8920) mrsmile válasza HUTCHDB (#8919) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Ezt idáig értem, de hol írja ki?:) A jobb felső sarokban kell néznem?
Mert ott ír egy ilyet:
Product name: FT-I9100
Custom Binary Download: Yes ( 2 counts)
Current Binary: CUSTOM

Tehát akkor a zárójelben azt írja, hogy már volt 2x? Pontosan mi ez JIG, és hol tudok ilyet beszerezni?

(#8921) Rotate válasza mrsmile (#8920) üzenetére


Rotate
veterán

azt hiszem a szervizzel még várj egy picit :) azt a 2-est még mindenképp nullázd le, és állíts vissza egy gyári állapotot :)

(#8922) HUTCHDB válasza mrsmile (#8920) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Custom Binary Download: Yes ( 2 counts)
2 x volt már odinnal frissítve.
vagyis a számlálód 2 áll.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8923) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Persze, én is úgy gondoltam hogy nullázom, valamint mindent gyárira állítok vissza.
Csak az a kérdés hogy honnan szerezhetek egy ilyen JIG-et, és hogy tulajdonképpen mi is ez?

(#8924) Rotate válasza HUTCHDB (#8922) üzenetére


Rotate
veterán

nem az Odin a gond, hanem, hogy 2x volt custom kernel flashelve... és a következő sorban írja, hogy jelenleg is az van rajta...

(#8925) ferike77


ferike77
tag

Sziasztok!

Feltettem LPQ-t de véletlenül töröltem a mem.kártyáról a Dcim mappát elvesztek a képeim!

DE!!!!!!!!!!!

Van egy nandroid mentésem GB-ről!
Megtudná valaki mondani hol találom benne a képeket pc-n kibontva MERT

NINCS kedvem visszatenni a telóra és újból felgyűrni az LPQ-t!!

KÖSZI!

iPhone 15 Pro Max

(#8926) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Honnan tudnék szerezni/venni/csinálni egy ilyen JIG-et?

(#8927) kali válasza mrsmile (#8926) üzenetére


kali
legenda

1 darab 300k vagy 3 darab 100k ellenállás - utóbbiak sorosan bekötve!
én egy régi tv készülékben találtam utóbbi felállásban, összeforrasztottam azokat, egy usb adatkábel adott végét levágtam, és annak a megfelelő lábaira ráforrasztottam az ellenállások két végét, és kész!

[ Szerkesztve ]

(#8928) mrsmile válasza kali (#8927) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Szóval akkor mégis csak vennem kell egy ilyet! de azért köszönöm :)

(#8929) Rotate válasza mrsmile (#8928) üzenetére


Rotate
veterán

látom budapesti vagy, szerintem ha valakit szépen megkérsz akkor ad neked kölcsön holnapra, szerintem itt tucatjával vannak a budapestiek, aztán amíg szervizben lesz a teló addig beszerzel egy sajátot :)

(#8930) migabi24 válasza ferike77 (#8925) üzenetére


migabi24
nagyúr

A képeid elvesztek, azt nem menti a nandroid

(#8931) ha3fis válasza mrsmile (#8928) üzenetére


ha3fis
tag

En TriangleAway progival csinaltam, LPB-n mukodott.

(#8932) horseface77 válasza ha3fis (#8931) üzenetére


horseface77
tag

+1. Ics-en teszi a dolgát rendesen.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8933) mrsmile válasza Rotate (#8929) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Ez egy elég jó ötlet, amit köszönök is, csak az a baj, hogy mivel itt volt a négynapos ünnep ezért a családomnál vidéken tartózkodom, és csak jövőhét végén érkezem vissza Budapestre. Ezért inkább rendeltem egyet vateráról 999 FT-ért. Remélem, hogy már a jövőhéten megjön, és akkor a hétvége felé betudom vinni a szervizbe, addig meg csak kibirom vele valahogy! :)

(#8934) clip086 válasza Rotate (#8924) üzenetére


clip086
csendes tag

Egyébként nem értem, ha a leírás szerint a JIG-el való nullázás után rakja rá a "régi" romot, akkor ugyanúgy növekedni fog a számláló, nem? :U

ICS-en meg a Triangle Away nekem is jól működik, nem kell megijedni az elrettentő szövegekkel a téglázást illetően :)

[ Szerkesztve ]

(#8935) mrsmile válasza clip086 (#8934) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Azután kell JIG-el nullázni, hogy feltetted a gyári vagy régi romot..

(#8936) clip086 válasza mrsmile (#8935) üzenetére


clip086
csendes tag

Itt a "független" résznél pont fordítva írja... Szerintem ez így nem jó.
[Link]

[ Szerkesztve ]

(#8937) F-ECT$ válasza Richard! (#8856) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 500 Mb-os netem van, de otthon wifin nyomom, amin havi 4-5 GB még összejön.

Dive ever, work never.

(#8938) mrsmile válasza clip086 (#8936) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Akkor elnézést kérek, tényleg így van. Én T-Mobiles vagyok szóval azért mertem a szavaddal szembeszállni.

(#8939) znagy69 válasza HUTCHDB (#8919) üzenetére


znagy69
őstag

Én mintha olvastam volna valahol linket, de nem találom, pedig kerestem.

(#8940) HUTCHDB válasza Rotate (#8924) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

lehet, hogy ezt jelenti, de en mar vagy 100 custom romot tettem fel ra cwm-bol.
viszont ossz - vissz 2 alkalommal tettem fel ra odinnal nem gyari 3 fajl-os romot, es a szamlalom 2 all.
igy akkor szerintem az odinhoz es nem a custom romok szamahoz tartozik a szamlalo.
de ez igazabol lenyegtelen. :)

viszont kali mster ha aktiv lenne ezen au sgs2 vonalon, biztos osszepakolt volna egy jo 3 fajlos romot multi csc-vel.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8941) Psytech válasza HUTCHDB (#8919) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem a 3 fájlos dolog csak mende-monda volt.
Szerintem nem létezik belőle 3 fájlos, az is az én álláspontomat támasztja alá, hogy bármelyik rom ami hivatalosan kies-en keresztül frissíthető, az mind 1 fájlos.
De ha valaki tud 3 fájlos fellelhetőséget, ne tartsa magában :R

Ja és szerintem nem menne az LP7 multi-csc magyarul... Arra hívták fel a figyelmemet, hogy attól, hogy a pc xeh, attól még az appok nincsenek benne magyarra fordított változatban is.

(#8942) kali válasza clip086 (#8936) üzenetére


kali
legenda

attól függ, hogy adott firmware/kernel alatt működik a jig, vagy sem!?!?
amennyiben igen, úgy mindegy, mert nullázás után a "gyári" firmware odin által történő felhúzásakor nem ugrik a számláló!
ellenben ha olyan firmware verzió van fent, ami alatt nem működik a jig, úgy először felhúzandó olyan firmware, aminél már okés a jig, és úgy kell nullázni a számlálót!

[ Szerkesztve ]

(#8943) clip086 válasza kali (#8942) üzenetére


clip086
csendes tag

Szóval akkor hivatalos firmware Odinnal való felrakásakor nem ugrik a számláló? Hol dől az el, hogy hivatalos-e? Eddig azt hittem, ha Odin, akkor mindig ugrik.

(#8944) Szelley válasza clip086 (#8943) üzenetére


Szelley
senior tag

amit samfirm.ről szedsz le, felrakod és nem rootolod akkor nem számol a számláló. legtöbb custom rom gyárilag rootolva van, ezért számolja. viszont cwm-ből telepítve megintcsak nem számolja tudtommal :)

(#8945) waces válasza clip086 (#8943) üzenetére


waces
aktív tag

nem. nalam is 2-n allt a szamlalo es azert 2-nel tobb rom ment ra odinnal (most kapasbol ketto, amig megcsinaltam, hogy kies ujra lassa es kiessel mehessen fel az ics)

Every living creature on earth dies alone.

(#8946) Rotate válasza HUTCHDB (#8940) üzenetére


Rotate
veterán

Odin-os custom kernel flasht számolja, CWM-et nem :) de ha Odinnal sima gyárikat pakolsz saját kernellel, akkor nem mozdul sehova :) mondom ezt úgy, hogy eddig még csak Kiesszel frissítettem :D

(#8947) waces válasza Szelley (#8944) üzenetére


waces
aktív tag

egyebkent szamit valamit a szamlalas? marmint a hivatalos szerviztol eltekintve? tehat van pl valami limit?

Every living creature on earth dies alone.

(#8948) Richard! válasza F-ECT$ (#8937) üzenetére


Richard!
addikt

nálam is ugyan ez a helyzet :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8949) HUTCHDB válasza Rotate (#8946) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, pontosan errol beszeltem :)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8950) Szelley válasza waces (#8947) üzenetére


Szelley
senior tag

én akármit csinálok a telefonnal, mindig JIGelem a picsáját :) Pár napja szó volt róla hogy van akinek már 50+nál jár a számláló, de szerintem semmit nem számít ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.