Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8951) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Valaki linkeljen plíz Triangle away-t LPQ-hoz!
THX :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8952) csabám válasza Pro!Petya (#8951) üzenetére


csabám
addikt

Tessék.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8953) horseface77 válasza Pro!Petya (#8951) üzenetére


horseface77
tag

Play-en is fent van.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8954) Pro!Petya válasza csabám (#8952) üzenetére


Pro!Petya
addikt

:R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8955) zseko válasza ERPY (#8916) üzenetére


zseko
veterán

Értem. Eddig csak simán kimásoltam belőle az xml-t, képnél működik. És mivel tudom szétszedni?

HR24.hu

(#8956) djapor96 válasza Gergőkee (#8708) üzenetére


djapor96
őstag

Igazából egy nagyszerű van abban amit az Apple és Steve Job csinál(t)..... Eladta az amerikai álmot.... Elhitette a világgal, hogy az IPhone az első okostelefon, pedig nekem ,már akkor érintőképernyős, GPS, GSM modulos PDA -m volt, amikor az IPhone még csak gondolat sem volt..... Szóval fölépített köré egy álmot, egy életérzést és azt adja el...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8957) waces válasza djapor96 (#8956) üzenetére


waces
aktív tag

erre irtak valahol, hogy jobs legnagyobb talalmanya az apple-vasarlo :)

Every living creature on earth dies alone.

(#8958) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#8951) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pöpec!! Most már nullázva is van a számláló, és 3szögem sincs!!! :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8959) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Senki nem tud segíteni, hogy mi lehet a baj azt írja ki mikor a kies-re akarom csatlakoztatni usb-vel, hogy a telefon adatait nem tudja beolvasni. Valaki segítsen.

(#8960) WaterWave válasza Szelley (#8950) üzenetére


WaterWave
veterán

80 nál is járhat, akkor se számítana...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8961) varjasim


varjasim
csendes tag

Tudna valaki egy linket I9100DXLP7 letöltésre .tar file-ban? Zip-ben recovery-ből install aborted állandóan. :W
Köszi

(#8962) mrsmile válasza Pro!Petya (#8958) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Áhh, ez nagyon király, szóval JIG sem kell és már ígyis nullázva van! Ez nagyon full, köszönöm szépen!!!

(#8963) clip086 válasza varjasim (#8961) üzenetére


clip086
csendes tag

Itt keress rá, hogy LP7. Nekem most csak a torrent működik, a direkt letöltétes nem, de az még gyorsabb is.

(#8964) varjasim


varjasim
csendes tag

Bocs a dupláért, és bocs a hülye kérdésért, nyilván a zip-ben volt a tar file. :D

(#8965) adodaniel


adodaniel
őstag

Sziasztok! Szoftverfrissítés előtt TBP-vel lementettem a programokat, majd vissza, viszont marketbe nem telepítettnek jelez sokat ami vissza lett ugye állítva. Eddig ez nem volt gond, már a Market doki-t is lefuttattam, restart, de csak nem jó. Erre van ötlet?

(#8966) bakos1


bakos1
tag

A rendszer memóriát mivel tudom megnézni?Mekkora a szabad hely, és a rendszer mennyit foglal le. :F

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#8967) Pro!Petya válasza mrsmile (#8962) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igazán nincs mit... :)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8968) mycso válasza bakos1 (#8966) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Középsô gomb hosszan majd feladatkezelô.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8969) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Üdvözletem fórumlakók!

Ismerősöm ma lett egy S II-es boldog tulajdonosa!
Szeretném tőletek megtudni, hogy elsőnek mit ajánlotok neki kipróbálásra? Milyen app-okat szükségszerű feltelepítenie.

Jómagam egy S1-es birtoklok, elsö perctől ROMboltam, viszont ö nem akarja ennyire belenyúlni (mondtam neki, hogy ez semmiség, és alap, de ö hajthatatlan, és amúgyis nagyon kezdő még, szal lehet jobb is, hogy nem root-olja és ROMbolja szét.... bár én azt csinálnám!)

Nagy hirtelen Viber, 3gWatchdog, MIUI Lock, ADW EX, Beautiful Widgets került rá elsö körben.
Mik vannak, amik még úgymondd alap programok SII-n?

Illetve ha mégis tanácsoltok valami frankó kis ROM-ot, akkor én ráteszem neki, de neki olyan kell, amin minden pöpec, mert abszolút analfabéta még hozzá.

+1 kérdés: Navit esetleg milyet ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#8970) Pro!Petya válasza ForRedGlory (#8838) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hy!
Szerintem ezt is bele lehetne illeszteni az 1. Hsz-hoz , azon belül a root részhez
TriangleAway
:R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8971) F-ECT$


F-ECT$
titán

Criskelo LPQ-n tökéletesen működik a TriangleAway - számláló nullázva, nincs háromszög.

Dive ever, work never.

(#8972) p87


p87
senior tag

Nektek mennyi idő telik el míg megjelenik a zárképernyő ha lezárt telefonon megnyojátok a feloldó kapcsolót?
Mikor frissítettem ICS-re megörültem, hogy ezt is javították mert addig 2 másodpercig sötét volt a kijelző megnyomás után. ICS után egy pillanat alatt feljött a képernyő, most meg megint kell neki 2 másodperc.
Nem tudom mi lett, valami bekavar vagy az volt a hiba mikor hirtelen feljött a képernyő.

(#8973) Pro!Petya válasza p87 (#8972) üzenetére


Pro!Petya
addikt

max 1 sec

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8974) hanczur válasza F-ECT$ (#8971) üzenetére


hanczur
csendes tag

Omega 5.1el is. számláló nulla, háromszög eltűnt... :))

(#8975) F-ECT$ válasza B.Ricsike (#8969) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért nagy különbség nincs szoftveresen az S1 és S2 között, ami ott jó, az jó itt is. 3 dolog:
-van android app topic
-S2-re érdemes lehet ICS-t tenni (nem kell hozzá root, simán a KIES felteszi, ha független a teló)
-a lista meg szubjektív, de persze nem árt egy launcher, egy widget pack, normális fájlkezelő, hang és videólejátszó, skype, viber, ofiice, pdf, flash player, opera-ból valamelyik, néhány játék, és persze képek, zenék, filmek :)

Dive ever, work never.

(#8976) tesopapa válasza Rotate (#8744) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Tényleg, a GTA megjavult?: Nálad volt rossz nem?

(#8977) bakos1 válasza mycso (#8968) üzenetére


bakos1
tag

Bocsi.Nem a ramra gondoltam, hanem a rom a rendszerben mennyi helyet foglal le a renszerre elkülönített helyből. Olvastam, hogy pár embernek kiírta a kütyü, hogy elfogyott a hely. Azért köszi.

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#8978) knyitogato válasza B.Ricsike (#8969) üzenetére


knyitogato
őstag

Tökéletesen felesleges romolni, szemben az SGS-sel. Szuper a gép a gyárival is.

[ Szerkesztve ]

(#8979) p87 válasza Pro!Petya (#8973) üzenetére


p87
senior tag

Akkor nálam valami bekavart, megpróbálom kideríteni...

(#8980) mycso válasza bakos1 (#8977) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akkor TBP vagy pl root explorer amiben megtudod nézni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8981) Rotate válasza tesopapa (#8976) üzenetére


Rotate
veterán

látod, ezt meg is próbálom :)

(#8982) HUTCHDB válasza B.Ricsike (#8969) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Üdv! :)
Mi mást ajánlanék, mint egy jó MIUI-t! :B
Minden tökéletesen működik benne!
Ezt tedd fel neki....ha jobb üzemidőt szeretnél és nem fontos a BLN, akkor ezt a kernelt kell hozzá feltenni ezzel a modemmel.
Kernel feltétel előtt ezt a tisztítót le kell futtatni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8983) bakos1 válasza mycso (#8980) üzenetére


bakos1
tag

Köszi.Megkeresem.Üdv. :C :R

Nem semmi ez csak 500 Mbyte. Ez igy jó?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#8984) WaterWave


WaterWave
veterán

jöhetne már olyan ics főzelék amiben benne van a bln
nagyon hiányzik :(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8985) Rotate válasza tesopapa (#8976) üzenetére


Rotate
veterán

most elindítottam 2x, először megcsináltam egy missziót, másodszorra csak mászkáltam a városban... és nem dobott ki egyik alkalommal sem, pedig ennyi után már kidobott volna... majd még próbálgatom, de úgy néz ki ICS-vel ez is jobb lett :)

(#8986) waces válasza B.Ricsike (#8969) üzenetére


waces
aktív tag

nincs ultimate lista, hogy mik szuksegesek. ezt majd o tudja eldonteni, hogy mit akar hasznalni/mire van szuksege. illetve, hogy mennyit szan a programokra (pl vehet x ft-ert navigont, de mellette a google navigation is tokeletes turn-by-turn navigacio).
van aki rogton vmilyen launchert rak fel, masnak eleg a default is (pl en megorulok a launcherektol es boven jo az gyari, viszont touchdown nelkul nem tudnek elni :) ).

rom-al en nem kuzdenek, mert jo a gyari (ez is szvsz).

Every living creature on earth dies alone.

(#8987) Varszegig válasza bakos1 (#8977) üzenetére


Varszegig
veterán

storage analyser a marketen. must have

(#8988) adodaniel


adodaniel
őstag

Sziasztok! Szoftverfrissítés előtt TBP-vel lementettem a programokat, majd vissza, viszont marketbe nem telepítettnek jelez sokat ami vissza lett ugye állítva. Eddig ez nem volt gond, már a Market doki-t is lefuttattam, restart, de csak nem jó. Erre van ötlet?

(#8989) B.Ricsike válasza HUTCHDB (#8982) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Frankó!!

Majd rábeszélem valahogy!

És itt a MIUI már teljesen zökkenő mentesen müködik? S1nél voltak kisebb hibái ugye.
Illetve nem lenne jobb akkor már egy ICS? Igaz Vodás, de gondolom vannak jó kis Custom ROM-ok.

u.i.: Még a végén ismét belevetem magam a nagy ROM-olásba! Bár én már csak egy S III-ra fogom cseréni az S1-em! Amugy annyira nem estem hasra az SII-töl. Többet vártam. Bár lehet a gyári ROM a hibás, és egy jó Custom Gyári vagy MIUI ROM-mal majd eldobom az agyam töle.

(#8990) Rotate válasza adodaniel (#8988) üzenetére


Rotate
veterán

előszöris nem tartom jó ötletnek a GB-ről visszaállított dolgokat ICS-re, csak a gond van velük...

másodszor meg, szerintem azért nem válaszol senki harmadszor sem, mert nem tudják a választ... :K

(#8991) HUTCHDB válasza B.Ricsike (#8989) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mint ahogy irtam, minden jol mukodik a miui-ban.

ha emlekszel korabban az sgs1 topicban kifejtettem a velemenyemet az 1 es a 2 kozotti kulonbsegrol.

sokan itt a gyari s2 romot istenitik......szoval en ezt nem ragoznam.

az ics-t egyesek istenitik, mig masok (mint pl. en ) kevesbe es visszaternek a gb alapu romhoz.
de ha ram hallgatsz, azt csinalsz, amit akarsz! :DDD

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8992) crane75 válasza csabám (#8952) üzenetére


crane75
senior tag

Ez a triangle away verzió KK5-höz is jó?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#8993) tesopapa válasza muveszur (#7851) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Az "ICS Domination theme LPQ" témából ezt a DARK CHROME verziót nem tudja valaki "beszerezni"?
Elvileg támogatni kéne a fickót, ami néhány dodóig nem gond de 15 $ :Y !!!!!

[ Szerkesztve ]

(#8994) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Valaki használ TuneIn Radio Pro-t? Nálam nem akar menni ICS alatt HSPDA-n, megy WiFi-n...

Azt írja ha mobilnetröl lépek rá, hogy nem tudja az állomást betölteni...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8995) adodaniel válasza Rotate (#8990) üzenetére


adodaniel
őstag

GB-s mentés, feltettem ICS-t nem tetszett, vissza ment GB, úgyhogy itt nem lehet gond :)

(#8996) Myair


Myair
tag

Tudnátok ajánlani egy nagyon jó launchert? Ics gyári alá. Köszi

(#8997) pergabb


pergabb
senior tag

na most nem samsung gyári akkuval mi a helyzet?
pl ez? : LINK

(#8998) djapor96 válasza Psytech (#8763) üzenetére


djapor96
őstag

R2 félbehagyott XXLPQ romjának egyik screenshot-ján ott a gomb, ugyan a kedvencek meg hiányzik.... szóval elvileg össze lehet hozni..... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8999) HUTCHDB válasza tesopapa (#8993) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no ez mar nekem is tetszik!
jol latom, hogy nem lehet letolteni, nincs link?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9000) Stonecold


Stonecold
csendes tag

Feltettem az S II -re a Ice Cream Sandwich-et, amivel nem is lenne gond, de valamiért a telefon jobb oldali gombja, ahol korábban lehet választani csendes mód, Adathálózat üzemmód, repülő üzemmód, és a kikapcsolás között, csak egy funkcióra a kikapcsolásra szűkült. Ez ilyen, vagy?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.