Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9501) Psytech válasza DeathAdder (#9500) üzenetére


Psytech
senior tag

Ellenőrizd le most az imei-t. Mind a tárcsázós kóddal (*#06# ) , mind a telefon névjegyénél.
Ja és hasonlítsd össze az akksi alatti imei számmal :)

[ Szerkesztve ]

(#9502) pzstm válasza DeathAdder (#9500) üzenetére


pzstm
titán

hálózatod és imeid van?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9503) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Sziasztok!
Ma adtam le a telefonomat a T-mobile szervizben Salgótarjánban.
Hogy ismeritek őket mennyire gyors a szervizük, számít az hogy itt adtam le?
Valamint lehetséges az hogy már ICS-vel fogom visszakapni?

(#9504) DeathAdder válasza Psytech (#9501) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tökre ugyanaz mint az előbb :(((
Valamit rosszul csinálhattam?

(#9502) pzstm- Mindjárt megnézem a hálózatot is, 2p

(#9505) kungzi válasza mrsmile (#9503) üzenetére


kungzi
veterán

T-s szervíz nem hiszem, hogy ICS-vel adja majd vissza

(#9504) DeathAdder

attól, hogy törölted azt fájlt és attól, hogy a telefon lementi az adatokat abba a bizonyos efs mappába nem biztos, hogy szoftveresen te visszatudod állítani. én is mikor bevittem a debreceni samsung szervízbe, azt mondta az ottani csávó, hogy ők ezzel nem tudnak mit csinálni, mert nincs hozzá eszközük és jogosultságuk, nem mindenki piszkálhat bele a telefon imei számába. azt mondták fel kell küldeni pestre a központi szervízbe, ahol speciális kábellel és programmal bele kell nyúlni az alaplapba, amit csak ott tudnak megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#9506) pzstm válasza DeathAdder (#9504) üzenetére


pzstm
titán

szerintem mehet a 3+1 fájlos gyári rom felrakása reparttal.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9507) DeathAdder válasza pzstm (#9506) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rendben :R
Viszont hálózat továbbra sem jön be :F

(#9508) pzstm válasza DeathAdder (#9507) üzenetére


pzstm
titán

persze hogy nem, mivel nincs IMEI. Én 3+1 fájlos repartos dolgot javasolnék mindenekelőtt, utána gyere vissza és meséld el mi a helyzet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9509) Psytech válasza DeathAdder (#9504) üzenetére


Psytech
senior tag

Hmm, az rossz hír :( Mert nekem ezzel a módszerrel visszaállította, amikor az efs mappa bemásolása nem segített... Még annyit esetleg érdemes megpróbálni majd ha ez így nem lesz sehogy sem jó, hogy egy teljesen új 3+1 fájlos firmet ráhúzni reparttal, az full szűz rom, ki tudja, lehet jó lesz :) Az android tud úgy működni, ahogy sosem várnánk... Nincsen olyan, hogy egyfajta megoldás biztos nem segít, mert akár még működhet is. (tapasztalat)

(#9508) pzstm ahogy mondod :R

[ Szerkesztve ]

(#9510) bobooo válasza mrsmile (#9503) üzenetére


bobooo
addikt

mivel a Samsung leállt az ICS frissítésekkel mert teljesen bugos lett a rendszer és ajánlja h tegyék vissza GB-re a júzerek a telefont ezért biztosan nem fogod visza kapni ICSvel... majd csak április vége-május elején jönnek Samsungokra az ICS frissítések. :( forrás

(#9511) DeathAdder válasza Psytech (#9509) üzenetére


DeathAdder
veterán

Próbálkozom.
Egyébként a gyári romokat már nem a samfirmwareről szedik?
Valahogy teljesen más az oldal amióta utoljára láttam és bejelentkezni, sőtt regisztrálni sem tudok :(

(#9512) Psytech válasza DeathAdder (#9511) üzenetére


Psytech
senior tag

Én sammobile.com-ról szoktam bejelentkezni, de mondjuk ez nem hiszem, hogy számítana... :D De amúgy ott kell lennie a firm-eknek.

(#9510) BoboDJ ez azért így igencsak ferdítés, mert: az XXLPQ egy már kiadott hivatalos ICS az S2-re. Ezt már megkapták a szolgáltatók aznap amikor kijött KIES-re. Már náluk a labda, ők megmódosítják amit akarnak és utána ráküldik KIES-re. Szóval az, hogy a Note ICS frissítést kitolták, az már nem befolyásolja az S2 frissítését, mert az már ki van adva. De a hónap vége előtt nem lehet számítani a szolgáltatós romokra, az majdnem fix.

[ Szerkesztve ]

(#9513) ibenny válasza DeathAdder (#9511) üzenetére


ibenny
senior tag

A Sammobile-ra menj, oda koltoztek at a romok.

(#9514) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi :R
Látszik, hogy régen jártam már itt :O

(#9515) Rotate válasza bobooo (#9510) üzenetére


Rotate
veterán

a Sammobile ilyet nem írt, a Note-ra késni fo, de az S2-re továbbra is elérhető, tegnap jött ki a kernel forrás is...

a magyar média egy jó nagy tájékozatlan kamugyár...

[ Szerkesztve ]

(#9516) pzstm válasza Rotate (#9515) üzenetére


pzstm
titán

és a külföldi nyelvtudásról még nem is szóltál ;) Fordítások pontossága...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9517) DeathAdder válasza Psytech (#9512) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos se bejelentkezni, se regisztrálni nem tudok :(
Esetleg kaphatok egy 3+1 es linket?

(#9518) Rotate válasza pzstm (#9516) üzenetére


Rotate
veterán

ez meg a másik... máig az van az összes magyar portálon, hogy kötelező lesz a holo téma, ami egy baromi nagy elferdítése a valós híreknek... az emberek meg elhiszik, aztán a gyártóra vannak felháborodva...

(#9519) znagy69


znagy69
őstag

Nem tudom itt S2-n hogy van, de S1-en volt egy "alap" rom ami nála mindig visszahozta IMEI-t, amikor elment.
Nem lehet a KK5 ilyen? Lehet érdemes lenne az emmc formatot is amit írtatok ma már itt.

(#9520) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Háát srácok, szerintem én rakom vissza a CheckromRevo HD V6-ot, az hibátlan volt. Ezzel az ICS-sel csak a gondom van:
- Hatalmas battery drain-t kaptam nemrég
- Nem tudok bejelentkezni a Samsung fiókba, ami a Dive miatt lenne k*rva fontos
- Nem indul a Navigon (ami nekem szintén létfontosság) + 1-2 program
- Néha beragad a wifi gomb

Volt kódos factory reset, meg az összes wipe, és ezek ellenére csinálja ezeket.
Szerintem majd visszatérek rá 1-2 hónap múlva mikor már jönnek stabilabb verziók

:(((

(#9521) Rotate válasza Sanci789 (#9520) üzenetére


Rotate
veterán

a wifis dolog nálam magától elmúlt...

a merülés szerintem nem az ICS hibája, inkább valamely programé...

(#9522) Psytech válasza DeathAdder (#9517) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez ha minden igaz, akkor 3+1 fájlos XXKI3

kollégák, javítsatok ha nem ez, mert gyári romokban nem vagyok a legjobb :D (sőt egyikben sem, én csak lelkes amatőr volnék :DDD) De mycso leírása szerint ez az, neki pedig azért csak elhiszem :R

(#9520) Sanci789 Samsung fiókba megpróbáltad úgy, ahogy a tegnapi kérdésedre válaszoltam?

[ Szerkesztve ]

(#9523) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Üdv.
Nos nem tudom, hogy kivel fordult elő és kivel nem, de nekem LPQ-val nem működik sem az OTG sem az MHL kábel. GB alatt ment mind2ő.

+ Továbbra sem tudom működésre bírni egyik navit sem, a 3betűs sehol nem talál műholdat, a sygic bennt a lakásban talál(nyilván a wifi miatt) de szabad ég alatt nem. ötlet?

(#9524) DeathAdder válasza Psytech (#9522) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szedem és meglesem, köszi szépen :R
Nemtudom miért nem tudok beregizni az oldalra :(((

(#9525) Sanci789 válasza Psytech (#9522) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Megpróbáltam, és nem jó. Most, hogy visszaraktam Checkrom-ot, egyből be tudtam jelentkezni. Azért köszi a segítséget :)

(#9526) Psytech válasza Sanci789 (#9525) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezt szomorúan hallom, mert nekem működött.
De abban igazad van abszolút, hogy Checkrom V6 egy tökéletes rom :) Csak jönne már ki végre ICS-vel :DD

(#9527) DeathAdder válasza Psytech (#9522) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, ez 3+1 :K
Most jött le, köszönöm a linket.
Rakom is fel :C

(#9528) ezzio


ezzio
tag

letöltötem ez a romot a sammobileról

I9100XXLPQ_I9100H3GLP2_H3G.zip

ezt ki kell csomagolni vagy csak simán mehet be a pda részhez?
mert ha ki kell akkor valamiért hibát ir

(#9529) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ami az igazságot illeti nagyon kezd elegem lenni ebből az egy készülékből.
Még odinnal sem tudom rátolni a szoftot :W

10 perce ugyanitt áll.

Már legalább 100x odinoztam csak S2-vel életemben, de ilyet még nem láttam :(

Le merjem állítani és újrakezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#9530) Rotate válasza ezzio (#9528) üzenetére


Rotate
veterán

de miért nem a magyart töltötted? ez valami külföldi szolgáltatós rom... amúgy ki kéne csomagolni...

(#9531) ezzio válasza Rotate (#9530) üzenetére


ezzio
tag

azért mert nem mo.-n élek és ez a szolgáltatóm. de nem engedi kibontani mert crc hibát ir...

(#9532) Rotate válasza ezzio (#9531) üzenetére


Rotate
veterán

akkor valszeg nem jött le az egész, hanem megszakadt valahol... mekkora a zip mérete?

(#9533) zseko válasza Richard (#9447) üzenetére


zseko
veterán

És stock rom volt az a GB, vagy cseréltél kernelt? Ugyanis azokban módosították ezt, így persze hogy nem láttad annyinak. Nálam is ugyanez volt/van.

HR24.hu

(#9534) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Másodszorra sikeresen ráment, na erre kíváncsi leszek!

Szerk: Továbbra sincs IMEI szám :(
Lehet még itt valamit tenni?

[ Szerkesztve ]

(#9535) ezzio válasza Rotate (#9532) üzenetére


ezzio
tag

548.4mb

(#9536) fuximaxi válasza DeathAdder (#9534) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Szépen megpróbáljátok eltüntetni a nyomait a mindenféle rom frissítésnek, és egy magyar samsung szerviznél leadni. Maximum kell hozzá egy gari jegy és egy számla.

Illetve JTAG és vissza lehet írni, de azt nem tudod megcsinálni otthon.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#9537) Wisdome


Wisdome
tag

Valaki aki biztosan tudja..: ha a SensatioN rom-ból kivadászom a billentyűzet apk-ját és felrakom ICS rom-ra akkor van esély a működésre? Az Sn. rom GB-s, nem tudom így mennyire működne a dolog. Azért érdekelne, mert komolyan nem találok ennél normálisabb billentyűzetet.. :DDD Eddig ez volt számomra a legtutibb, az ICS-s nekem azért nem tetszik, mert szerintem túl kicsi, mármint jóval alacsonyabb mint a többi, aztán smart keyboard-hoz találtam olyat ami nem rossz, de mégsem az igazi..

[ Szerkesztve ]

(#9538) DeathAdder válasza fuximaxi (#9536) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem megvan a régi SGS2-m lementett EFS mappája, azzal esetleg tudnék valamit kommbinálni? :DDD

(#9539) ezzio válasza Rotate (#9530) üzenetére


ezzio
tag

leszedtem megint de igy sem jó. crc hibát ir de nemtudom miért... pedig benne van az md5 fájl

(#9540) djapor96 válasza DeathAdder (#9534) üzenetére


djapor96
őstag

Tegyél rá egy Vodas romot aztán irany a samu szerviz... Ők leszarjak a függetlenitest..

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9541) djapor96 válasza DeathAdder (#9538) üzenetére


djapor96
őstag

Mi lett a régivel? Eladtad? Független volt?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9542) Rotate válasza ezzio (#9539) üzenetére


Rotate
veterán

nem kér jelszót? fogalmam sincs mi lehet akkor :(

(#9543) ezzio


ezzio
tag

nem. esetleg valahonnan letudom töltenni máshonnan?? vagy ha valaki feltöltené máshova azt megköszönném :C

http://www.hotfile.com/dl/149908944/508fa95/I9100XXLPQ_I9100H3GLP2_H3G.zip.html

(#9544) DeathAdder válasza djapor96 (#9541) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, még tavaly nyáron eladtam.
Telenoros volt :)

De azóta is az volt a legjobb telefonom :K

(#9545) Psytech válasza DeathAdder (#9538) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez már necces dolog szerintem, mert ha ketten használják ugyanazt, akkor az egyiknek nagyon nem lesz jó. Mivel gondolom, hogy nem megsemmisült a telód, hanem valaki tolja vele, így ez nem biztos, hogy járható út szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#9546) csabám


csabám
addikt

Hmmm.

Van amúgy új siyah (SiyahKernel v3.0beta3).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9547) mycso válasza DeathAdder (#9529) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Felesleges volt nekiállni...imei-t nem fogsz tudni visszaállítani.
Szépen visszakellett volna vinni, hogy gariba csinálják meg. És nem a vodához, hanem egy samsung szervizbe. (illetve ha én vittem volna vissza, akkor a vodában is átvették volna garanciális javításra, mert ez nem így működik, hogy ott a kedves szervizes kitalál valami f@szságot)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9548) Rotate válasza csabám (#9546) üzenetére


Rotate
veterán

baromság, ma már egyszer linkelték... Sammobile-ra hivatkoznak, akik ebből csak annyit írtak, hogy a Note-ra késni fog...

(#9549) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Napi facepalm: a redőnyt lockolt állapotban is le lehet húzni LPQ alatt, most vettem észre, hátha valamelyikőtöknek szintén új az infó :)

(#9550) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Na bezke ICS-e megy a szemétbe egy alapvető dolgot nem tudok a telefonnal: Telefonálni.:D
Phone apk meghal ahogy hívni akarok először azt hittem hogy vmi más, de több hívás után is ezt csinálja hiába restartolok, szal nézek vmi mást.:(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.