Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9051) HUTCHDB válasza nggabi (#9041) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi a tanacsokat!
igazabol mar este nem volt kedvem tovabb kinlodni.
ma viszont biztos, hogy nekilatok.

a memoria kereses hiba nem csak nalam letezik, tobb forumon, tobb felhasznalo jelezte.
a fo gond, hogy tobb alkalommal nekem is lefutott kb. 1-1,5 ora alatt.
igy viszont minden ujrainditaskor varnom kell, ami szerintem nem normalis.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9052) Rotate válasza derrik (#9050) üzenetére


Rotate
veterán

nekem csak a Samsung widgetek voltak rajta szarok, pl Digitális óra...

(#9053) zseko válasza derrik (#9050) üzenetére


zseko
veterán

Akkor úgy néz ki nem csak nálam van az a probléma, hogy nem lehet vissza kiolvasztani a lefagyasztott alkalmazásokat. Én TBP-t használok, te is?

HR24.hu

(#9054) nggabi válasza HUTCHDB (#9051) üzenetére


nggabi
nagyúr

1,5 óra? :Y ott valami nem kerek :)

"szenyor dzsíííí"

(#9055) somnia válasza trobi28 (#9001) üzenetére


somnia
őstag

Kicsit bővebben?
Csak mert nekem is ugyanezt csinálja.

(#9056) klevente


klevente
tag

cm9-ben használat közben kijön néha valami gépkocsi üzemmód, ekkor ujratöltödik a weboldal,kicsit belassul az egész, majd eltűnik. Erre valami megoldás szerintetek?

(#9057) znagy69 válasza HUTCHDB (#9051) üzenetére


znagy69
őstag

Miért kínlódsz az ICS-el, mikor ott a sok jó MIUI.

(#9058) derrik válasza zseko (#9053) üzenetére


derrik
őstag

...én RomToolBox-ot használok. Mert az egy mindenes alkalmazás. De ott sem sem engedi a kiolvasztást. S ha tudnám melyik felellős a Media Scan-ért akkor azt hagynám! De így kicsit soká tartana kisakkozni.

(#9059) derrik válasza Rotate (#9052) üzenetére


derrik
őstag

....és a gyári Samu Digtal Clock widgethez hasonlót tudnál ajánlani???

(#9060) SGalaxYS


SGalaxYS
csendes tag

Sziasztok. Olvasgatok par napja es lattam hogy kijott az ics...kicsit talan le is vagyok maradva...
egy kis segutseget szeretnek kerni. Gyarilag 2.3.4es android van a telomon es nem frissitettem meg soha. Valaki el tudna nekem mondani teljes reszletesen ennek a modjat h mit hogyan mivel kell csinalni? Vagy ha esetleg egy regi hszban mar valaki leirta akkor azt belinkelve is jo lesz. Elore is koszonom a segitsegetek!

(#9061) zso73 válasza SGalaxYS (#9060) üzenetére


zso73
veterán

Én nem sokat bohóckodtam vele. KIES frissít a legújabbra, restart. Telefon rádug. Van frissítés !! Akarja ? Yess !! Szütty-szütty... Műxik. Majd egy gyári beállítások visszaállítása, és launcher csere után tökéletes !!

Ha egyéb módon szeretnéd, vagy rootolni....... S II ICS Android portál.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9062) znagy69 válasza SGalaxYS (#9060) üzenetére


znagy69
őstag

Most frissítették az 1.hsz-t. Ha odinnal frissítesz akkor tökéletes.

(#9063) adodaniel válasza Pro!Petya (#9016) üzenetére


adodaniel
őstag

GB-ről GB-re történt a mentés

(#9064) VD válasza zso73 (#9061) üzenetére


VD
őstag

"KIES frissít a legújabbra, restart. Telefon rádug. Van frissítés !! Akarja ? Yess !! Szütty-szütty... Műxik."
Nem is étem miért van az első hsz.-ben úgy túlspilázva ez a leírás! ;]

(#9065) znagy69 válasza VD (#9064) üzenetére


znagy69
őstag

Mert Odinra van kihegyezve a leírás.

(#9066) F-ECT$ válasza djapor96 (#9049) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit hatásvadász, de lehet benne valami. Mondjuk én a reklámokat tiltom, és a gps se megy, ha nincs rá szükségem.

Dive ever, work never.

(#9067) kalapaacs


kalapaacs
tag

Van már ICS-re korrektül működő Call Recorder? Ami nem mikrofonból veszi fel a túloldalt is...

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9068) WaterWave válasza kalapaacs (#9067) üzenetére


WaterWave
veterán

egyelőre nincs

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9069) zso73 válasza VD (#9064) üzenetére


zso73
veterán

El sem olvastam. Amikor megkaptam a telefont tudatlanul rádugtam a gépre. ICS lett a vége.
Semmi flanc, és bonyolítás. ;]

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9070) SGalaxYS válasza zso73 (#9061) üzenetére


SGalaxYS
csendes tag

mi a kulonbseg az odinnal es a kiessel torteno frissites kozott? gyari beallitasok visszaallitasanal az osszes adat eltunik? gondolok itt telefonszamokra...? es esetleg ha nemjon be ics akkor maceras visszatenni egy regebbi androidot?

(#9071) kali válasza SGalaxYS (#9070) üzenetére


kali
legenda

- kies csak ráfrissít a rendszerre, odin által van lehetőség arra is, hogy teljesen tiszta alapra kerüljön fel egy adott firmware verzió!
- igen! de a telefonszámokat illik felszinkronizálni a gmail címtárba, onnan bármikor és bármilyen firmware verzióra visszaállítható!
- nem macerás, de odin és megfelelő (3 + 1 állományos) firmware verzió kell hozzá!

(#9072) Caaabi


Caaabi
senior tag

szép napot mindenkinek, olyan kérdésem lenne hogy egy *2767*3855# mindent töröl de fenthagyja a főzött romot és a root is megmarad ?

(#9073) ha3fis válasza F-ECT$ (#9066) üzenetére


ha3fis
tag

Az mondjuk elképzelhető, hogy egy a háttérben futó alkalmazás csak annyi időre kapcsolja be a GPS-t, amíg meghatározza a helyzetet, aztán elmenti a koordinátákat és ki is kapcsolja, talán még az ikonját sem teszi ki, mi meg észre sem vesszük az egészet. De egy programozó erről biztosan több tudna mesélni, sőt többet is, hogy milyen alkalmazásokat futtatnak a felhasználó tudta nélkül a háttérben.

(#9074) knyitogato válasza SGalaxYS (#9070) üzenetére


knyitogato
őstag

Kies-szel egyszerűen gépre dugod és frissíti egy kattintás után. Én így frissítettem októberben, tökéletesen működött és a teló is.

(#9075) zso73 válasza ha3fis (#9073) üzenetére


zso73
veterán

Nem is kell hozzá GPS. Elég a cellainfó, vagy a wifi pont IP-je.........

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9076) Szelley válasza zso73 (#9075) üzenetére


Szelley
senior tag

Llama is gyönyörűen másodpercek alatt kiszűri hol vagyok cellainfó alapján...anno mikor eppüléknél kiderült hogy a gps koordinátákat gyűjt a userekről, akkor volt csak igazán nagy balhé. Utána jött hogy a gúúgli is tárol bizonyos infokat. Na mondom zsííír...mozgolódni kezdett a Skynet :DDD

(#9077) ForRedGlory válasza Pro!Petya (#8970) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ok, megy bele, mert jó kis okosság :)

Amikor frissítem, majd pótolom :))

(#9078) Ironing


Ironing
tag

Mikor jön már a Pannonos SGSII-re a frissítés :O Elég idegesítő, hogy ülnek rajta :W

(#9079) zso73 válasza Szelley (#9076) üzenetére


zso73
veterán

Szerintem inkább a nagytesó..... Milyen telefonnal hol laknak, mit kell ott hirdetni, hogy megvegyék...............

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9080) pestibenji


pestibenji
senior tag

Van egy kis gondom. GB alatt a facebookból leszinkronizálta a partnerek képeit, és szépen berakta a névjegyzékbe a nevük mellé. ICS alatt ez most nincs, pedig szinkronizál a facebook-al csak épp a képek nincsenek a nevük mellett. Ez mindenkinél így van, vagy vmi tipp, hogy melyik beállításom nem jó?

(#9081) Spidee válasza pestibenji (#9080) üzenetére


Spidee
senior tag

Sajnos ez nálam is így van. :S
Jó lenne rá valami megoldás.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#9082) Rotate válasza derrik (#9059) üzenetére


Rotate
veterán

passz... van egy SE Digi Clock widgetem, de az csak 2x1-es...

(#9083) Varszegig válasza pestibenji (#9080) üzenetére


Varszegig
veterán

a google címtárban megvannak a képek?

(#9084) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Lehetséges, hogy azért áll le jópár program ICS alatt, mert előző GB-ről TBP-vel raktam át őket, vagy pedig szimplán csak nem kompatibilisek még az ICS-el?

(#9085) kali válasza Sanci789 (#9084) üzenetére


kali
legenda

igen, lehetséges!

(#9086) Rotate válasza Sanci789 (#9084) üzenetére


Rotate
veterán

több mint valószínű, hogy az a hiba, hogy GB-ről visszaállítottad őket...

(#9087) zack válasza djapor96 (#8956) üzenetére


zack
nagyúr

Ha már többször is leszóltátok Gergőkee-t, miért nyilatkozik olyan ROM-ról amit nem próbált ki saját maga, most én is szóljalak le titeket, mert nem használtatok huzamosabb ideig iPhone-t? :U És nem arról beszélek, hogy "nyomkodtam pár percet valamelyik szolgáltatónál". :U
Én használtam, és semmifajta életérzés nem kerített hatalmába. Egyszerűen beton stabil, és könnyen kezelhető volt, amit pedig tudott, azt jó minőségben tudta.
Ennyit arról, hogy kinek milyen álmot és életérzést adott el. :B

Az másik kérdés, hogy aki szeret "mókolni", annak nem való, de ettől még jó a cucc, és jó a rendszer. Hozzáteszem gyorsan, i4 volt nekem az első "i" cucc, és utána meg jött a GS2, tehát nem maradtam "i" vonalon. Lehet vissza fogok majd egyszer térni, de nem azért mert hiányzik az életérzés.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9088) pestibenji válasza Varszegig (#9083) üzenetére


pestibenji
senior tag

Hát ami a google címtárban megvan, azt berakja természetesen. De GB-ben a facebook képeket is berakta, amik nem voltak a google címtárban.

(#9081) Spidee
Hát remélem javítják majd :/

(#9090) pzstm válasza pestibenji (#9088) üzenetére


pzstm
titán

ezt én is hiányolom. De még szerencse, hogy gugli címtárban és/vagy linkedinen elég sok ismerősöm fent van (már aki számít ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9091) pzstm válasza Gizmo94 (#9089) üzenetére


pzstm
titán

ennyi kiegészítővel 100-110között simán kérnék érte ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9092) SzlobiG válasza HUTCHDB (#9040) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm ez így tényleg nem jó.:( Próbáld meg vedd ki az SD-t lehet az kavar be, de gondolom próbáltad már, nekem a gyári lpq olyat csinált hogy a galériába nem látta a képeket/vidókat, de viszont fájl kezelővel eltudtam indítani.

Ez a Bezke megoldotta itt látja.

(#9093) F-ECT$ válasza zack (#9087) üzenetére


F-ECT$
titán

Én örülök neki, hogy Gergőkee összegyűjtötte az infókat, de azt is látni kell, hogy még az xda fórumon is sok hülyeséget összehordanak. Így az ottani hibalistát is fenntartásokkal kell kezelni, és csak a több forrásból megerősített dolgokat szabad elhinni (pl exchange hiba - ami még így sem jelentkezik mindenkinél).

Nem értek az iphone-hoz, de gondolom a JB-vel azért ott is megnyílik a mókolási lehetőségek tárháza, nem?

Dive ever, work never.

(#9094) agabe válasza Caaabi (#9072) üzenetére


agabe
addikt

igen.
és a micro sd-hez sem nyúl.

(#9095) F-ECT$ válasza pzstm (#9091) üzenetére


F-ECT$
titán

Vajon aki szeretne 4 magos telefonra váltani (S3, One X), az:
-adja el most a telefont 100e körül, bírjon ki 2-3 hónapot csere telefonnal és amint megjelenik a kiszemelt, akkor vegye meg 140-180e-ért?
-adja el akkor az S2-t kb 70-80e-ért, amikor már kinn van az új telefon?
-adja el az S2-t 60-70e-ért pár hónappal azután, hogy kijött az új, amikor azt már 120-140e körül meg lehet venni?

Dive ever, work never.

(#9096) VD válasza F-ECT$ (#9095) üzenetére


VD
őstag

Mivel ez is egy elektronikai cikk, amin csak bukni lehet, így véleményem szerint tökmindegy!

(#9097) zack válasza F-ECT$ (#9093) üzenetére


zack
nagyúr

Megnyílnak a lehetőségek, de ezáltal instabilabb is lesz. Annyival meg nem bővül a lehetőségek tárháza, hogy érdemes legyen a stabilitást beáldozni. Androidnál jóval tágabb a mókolhatóság, és a rootnak is nagyobb értelme van, mint a jb-nek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9098) Szelley válasza zack (#9097) üzenetére


Szelley
senior tag

persze csak jb nélkül egy átlag magyar ember nem teheti meg hogy napi több 1000ft-okat költ játékokra. ugyanakkor másik oldalról is meg lehet közelíteni a dolgot, akkor mi a f*sznak vesz negyed milliós telefont?! jaaa hogy 2 éves hitelre villogni...az más (tisztelet a kivételnek!)

(#9099) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Uj WanamLite. Nekem eddig ez vallt be a legjobban.

(#9100) zack válasza F-ECT$ (#9095) üzenetére


zack
nagyúr

Az utsóval jársz a legjobban. ;)
Az S2 eddig tartotta az árát, és most fog megindulni lefelé. Most semmiképpen sem érdemes eladni. Már csak azért sem, mert azt se tudjuk milyenek lesznek az új 4 magosok. Az meg elég nagy pleff, ha azért vársz 2-3 hónapot kölcsön telóval szopva, hogy utána verd a fejedet a falba, hogy ezért vártál, és ezért adtad el ami már egyszer bevált...
De ha jó is lesz, a kezdeti árak annyira az egekben lesznek, hogy hiába adod el 90-100k-ért most, +90k biztos rá kellene dobnod.
Használd, és majd nyáron kényelmesen, nem kapkodva eladod 60-70k-ért, és +60-70k ráfizetéssel akkor már fogsz tudni venni GS3-mat.
Szerintem ez a legjobb amit választhatsz. ;)

(#9098) Szelley

Maga a telefon nem olcsó. Az a szint amit nem mindenki tud megfizetni, ha a marketes költéseket is ide számoljuk. Nincs ezzel gond. Én megvettem 2 éves előfizuval 115k-ért, de nem sírtam az App Store árak miatt. Ami kellett, megvettem. Aki megveszi részletre, és jb + warezt tolja annak az iPhone nem való. Az hogy sok olyan ember is megveszi, akinek egyébként nem lenne rá, az az emberek hibája, és mert sokaknak divat célokat szolgál egy okostelefon. Az iOS egyszerű kezelése pedig a hülyéknek kedvez. Ezért van annyi hülye iPhone tulaj. :DDD Persze azért sok a kivétel. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.