Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8501) WaterWave válasza samui (#8494) üzenetére


WaterWave
veterán

fólia és problem solved :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8502) Psytech válasza kecsetihunor (#8499) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez a dpi dolog ma nem nagyon működik... :D Én egy ideje stock lpq-t akarok feltenni, rá ics domination-t, majd aztán dpi állítás de mindig bootloop lesz a vége :D De majd most....

[ Szerkesztve ]

(#8503) pzstm


pzstm
titán

Eldar Murtazin ‏ @eldarmurtazin

But in any case this pic about "sgs3" just a fake which was created by someone who saw face of real one :)

Tehát nagyon hasonló az eredetihez :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8504) kecsetihunor válasza Psytech (#8502) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Meg az az idióta widget sem akar rendesen müködni... Azt hiszem jó lesz nekem 240 dpi-vel is :DD

Amúgy tetszik a Batista, de elsö pár perc alatt nekem úgy leszívott 20%-ot mint a huzat...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8505) ForRedGlory válasza kecsetihunor (#8499) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne már... Batistában tökéletesen működik a DPI... hogy állítod? Remélem build.pro-ban állítod át kézzel.. Két helyen is át kell állítani.

(#8504) kecsetihunor: az meg nem Batista hibája, hanem Battery drain.

(#8502) Psytech: LPQ-ban is tökéletesen működik a DPI módosítás, sőt most feltetem a gyári LP7-et és feltettem hozzá Vertimus témáját, és DPI-t is módosította. Minden elsőre sikerült.

Tessék:

Szóval röviden: valamit el@rtok... Ne a DPI changer progit használjátok, kézzel írjátok át a DPI-t build.pro-ban (system/build.prop)

[ Szerkesztve ]

(#8506) Rotate válasza pzstm (#8503) üzenetére


Rotate
veterán

a kamera gomb tetszik, de úgy a telefon, ha ilyen lesz, akkor elég csúnya, nem igazán tetszik...

(#8507) pzstm


pzstm
titán

gyári LPQ alatt hogy tudom kikapcsolni a fényképező zárhangját???? sehol nem találtam rá beállítást. GB alatt nem volt hangja pedig ;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8508) rjg válasza ERPY (#8498) üzenetére


rjg
őstag

Ok, én utoljára WinMo-n, a Samsung i780-am 320x320-as kijelzőjénél váltottam dpi-t, ott szükségét éreztem. Itt még nem, de természetesen nem zárom ki a létjogosultságát. :K Leginkább ezt szeretem a droidban; azt szabsz testre a saját igényeidre, amit csak akarsz.

(#8507) pzstm
Szerintem ugyanúgy, ahogy GB alatt is ment: Root Explorerrel töröld ki a /system/media/audio/ui mappából a kamerához tartozó, téged zavaró hangokat. (Vagy átmásolni őket máshová, hogy később visszaállíthasd.)

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#8509) Psytech válasza ForRedGlory (#8505) üzenetére


Psytech
senior tag

Ja, én tudom h elrontok valamit mindig vele. És tudom is hogy mit. Vertumus témája okozott gebaszt az előbb. Most kezdem teljesen elölről.

(#8510) ForRedGlory válasza pzstm (#8507) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Takard le a hangszórót.

(#8511) samui válasza WaterWave (#8501) üzenetére


samui
csendes tag

Nincs itt, probléma csak arra akartam utalni, hogy a homokszemek nem tréfálnak! Egy darabig használtam fóliát, de le ejtettem a telefont és egy kiálló vasdarab lyukat ütött a fólián! Először örültem, hogy nem lett baja a telefonnak, még jó hogy volt rajta fólia. Aztán meg annak örültem, hogy Új telefonom van és milyen csodálatos kílezője van! Szóval inkább használom fólia nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#8512) Rotate válasza pzstm (#8507) üzenetére


Rotate
veterán

néma módban nincs hangja :)

(#8513) HUTCHDB válasza znagy69 (#8468) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tegnap feltettem galnetet, majd wiui-t.
hiaba az erolkodes nalam meg mindig a gb-s miui a legjobb, igy a hollandot tettem vissza, abbol is az utolso 12-es verziot.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8514) HardRic válasza pzstm (#8507) üzenetére


HardRic
addikt

System volume legyen 0.

(#8515) pzstm válasza HardRic (#8514) üzenetére


pzstm
titán

néma módban, system volume levéve meg minden más is és kattan a zárhang :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8516) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#8505) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Viszont egy FONTOS infó, aki jelenleg töri a fejét egy gyári LP7 + CF-Root + Holo téma kombón... Minden műxik faszántosul 240DPI-vel. Viszont a DPI módosítás hatására a TW "összemegy" (felül vagy két centis fekete csík jelenik meg, a többi pedig összemegy), nem igazán követi a kisebb DPI-t. Szerencsére a Custom Launcherek állják a próbát más DPI mellett is.

Bár ez aki Holot használ úgysem fog elriasztani, mert tuti első dolga lesz valami ICS launcher beszerzése. :)

[ Szerkesztve ]

(#8517) WaterWave válasza samui (#8511) üzenetére


WaterWave
veterán

homokszemek alattomos dolgok...
mondjuk akkor majd nem kell fólia ha a telefonokat zafírüveggel csinálják, de attól még nagyon messze vagyunk :))
így marad a fólia...

kis off: jöv héten mutatják be az s3-at, egészen pontosan csütörtökön, akkor majd minden kiderül...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8518) pzstm válasza WaterWave (#8517) üzenetére


pzstm
titán

jövőhéten??? ezt miből gondolod??? mert itt ma már május 22-t is olvastam sammobile-on tán....bár lehet még kv nélkül nyálaztam át és átsiklottam valami felett :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8519) HardRic válasza pzstm (#8515) üzenetére


HardRic
addikt

WTF? Nem szabadna neki. Nekem LPQ alatt okés volt. "Próbálta már ki- és bekapcsolni a készüléket?" :))

[ Szerkesztve ]

(#8520) ToMmY_hun válasza waces (#8489) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Köszi, kipróbálom! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8521) Psytech


Psytech
senior tag

Na felment végre deodexed lpq-ra az ics domination mod, egy zavaró dolog van benne, hogy kijelző lezárásakor ennél is bevillan a főképernyő... Erre tud valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#8522) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Kis csemege. Ez történt Batista után.

Azért még a wifi ment a battery drain alatt! :Y

Egyéb kérdések:
* Vissza lehet varázsolni az eredeti ICS lockscreent? Ahol megjelenik ha sms-t kapsz piros körben meg ilyenek?
* Manuálisan widget méretet lehet állítani? A fent említett problémámra, hogy a 2x2-es widgetet 3x3-asnak titulálja, és nem lehet átméretezni a launcherben, nincs ez az opciója erre a widgetre.

ForRedGlory

Mit kell és hogyan manuálisan átírni?

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8523) ERPY válasza Psytech (#8521) üzenetére


ERPY
őstag

Kikapcsolod az animációkat. Akkor nem villan be. Igaz akkor tv effekted sem lesz. De már sztem annyira nem is " menő " a crt effekt. Unalmas. Kitalálhatnának valami újabbat.

(#8524) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Ma délelőtt nagyon ráértem és csináltam a fontosabb alkalmazásokról képernyőképet az MIUI rendszer alatt.

Itt megtekinthető az összes kép

Továbbá feltűnt egy (új?) funkció ami lehetséges hogy az eddigi MIUI verziókban is benne volt, viszont nekem csak most tűnt fel. A funkció neve Firewall és pontosan arra hivatott, amit a neve sejtet. Alkalmazásonként megadhatjuk hogy melyik használhatja a telefon nethozzáférését és mindegyiknél külön beállítható, hogy WiFi-t avagy mobilnetet használjon. Nagyszerű alkalmazás! :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8525) pzstm válasza HardRic (#8519) üzenetére


pzstm
titán

még nem. :B

viszont felkúrom magam és nekiesek rootexplorerrel törölni ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8526) WaterWave válasza pzstm (#8518) üzenetére


WaterWave
veterán

cikkekből...
de én március 22 őt olvasok... franciaország

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8527) ERPY válasza ToMmY_hun (#8524) üzenetére


ERPY
őstag

Miuban eddig is volt firewall.

(#8528) csabicska válasza ERPY (#8523) üzenetére


csabicska
senior tag

Lpq alatt hol találom ezt a kikapcsolasi lehetőséget?
Köszönöm.

-Galaxy S20 - The best-

(#8529) ToMmY_hun válasza ERPY (#8527) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem is értem hogy nem sikerült eddig észrevennem. :) Na sebaj, hátha valakinek pont emiatt tetszik meg majd ;]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8530) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, LPQ hoz valaki tud hardver gombos kamerát ?

(#8531) Psytech válasza ERPY (#8523) üzenetére


Psytech
senior tag

Király, működik, köszönöm :R

(#8528) csabicska én leszedtem market-ről a spare parts-t, aztán azzal kapcsoltam ki. Beállításokban én sem találtam, így maradt ez :)

[ Szerkesztve ]

(#8532) pzstm válasza WaterWave (#8526) üzenetére


pzstm
titán

The picture could also originate from an internal document at Weber Shandwick, which to hold a Unpacked event on intended to holdon May 22nd!

:U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8533) ERPY válasza csabicska (#8528) üzenetére


ERPY
őstag

Fejlesztői beállításoknál.

(#8534) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor ez a gyári Navigáció tutko üzemképes? Dumál is? Mert akkor letakarítom az IGOt, út előtt :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8535) Psytech


Psytech
senior tag

Váóó, 160 dpi-n nagyon állat :Y :DD Ehhez is érdemes a módosított play-t feldobnom, vagy nem szükséges?

(#8536) Richard! válasza Laraxior (#8534) üzenetére


Richard!
addikt

üzemképes,és dumál is ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8537) Laraxior válasza Richard! (#8536) üzenetére


Laraxior
titán

:R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8538) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az indonez LP7-ben a facebook szinkronhiba javitva lett :))

[ Szerkesztve ]

(#8539) kecsetihunor válasza Psytech (#8535) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Hogy kell, hogy kell, hogy kell? :(

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8540) gyurczy válasza gyurczy (#8293) üzenetére


gyurczy
őstag

Na arra már rájöttem, hogy a zárolt képernyőné a hátteret megfelelően jeleníti meg, de a nyitott screen-en ránagyít. Még mindig nincs senkinek ötlete erre?

(#8541) Psytech válasza kecsetihunor (#8539) üzenetére


Psytech
senior tag

System mappában build.prop-ban át kell írni két helyen a 240-t 160-ra mondjuk root explorerrel, ne felejtsd utána a permissiont visszaállítani mount r/o-ra. Utána pedig reboot és pislog és nagyítót keres :D Nagyon állat, de úgy már nagyon kicsik, átraktam 192-re, ez így most kellemes napi használatra :))

Ja és feldobtam a módosított playt, biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8542) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Kellemes délutánt mindenkinek!
Valaki tud nekem linkelni egy LP7-et, hogy honnan tudom letölteni?:)
Előre is köszönöm

(#8543) Psytech válasza mrsmile (#8542) üzenetére


Psytech
senior tag

Viszont és parancsolj

Keress rá a DXLP7-re és máris ottlesz :R

(#8544) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#8545) derrik válasza Psytech (#8521) üzenetére


derrik
őstag

......a téma simán rootolt romra is felmegy??
Előtte kell wipe? Vagy a telepítés megcsinálja maga???

Az miért van hogy a OTG egér továbbra sem megy? GB alatt felismert 3 USB egeret ami itthon van., és a pendriveokat is. LPH alatt semmit, most meg LPQ alatt csak egeret nem.

(#8546) kecsetihunor válasza Psytech (#8541) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

De csucs, de lehet, hogy kicsit kicsi nekem, 5x6-os racs a menuben :C

Bocsi az ekezetek miatt, Linux alol leptem be, es meg angol a bill.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8547) Psytech válasza derrik (#8545) üzenetére


Psytech
senior tag

Ööö elméletileg igen. Itt úgy sejtem arra gondolsz, hogy odex romra rá megy-e. Elméletileg igen, itt vannak az instrukciók, hogy hogyan kell megcsinálni. Kövesd a lépéseket és akkor elméletileg működik a dolog. A 4.0.4 kell az LPQ-hoz, arra ügyelj, nekem is azzal lett jó :)

Szerk.: otthon van otg kábelem, ha hazaérek kipróbálom én is majd.

(#8546) kecsetihunor hát igen, 160-n nem kellemes már folyamatosabb ideig a szemnek... De 192 az pont jó :) most nézem, hogy az 5x6 az a 192 :DD nem tudom, nekem ez bejön :D

[ Szerkesztve ]

(#8548) kecsetihunor válasza Psytech (#8547) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Nekem is nagyon bejon, de a widgetek az asztalon osszementek, nem tudom milyen racsot allitsak be, asszem egy 4x6-ost fogok :))
Az a baj, a legtobb widget max 4 szeles lehet :D

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8549) Psytech válasza kecsetihunor (#8548) üzenetére


Psytech
senior tag

Basszus én meg most nézem, hogy pl hd widgets-et nem tudom leszedni play-ből, nem kompatibilis. Hát akkor ez a módosított play nem sokat ér... Visszarakom 240-re, letöltöm és vissza 192-re... Jobb ötletem nincs...

(#8550) sanyiii84


sanyiii84
csendes tag

Sziasztok!
Gondom akadt a frissítéssel.
Ez van most a telómon: I9100XXKL1/I9100OXAKL1
Ha leszedem az ICS-s és feltöltöm a telefonra, akkor nem bootol be.

Ezzel is próbálkoztam, de az a gond, hogy nálam nincs XEH product code, csak XEU.

Gondolom kéne olyan rom, ami xeh termékkóddal rendelkezik, de melyik az? Ami most fenn van az "open europe".
Valami jótanács? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.