Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9951) edgelaszlo válasza Bilux (#9949) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Thx a tippet...a jkay-re nincs tipped? Azt legutobb nem is állítottam vissza sehogy, ujrakonfiguráltam és mégis....

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#9952) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

srácok!
tud valaki nekem küldeni egy új ics camera apk-t ?
:R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9953) edgelaszlo válasza edgelaszlo (#9951) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Fancy megoldódott.. SPB mobile shellel nem fért össze, másik launcheren müxik egyenlőre...de a JKay.....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#9954) zack válasza muveszur (#9867) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem kuka az aksi. Így leírásból elsőre azt mondom zárlatosak a cellák, vagy még az lehet, hogy a telefon nem a megfelelő fesszel töltötte, tehát a teló töltősora a hibás.
Nem állítgattad a CPU tuning progikban a töltés erősségét ugye? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9955) zack válasza ERPY (#9896) üzenetére


zack
nagyúr

Régen nem tudom milyen volt, de Gb alatt is valószínűleg csak stabilabb kernelek léteznek mint a Siyah...Szerintem a battery drain gondom is ezért volt illusion xT 1.8 alatt.
Én is ha lehet kerülöm. Várom a Redpill-t, de még tudtommal semmi. Szerintem az ha kijön, eleve jobb lesz mint a 20x agyon foltozott és javítgatott Siyah. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9956) zack válasza HUTCHDB (#9952) üzenetére


zack
nagyúr

Küldj pü-ben egy mail címet. Átdobom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9957) ToMmY_hun válasza zack (#9954) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én inkább a Fuel Gauge-re tippelnék. Ha az akksi zárlatos lenne, akkor nem tudnád bekapcsolni a telót. Ha garis, akkor nincs probléma, de ha nem akkor akár alaplapcsere is lehet belőle. :U

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9958) agabe válasza muveszur (#9937) üzenetére


agabe
addikt

szombat munkanap a héten...ha szerencséd lesz visszakapod akkor.

(#9959) F-ECT$


F-ECT$
titán

Fasza ez az AB Space. Nekem az alap játék tetszett, de a Rio és a Seasons valahogy nem fogtak meg. Ez viszont tetszik egyelőre.

Dive ever, work never.

(#9960) F-ECT$ válasza conanabarbár (#9932) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit megakad néhol a videón, de eléggé smooth amúgy.

Dive ever, work never.

(#9961) ha3fis válasza F-ECT$ (#9960) üzenetére


ha3fis
tag

Meg egy kicsit hangos a Nokia hűtőventilátora :DDD
És a szoftver annyira igénybe veszi a vasat, hogy folyamatosan tölteni kell :D

[ Szerkesztve ]

(#9962) cultfeca válasza F-ECT$ (#9959) üzenetére


cultfeca
tag

Tényleg nagyon jó lett!Sokkal érdekesebb a játékmenet,sokat dob rajta a gravitáción belüli és gravitáción kivüli játék.Főleg amikor a kettő keveredik!

(#9963) mfranky válasza SentryGun (#9940) üzenetére


mfranky
őstag

Az nem lehet, hogy nem a legfrissebb KIES-ed van fönt, ezért nem jelez frissítést? :F :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#9964) Rotate válasza mfranky (#9963) üzenetére


Rotate
veterán

nem, akkor az OTA még mindig jelezne neki... de az sem jelez...

(#9965) derrik válasza Psytech (#9902) üzenetére


derrik
őstag

az LP7 kernel érdekelne! Valahogy áttudnád passzolni????

(#9966) Psytech válasza derrik (#9965) üzenetére


Psytech
senior tag

Innen le tudod kapni :)

(#9967) derrik válasza csabicska (#9915) üzenetére


derrik
őstag

Nem tudom sikerült-e megoldani a problémádat. De van egy olyan CWM ami a gyáriból indítható update zip-ként és így kikapcsolásig lesz minden CWM funkciód. Visszaállítás is.

(#9968) muveszur válasza agabe (#9958) üzenetére


muveszur
addikt

Na azt mondták, hogy ha pénteken elviszik, akkor keddre jön vissza...
Úgyhogy inkább a hétfői elvitelt, és szerdai visszahozatalt kértem, így kevesebb nap esik ki. Amúgy kapok egy galaxy Ace-t cseretelefonként :DDD

zack: Kipróbáltam két másik akksival is sajnos....

(#9969) zack válasza muveszur (#9968) üzenetére


zack
nagyúr

Jobban jártál így. A szolgáltatók sokat ülnek rajta. Azt hiszem heti 2x van náluk szállítás (T-Mobil), tehát eleve már csak ezért is lassabb az ügymenet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9970) kriszpowa


kriszpowa
tag

Srácok, az mit jelent ha a google play-ban nem találok egy alkalmazást? Konkrétan az Index for android progiról lenne szó. A netes felületen fentvan, csak telórol nem látom.

(#9971) F-ECT$ válasza kriszpowa (#9970) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy érzi, hogy a telefonod nem kompatibilis vele. Ebben persze sokszor hibázik...

Dive ever, work never.

(#9972) muveszur válasza zack (#9969) üzenetére


muveszur
addikt

Ezért is választottam a futárt...egyébként nagyon kedvesek voltak a Samuéknál, látszott rajtuk, hogy nem nagyon akarják, hogy rossz hírük menjen...Mégiscsak ez a csúcskészülékük...

(#9973) belashx


belashx
senior tag

Hali!

Tudja valaki, hogy az Apex, vagy a Nova Launcherben be lehet-e állítani a menü gombos keresést? Alapból nem műxik, és nem találtam erre vonatkozó beállítást, nekem viszont ez "must have" feature.

Ha van egyéb ICS launcher javaslat, amiben tuti benne van, azt is várom.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#9974) kriszpowa válasza F-ECT$ (#9971) üzenetére


kriszpowa
tag

Az komoly.:D köszi :)

(#9975) fuximaxi válasza muveszur (#9968) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Megdöglött a töltés vezérlés - könnyen lehet panelcsere. :((

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#9976) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

az apexnek a playes linkjét megadná valaki? nem találom :O

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9977) VD válasza conanabarbár (#9976) üzenetére


VD
őstag

(#9978) muveszur válasza fuximaxi (#9975) üzenetére


muveszur
addikt

Felőlem cseréljenek amit akarnak, csak legyen jó...bár egy zsír újnak jobban örülnék :DDD

(#9979) Psytech válasza conanabarbár (#9976) üzenetére


Psytech
senior tag

(#9980) conanabarbár válasza Psytech (#9979) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

köszönöm uraim! :R :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9981) zack válasza muveszur (#9978) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem ebben ne ringasd magad. Ha fődarab cserés is, inkább cserélik az alaplapot, mint hogy újat adjanak. Lényegében ha az egész teló kuka lenne, akkor sem kapnál újat, inkább minden alkatrészt cserélnének benne.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9982) muveszur válasza zack (#9981) üzenetére


muveszur
addikt

Szép dolog...Mindegy is, egy a lényeg, hogy működjön, mert szükségem van rá...

Addig viszont felrakok egy fasza ICS-t, belakom, és jól lementem :P

[ Szerkesztve ]

(#9983) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

akkumulátoros háttérkép élő
1%os

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9984) conanabarbár válasza Psytech (#9979) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:DDD ez csak ICSre megy fel? a telefonon,nem találom,hiába írom be a playben :W

(#9985) Psytech én meg azthittem béna vagyok :DDD és tényleg az :O

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9985) Psytech válasza conanabarbár (#9984) üzenetére


Psytech
senior tag

Jaaaa :DDD ICS only ez is meg Nova is :)

(#9986) rizso


rizso
addikt

Volt már olyan, akitől kértek számlát is a garanciajegy mellé szervizelés során?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9987) conanabarbár válasza rizso (#9986) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

egy ismerőstől kértek!de nem vagy köteles adni!hisz ajándék is lehet egy telefon!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9988) rizso válasza conanabarbár (#9987) üzenetére


rizso
addikt

És adott? Vagy anélkül is javították?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9989) ERPY válasza conanabarbár (#9987) üzenetére


ERPY
őstag

Ellenben a garancia akkor is a blokkal érvényes. Lehet van ahol nem kérik, de így van.

(#9990) zelma válasza conanabarbár (#9984) üzenetére


zelma
aktív tag

2.3.6-on működik.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#9991) conanabarbár válasza rizso (#9988) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nem adott,és bevették a készüléket!

(#9989) ERPY lehet tévedek,de szerintem nem! ha pl nyersz egy készüléket,akkor arra nincs is gari?

(#9990) zelma sajnos én meg sem találtam a playben :( beírtam a keresőbe,és sok hülyeséget kiadott,de az apexet nem :U

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9992) Psytech válasza zelma (#9990) üzenetére


Psytech
senior tag

Én LA4-n próbáltam anno, akkor nem ment. Bár én novat néztem, apex nem tudom h megy e, de azt hittem az is ics only..

(#9993) ERPY válasza conanabarbár (#9991) üzenetére


ERPY
őstag

Valahogy igazolnod kell, honnan van, nem? Na mindegy, nem akarok ebbe belefolyni, nem ide tartozik, csak én így tudtam eddig. Lehet akkor én tévedek.

(#9994) conanabarbár válasza ERPY (#9993) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

igen gondolom ez igaz mindenféle kisháztartási gépre,de egy telefont nem nehéz visszakeresniük a rendszerben,hogy honnan származik! de ezen tényleg nem veszünk össze! :R

más! ez a TurkbeyRomV37SE.zip erről mik a vélemények? ezt is CWMel kell feltenni?

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9995) MrTwister


MrTwister
őstag

Friss T-mob.-os S2-met ha megrootolom(EFS mappát akarom backupolni vagy 10 helyre bizti ami bizti :K ) vagy megfrissítem odinnal ICS-re akkor ugrott a garancia? Egyáltalán lehet-e nem független rom-ot ICS-re frissíteni vagy csak független készülékekre megy fel az 1. hsz.-os frissítési leírás alapján? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#9996) Varszegig válasza ERPY (#9989) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem. A garanciajegy önmagában érvényes. Ha felmerül a garanciajegy manipulálása, akkor kérhetnek egyéb papírt. (Blokk, számla.)

[ Szerkesztve ]

(#9997) Psytech válasza conanabarbár (#9994) üzenetére


Psytech
senior tag

Törökről: nem ajánlom.. Egykét napig vagy egy hétig jó, aztán meg hirtelen elkezd random laggolni meg fagyni (nem az utólag telepített app lehet ludas, mert első nap belakom, ha hosszú távra tervezem). Meg egy kicsit már túl csicsás (nekem). De tudtommal másoknak sem vált be.

Ja és igen, cwm-es, de egy checkromot nem cserélnék le rá :)) persze ez szigorúan magánvélemény :)

[ Szerkesztve ]

(#9998) zelma válasza Psytech (#9992) üzenetére


zelma
aktív tag

Én SPB 3D-ét használok.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#9999) zelma válasza conanabarbár (#9994) üzenetére


zelma
aktív tag

Igen, cmv-ből.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#10000) F-ECT$


F-ECT$
titán

10k

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.