Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9601) mZoleee


mZoleee
senior tag

mennyi DPI az alap amire vissza kell állítani a telefont ha PLAYből szeretnék feltenni egy programot??
EZT akarom feltenni de nem tudom sehogy :(

(#9602) zack válasza HUTCHDB (#9586) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, ezt láttam én is. Valami átfogóbb infó érdekelt volna.
Írta bence007 hogy nála nem megy a kamerafelvétel. Jó lenne tudni másnál megy e, mert így esélytelen hogy kipróbáljam.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9603) Rotate válasza mZoleee (#9601) üzenetére


Rotate
veterán

240

(#9604) HUTCHDB válasza csabám (#9595) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kaphatok linket? :B
a délelőtti linkedet nem találom :F

megvan! :K

(#9602) zack!
tesopapa-t keresd meg, mint írta, ő feltette még tegnap, szerintem neki lehet róla bővebb infója!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9605) adodaniel


adodaniel
őstag

Nem SGS2-es problémával fordulnék most hozzátok. Ismerősöm Ausztriában dolgozik, és ott kapott egy Galaxy 5-öst. A gond az, hogy nincs benne magyar nyelv. Hogy lehetne megoldani? Gondolom nem csak simán leszedek a samfirmware-ről egy romot és rárakom. Vagy? Köszi

(#9606) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez volt már vagy olvastátok már??

Samsungnak nem jött be az ics....(állítólag)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9607) Wisdome


Wisdome
tag

Valaki tudja melyik mappában lelem meg a stock billentyűzetet? Az istenért se találom..

(#9608) C.Brigante válasza mycso (#9606) üzenetére


C.Brigante
veterán

Ezert a linkert mit fogsz kapni Rotatetol :D

adodaniel: galaxy 5? Az mi?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#9609) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

Ha nekem fent van a gyári ICS, de szeretném hogy rootolt legyen az hogy tudom elérni?
Recoveryből felteszem ezt: [link] és kész?
Vagy trükközni kell?

(#9610) djapor96 válasza mycso (#9606) üzenetére


djapor96
őstag

hibás fordítás.... :)

Rakem: itt mindent megtalálsz

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9611) mZoleee válasza Rotate (#9603) üzenetére


mZoleee
senior tag

240-en van és azt írja hogy "This app is incompatible with your Pannon Samsung GT-I9100."

edit: megoldva :)

[ Szerkesztve ]

(#9612) Rotate válasza C.Brigante (#9608) üzenetére


Rotate
veterán

á már ott tartok hogy leszarom :D nem küzdhetek a magyar médiával... inkább elszámolok tízig, és leszarom :D

így van, visszavonták (bár érdekes módon, a hír kiadaásával egy napon még biztos ami biztos elkezdték OTA kiküldeni az angol Three szolgáltató felhasználóinak :C ), a holo téma is kötelező, és nem tudom még mi, de az is úgy van :D

szerk:

ez a Galaxy 5: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9613) Rakeem válasza djapor96 (#9610) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Átnéztem és ez miatt tettem fel a kérdést:

"Fontos: gyári romra nem tudunk feltenni főzött romot, csak ha előtte rootoltuk a telefont. Vagyis, gyári kernellel nem engedi a telefon a frissítést. Ezért ha frissítünk, rootolni kell a telefont előtte."

Na már most gőzöm sincs hogyan rootoljam a gyári ICS-em.
Mert nekem igazából az a lényeg hogy rootom legyen hogy titanium backuppal tudjam törölni a számomra felesleges gyári progikat.

(#9614) bence007 válasza zack (#9602) üzenetére


bence007
tag

Ezek a hibák,amit a FAQ-ban le is írnak:
Camera video recording doesn't store recorded videos
Camera crashes when using face effects
FM Radio not implemented
TV Out not working

Egyébként tényleg über rom lenne, nekem is nagyon tetszik.Úgy látom minden romnak van valami kisebb/nagyobb hibája.

Esetleg még [ezt] lenne érdemes kipróbálni!

(#9615) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végül feltettem a Wanam LP7-es romját na ez már jobb mint az LPQ gyorsabb, nincs wifi beakadás, tudok telefonálni:D annyi hogy angol, de engem nem zavar. GB-s romom is wanam volt abba se csalódtam. :K

(#9616) ERPY válasza Rotate (#9612) üzenetére


ERPY
őstag

:))

(#9617) Rakeem


Rakeem
aktív tag

na már jutottam előrébb :D
sikerült rootolni.
a sárga háromszög eltüntetésén ügyködök.
[link] ez meg is oldaná de mi a pass a 7z file-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#9618) Wisdome válasza Rakeem (#9617) üzenetére


Wisdome
tag

ICS-n már alkalmazással is el tudod tüntetni a sárga háromszöget, valamint nullázza a számlálót is. TriangleAway az app neve.

(#9619) Rakeem válasza Wisdome (#9618) üzenetére


Rakeem
aktív tag

az fizetős app nem?
nem sóher vagyok, csak fizetős appal még nem volt dolgom.
meg ha már a gép elött ülök akkor ingyen is el tudom intézni 2 perc alatt.

(#9620) Wisdome válasza Rakeem (#9619) üzenetére


Wisdome
tag

Itt a marketes play-es link alatt van ingyenes link is!

[ Szerkesztve ]

(#9621) kagzer


kagzer
aktív tag

Létezik olyan hogy két SGS2 között lenne akkora szórás hogy az egyik lassabb legyen?

(#9622) T0MEEE


T0MEEE
tag

Sziasztok!

Bocs az amatőr kérdésért.. szóval szeretném visszaállítani a telefonom teljesen alapra (gyári rom, nem rootolt), de valahogy nem sikerül. Azt szeretném elérni, hogy a telepített progik ne kerüljenek vissza! Ahogy megcsinálom a hard resetet (akár menüből, akár kóddal), a következő indításnál egyből elkezdi leszedegetni az appokat amik fent voltak formázás előtt... ezeket nem szeretném viszont látni, újból be akarom lakni a telefonom! :U
Kb 1 órája keresgélek itt megoldást, de nem találtam... ezeket is megcsináltam: wipe data/factory reset, wipe cache partiton, mindhiába...
Lécci segítsetek!

(#9623) DIEGO15 válasza T0MEEE (#9622) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az szerintem a google accountod miatt van, oda menti el, vagy egy másik címet adj meg vagy ne engedélyezd a marketet.

(#9624) Wisdome válasza T0MEEE (#9622) üzenetére


Wisdome
tag

Nem vagyok benne biztos, de amikor feljön a varázsló* és megadod az emailt van egy pipálható lehetőség a visszaállításról, ne pipáld be, hogy visszaállítsa a cuccokat.

(#9625) F-ECT$ válasza GuruZone (#9591) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyit ment a kijelző? (Percben.)

Dive ever, work never.

(#9626) T0MEEE válasza Wisdome (#9624) üzenetére


T0MEEE
tag

:W Köszi ez volt a hiba... megoldódott... :R
Amúgy ezeket: wipe data/factory reset, wipe cache partiton mikor és milyen esetekben kell használni?

(#9627) pestibenji


pestibenji
senior tag

Tud valaki valami jó lockscreen appot ami mutatja az időjárást? Esetleg widgetet lehet rá kipakolni. (A widgetlockert ismerem, de nem annyira szeretem)
szerk: ha külön ics-re van az pluszpont

[ Szerkesztve ]

(#9628) Rotate válasza pestibenji (#9627) üzenetére


Rotate
veterán

tudomásom szerint a Widgetlocker az egyetlen amire widgetet rakhatsz... egyébként mit nem szeretsz benne?

(#9629) zseko válasza DIEGO15 (#9623) üzenetére


zseko
veterán

Egyszerűen nem kell engedélyezni hogy feltegye, ennyi... Az elején lehet pipálni, akarom-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#9630) ERPY válasza Wisdome (#9620) üzenetére


ERPY
őstag

Poénból kipróbáltam, erre betett valami gagyi bootképet. Igaz, lenullázta a számlálót. Aztán visszatettem a gyári bootképet.

(#9631) tesopapa válasza zack (#9567) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Tegnap gyúrtam kb. 3 órát, belaktam, nem fc-zett, apex launcherrel pörgött rendesen. Titanium mentéseket egyáltalán nem kamázta. Alap tárcsázo kezeli a magyar ékezetes neveket. Király a minimal témája. Csináltam is egy nand backupot róla.

(#9632) GuruZone válasza F-ECT$ (#9625) üzenetére


GuruZone
őstag

jó kérdés, max. 1óra

(nem neteztem ma, csak telepítettem pár progit, a novát állítgattam és az elixirt, wifi végig aktív volt)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#9633) Wisdome válasza T0MEEE (#9626) üzenetére


Wisdome
tag

A wipe data mint ahogy mellé is van írva, hogy factory reset tehát törli a beállításokat, minden visszaáll gyárira, a cache pedig nem más, mint az alkalmazások használatából adódó beállítások és infók. Ezt általában romolásnál érdemes használni, ha szeretnénk elkerülni, hogy problémázzon az android és összeakadjanak a dolgok.

(#9630) ERPY
Én wanam-on próbáltam ki, nem változott a bootanim, nullázódott a számláló és a háromszög is eltűnt, tehát működött ahogy kell, ezért mertem ajánlani.. :U

(#9634) IlilIiIlilI


IlilIiIlilI
csendes tag

Helo szeretnék frissíteni én is ics-re. Az lenne a kérdésem hogy az esf mappát lekell mentenem? vagy mehet minden ugy ahogy az 1.hsz ics frissitésben lle van irva?

(#9635) DIEGO15 válasza ERPY (#9630) üzenetére


DIEGO15
őstag

én fél órája csináltam, csak a számláló nullázásra nyomtam és tökletesen működött nincs 3szög számláló nullázva, bootkép maradt.

(#9636) ERPY válasza Wisdome (#9633) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor nemtudom nálam mi történt. Lehet hogy régről maradt belőle valami, mert ezt a képet egy romnál láttam már. Mindegy, mert visszaraktam az eredeti samus képet. De érdekes, hogy az a tárrész ezekszerint nem frissül csak fullos odinos frissítés után. Én olyant meg nem használok. Holnap meg is csinálom a saját bootképemet a samus helyett.

(#9637) Rotate


Rotate
veterán

nos akkor 1 hét után többet tudok írni a gyári LPQ romról és aksihasználatról, természetesen az 2A-s aksiról van szó, és a kijelzőidőket általában főleg Operás netezés tölti ki :)

- eleinte hasonló eredményeket produkált mint GB-n, de mostanra beállt valamivel a GB aksihasználatom alá...

- drainről nincs értelme beszélni, asztalon hagyva, kb úgy merül mint GB alatt...

- ami jobban merít, az a használat, bár ez sem eget rengetően rossz, fél-egy órát elvett az eddigi kijelzőhasználatomból, most 4 - 4 és fél órányi kijelzőidők jönnek ki egy töltésből, míg GB alatt ez inkább 5 fölött szokott kijönni... összességében ez nekem még határon belül van, ez fog még javulni bőven, ha jönnek frissítések, viszonyítási alapnak ez nagyon jó lesz :)

- a romról általában továbbra is azt mondom, hogy általános használatra megfelelő (mivel exchanget nem haszánálok, és amióta ICS-n nem szaggat az sms app, azóta külső sms appet sem, tehát engem azok hibái nem érintenek, a scrollozást pedig már megszoktam), a wifi kapcsolós beragadás problémám 5-6 napja nem jelentkezett, szerintem kimondhatom, hogy megszűnt...

- egy olyan dologra viszont felfigyeltem, hogy mintha valami el lenne szúrva az érintésérzékeléssel... párszor már előfordult, hogy homscreenen lapoztam egyet, de nem lapozta át csak mondjuk félig huzta el, és visszaugrott, kvázi maradt az oldalon... kicsit mintha érzéketlenebb lenne, és mintha lassabban is reagálna az érintésre...

- ma kb 120 óra uptime-nál kezdett lassúcska lenni, és biztos ami biztos újraindítottam, néha úgysem árt...

- viszont pár dolog meg is javult nálam ICS-n, nem dobál ki a GTA, illetve végre van normális menüje a Fifának, bár most már az új verziónál még a hang is jó lett :) a Chrome is kellemes meglepetés, Operával nézem a dolgaimat, de pl külső linkeket twitterről, amit csak meglesek, hagyom, hogy Chrome-ban nyissa, mert tetszik nagyon :)

- 1 hét használat után is azt mondom, megvannak a hibái, néhol kisebb, néhol nagyobb, de az én felhasználási szokásaim alapján, nálam többet adott mint elvett, szóval nem érzek késztetést GB-re történő visszalépésre, és ha muszáj lenne, sem akarnék, túlságosan tetszik a Nova is :) várom a javításokat, és akkor még jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#9638) #77877248


#77877248
törölt tag

Sziasztok, milyen magyar nyelvű romot tudtok ajánlani, aminek minden funkciója működik? (Android 4-es is érdekelne..., Galaxy s2-hőz kellene... bár azt hiszem ez egyértelmű)

(#9639) Rotate válasza #77877248 (#9638) üzenetére


Rotate
veterán

hidd el, nem egyértelmű betévedtek ide már olyan tagok, hogy még azon is el kellett gondolkodni, hogy telefonról beszélünk-e egyáltalán :D :W

(#9640) tesopapa válasza bence007 (#9614) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ez így igaz ahogy írtad, ez a CM9 mai állása szerinti hibalista. Ha ki lesznek ezek javítva akkor ez egy jó project lehet. Azért mentettem el én is , mert akkor restore és nowipe egy aktuális rom azt gyia :D .

Amit linkeltél az csak a témája annak a romnak amiről beszélünk. :F

(#9602) zack Sajnos akkor ez nem a Te romod még :N . Ha a CM9 kialakul, vagy a MIUIból átveszik a gyári appok használatának lehetőségét akkor kell erre visszatérni.

(#9641) Zaji válasza Rotate (#9637) üzenetére


Zaji
őstag

A kijelző nálam is produkált hasonlókat.

(#9642) F-ECT$ válasza GuruZone (#9632) üzenetére


F-ECT$
titán

Tuti, hogy csak 1 óra? Ahogy látom, akkor merült durván, amikor ment a képernyő (és elég sokat ment). Nem azt mondom, hogy ez full jó, de 1 dolgot meg kellene nézned: leteszed a telefont legalább 6-8 órára, úgy, hogy nem nyúlsz hozzá (erre pl tök jó az éjjel). Ha ekkor 10% alatt merül, akkor tuti, hogy valamelyik app szívja le az akksit, és nem az ics.

Dive ever, work never.

(#9643) #77877248 válasza Rotate (#9639) üzenetére


#77877248
törölt tag

Jó-jó de azért választ is kapok a kérdésemre nem?

(#9644) Rotate válasza #77877248 (#9643) üzenetére


Rotate
veterán

miért nem jó ami rajta van?

(#9645) Gergőkee válasza Rotate (#9637) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

"egy olyan dologra viszont felfigyeltem, hogy mintha valami el lenne szúrva az érintésérzékeléssel... párszor már előfordult, hogy homscreenen lapoztam egyet, de nem lapozta át csak mondjuk félig huzta el, és visszaugrott, kvázi maradt az oldalon... kicsit mintha érzéketlenebb lenne, és mintha lassabban is reagálna az érintésre..."

Már nem akartam írni korábban, de erre is többen panaszkodtak xda-n.

"ma kb 120 óra uptime-nál kezdett lassúcska lenni, és biztos ami biztos újraindítottam, néha úgysem árt..."

Vajon az én 1000 órás uptimejaimat bírná? :DD

goldragon007: XWKI4, ha engem kérdezel :)

[ Szerkesztve ]

(#9646) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Új tagként köszönök be hozzátok.
Eleinte biztos sok baromságot fogok kérdezni,
Később talán már mint teszter tudok hozzászólni a
fórumhoz.

Elsőként melyik a legutolsó hivatalos fuggetlen ICS ROM ?
Illetve akku időt nézve melyik ROM ajánlatos ?

Jelenleg XXLPQ-n van a telefon, es ugy veszem észre , hogy
a WiFi sajnos beragad. Hiaba minden energiatakarekos uzemmod.

Koszonom segitsegeiteket.

Udv

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9647) F-ECT$ válasza Rotate (#9637) üzenetére


F-ECT$
titán

Mai napi ics fogyasztás:
-18 óra végig wifi, szinkronok
-1 óra zene
-1 óra telefon
-4 óra kijelző, főleg játék és net
-2 Ah akksi

Dive ever, work never.

(#9648) rauley válasza zack (#9583) üzenetére


rauley
tag

Gyári LPQ-m van,most vagyok 1 nap 23 óra akku használatnál,2 óra 34 perc kijelző idővel,18%-on!
Szinkronizálások mentek rendesen,van benne net,meg facebook nem is kevés,viszont minden wifivel,3G nélkül.De szerintem még így is nagyon jó ICS idő ez.
1650mAh akkuval!

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#9649) Rotate válasza eladogeppc (#9646) üzenetére


Rotate
veterán

az az egy van, és az is a legújabb egyben...

F-ECT$:

gyári LPQ-val? nekem még rootolva sincs sajnos, szívesen kifagyasztanám a szokásos szemetet, de a kernel-t nem szeretném bántani, szóval ez nem jön össze nekem :( lehet, hogy mázlim lesz, és még lesz olyan verziójú SuperOneClick amivel majd működik is :D

rauley:

2 óra 34 perc nekem már délelőtt megvan :D

[ Szerkesztve ]

(#9650) mycso válasza Gergőkee (#9645) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szerintem bírná, bár nyilván függ a rajtalévô programoktól és számuktól.
Én is így használom, hogyha nincs valami különleges esemény /sim csere, sd csere/ akkor nálam is restart nélkül megy akár hónapokig.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.