Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8151) zseko válasza csabám (#8147) üzenetére


zseko
veterán

Ezt szomorúan olvasom most, hogy már feltettem... Van még valami ami nem működik?

HR24.hu

(#8152) Varszegig válasza Bandita4141 (#8125) üzenetére


Varszegig
veterán

igen

(#8153) Zaji válasza csabám (#8147) üzenetére


Zaji
őstag

CF-fel sem?

(#8154) LordRajZoL válasza zseko (#8151) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ez csak kellemetlenség nem gond
Már gyógyitom
Átpakolok belsö mem, azt go

Egyébként elötte cwm-el lementettem régi romot s elvileg azt vissza tudom rakni.
Vagy nem

zZz

(#8155) conanabarbár válasza DarkGubi (#8145) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

rendben! köszönöm szépen az infót :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#8156) csabám válasza zseko (#8151) üzenetére


csabám
addikt

Másról nem tudok.

Zaji: CF - el megy minden rendesen.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8157) Zaji válasza csabám (#8156) üzenetére


Zaji
őstag

Közben már ki is próbáltam. Azzal valóban minden ok.

(#8158) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Èn 2 napja használom Criskelot ès semmi hibát nem tapasztaltam, èn nagyon megvagyok vele elègedve!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#8159) Zaji válasza KoNZoLik@ (#8158) üzenetére


Zaji
őstag

A quickpanel settings nagyon jó benne!

(#8160) agabe


agabe
addikt

bezke nem jo, behal mindig ha nem kapcsolhato a hivott szam...criskeolo reppent vissza mentesbol restore...majd este vagy holnap nezwm mi alakult addig custom teren ;)

(#8161) LordRajZoL


LordRajZoL
aktív tag

Köszöntem a javitást
Feltettem megjavult

Igérem legközelebb megtanulom hogy is megy ez

/Majd Smartabbra is balfaszkodok/ :D

zZz

(#8162) Motyi válasza csabám (#8149) üzenetére


Motyi
senior tag

Én nem vágnék bele:
"THIS IS A DANGEROUS OPERATION AND COULD POTENTIALLY BRICK YOUR DEVICE. PROCEED AT YOUR OWN RISK. A USB JIG IS PREFERRED IF YOU HAVE ONE.
( and by brick I mean brick - only a board replacement or a JTAG unit will be able to save you, don't mess with boot(loader) stuff unless you really mean it! )
"

(#8163) fuximaxi válasza Motyi (#8162) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ugyan ez vonatkozik a legtöbb dologra amit csinálsz a telefonodon romolás címszóval

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#8164) zso73


zso73
veterán

Nekem a gyári ICS-en megy az SD-re pakolás. Fözelékeken nem megy csak? Tök béna ez a csendes üzemmód dolog. Csendes hsngmód ki àllàsban van normális csengőhang?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8165) ha3fis válasza Motyi (#8162) üzenetére


ha3fis
tag

Én még LPB-n csináltam és nem volt semmi gond, eltűnt a háromszög.

(#8166) zack


zack
nagyúr

Én belakom AndyX v7.0 romját. Jónak tünik, bár volt egy furi dolog itt is. A Wifi jel amig a klotyón ültem valamiért megszünt egy pillanatra, majd kiírta a következő másodpercben, hogy "csatlakoztatva". Utána volt hogy még1x eltünt egy pillantra a Wifi ikon a status barról, és átvette a "H" ikon, de egyből vissza is jött.
Nem tudom mi lehetett. lehet többet nem fog előjönni. Folytatom a "belakást", max. ha még1x előjön azonnal gyalu lesz belőle.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8167) Zaji válasza zack (#8166) üzenetére


Zaji
őstag

Talán a hely varázsa lehetett... :))

(#8168) zseko válasza zso73 (#8164) üzenetére


zseko
veterán

A rootoltakon nem megy, mindegy hogy custom vagy gyári. A kernelben volt a hiba, de már javították.

HR24.hu

(#8169) gyurczy


gyurczy
őstag

Turkbey romnál Apex Launcher alatt a dockból nem indítható az üzenet alkalmazás. Alkalmazás menüből indítva megy. Van valakinek ötlete, hogy ez mitől lehet?

(#8170) horseface77 válasza gyurczy (#8169) üzenetére


horseface77
tag

Töröld a dokkról majd rakd ki újra.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8171) Psytech válasza gyurczy (#8169) üzenetére


Psytech
senior tag

Aham, dokkból töröld ki az üzenetek ikonját és az app drawerből rakd ki a helyére újra. Igazából csak a hivatkozás rossz, ez megoldja majd a gondod.

(#8172) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

a következőt kaptam R2-től:
"ez az ICS egy fos. Nem adom ki a kezemből. Idegesít a Wifi dolga, az Usb csatlakozás, és a görgetése. Van akinél működik a Market, van akinél nem. Van akinél ez FC, vagy az FC. Én nem fogom olvasni, mi hol Fc zik, mi nem. Kb 10 ICS Romot próbáltam, mindegyikkel csak szenvedtem. Az enyémmel is. Egyszercsak ( nem nyúltam hozzá ) nem ment a HD videófelvétel. Elég ebből. Nem fogok fost kiadni. Visszamegy egy jó, stabil, és kurva gyors GB. Ennyi. Sorry. Üdv"

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#8173) pzstm


pzstm
titán

Jó reggelt kollegák!

Van már valami extra pozitív/negatív tapasztalat tegnap este óta az új főzelékekkel kapcsolatban? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8174) pzstm válasza pzstm (#8173) üzenetére


pzstm
titán

leginkább azért kellene, mert ma reggel óta nem hajlandó felmászni arra a wifire, amire az elmúlt három napban megtette ;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8175) Sógi


Sógi
addikt

darky ics-t toltam fel.van repartos odinos verzioja.teljesen hibatlan.
darky ota is jol mukodik.
Folyamatosan frissiti az otajat?? Tudja ezt vki? koszi

(#8176) gyurczy válasza horseface77 (#8170) üzenetére


gyurczy
őstag

horseface77 & Psytech: Működik! Köszönöm. :R

Más: Touch Pal nem tud magyarul, mit érdemes feltenni helyette?

(#8177) edgelaszlo válasza pzstm (#8173) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

a kisfiam rengeteget játszik a telefonommal...Avatar Spiderman stbstb...mindegyik kilép FC-vel egy pár perc után.....persze ez nem egetverően óriási probléma, de nekem Ő az első..
amúgy criskelo van fent

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#8178) Psytech válasza gyurczy (#8176) üzenetére


Psytech
senior tag

Én swiftkey-re esküszöm, nekem az lett a top bill :) Igaz fizetős, de több alkalommal is szokott akciós lenni és nagyon jól használható, jól tanul, bő a szókincse.

(#8179) zack válasza edgelaszlo (#8172) üzenetére


zack
nagyúr

R2 véleménye engem is arra sarkall, hogy visszatérjek Gb-re, és tegyem vissza a mentésemet. :U Valahogy én is ezt érzem, hogy nem az igazi. Mindegyikben van lag, amit lehet más nem lát, vagy nem lagnak érez, Gb-hez képest pedig egyértelműen az.
A Wifi is úgy látom alap hiba, gondolom xar az alap modem, tehát teljesen felesleges küzdenem vele, csak az időmet rabolja a telepítés és a ROM-ok belakása.
Ez a Wifi hiba ha előjön egy olyan júzernél akinek csak 100Mb adatforgalma van 1 hónapra és pont tölt le valami és akkor vált mobilnetre, akkor pikk-pakk le fogja szívni neki a 100Mb keretet. Engem nem érint az 1Gb-tal de ha lehet én is olyan ROM-ot használok, ahol stabil a Wifi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8180) Rotate válasza Psytech (#8178) üzenetére


Rotate
veterán

én is szerettem, de annnyi ramot zabál, hogy jézuskrisztus.... 80 megát evett legutóbb mikor kipróbáltam... 2 napja... Smartkeyboard elvan 14-el...

zack:

akkor rakd vissza... wifi-t aláírom, valami nincs rendben, Gtalk is megfagy a videóbeállításokban, de a lag probléma, szerintem nem az ICS hibája, nálam sem lagzik...

gyárit ki sem próbáltad, főzöttek alapján ítéled meg... hát, te tudod...

[ Szerkesztve ]

(#8181) zseko válasza Psytech (#8178) üzenetére


zseko
veterán

Én meg a gyári Swype, vagy a SmartKeyboardPro programot szeretem :) Igaz az utóbbi fizetős, de szerintem az a legjobb :)

HR24.hu

(#8182) Psytech válasza Rotate (#8180) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem még sosem ment 20 mb fölé :Y És néztem már meg kb 200 órás uptime után is, úgyhogy nem csak frissen felállva jó.

[ Szerkesztve ]

(#8183) pzstm


pzstm
titán

köszönöm a válaszokat. És ez a wifi-s "érdekesség" senkinél nem állt elő??? most nyomtam neki egy factory resetet...meglássuk :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8184) Sógi


Sógi
addikt

Ki lehet cserelni a modemet LPQ-ban mondjuk KI4/KL1-re? Vki probalta mar?

(#8185) edgelaszlo válasza zack (#8179) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

vmi nekem sem kerek sosem.....sztem még várok...kódos reset, vissza R2 romja, aztán majd csak kiforrja magát ez, gondolom temetni kár lenne.....aztán akinek megy rendesen örülök, és mindegy h user hiba vagy sem...ha nekem nem megy, nem erőltetem. :DDD

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#8186) Rotate válasza Psytech (#8182) üzenetére


Rotate
veterán

akkor lehet csak az amazonos verzió szar... sajnos emiatt megvenni sem tudom a Play verziót, azt írja már megvettem... lehet majd próbálok egy warezosat, hogy az is szar-e, más választásom úgy sincs, mivel a Google nem foglalkozik ezzel a hüly Play Store hibával...

[ Szerkesztve ]

(#8187) mycso válasza Rotate (#8180) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyébként pontosan mit csinál nálatok a wifi?? Eldobálja a teló???
(egyébként én ha itthon vagyok az adatkapcsolatot le is tiltom, tehát esélye nincsen wifi nélkül netre kapcsolódni).

Nekem tegnap délután óta wifin van, volt adatmozgás is, és most néztem, azóta folyamatosan tartja a wifi kapcsolatot.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8188) Psytech válasza Rotate (#8186) üzenetére


Psytech
senior tag

A marketes beragadt linkek (alkalmazás hivatkozások, hogy már fent van vagy volt vagy valami), a TB pro verziója külön menüpont van rá, hogy eltüntesse, azaz kiirtsa minden nyomát. Érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#8189) pzstm válasza mycso (#8187) üzenetére


pzstm
titán

nekem is közel két nap után ma reggel óta Factory reset után sem mászik fel wifire....újrarúgom routert mindjárt :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8190) Richard


Richard
őstag

Az akku használatnál nektek is sok az android rendszer fogyasztása? 50 perc kijelző időnél nekem 2 óra 15 perc ébrenlétet jelez az android oprendszernél. Ez itt normális?!

(#8191) WaterWave


WaterWave
veterán

jól értelmezem akkor ics alatt még nincs mód a jig használatára?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8192) samui


samui
csendes tag

Nálam a gyári Ice Cream teljesen jól működik, a Wifi is!
Feltettem a Bezke Rom-ját Gyenge Wifi- jel néha szétkapcsolt! Samsung social hub push üzenet beálltás nem megy , lock srcreen néha akadt sms befagyott többször! 1 órát volt fent. ment vissza a gyári Ice! Wifi : jel full! Kapcsolodik, minden rendben. Nálam ennyi!
Tetszik a Ice!

[ Szerkesztve ]

(#8193) C.Brigante


C.Brigante
veterán

En vagyok az egyetlen hibamentes felhasznalo? Wifi hibam egy se volt! Itt olvastam csak...

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8194) samui válasza WaterWave (#8191) üzenetére


samui
csendes tag

Én használtam a Jig-et Ice C-n

(#8195) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Megérkezett az új MIUI

Itt lehet letölteni

Nekem kemény 5KB/s sebességgel csordogál... :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8196) Rotate válasza mycso (#8187) üzenetére


Rotate
veterán

nekem eddig 3x beragadt bekapcsolásnál, szóval nem kapcsolt be, de kikapcsolni sem lehetett, és nem lehetett vele semmit csinálni... halvány zöld volt a bekapcsolón a jel, és a beálításokban is azt írta, hogy wifi bekapcsolása... mintha folyamatban lenne, és sem a BE sem a KI nem kattintható... restart segít...

mondjuk tegnap reggel óta nem jelentkezett... full szüzen raktam fel, sd is formázva volt, szal nem én hibáztam...

ezt leszámítva jó a wifi, ha bekapcsol csatlakozik is, és nem dobja el...

Psytech:

az sem jó, az accountban van a hiba, telefonon csinálhatok bármit...

[ Szerkesztve ]

(#8197) samui válasza C.Brigante (#8193) üzenetére


samui
csendes tag

Nálam is hiba mentes a stock ROM!

(#8198) WaterWave válasza samui (#8194) üzenetére


WaterWave
veterán

és hogy ha megkérdezhetem? odin és egyébb dolgokon kívül

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#8199) Psytech válasza Rotate (#8196) üzenetére


Psytech
senior tag

Próbáltad már? Szerintem hatékonyabb, mint a market adatok törlése... a pontos neve az az, hogy az összes market link törlése. Nekem még nem volt szükségem kipróbálni.

(#8200) znagy69 válasza ToMmY_hun (#8195) üzenetére


znagy69
őstag

Én megvárom Galnetet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.