Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8651) ForRedGlory válasza Gergőkee (#8645) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nah, van akinek ez nem jön be? :C :Y

(#8652) Gergőkee válasza Laraxior (#8647) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Én nagyon zsugori embernek tartom magam, nem költünk sokat (párom és én sem).
4 dologra megy számolatlanul és fájdalom nélkül a pénz:
- utazás,
- autók megfelelő javíttatása (márkaszerviz, gyári alkatrészek stb.),
- gasztronómia
- és most építkezés után a ház cuccai.

Telefon nincs a képben. Szerencse, hogy a cég intézi. Ha holnap szólok, hogy "összetört", akkor intéződik az új. De nem fogok szólni, ha megjelent az SGS3, majd maximum ha tényleg elromlott az SGS2.

De szinte biztos,hogy nagyobb lesz. Az meg nekem egy big no-no! Már épp megszokták a cégnél a "féltéglát", nem akarok újra célpont lenni. Majd elkezdenek szivatni, hogy táskarádióval a fülemen járok. Mit szólnának ha Note-om lenne? Be se engednének...
De egyébként a tréfát félretéve ez a 4"3 pont határeset. Ippen, hogy átérem. Ha picit nagyobb lenne, akkor már az 2kezes dolog.

[ Szerkesztve ]

(#8653) Fail3D! válasza ForRedGlory (#8651) üzenetére


Fail3D!
addikt

bejon.. de ha tenyleg 5" esely nincs ra hogy vegyek ilyet:)meg ha sg2 araban eltudnam cserelni se... mert telfonak mar nem tudnam hasznalni a megszokott formaban:D

(#8654) Gergőkee válasza ForRedGlory (#8646) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Én érzelemmentesen vetettem az SGS2-t. Sőt, húztam is a számat, mert nem tetszett (most se tetszik). Stabil és megbízható telefon kellett. Előtte egy HTC DesireS volt (na az nagyon tetszett az anyaghasználata miatt), nekem pl. az a méret jön be, esetleg 4". Ez a 4,3" már felülről határeset. Szerintem nagyon nagyot fog bukni a Samu, ha a mostani zászlóshajónál nagyobbra csinálja az sgs3-at.

Egyébként márkahűségben úgy gondolom, hogy sehol nincs a Samsung a Szifonhoz képest. Nem is lehet, mert semmi exkluzivitás nincs benne pl szoftveres téren. Egyen androidot futtat, mint 398 másik versenyző. Szifonnál meg ott az egyedi sw.

szerk.: ha csak a topicot nézitek. Mennyi ember jött más márkától (sok), és mennyi ember fog más irányba menni (szerintem sok). Lásd pl. Artu (Sony) vagy sokan mondták, hogy cseréltek Droid Razr-re, vagy cserélnek majd HTC One-ra.

Szifonosok meg maradnak szifonnál (kivéve a tágabb látókörrel rendelkező emberkék pl. Zack). De nincs is ebben semmi meglepő. Azt szokták meg, azt ismerik, oda vannak alkalmazásaik megvéve(!). Apple könnyebben magánál tudja tartani az embereket. Androidnak a nyitottsága az előnye és egyben a hátránya is.

[ Szerkesztve ]

(#8655) Laraxior válasza Gergőkee (#8652) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem nem lesz nagyobb, csak a kijelző lesz kicsit méretesebb. Lefelé jelent egy fél centit és máris megvan az a plusz méret. De persze nem lehet semmit se tudni...

ForRedGlory: Gyűjtős korszakom volt, nem volt probléma, most már gondolkodnom kellene, hogy honnan szedek még plusz 100rongyot :D Főleg, hogy a benzin is emelkedik, mintha kötelező lenne :W Még a végén marad ez... Abba se halok bele, felét se használom ki.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8656) Varszegig válasza astorre19 (#8600) üzenetére


Varszegig
veterán

az első link

Iomega:Ami azon az oldalon van az mind fikció

somnia: XEH-sat kéne felraknod.

[ Szerkesztve ]

(#8657) Rotate válasza ForRedGlory (#8651) üzenetére


Rotate
veterán

nekem... a huawei ascend quad d jobban tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#8658) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csináltam az SIII.nak egy topicot, lassan van annyi infó, amin el lehet ott beszélgetni. :)

(#8654) Gergőkee: nem lesz sokkal nagyobb a telefon, keskenyebb lesz a széle, nem hiszem hogy 4.6" fölé mennének, az má elég nagy lenne... A ferde szeműek alapból kicsik, kis tenyérrel vannak megáldva, márpedig a célközönség nagy része ott él... :D

[ Szerkesztve ]

(#8659) somnia válasza HUTCHDB (#8650) üzenetére


somnia
őstag

Gyári van, de én tettem fel Odinnal, miután az ICS nem ment rendesen.
Gondoltam, hogy ha gyári, akkor a Kies is annak látja, de nem.

(#8660) Gergőkee válasza ForRedGlory (#8658) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ha csak akkora lesz, mint a Galaxy Nexus, akkor a szememben az már kizáró tényező. Az sem kellene, még ha fizetnének se!

(#8661) HUTCHDB válasza somnia (#8659) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

fuggo a telefonod, vagy fuggetlen?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8662) somnia válasza Varszegig (#8656) üzenetére


somnia
őstag

Esetleg egy linkkel segítenél?

(#8663) zseko válasza Laraxior (#8647) üzenetére


zseko
veterán

(Milyen igazad van, én haragszom is az M$-re, ott rontottak el, hogy megvehettem a sulitól 5e pénzért az XP-t, Office-al, Visual Studio .NET-el mindenestül 11 lemezen :O :DDD Ott jöttem rá, hogy nem is fáj ha eredetiben van meg valami :P Tudom hülye vagyok, de büszke vagyok rá hogy eredeti win7-em van :P (persze ingyé' a sulitól :DDD) Aztán valami oknál fogva beregeltem Steamre, na ott szabadult el a pokol... :) Half Life egyértelmű volt, Quake pláne, TR-ek szintén.. Mire összeszámoltam 75-öt költöttem játékra, pedig csak a kedvencek és csak akcióban.. :U Telefonra is vásároltam már jópár cuccost mióta megvan, kellett, megvettem. A fene ebbe a fogyasztói társadalomba :O :W :DDD :DDD

Legújabb értelmetlen vásárlásom :DDD:

HR24.hu

(#8664) somnia válasza HUTCHDB (#8661) üzenetére


somnia
őstag

Független.

(#8665) Laraxior válasza zseko (#8663) üzenetére


Laraxior
titán

Legalább muzsikára ne... azt le lehet kapni bárhonnan :D
A többire nem írok semmit, elég annyi, hogy nekem is van Steam fiókom ;) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8666) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Sziasztok,
Valaki tud abban segíteni, hogy a DPI-vel való játszadozás mire jó?
Válaszotokat előre is köszönöm..

(#8667) zseko válasza ForRedGlory (#8651) üzenetére


zseko
veterán

Nekem ez így, nem jön be :D Ez így képről csúnya, nem venném meg :)) Am rájöttem mitől nemtetszik egyáltalán az iPhone: az hogy kör alakú mélyedésben négyzet alakú jel van. Majdnem fizikailag rosszul vagyok tőle, brrr :)

(#8665) Laraxior sejtettem hogy ez meredek :DDD Ez a kettő tényleg tetszik, többet nem szándékozom venni, amúgyis rádiót hallgatok legtöbbször.

(#8666) mrsmile Itt válaszoltam neked, nem figyelted? Kb. erre, több minden fér ki.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8668) HUTCHDB válasza somnia (#8664) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

amit linkeltem mycso blogjat, ott keresd ki a fuggetlen reszt.
ott van a rom, azt letoltod es a leirtak alapjan felteszed, majd a product code-ot ellenorzod es atallitod xeh-ra ugy ahogy a leirasban is szerepel!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8669) zseko válasza mrsmile (#8666) üzenetére


zseko
veterán

Bocs, elnéztem a nevet, siettem hogy beleférjek az 5 percbe :B :)

HR24.hu

(#8670) somnia válasza HUTCHDB (#8668) üzenetére


somnia
őstag

Sajna törölték.

(#8671) mrsmile válasza zseko (#8669) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Ja, értem, azthiszem hogy nekem így alapból is jó, szóval szerintem nem játszadozok vele:)

(#8672) Varszegig válasza somnia (#8662) üzenetére


Varszegig
veterán

[link]

És a product kódodat be kell állítani XEH-ra

(#8673) somnia válasza Varszegig (#8672) üzenetére


somnia
őstag

Köszönöm töltöm.

(#8674) HUTCHDB válasza somnia (#8670) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajna ezt nem tudtam, de látom, már segítettek.
a leírást viszont lépésről lépésre követsd, szerintem nagyon jól le van írva, biztos sikerülni fog! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8675) adamho


adamho
tag

Az rendes viselkedés, hogy eddig a SÍMet dobálta el, most pedig a 3g-t? mit csináljak? Szeretem ezt a telefont, de ezek nagyon idegesítenek. Garancia? Honnan tudjam, hogy biztosan nem elég egy ics újrahúzás? Help!!

(#8676) F-ECT$ válasza Gergőkee (#8654) üzenetére


F-ECT$
titán

Akik mennek a Samsungtól, azok is általában maradnak droid vonalon. Főleg mert az egyszer megvett cuccok tovább vihetőek az új telefonra.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8677) somnia válasza HUTCHDB (#8674) üzenetére


somnia
őstag

jó jó, köszi neked is.

(#8678) F-ECT$ válasza Rotate (#8637) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem jól mér, nekem legalábbis a gyári és az elixir kb ugyanannyit mutat. Viszont a 3g watchdog továbbra sem mér semmit :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#8679) astorre19 válasza Varszegig (#8656) üzenetére


astorre19
aktív tag

Köszönöm szépen:)

Sikerült is:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#8680) andoneboy


andoneboy
tag

Valaki nem tervezi eladni kedvencét? Írjon rám! :)

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#8681) pzstm válasza Gergőkee (#8654) üzenetére


pzstm
titán

én pl. simán elképzelhetőnek tartom, hogy év végén/jövő év elején a teljesebb/egységesebb ökoszisztéma érdekében kipróbálok egy WP8-at is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8682) the radish


the radish
senior tag

Sziasztok!

Gyári független, nem "buherált" telóról van szó.
Tegnap, a Kies ajánlása miatt frissítettem az fw-t, most már ICS lett. Sajnos eddig csak csalódást okozott, lefagy, többek között a régebbi megvásárolt progik miatt is.

Kérdésem:
Hogy tudnám az eredeti fw-t feltenni, úgy hogy a garanciát se veszítsem el? (Nézegettem a Kies-t, de ott semmi ilyen opciót nem találtam, ugyanakkor itt a fórumon sárga háromszögről és egyéb nehézségről igen.)
Egészen a frissítésig imádtam, azonban most folyamatosan lefagy.

Segítségeteket előre is köszönöm.

üdv,

radish

[ Szerkesztve ]

(#8683) trobi28 válasza andoneboy (#8680) üzenetére


trobi28
addikt

Én eladnám.Kis Foxi keverék,szobatiszta,nem eszik sokat,ritkán ugat,5 éves szuka. :DDD

Ja hogy SGS2-őt akarsz venni? Google a barátod :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8684) djapor96 válasza kecsetihunor (#8522) üzenetére


djapor96
őstag

Tudom, hogy délelőtti post, de senki nem reagáét. Ez nem battery drain.... ez egyszerű fagyás... akkuszint nem esik le, ott folytatja, ahol behalt...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#8685) zso73 válasza the radish (#8682) üzenetére


zso73
veterán

Nyomj egy factory resetet. Nekem megoldotta a dolgokat.
Nekem műxik a 3g watchdog. Mér és minden jó.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8686) Varszegig válasza the radish (#8682) üzenetére


Varszegig
veterán

ezen az oldalon linkeltem a korábbi gyári 2.3.4-est (XWKI4) Azt rakd fel odinnal, és ennyi

(#8687) HardRic válasza trobi28 (#8683) üzenetére


HardRic
addikt

Ivartalanítva van? Mennyit eszik? :))

(#8688) the radish válasza Varszegig (#8686) üzenetére


the radish
senior tag

Oké, rákeresek.
Köszi.

nem találom...

megköszönném újra a linke. ,

[ Szerkesztve ]

(#8689) andoneboy válasza trobi28 (#8683) üzenetére


andoneboy
tag

Szerinted nem néztem még ezer helyen? :P

Itt viszont jóeséllyel találok olyat, aki megválna kedvencétől! :))

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#8690) trobi28 válasza andoneboy (#8689) üzenetére


trobi28
addikt

Én pedig annyit találtam hogy még el is adják,persze jó pénzé mert megéri az árát :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8691) Richard! válasza andoneboy (#8689) üzenetére


Richard!
addikt

itt aprón láttam már 85-ért is.nézz csak körül! :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8692) Varszegig válasza the radish (#8688) üzenetére


Varszegig
veterán

pedig csak egy keveset kell feltekerni:
[link]

(#8693) dome29


dome29
aktív tag

Valaki tudna egy tesztelt KIES.-ről küldeni nekem link.et?
Mármint arra gondolok, hogy egy oldalt, ahonnan le tudom tölteni..
Mert eddig amit letöltöttem, egyikse működött, és egyik kollégámnak sem..
Nagyon megköszönném! :R

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#8694) F-ECT$ válasza zso73 (#8685) üzenetére


F-ECT$
titán

Na egy adat törlés megoldotta nálam is.

Dive ever, work never.

(#8695) adamho


adamho
tag

8675-re szeretnék kapni választ. Segítsetek lécci, mert nagyon nem örülök ennek. Köszönöm!

(#8696) andoneboy válasza Richard! (#8691) üzenetére


andoneboy
tag

Nézelődök mindenhol.
Csak sajnos a legtöbb garancia nélküli. Én csak gyári garisat akarok venni.

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#8697) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

Nem akarok vitát kezdeményezni,de szerintem nem lehet összehasonlítani a S2-öt az iphone-val.két külön rendszer.ha pl az Apple is androidot használna,vagy fordítva,akkor lehetne hasonlítgatni,de így nem fain.nekem is volt régebben szifonom,de nekem nagyon nem tetszett! a rendszer ami rajta van,az nekem túl steril,zárt! van akinek az jön be!Mióta androidom van,nem kell más! galaxy S volt az első,volt minim,LG-m,xperia x8,xperia ARC,és most az S2!
Nyomogattam a legújabb szifont,ami egyedüli pozitívum volt számomra az a kijelző minősége,de ennyi!Másnak az tetszik!
Az,hogy Artu sonyt szerzett magának,azzal nem ment át másik táborba,mert itt a rendszer a lényeg(az ARC is fain telefon,van amiben jobb mint az S2)!
Az Apple az inkább státuszszimbólum szerintem,mintsem a nagyközönség számára elérhető fogyasztási cikk! ez mondjuk az árán is látszik! szerintem sokan csak azért veszik,mert divattcikk lett,és ŐK megtehetik!ez az amerikanizálódás!ez megy az MTVn,mindenhol!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#8698) conanabarbár válasza adamho (#8675) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

valószínű,mivel nem ugyanaz a hibajelenség,így szoftver probléma lessz!

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#8699) HardRic válasza conanabarbár (#8697) üzenetére


HardRic
addikt

Szifon (és egyéb okostelefonok) csak errefelé luxuscikk, USA-ban bőőőven belefér.

(#8700) dome29 válasza conanabarbár (#8697) üzenetére


dome29
aktív tag

Ez teljes mértékben ígyvan..
énis így gondolom!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.