Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 15:41:43

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S23 és S23+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1005) AtHoS válasza Kami11 (#1003) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Arra én is :DDD

Más:

Beindítottam és elkezdtem SIM kártyák nélkül csak WiFi használatával beállítgatni ill. első körben a fölösleges APP-okat leszedni, amit nem lehet azt Kikapcsolni.

Képernyőfelvételnél a JPG vagy a PNG adhat vissza jobb minőséget? Milyen eltérés lehet a két formátum között? Helyfoglalási méret, stb...

Képernyőfelvételnél Hang-hoz lehet választani Média ill. Média+Mikrofon lehetőséget. Médiának mi értelme van ill. mit rögzít ilyenkor hanghoz? (háttérben futó video vagy zene hangját?) Csak mert alapértelmezetten a Média van beállítva.

Nem akarok SmartSwitch-el alkalmazásokat áthozni, úgy gondoltam majd kézzel megoldom (aztán majd meglátom mi lesz a vége :DDD ), viszont pl. az elmentett WiFi beállításokat áthoznám P30-ról, de ugye ezt a SmartSwitch csak Galaxy készülékek között támogatja.

Szóval mentett wifi adatokat hogyan/mivel lehetne átoperálni nem Galaxy készülékről? Ha lehet egyáltalán :F Na közben benéztem a Kapcsolatok - Wi-Fi - hárompötty - Speciális beállítások - Hálózatkezelés részre és ott figyelnek a mentett WiFi hálózatok, szóval ez megoldódott :DDD Gondolom GG szinkronizálása oldotta ezt meg

Zárképernyőre szeretnék szöveget kiíratni, ha elhagynám a telefont, akkor legyen ott egy hívandó telefonszám. Na erre sehol nem találtam lehetőséget

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.