Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Hugo85 #378 üzenetére

    Köszi, utánanézek. :D Megnéztem neten a csabai reptér térképét - már értem, miért szokott pont felettünk rajzani mindenféle sárkány, emberrel a karmában, vitorlázó, sőt ritkán léggömb is (ööö, tudom, nem ez a hivatalos neve, az a kosaras-léggömbös színes izé :B ) - a ''látvamegközelítési térkép'' egyik pontja épp felettünk van, szóval tényleg lehet, hogy valamilyen ''várakozó légtér'' van felettünk. Hm, pár fokkal jobb, mint ugyanez Feriheggyel... :D (Bár ezt a részét is sikerült kikapnom, Zugló rulez)

    Ha legközelebb arra jársz, a Schuman metrómegállónál van, ez egy közlekedési csomópont az Európai Bizottság (nagy, ronda, narancssárgás dög) tövében, onnan nyílik a Parc du Cinquantenaire, egy nagy park, és abban van két hatalmas csarnok, ez a múzeum a baloldaliban van, nagy ágyúk állnak előtte. ;) (Vele szemben pedig egy oldsmobile-okkal és mindenféle régi autóval, versenyautóval telerakott autómúzeum van, abban még nem jártam.)

    mod: A múlt havi Aranysasban is volt pont cikk erről a repcsimúzeumról.

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés