Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Ricardo


Ricardo
félisten

Ma délután, én is beálltam egy fekete példánnyal a tulajdonosok sorába. Egy Galaxy S6-ot váltott. Az első tapasztalataim pozitívak.

(#602) catroot válasza Ricardo (#601) üzenetére


catroot
veterán

Melyik boltot vállaltad be, ha nem vagyok indiszkrét?

Sufni gsm-eket kerülném, az Edigital és társainál kicsit drágállom az árát a készüléknek.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#603) CompaqG válasza Viktor0610 (#557) üzenetére


CompaqG
csendes tag

Köszi a tippet ezen feltételeket nem tudtam rá fogok próbálni az ismerősi körben de így már nem is annyira lényeges mert sajnos nem sok az efféle barát :(

(#604) Luck Dragon válasza Ricardo (#601) üzenetére

Üdv nálunk. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#605) Ricardo válasza catroot (#602) üzenetére


Ricardo
félisten

Eustock

(#606) tick


tick
aktív tag

Üdv, szintén fekete példánnyal csatlakozom. És szintén S6-ról. Xiaomishop-ról rendeltem.
A rezgés erősségét lehet valahogy szabályozni?

Everything that has a beginning... has an end

(#607) Zorro(hun)


Zorro(hun)
tag

Sziasztok,

USB OTG fileátvitel csak nálam retek vagy másnál is rossz? Átalakítóval használnék pendrive-ot, de nem ismeri fel. Próbáltam egérrel is, az működött. Ezt azért nem vártam, mert az előző telómmal nem volt ilyen gond.

Üdv:
G

(#608) Wendelke válasza Ricardo (#605) üzenetére


Wendelke
senior tag

Mikor rendelted?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#609) Ricardo válasza Wendelke (#608) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha jól emlékszem (talán )pénteki rendelés, tegnap szállították ki, csak nem akartam fólia nélkül használni, így ma került hozzám.

[ Szerkesztve ]

(#610) tvamos


tvamos
nagyúr

Ma az enyem is megjott. Majd kiderul, hozzajutok-e, vagy a gyermek lenyulja. Nekem egy kicsit nagy ez a keszulek, neki meg bejon a nagyobb telo... mondjuk lassan nagyobb nalam a gyerek is... :W

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#611) Ricardo válasza Ricardo (#609) üzenetére


Ricardo
félisten

Helyesbítek. Csütörtök.

[ Szerkesztve ]

(#612) emeron válasza tick (#606) üzenetére


emeron
tag

Xiaomishop-nál a garanciális javítás a Wayteq-hez kerül (úgy tudom az eustock ott javíttat), vagy ők javítják a saját szervizben? A készletinformáció mennyire lehet pontos? Nem szeretnék úgy járni, hogy megrendelem 4k-val drágábban, aztán majd hetek múlva jön csak.

(#613) Matyi222 válasza emeron (#612) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nem javíttat ott senki, az a hivatalos szervíz 😁

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#614) Wendelke válasza emeron (#612) üzenetére


Wendelke
senior tag

Pont most olvastam utána, van egy topic a Xiaomi shopról. Nem sok szépet írnak róla :U , el is vetettem az ötletet, hogy onnét rendeljek.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#615) catroot válasza Wendelke (#614) üzenetére


catroot
veterán

Dettó.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#616) SutiAdi


SutiAdi
tag

Másnál is tapasztalható lassú scrollozásnál megakadozás? Teljesen mindegy milyen programban vagyok éppen.
[YT:https://youtu.be/wu4CR9tOw8o][/YT]

[ Szerkesztve ]

(#617) Luck Dragon válasza Wendelke (#614) üzenetére

Komolyan van topic is? Hát itt tényleg minden van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#618) fattyu válasza Matyi222 (#613) üzenetére


fattyu
veterán

anyjukat azoknak amugy. sikerült elrepeszteni picit a redmi 4 prime kijelzőjét. működik de nem teccik. írtam nekik repedt kijelző redmi4 prime nem garanciális kijelzőcserét szeretnék. válasz : nem csinálják meg csak ha a garancia hozzájuk szólna.... köszbammeg?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#619) Roxbury válasza fattyu (#618) üzenetére


Roxbury
őstag

De jo, hogy akkor az Eustocktol vettem, mert az oda tartozik.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#620) Matyi222 válasza fattyu (#618) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Így próbálják fehéríteni a gazdaságot, ne a szürke-importost részesítsd előnyben...
Sajnállak, de valahol meg is értem...

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#621) Kovács Zoli


Kovács Zoli
tag

Sziasztok!a megjött nekem is egy fekete példány az eustock-tól. Redemi 4x-ről váltottam, féltem a mérettől, de azt kell mondjam, hogy abszolút nem vészes, rosszabbra számítottam. Pozitív csalódás a készülék minden téren.

(#622) tamass.szabo válasza Matyi222 (#620) üzenetére


tamass.szabo
tag

Persze... fehéríteni a gazdaságot...

Micsoda hazafi bolt! :))

(#623) tick válasza emeron (#612) üzenetére


tick
aktív tag

Na ezt nem tudom, honnan tudom eldönteni?

Más: a LED értesítés csak egy színű?

Everything that has a beginning... has an end

(#624) gkrisz78 válasza gkrisz78 (#599) üzenetére


gkrisz78
tag

Egy betű lemaradt onnan, ahonnan másoltam a build.prop bejegyzést. Most már működik, de sajnos fény már nincs sok, így holnap tudom tesztelni, hogy szebb képeket lő-e.

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#625) Matyi222 válasza tick (#623) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Igen!

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#626) fattyu válasza Matyi222 (#620) üzenetére


fattyu
veterán

majd ha lehetett itthon egyáltalán kapni azt a terméket akkor ESETLEG elfogadom.

redmi 4 prime. nem volt itthon hivatalosan kapható. ergó csak saját magával baszott ki. na jó meg velem is. részemről baszódjon meg. Fizetős javítást megtagadni... képzelem mi lehet garancia ügyekben...

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#627) tick válasza emeron (#612) üzenetére


tick
aktív tag

Egyébként hétfőn rendeltem, ma meg is jött. Szóval szerintem reális a készlet

Everything that has a beginning... has an end

(#628) mHonfy


mHonfy
újonc

Sziasztok!
Par napja csinaltam egy tesztet az A1-rol. Sajat elsodleges szempontjaim alapjan allitottam ossze videoban. Igaz azota mar van par uj fejlemenyem a keszulekrol... Egy ujabb videot ossze lehetne dobni beloluk :)
Addig is itt az elso magyar A1 tesztvideo akit erdekel:
https://youtu.be/0h53WzQX22I

(#629) emeron válasza Wendelke (#614) üzenetére


emeron
tag

Hú tényleg rosszakat írnak ott. Akkor marad az eustock, remélem hamar jön újabb fekete szállítmány. :)

(#630) Matyi222 válasza fattyu (#626) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerintem pont azért nem akarják megcsinálni, mert nem lehetett itthon kapni. Valószínűleg olyan a szerződése a beszállítókkal, hogy a szürkeimportos miatt bukná a álltalányt. Legalábbis én vállalkozóként így járnék el.

Ez csak tipp... :Y

Nekem is van R4P, én sem tudom hova vinném ha lenne valami vele...

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#631) Reverting


Reverting
őstag

Udv Urak... En is tulaj ma deltol... szombaton rendeltem, fekete, eustock... Samsung A5 2016 rol... de meg megvan, nem merem eladni:) meg... :) :DD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#632) Wendelke


Wendelke
senior tag

Ha esetleg valaki tud feketére ,(valószínűsíthető) beérkezési időt az Eu Stock-ról, tegye majd közkincsé :) Jelenleg nincs infó az oldalra kiírva.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#633) anorche1 válasza SutiAdi (#616) üzenetére


anorche1
őstag

Igen, bár ennyire nagy akadások nálam nincsenek, csak sok apró. Xda -n is van róla topic, más is észrevette. Remélhetőleg a kövi update javítja.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#634) Wendelke válasza mHonfy (#628) üzenetére


Wendelke
senior tag

Jó a videód! :K Mik a fejlemények?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#635) ollie válasza fattyu (#626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha nem kapható itthon, akkor szerinted van nekik hozzá kijelzőjük?

***

(#636) TGYI válasza HoaryFox (#502) üzenetére


TGYI
csendes tag

Honnan lehet megtudni, hogy a build.prop-ban mit kell változtatni a RAW formátum eléréséhez az Open Camera-val?
Kerestem a neten, de sehol nem találtam.
Root jog OK.

(#637) TGYI válasza DroiDMester (#426) üzenetére


TGYI
csendes tag

Van valaki aki a Spirit2-t üzembe tette már?

Találtam egy SpiritF jelű rádiós apk-t, amit ugyanaz az úriember készített, aki a Spirit1-et és Spirit2-t. Állítása szerint az alap dolgokat, beleértve a rádióhallgatást a SpiritF is tudja.

Utóbbi elindítás után közli, hogy a tuner nem indul el (vagy áll le). Utána pedig vagy a megfelelő kernelt, vagy az FM drivert hiányolja (This device may need a kernel with a working FM driver).

A formális logika szerint a Spirit2-nek is hiányozni fog valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#638) gkrisz78 válasza TGYI (#636) üzenetére


gkrisz78
tag

Ezt már beírtad?
persist.camera.eis.enabled=1
persist.camera.HAL3.enabled=1

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#639) anorche1 válasza anorche1 (#633) üzenetére


anorche1
őstag

Scrolling is not smooth. Anyone else facing this issue?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#640) Viktor0610 válasza gkrisz78 (#638) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt az eis-es sort nem ismertem.
Az EIS alapból nem aktív? :F
Úgy rémlik, mikor próbáltam, hogy volt benne olyan érzet, mintha csillapítaná a mozgást hirtelen mozdításkor. :U
Vagy csak behaluztam? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#641) ollie válasza Viktor0610 (#640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csodálkoznék rajta, ha működne az EIS.

***

(#642) fattyu válasza ollie (#635) üzenetére


fattyu
veterán

nem azt mondta elnézést nincs alkatrészünk nem kérdezte pontosan milyen típus. közölte hogy fizetős javítást is csak akkor vállalnak ha alapvetően a garancia hozzájuk szólt volna.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#643) gkrisz78 válasza Viktor0610 (#640) üzenetére


gkrisz78
tag

Passz, én csak mindent úgy csináltam, ahogy itt le volt írva (és innen lett a hibám is enable helyett enabled-et kell írni).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#644) TGYI válasza gkrisz78 (#638) üzenetére


TGYI
csendes tag

Immár be. Restart. Nem jött elő a Use Camera2 API menüsor és így nem bukkant fel a RAW képformátum az Open Camera-ban. A Manual Camera Compatibility Test is azt mondja, hogy egyáltalán nem kompatibilis az eszköz.

Kell mind a két sor? A HAL3-os nem elég?

[ Szerkesztve ]

(#645) ssoobbrrii


ssoobbrrii
csendes tag

Létezik olyan képernyőt lezaró app ami mellett működik az ujjlenyomat olvasó és nem kér mellé még kódot is?

(#646) Viktor0610 válasza ssoobbrrii (#645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az összes. :D
Aminél van kis késleltetés a kijelző kikapcsolása előtt. Mert ahogy észrevettem, az a baj.

Samsung Galaxy A54

(#647) Viktor0610 válasza TGYI (#644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a HAL3-as elég a Camera2 API-hoz.
Próbáld meg újratelepíteni az Open Camera appot. :)

Samsung Galaxy A54

(#648) DroiDMester válasza TGYI (#637) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen, amit belinkeltem képet az a saját telóómon készült!

amiket írtál azok régebbi verziók azokkal nem fog működni! csak a 2.es verzióval!

Ide feltettem azt ami működik => Spirit2

(#649) Viktor0610 válasza DroiDMester (#648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem akarok belevau, de ez nem fizetős app? :)

Samsung Galaxy A54

(#650) DroiDMester válasza Viktor0610 (#649) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Amit linkeltem az a verzió nem fizetős verzió! 4PDA oldalán is szabadon tölthető verzió!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.