Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Scale válasza tick (#1201) üzenetére


Scale
őstag

Köszi!

És aki esetleg innen Hearthstone-ozik annak mennyire akadós a menü?

(#1252) batai15 válasza Graphics (#1248) üzenetére


batai15
félisten

5x ház ugyan az mint az a1? Antennák miatt kérdezem.

(#1253) Roxbury


Roxbury
őstag

Kell az amoled...

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1254) bounty123 válasza Roxbury (#1253) üzenetére


bounty123
őstag

Amúgy igen, kell, normálisan megcsinálva. Nekem 2+ éve van két amoledes cuccom, 0 beégéssel vígan használom.

(#1255) Roxbury válasza bounty123 (#1254) üzenetére


Roxbury
őstag

Mondjuk az LG-nek egyedulallo modon meg az IPS is beeg, nem is tudom mit vartunk. 😂

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1256) ollie válasza Roxbury (#1253) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az pont nem AMOLED, hanem POLED, és az LG gyártja. Egyébként meg azt is garanciában javítják.

***

(#1257) Roxbury válasza ollie (#1256) üzenetére


Roxbury
őstag

Irtam, hogy Lg, irja is a cikk. Hol itt a problema? A POLEDben igazad van.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1258) Roxbury válasza ollie (#1256) üzenetére


Roxbury
őstag

Egyebkent meg, hogy uveg van e felette, vagy plasztik(kb ennyi a kulonbseg majdnem) mindegy, beeg. Garanciaban cserelik akkor gondolom akkor ahogy irtad. Befejeztem. 😊

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1259) Klown válasza sapizee (#756) üzenetére


Klown
aktív tag

Nem olvastam végig a topic-ot, mert hirtelen rendesen meghízott, de a keresőt használva találtam másnál is hasonlót hibát, mint nálam is...

Szóval ma vettem használatba a kütyüt, így nagyon friss az élmény! Eddig nem volt benne SIM, csak "tabletként" használtam. A SIM1-be egy régi vágott Telenor-os micro SIM került, de felneged vele 4G-re. A SIM2 vadi új T-s 4G-s nano SIM.

Ha a Telenor-on beszélek, s átteszem az egyik kezemből a másikba a telefont, akkor ugyanazt tapasztalom, mint sapizee. Tehát én hallom a másik felet, de ők nem engem. (Vonalassal és Telenor-os túlféllel egyaránt jelentkezett a hiba.) Vonalbontással sikerült csak megoldanom a dolgot. Ez így roppant bosszantó! Van erre valamilyen megoldás?! :(

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1260) vacs válasza ollie (#1192) üzenetére


vacs
veterán

"ha beég az amoled 2 éven belül ingyen cserélik"

Ez igaz, viszont mi van akkor, ha valaki egy telefont nem 2 évig használ? :U

Ismerősök között is van aki 3 (de akár 4 évig) is használja a telefonját, na ilyenkor van a szívás, mert saját zsebből már nem olyan vicces egy kijelző csere! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#1261) Sgr_A válasza vacs (#1260) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az ips meg besárgul
Ráadásul a xiaominál elég sok kb 4 hónap használat után és csak egy év a garancia

[ Szerkesztve ]

(#1262) Viktor0610 válasza Sgr_A (#1261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

IPS vs. AMOLED vitapartnerek:
Befejezhetnétek már ezt az IPS vs. AMOLED vitát.
Kb. semmi értelme, mindkettőnek megvan az előnye a másikkal szemben. :U

gusthy:
Hatalmas +1! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1263) gusthy válasza Viktor0610 (#1262) üzenetére


gusthy
veterán

Aki nem hagyja abba a vitát, annak legközelebb katódsugárcsöves telefont lesz kötelező vennie.

(#1264) gusthy válasza batai15 (#1252) üzenetére


gusthy
veterán

Nem teljesen, a B20 antennának kell egy kis hely.

(#1265) batai15 válasza gusthy (#1264) üzenetére


batai15
félisten

Akkor jól gondoltam. Nem lesz jó hozzá.mindegy a nillkin tok majd takar ha lesz csere ház hozzá akkor veszek

(#1266) Ricardo válasza batai15 (#1265) üzenetére


Ricardo
félisten

Sikerült már kétszer megreptetni? Tuti agyvérzést kaptam volna.

(#1267) sapizee válasza Klown (#1259) üzenetére


sapizee
csendes tag

Nálam is él továbbra a probléma, SIM1-ben használok szabványos Telekomos nanosimet, a SIM2 üres. Csak SIM1 esetén jelentkezik a probléma nálad?

(#1268) tboy93 válasza Ricardo (#1266) üzenetére


tboy93
nagyúr

Előfordul, ha használod. Egyik haverom első nap elejtette az Lg G4-et amikor vette, kurva ronda lett a sarka. Másik haverom 2 hónap alatt vagy 5x vágta földhöz a OnePlus 3T-t, már tiszta ütött-kopott szerencsétlen telefon.

(#1269) batai15 válasza Ricardo (#1266) üzenetére


batai15
félisten

Méghozzá ma.... Eljöttem másik parancsnoksága csere szolgálatba és itt.. Mondom reggel ez már rossz omen pedig minden telefonom patika állapotban adtam el.
Csak még nem jött meg a nillkin és ilyen bele bújós tokba van..
Galaxy nexussal jártam így ott kaptam még csak rohamot...
Szerencse hogy nem a kijelző kapott mert akor gyűjthetnek új telefonra.. Mondjuk akkor is a1 lett volna megint.most mind a 4 sarka kapott.

[ Szerkesztve ]

(#1270) mandalorian válasza vacs (#1260) üzenetére


mandalorian
csendes tag

plusz még ha gariban is cserélik,akkor semi vidám gariztatni vinni a telefont...

(#1271) ShadowX válasza Ricardo (#1266) üzenetére


ShadowX
őstag

Én egy S8+ tulaj telefonját láttam. Se tok, se screen protector. Van már rakta jó pár karc. Azt mondja ő használni vette a telefont, nem nézegetni.

(#1272) gusthy válasza ShadowX (#1271) üzenetére


gusthy
veterán

És milyen igaza van.

(#1273) gusthy válasza batai15 (#1265) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, kívülről azonos, belül más a kiképzése picit.

(#1274) Klown válasza sapizee (#1267) üzenetére


Klown
aktív tag

Szia!

Igen, a Telenor-os SIM a SIM1-ben van. Annyit hozzátennék, hogy most kora du. a Telenor-ban kicseréltettem a kártyát igazi (nem vágott) nano SIM-re. Kíváncsi leszek, hogy így is jelentkezik-e a probléma. Ha igen, akkor még a SIM-ek foglalaton belüli cseréjét megpróbálom. Remélem ebben az esetben a SIM2 tud majd 4G módban működni. (Nyilván úgy, hogy a SIM1-es T-s kártya csak 3G-s lesz.)

+ info:
Nillkin (Mi 5x-hez való) üvegfólia és Nillkin tok van a telón, ha ez számít. Bár nem hiszem, hogy ez okozná.

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1275) Ricardo válasza batai15 (#1269) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem hangzik jól.

ShadowX:

Az rendben van, hogy használati tárgy, de én nem szeretek olyan dolgokat használni, ami le van lakva. A telefon különösen ilyen. Mindig nálam van, folyamatosan (napi több alkalommal) használom, ne nézzen már ki úgy mintha a kutya szájából lenne kirángatva. Előfordul hogy leesik, és karcos lesz, de a "nem érdekel mert csak egy használati tárgy" hozzáállás már túl van ezen. Hozzáteszem, én minden cuccomra próbálok odafigyelni, és nem azért mert többért lehet majd eladni, hanem magam miatt, mert nem szeretek normális dolgokat használni.

(#1276) batai15 válasza Ricardo (#1275) üzenetére


batai15
félisten

Azér közel sem olyan vészes mint aminek hangzik.

(#1277) rinpocse


rinpocse
tag

Mint köztudott Qualcomm támogatja a Galileo programot. A GPS látja-e már a Gallileo-t vagy nem. S ha még nem, akkor mikorra várható? Köszönöm.

(#1278) ( V ) válasza TGYI (#1246) üzenetére


( V )
veterán

köszi, így már világos :D

mondjuk inkább legyen ez mint speaker csere ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1279) DarkChild válasza mandalorian (#1270) üzenetére


DarkChild
senior tag

Hát ja, én is így vagyok ezzel. Tök jó, ha gariban megoldanak olyan problémákat, amelyeknek ideális esetben elő sem kellene fordulniuk, de azért jobban örülök annak, ha egyáltalán nem kell szerviz közelébe vinni az eszközt. :U Pláne, amilyen szervizek idehaza vannak... lehet rosszabb állapotban kapja vissza az ember a készüléket, mint ahogy bevitte - összekarcolt kijelző/hátlap, pontatlan illesztések. Utána meg lehet azok miatt reklamálni. :(

(#1280) Viktor0610 válasza rinpocse (#1277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P
Összefoglaló? ;)
De ne keresd, belinkelem neked a megfeleleő részét! ;]

A későbbi támogatásról pedig a Xiaomit érdemes megkérdezni. :))

Samsung Galaxy A54

(#1281) gusthy válasza rinpocse (#1277) üzenetére


gusthy
veterán

Nem támogatja, és nem hiszem, hogy valaha fogja, de így is nagyon gyorsan jelet fog, nem hiszem, hogy ezen múlik a navigáció minősége. Kínaiak nem túl lelkesen támogatják, van nekik sajátjuk, a Beidou, valamint az orosz Glonass + a hagyományos GPS + A-GPS, épp elég az.

[ Szerkesztve ]

(#1282) gusthy


gusthy
veterán

Mint látható, mindhárom műholdrendszer holdjai vannak bőven (GPS : kerek, Glonass :négyzet, Baidou: x).

(#1283) rinpocse válasza Viktor0610 (#1280) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm! Miután elküldtem a kommentem, utána nyitottam meg az összefoglalót! :)

[ Szerkesztve ]

(#1284) rinpocse válasza gusthy (#1281) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm! Csak egy fikció! Mi van/lesz ha USA lekapcsolja az a-GPS-t, az orosz pedig a GLONASS-t, a béke nevében? :)

(#1285) Ricardo válasza rinpocse (#1284) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor az lesz a legkisebb gondod,hogy nem tudsz navigálni a telefonoddal.

(#1286) Viktor0610 válasza rinpocse (#1284) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor GPS nélkül maradunk? ;]

Samsung Galaxy A54

(#1287) Lami66 válasza rinpocse (#1284) üzenetére


Lami66
őstag

Ha odáig fajul a helyzet, hogy lekapcsolják a navigációs rendszereket, akkor navigációs műholdak helyett csak fedezéket fogsz keresni.

(#1288) anorche1 válasza tboy93 (#1226) üzenetére


anorche1
őstag

Én is rendeltem ebay -ről ilyet, de ugyan ezt tapasztaltam mint te.
Szerintem az lehet a probléma, hogy ez nem úgy tapad fel mint a hagyomány üvegek, hanem a szélein ragasztós. Ezért a kijelző, és üveg között marad egy kis hely, nem tapad rá.
Felraktam egy sima üveget, ami nem ér ki a széléig, meg vettem egy flip tokot, jó lesz így.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#1289) gusthy válasza Lami66 (#1287) üzenetére


gusthy
veterán

:))))

(#1290) gusthy válasza rinpocse (#1284) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor ők se fognak tudni navigálni :)

(#1291) vacs válasza rinpocse (#1284) üzenetére


vacs
veterán

Az európai uniós már fellőtte a saját navigációhoz való műholdjait, Galileo-nak hívják, olvassatok utána! ;)

(^)(>.<)(^)

(#1292) Matyi222 válasza vacs (#1291) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Te is olvasd el az összes posztot, mert különben nem jól illeszkedik a válaszod... ;] ;] ;]

Írták már feljebb, hogy az A1 nem látja a Galileot!! :B

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1293) szmyky


szmyky
aktív tag

Ha lekapcsolják a műholdakat, akkor már internetünk meg hálózatunk sem lesz, de szerintem elektromos áramunk sem!
😎

(#1294) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Remélhetőleg egy ideig ez nem történik meg, most vettem meg az A1-et, szeretném is kihasználni egy darabig :))

(#1295) tvamos válasza ShadowX (#1271) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha nem nezegeti, akkor mit csinal vele? Marmint a telefonalason kivul.
Mert altalaban en is igy vagyok vele, de az okos telefont muszaly vagyok nezni. Meg milyen mar, ha reszel a kijelzo a sok karctol. Kollegam is... hogy nez mar az ki, hogy honapok ota torott kijelzos mobillal jar!?..
(Pl. az sem nagyon erdekel, hogy a kocsi hogy nez ki kivul, mert hajtom, nem bamulom, de azert az muszerfal, a belter legyen normalis.)
Nem?

(#1287) Lami66 válasza rinpocse (#1284) üzenetére
Tuti nem kapcsoljak ki akkor sem! Azzal vezerlik az okos raketakat is. Szoval el tudunk majd navigalni az ovohelyre. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1296) gusthy válasza tvamos (#1295) üzenetére


gusthy
veterán

Gondolom, nem a hátulját bámulja.

(#1297) ShadowX válasza tvamos (#1295) üzenetére


ShadowX
őstag

Te is tudod gondolom hogy nem így értette, hanem hogy nem nézegeti az apróbb sérüléseket, hanem úgy gondolja, hogy ez is csak egy használati tárgy a számára.

(#1298) eclipse19 válasza Fall-N (#1158) üzenetére


eclipse19
senior tag

Kivéve, ha le van téve az asztalra...

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1299) eclipse19


eclipse19
senior tag

Az ujjlenyomatos résznél a Beállításokban azt írják, hogy az ujjlenyomattal nem csak a készülékhez, hanem alkalmazásokhoz való hozzáférést is lehet szabályozni.

Tudja valaki, hogy hogyan?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1300) Viktor0610 válasza eclipse19 (#1299) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak 3rd party appal lehet.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.