Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok, a Hotspotként üzemeltetés mindenkinél megy gond nélkül? Egy W10-es notit szeretnék a teló vodás netjére csatlakoztatni, de ha kapcsolódik is, azt írja nincs internet, pedig van. A notin a hibaelhárító nem tud kezdeni vele semmit.

(#1902) Viktor0610 válasza Bertiee (#1901) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem repülő mód be/ki megoldotta, a legfrissebb ROM-mal nincs ilyen gondom. (Telenor.)

Más készülékkel ment a megosztás?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1903) batai15 válasza Bertiee (#1901) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is ez van és szokott néha lenni. Apn beállításban ahol a default van írd be még hogy supl, majd mentés.

(#1904) Viktor0610 válasza batai15 (#1903) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem default,supl kell legyen? :)

(Eddig nem néztem meg, de nálam pl. ez van az APN-ben. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1905) Bertiee válasza Viktor0610 (#1904) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Egy picit szájbarágósabban lehetne, teljesen láma vagyok hozzá... :)

(#1906) Flagstaff válasza Magnat (#1899) üzenetére


Flagstaff
tag

Nem 20%-nál kezdi a villogást? Fentebb mintha erről lett volna szó meg arról hogy villog mint a bolond. Tegnap lemerült 20% alá az accony telefonja és megnéztem 18-on még nem villogott, 10% van beállítva a Light managerben. No mindegy, akkor most megmondom neki hogy hagyja 15 alá merülni, ami ahogy ő használja nem ma lesz. :-) Mondjuk neki leginkább azért tettem fel mert a facse meg a messenger nem villogtatta az értesítő LED-et alapból (nem láttam hogy villogott volna).

(#1907) Viktor0610 válasza Bertiee (#1905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beállítások - Továbbiak - Mobilhálózatok - Access Point Names - {katt a netes APN-re} - APN típusa. Ez legyen: default,supl
Fontos!
Jegyezd meg, mi volt eredetileg! A nem helyes beállítás elronthatja a netelérésed is!

(Imádom az osztott képernyőt! :C )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1908) batai15 válasza Viktor0610 (#1907) üzenetére


batai15
félisten

Én azt vettem észre hogy kell a supl után vessző is.

(#1909) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Most nézek rendesen..nekem nem villog, még 5%nál sem :U 15%tól kímélő üzemmód van beállítva, egyéb program nix.

(#1910) Bertiee válasza batai15 (#1908) üzenetére


Bertiee
aktív tag

nálam defaul,dun van ott...

[ Szerkesztve ]

(#1911) batai15 válasza Bertiee (#1910) üzenetére


batai15
félisten

Azon belül.

(#1912) Viktor0610 válasza Bertiee (#1910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor default, dun, supl vagy default,dun,supl lehet a megoldás. :)

Samsung Galaxy A54

(#1913) Magnat válasza Flagstaff (#1906) üzenetére


Magnat
veterán

Azt írták, de nem ott kezdi, rosszul emlékezett a kolléga vagy nálam máshogy van ... 15-nél szól, h merül az akku és 14-nél kezd villogni a led (szóval nem igazán következetes).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1914) Bertiee válasza Viktor0610 (#1912) üzenetére


Bertiee
aktív tag

usb kapcsolattal így mutat netet, visont egy böngésző sem indul DNS hiba miatt

(#1915) Roxbury


Roxbury
őstag

A megjelenestol szamitva 2 evig kapunk friss szoftvert es 3 evig friss biztonsagi frissitest? 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1916) Bertiee válasza Bertiee (#1914) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Illetve pl a Prohardver.hu megy, sok más oldal nem... :F

(#1917) gerejoe


gerejoe
tag

Hali urak.Nálam 4g probléma lenne hiába csinálom az összefoglalóban le írtakat csak 3g- tud pedig másik telóm ugyanott fogja a 4g-t.Ötletek?Az 1 SIM slotban van.

(#1918) gusthy válasza gerejoe (#1917) üzenetére


gusthy
veterán

Az hibás APN beállítás lesz.

(#1919) RVR400 válasza tboy93 (#1700) üzenetére


RVR400
veterán

Nálam konstans 7 órát tudott kikapcsolásig, mindezt 1 nap alatt.

A Note 4 ugyanolyan felhasználással, ugyanazokkal a programokkal ugyanúgy 1 nap alatt 10 órát megy kikapcsolásig

Még rosszabb a helyzet, ha nem nyomkodja annyit az ember, simán van 1 sőt akár 2 nap használat pluszban a Note 4 javára. Bár engem az bosszantott fel, hogy a 2. napon délutánján már aggódnom kellett a töltése miatt, míg a Note 4-nél ez a 3. nap estéjén jött el.

Nem lenne rossz az A1, de én megszoktam a Note 4 töltésigény-hiányát, akinél ugyanannyit bír az A1, az valamit nagyon jól csinál.

(#1920) F.B.I. válasza Roxbury (#1915) üzenetére


F.B.I.
veterán

A gyártó szerint igen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1921) tboy93 válasza RVR400 (#1919) üzenetére


tboy93
nagyúr

Öcsém Note4-e ~7 óra körül kifekszik. Pár hónapos készülékről van szó. Eltérőek a felhasználási szokások és elég jelentős különbséget eredményeznek, úgy tűnik.

(#1922) F.B.I. válasza RVR400 (#1919) üzenetére


F.B.I.
veterán

Note 4 szervizelésen miatt szereztem be az A1-et és bár igen impressziv, a Note 4 , ugyanazon felhasználási szokàsommal, többet bír aksiban, nem sokkal de többet, természetesen valahol jelentkeznie kell a +1000mAh-nek, mondom ezt úgy, hogy azon MIUI ment állandóan.(hogy utálom én ezt az IPad billentyűzetet ).

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1923) Balázs Z. válasza Fall-N (#1896) üzenetére


Balázs Z.
tag

Jajj. Ez nem tömeges? [link]

Nekem az otthoni nagy fejesekkel nem hallatszik, de a kisebb impedanciájú IEMekkel és a "sima" fülhallgatókkal elég gáz, főleg alacsony hangerőn.

[ Szerkesztve ]

(#1924) F.B.I. válasza Balázs Z. (#1923) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálam semmi nem hallatszik, barátom készülékén igen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1925) tboy93 válasza Balázs Z. (#1923) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is hallatszik, bar en meg csak a hozza kapott xiaomi fulessel probaltam es csak akkor hallani ha be van dugva a fules de epp nem szól semmi. Akkor is szakaszosan csinalja, par masodpercig hallani, utana nem. Erdekes.

(#1926) atala


atala
addikt

Sok üveg fóliát rendeltem már, de ennyire egy sem volt elcseszve. Majdnem 1 cm van körbe. Még a kijelző látható részéig sem ér ki!

(#1927) tboy93 válasza atala (#1926) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez tényleg jó szar :DDD

(#1928) the radish


the radish
senior tag

Hívás fogadásnál / befejezéskor kis rezgést ki / be lehet kapcsolni valahol? Sehol nem találom.

(#1929) emeron


emeron
tag

Eustock: várható beérkezés: rendelés alatt, beérkezés bizonytalan, a gyártó nem tudja leszállítani a terméket partnerei részére. :(

(#1930) trebrona válasza the radish (#1928) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1931) DroiDMester válasza atala (#1926) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha kijjebb érne ott már nem simul rá, mert a 2,5D lekerekítés kb ott kezdődik ahol az lcd szélei vannak, akkor azért nyavajognál milyen ronda hogy körbe levegős a széle! (Bár arra akad megoldás, és inkább érjen túl a 2,5D lekerekítésen)

(#1932) the radish válasza trebrona (#1930) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi!

(#1933) Roxbury válasza atala (#1926) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem ugyanilyen van fent miota megjelent😀
Hat szoknom kellett, de most is fura még😀 a bal oldalon raadasul levegos is kb 3 mm-et, ugyhogy szokni kell😀
Uton van 2 Imak full cover, de nem tudom feltegyem e egyelore, még gondolkodom😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1934) Speed® válasza atala (#1926) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ehh..ez tényleg qla.

(#1935) Flagstaff válasza atala (#1926) üzenetére


Flagstaff
tag

0,33mm vastag Nillkin nekünk minimális mértékben de pont nem ér ki a kijelző széléig. És még így is levegős az egyik sarkánál. Lehet rendelek 0,2mm vastagat, hátha az jobban idomul. A gond hogy a kijelző lekerekítése közvetlenül az LCD szélénél kezdődik így tényleg levegősen lehetne felrakni az üvegfóliát.
Tokkal szintén gondban vagyok. Valami jó minőségű átlátszót keresnék ami nem szilikon "koton" hanem kicsit komolyabb védelmet ad. Például Ringke Fusion, Poetic Affinity szerű tokok bejönnének de ebayen nem leltem. Kihajtogatós tok,ráhúzós koton, vastag Heavy Duty tokok nem kellenek. Női kézbe már így is határeset a teló mérete nálunk.

(#1936) forzaroma


forzaroma
tag

Aki ismeri mindkét telefont, attól kérdezem : érdemes lecserélni a Mi4C telefonomat Mia A1-re, jobb maga a telefon és a kamerája?

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#1937) atala válasza Flagstaff (#1935) üzenetére


atala
addikt

Értem én mit mondotok, de ez még a kijelző széléig sem ér ahonnan elkezdődik a lekerekítés. Legalább addig kiérne. Alul, felül meg van 1cm :Y a szélétől. Ott még nem kezdődik el a lekerekítés.

(#1938) Baloo27 válasza forzaroma (#1936) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Nekem van mindkèt telefonom,termèszetesen az A1 veri minden tèren a 4c-t.

(#1939) forzaroma válasza Baloo27 (#1938) üzenetére


forzaroma
tag

Köszi

Realme GT2

(#1940) Luck Dragon

Lehet buta kérdés de van osztott képernyő mód és ha igen ezt hogy tudom aktiválni,vagy használni? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1941) trebrona válasza Luck Dragon (#1940) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van, alkalmazásváltó gomb hosszan.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1942) Czimby válasza Luck Dragon (#1940) üzenetére


Czimby
addikt

Nyomva kell tartani a bal szélső gombot, vagy a jobbost. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#1943) dragonfx válasza tboy93 (#1726) üzenetére


dragonfx
veterán

aha de szerinted azért egy vakus egy kamerás telonál jobb képeket csinál?
nekem redmi note 2 van.
ugye kijelző mérete felbontása.és szerintem a vas ereje is nem sokban több jo a 4gb ram nagyon bíztató, meg a több tárhely bár én a 16ot sem hazsnálóm ki.

érdemes szerinted így ezek alapján cserélnem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1944) Luck Dragon

De jó ,szuper! Köszönöm. :C :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1945) Graphics


Graphics
Jómunkásember

2,5D-s üvegre nem lesz sose olyan üveg, ami rendesen kiér...

Full cover, vagy semmi, ez a két opció létezik.

Én Note 5A-val szívtam meg, mert elküldte a kínai a Prime üvegét, ami már 2,5D-sre való, és nem ér ki a sík üveg széléig, így Note 5A Basic kivitelre a Note 3 üvegét rakom innentől :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1946) Flagstaff válasza atala (#1937) üzenetére


Flagstaff
tag

Nillkinnél ennyire azért nem rossz a helyzet, alul-felül is szépen addig nyúlik míg a kijelző lekerekítése elkezdődik. De a display széléig azért kiérhetne az üveg szó se róla. Ja és mivel maga az üvegfólia nem 2,5D-s ezért egy jól érezhető él is van a display majdnem szélén.

[ Szerkesztve ]

(#1947) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Xda-n sokan írtak a sustorgás miatt, úgy tűnik, az alacsony impedanciájú eszközök nem nagyon tolerálják a szokásosnál nagyobb (10 V) kimeneti feszültséget. A nagy impedanciájú fülesek állítólag nagyon szépen szólnak vele.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1948) csipuka


csipuka
senior tag

Joanyamnak vettem a telot es amikor skype-on hivom, akkor az nem csorog ki.
Ha uzenetet irok neki, annak sincs hangja.
Igy persze nem veszi eszre, ha kerestem.
Masnak van hasonlo tapasztalata skype-al, de ha nincs gond a skype csengohanggal az is info nekem.

(#1949) csipuka válasza csipuka (#1948) üzenetére


csipuka
senior tag

Aarrggh, user error.
Priority mode-ba volt a teloja. a Whatsapp kicsorgott, de a skype nem.

(#1950) gusthy válasza aRm1n (#1947) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem egy Marley Nesta van, 16 ohm, és nagyon szépen szól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.