Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Wendelke válasza eustock (#1446) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi a gyors választ! :R

Szerencsére nem azonnal kell a telefon, viszont a Ti áratok a nyerő! :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1452) emeron válasza eustock (#1446) üzenetére


emeron
tag

Nagyon szomorú vagyok. Ajándékba kellene a fekete változat. Remélem azért november elejére lesz készlet. :U :F

(#1453) szmyky válasza Wendelke (#1451) üzenetére


szmyky
aktív tag

A Gearbest-en sincs rossz árban, persze az EUstock-ról rendeltem én is, de az elsők között, akkor még volt fekete!

Ha az EUexpress szállítást választod +6-7$ az ára, akkor ők intézik a vámot és neked már semmi költséged nem lesz, amikor megjön.

(#1454) emeron válasza szmyky (#1453) üzenetére


emeron
tag

Magyar garancia nyilván itt sem jöhet szóba. Meg ki tudja, hogy EU adapterrel küldenék-e, illetve valóban van-e nekik raktáron vagy csak leadom a rendelést, fizetek és várok hónapokat. De azért köszi a tippet.

(#1455) arnd


arnd
senior tag

Van egy hipotézisem, hogy a root problémámt a "telefon titkosítása" okozza.
Ezt hol lehet kikapcsolni?
Valami Google-s webes felületen?

(#1456) Fall-N válasza eustock (#1446) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezért nem bírtam várni és jött a Gold tőletek. :D

De végignéztem mindenhol hiány a fekete, és nem akartam várni már. Nem csodálom, hogy hiánycikk az A1, simán felveszi a versenyt a dupla ennyibe kerülő konkurens telefonokkal.

Innen is köszönöm Eustock a telefont, gyorsan megjött. Nagyon korrekt cég vagytok! Ezért sem jöhetett szóba nálam, hogy máshol vegyem.

[ Szerkesztve ]

(#1457) Viktor0610 válasza arnd (#1455) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nem volt ilyen gond, szóval nem hiszem, hogy ezzel lenne baj.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1458) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Egy elhalálozott (de majd egyszer rendberakom) LG G2-t váltott le nálam most pár napja ez a telefon.

Eddig nagyon tetszik, elégedett is vagyok vele minden téren.
Használtan vettem az én feketémet (ez kicsit rasszistaként hangzik lehet :) ) és tanultam is egyet az adásvétellel kapcsolatban, amit máskor mindenképp kérdezni fogok, mikor használt telefont veszek majd... Van egy pixelhibám, ami szerencsére eléggé a kijelző szélén van, nem is annyira zavar, hogy ezért elkezdjek intézkedni, de azért gondoltam megérdeklőd most tőletek a következőt.

Pixelhibával lehet garanciáztatni telefont?

(#1459) ssoobbrrii


ssoobbrrii
csendes tag

Sziasztok, van egy újabb hiba a telón. Amikor a képernyőn végig húzod a két ujjad alulról elő kellene jönni a beépulő modulok - háterképek - beállítások lehetőségétnek. Na ez nálam rendszeresen eltűnik. Egyszerűen nem reagál semmit. Újraindítás sem segít. Van valakinek valami ötlete miért csinálja ezt? Találkozott már valaki ezzel a problémával? Előre is köszönöm.

(#1460) fery02 válasza ssoobbrrii (#1459) üzenetére


fery02
addikt

Nálam sem csinál semmit, de sokkal könnyebb ezeket a lehetőségeket előhozni úgy, hogy csak a főképernyőn nyomvatartod az ujjadat egy üres területen.

[ Szerkesztve ]

(#1461) DarkChild válasza fery02 (#1458) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ha jól emlékszem, az általános pixelhiba policy úgy néz ki a legtöbb gyártónál (kivéve pl. Samsung, LG), hogy fekete pixelből legalább 3 kell a cseréhez, fehéren világító pixelnél elég egy is. De kérdezz rá, mert ez tényleg gyártó függő.

(#1462) Flagstaff válasza DroiDMester (#1442) üzenetére


Flagstaff
tag

Természetesen ízlések és pofonok, ha valaki ki tud békülni egy fehér előlappal férfiként, akkor ez a telefon jó lehet neki. Nekem egy fehér N6P van egy átlátszó-fekete kombinációjú Poetic Affinity tokban és marhára sajnálom hogy az előlap fekete. Így is erősen Star Warsos kinézete van, de fehér előlappal ez még durvább lenne. :-) Birodalmi rohamosztagos phone.
Nálunk a női autó is fehér, már amennyiben női autó egy Grand Espace. :-D Nekem ugyanaz van csak grafit. :-)

(#1463) ssoobbrrii


ssoobbrrii
csendes tag

Basszus a Clean Master okozta 😎 eltávolítottam és rendbe jött. Szerintetek érdemes vagy egyáltalán kell ilyen használni?

(#1464) gabo01 válasza Fall-N (#1456) üzenetére


gabo01
senior tag

Tegnap este már én is megrendeltem volna az arany színűt (pedig rózsaszín kellene) előre karácsonyi ajándékba de szomorúan konstatáltam, hogy az is elfogyott!
Nem tudom várjak-e vagy próbáljam meg másik üzletből? :U

[ Szerkesztve ]

(#1465) Viktor0610 válasza ssoobbrrii (#1463) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem!
Semmi hasonló boost meg tisztító alkalmazás nem kell!

Én még a vírusirtókat sem tartom szükségesnek mobilra, egyszerűen nem kell minden ellenőrizetlen helyről programokat telepíteni, meg vigyázni kell, hova kattintasz a neten.

Samsung Galaxy A54

(#1466) b3Ro válasza ssoobbrrii (#1463) üzenetére


b3Ro
senior tag

Semmi ertelme, plane stock androidon.

(#1467) Viktor0610 válasza b3Ro (#1466) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem stock droidon sincs értelme. :P

Samsung Galaxy A54

(#1468) dugesz77 válasza gipsztigris (#1377) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is már kétszer leraktam és kétszer a vakút is bekapcsoltam füllel. Üvegfólia nem tudom mennyire számít.

(#1469) gipsztigris válasza dugesz77 (#1468) üzenetére


gipsztigris
addikt

Próbáld meg kalibrálni a közelség-és fényérzékelőt. Úgy tűnik nekem megoldódott a gondom.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1470) arnd válasza Viktor0610 (#1457) üzenetére


arnd
senior tag

Akkor már semmi ötletem sincs.
Valamit tutira elnézek.

Egyébként kikapcsolható ez a titkosítás?

(#1471) Viktor0610 válasza arnd (#1470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nem.

Samsung Galaxy A54

(#1472) Flagstaff válasza gabo01 (#1464) üzenetére


Flagstaff
tag

Uhh. Még jó hogy megrendeltem. Nálunk is harácsonyra kapta az accony. Hezitáltam hogy mgrendeljem-e vagy majd később, de látva hogy a feketével is gond van ellátásilag, inkább megrendeltem.

(#1473) gabo01 válasza Flagstaff (#1472) üzenetére


gabo01
senior tag

Nem kellett volna nekem sem tökörésznem ennyit! Most már mindegy!

Nem tudja valaki az Aqua-nál rendes gyártói garanciát adnak? :U
Vagy Aqua és arany szín lesz esetleg maradok a rózsaszínnél és akkor extreme digital! Netto- ban nincs olyan nagy difi köztük! :B

(#1474) dugesz77 válasza gipsztigris (#1469) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm, kipróbálom :R

(#1475) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy láttam, még nem linkelte senki: Xprotector (fólia, TG) cuccok Mi A1-hez: [link].

Samsung Galaxy A54

(#1476) DroiDMester válasza Viktor0610 (#1475) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem tudom ki az a hülye aki 2400.Ft -ér vesz MŰANYAG FÓLIÁT vagy pedig 4200.Ft -ért TG üveget, amik egyébként nem is kaphatók jelenleg! Ugyan ezt meg lehet venni 3-400.Ft ért Alin/eBay on!

azért köszönjük a segítséget :R

(#1477) Reverting válasza DroiDMester (#1476) üzenetére


Reverting
őstag

:) biznisz biznisz....

+1 :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1478) Viktor0610 válasza DroiDMester (#1476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanazért linkeltem őket, amiért korábban a Mobiltokshopot.
Nincs közöm egyikhez sem, de ha valaki nem akar várni, ill. idegen neki a külföldi rendelés, akkor jó lehet neki a link. ;)

Pl. a saját példám is az volt, hogy megvettem a készüléket, megrendeltem Aliról a Nillkin tokot, de addig sem akartam tok nélkül maradni, így a Mobiltokshoptól vettem egy szilikon tokot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1479) Reverting


Reverting
őstag

UsbC amit hozza adnak na az fullgyagyi... neketek is lotyog rajta? Valami cikket olvastam valahol,ha nagyon szar es mozog, megsutheti az alaplapot... rendeltem hozza masikat igaz az is csak ilyen 1-2 dollaros.... kivancsi leszek... :O

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1480) Viktor0610 válasza Reverting (#1479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nem volt gondom vele.
Én tutira nem rendeltem volna hozzá olcsó fajtát, mert én is azt olvastam, hogy tönkreteheti a cuccot, amit töltesz vele.

Samsung Galaxy A54

(#1481) Reverting válasza Viktor0610 (#1480) üzenetére


Reverting
őstag

Akkor majd mozzgasd meg:) kivancsi vagyok a velemenyedre... Amugy a feher toltofej es feher kabel? ha amit rendeltem nem jo akkor majd jo lesz folytogatos sexre... ;] nehany kicsomagolos videon lattam fekete toltoszettel...

Amugy ami vele jott, na az az ultra olcso fajta.... vicc kat... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1482) Fall-N válasza gabo01 (#1473) üzenetére


Fall-N
veterán

Pár helyen van már csak fekete, de drágább is 10-15ezer FT-tal. Rózsaszín dettó. Én árukereső.hu-n kerestem rá a megbízható Bolt szűrővel. Inkább maradtam az Eustocknál.

Reverting: Én nem spórolnék a kábelen. A legtöbb új telefon is Type-C csatlakozóval fog jönni, így megéri a felárat a biztonság, jó lesz az a jövőben is. Ha kinyitja a telefont, akkor mondanom sem kell, hogy ugorhat a gari! Elektromos otthoni hálózati vezetékeken sem spórol az ember, ahogy az internetes kábelen, HDMI stb vezetékeken sem.

[ Szerkesztve ]

(#1483) ssoobbrrii


ssoobbrrii
csendes tag

Sziasztok, szerintetek van olyan screen off alkalmazás ami nem használja az eszközkezelőt és így az ujjlenyomat olvasó is működik kód beütése nélkül?

(#1484) Luck Dragon válasza Fall-N (#1482) üzenetére

Ne hogy félre érts, csak a fehér előlapról az első gondolatom az ,hogy mennyivel nagyobbnak hat az egész készülék, nem vagyok káva vadász,de kimondottan nagynak hat a Note 4 mellett .Ezt a fekete szín egy kicsit kompenzálja. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1485) Viktor0610 válasza ssoobbrrii (#1483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokszor volt már téma.
Mindegyik használja az eszközkezelőt és egyik sem kér kódot, ha úgy állítod be, hogy várjon kicsit a lezárás előtt.

Az összefoglalóban linkelt is vár kb. 10 másodpercet, csak azért nem látni, mert teljesen elsötétíti a kijelzőt előtte. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1486) Reverting válasza Fall-N (#1482) üzenetére


Reverting
őstag

Ugy latszik nem voltam vilagos... Amit adnak hozza az egy rakat szar... 😀 Attol felek az nyirja ki... 😀 Amit rendeletem az minosegibb... Ha radugom es nem mozog mint a gyari mar nyugodtabb vagyok... Nyilvan toltofej nelkul probalom majd ki...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1487) LilProphet90 válasza fery02 (#1458) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Lehet, tudtommal a telefonok és tabletek esetén nem kell számolgatni a pixelhibákat, mert sokkal közelebbről nézed, sokkal zavaróbb is, így egyből cserélik. Monitorok és TV-k esetén van meghatározva azok mennyisége (ezért adnak azokra általában 72 óra pixelgaranciát, és telefonokra nem).

Az eladó nem tájékoztatott a hibáról? Első körben neki írnék, hogy ez van, és ha valamiért nem veszik be garanciában a telefont, akkor én visszacserélném a helyedben (bár engem zavarna is nagyon).

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#1488) DroiDMester válasza Viktor0610 (#1485) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

No ez sem igaz teljesen! :)

PL: ha a novába beépített duplakoppos altatást Root módban használod az nem vár semmit és AZONNAL zár!

És amit már korábban is linkeltem Button mapper progit amivel a hardveres gombokra lehet állítani az is AZONNAL zár

A fenti 2 módszer egyike sem kér jelszót ujjlenyomatos feloldás után!

(#1489) Viktor0610 válasza DroiDMester (#1488) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Root nélküli megoldásokat írtam. :P
Igaz, a root nélküliséget nem említettem. De gondoltam! :D

Samsung Galaxy A54

(#1490) #53667584 válasza Reverting (#1479) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nekem nem mozog a gyári. Egyébként épp most írtam a kábelekről 1-2 szót, pl. hogy a Rock nálam mozog. Csak hát ugye 2 topic van...

(#1491) Reverting válasza #53667584 (#1490) üzenetére


Reverting
őstag

Szerencses vagy... nekem balra jobra es fel le is mocorog.... :(

Rossz topicba irs... :DD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1492) DroiDMester válasza Reverting (#1479) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

1-2.Dolcsiért NEM létezik minőségi kábel!

Minőségi kábel(1-1,5 méter hosszúságban) 4.dolcsitól indul! PL: Ugreen vagy vagy SAMZHE

----------------------------------------------------------------------------------------------------
#1490 nxferenc : Blitzwolf nem rossz de ugyan annyiért van minőségibb(lásd fent linkeltek)

a Rock azt nem venném még a számra se hogy minőségi, van pár rock cuccom de mind gagyi kábel és töltő szinten is nagyon silány minőséget képvisel!

a Choetech meg nagyon ingadozó minőséget képvisel van 1-2.cuccuk ami jó de többnyire ezek is leginkább a noném vacak 1-2.dolcsis kategóriába sorolhatóak minőséget illetően!

Én leginkább Ugreen, és Aukey amit ajánlanék nincsenek elszállva az árakkal, és tényleg prémium minőség!

(#1493) #53667584 válasza DroiDMester (#1492) üzenetére


#53667584
törölt tag

Csak olyat akartam első körben rendelni, amelyiknél külön kiemelték hogy van benne 56K Ohm resistor. Ugreen és Baseus kábel van még úton.

(#1494) Fall-N válasza Luck Dragon (#1484) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez is igaz. De annyira nem zavar a káva, sem a fehér szín.

@Reverting: Félreértettem. Viszont nekem nincs semmi gondom a gyári kábellel, nem lötyög. Esetleg érdemes venni hozzá mágneses csatlakozó + adaptert.

[ Szerkesztve ]

(#1495) Reverting válasza DroiDMester (#1492) üzenetére


Reverting
őstag

Ezt rendeltem... katt :DDD szoval letezik... 2.69 dollar... 50cm

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#1496) Flagstaff válasza Fall-N (#1494) üzenetére


Flagstaff
tag

Nekünk már úton van egy fekete WSKEN mágneses csati+kábel. :-) A többi telefonhoz is van, eddig elégedettek vagyunk vele.

(#1497) eclipse19


eclipse19
senior tag

Szerintetek az létezik, hogy a kamerában a panoráma mód nem működik fektetett nézetben.
Illetve igen, de akkor csak függőleges "panorámát" lehet csinálni?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1498) tick válasza eclipse19 (#1497) üzenetére


tick
aktív tag

Működik úgy is, csak el kell forgatni a képet

Everything that has a beginning... has an end

(#1499) szmyky válasza eclipse19 (#1497) üzenetére


szmyky
aktív tag

Sokkal áttekinthetőbb képet tudsz csinálni, ha álló módban húzod a képet, addig amíg akarod.
Miért szeretnéd elfektetve indítani?

Egyébként én nem tudok elforgatni semmit a panoráma mód közben.
:U

[ Szerkesztve ]

(#1500) DroiDMester válasza Reverting (#1495) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csak az első sort olvastad el?

világosan leírtam hogy 1 - 1,5.méret hosszú nekem a gyári kábel is rövid(és 1ébként se használom semmilyen cuccnak a gyári töltőjét és kábelét sem, de sajnos most kénytelen vagyok amíg meg nem érkeznek a USB-C kábeleim mert sajna USB-C kábelből még nincs itthon 1db sem) így 1,5.méterest szoktam venni! az pedig nem 2,69 hanem közel 4.dolcsi

50.centis MAX Power Bankhoz jó máshová nemigen!

És láthatod hogy pont az Ugreen-t emeltem ki hogy nagyon jó! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.