Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:44:49

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A1
utolsó módosítás: 2019.11.07

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Dhampir válasza szmyky (#1293) üzenetére


Dhampir
félisten

Adó-vevő rádiókkal áthidalható kisebb-nagyobb távolság, ha a szükség úgy kívánja. Elektromos áram többféleképpen is előállítható a természeti erők átalakításával.

(#1302) HoaryFox


HoaryFox
őstag

IPS vs AMOLED hitvitát kéretik kerülni a jövőben vagy morcos leszek. Köszi! :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#1303) mjani1172 válasza ollie (#1256) üzenetére


mjani1172
addikt

Kis kiegészítés:Látható volt az G5 topicban, hogy az elsőket cserélték 1x,de az utána jövőket már nem.
És ha 2 hét alatt mind beég akkor az nem ugyanaz mint a samsungnál hogy 1000 ből 1 kb. 2 év alatt.
Ez Lg sajátosság.
Tehát nem fogják cserélni. Régebb óta mondom ebből botrány lesz

[ Szerkesztve ]

(#1304) szilvaspet


szilvaspet
tag

Sziasztok!
Van ebben a romban a SIM kártyákhoz külön csúszkás ki/be kapcsoló?
Köszi, P.

(#1305) Viktor0610 válasza szilvaspet (#1304) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, melyik ROM-ban kérded, de a legfrissebb gyáriban van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1306) trebrona válasza Viktor0610 (#1305) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van nem gyári is? :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1307) Viktor0610 válasza trebrona (#1306) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs, de hátha azért kérdezte úgy, mert neki tudomása van valami főzött ROM-ról. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1308) szilvaspet válasza Viktor0610 (#1307) üzenetére


szilvaspet
tag

Köszi, azért kérdezem, mert Note4-re keresek romot a miui helyett, de pl. a Lineage-ben nincsenek ilyen kapcsolók, (legalábbis a Lineage 15-ben).

(#1309) mobal


mobal
MODERÁTOR

Milyen garival adják a telefont? Továbbá le van ragasztva / be van csomagolva a doboz?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1310) tboy93 válasza mobal (#1309) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az eustock 1 ev magyar garit ad, wayteq szervizbe kell vinni ha gond van. A doboz le van foliazva.

[ Szerkesztve ]

(#1311) gusthy válasza HoaryFox (#1302) üzenetére


gusthy
veterán

A lányom szerint túl sokan vagyunk a Földön :D

[ Szerkesztve ]

(#1312) arnd válasza DroiDMester (#784) üzenetére


arnd
senior tag

Nekem nem indul újra a telefon...
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 0.943s]
booting...
OKAY [ 0.585s]
finished. total time: 1.532s

de marad sima fastboot módban...
A kelzsoca féle program is csak nyitni meg zárni tudja, de a root nem jön össze...
Van valami ötlet?

(#1313) arnd válasza arnd (#1312) üzenetére


arnd
senior tag

Bocs fax voltam, másik img-t toltam rá...

(#1314) Luck Dragon

Azért meglepő hogy jobban szól a MI-IN Earthtól az EUstocktól kapott ajándék füles.
Ez meglepő.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1315) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Pár órán belül fog megjönni a telefonhoz egy 10000-es powerbank-et és egy Hybrid fülest az eustockról, remélem, a füles szépen fog hangzani ebbe a telefonba dugva.

Ha jól tudom, MIUI-on vannak előre beprogramozott beállítások a különböző Xiaomi fülesekhez, ez a rendszer sajátossága (MIUI) vagy a MIUI zenelejátszó letöltésével (vagy más programmal) erre a készülékre is megoldható a dolog?

(#1316) #53667584 válasza tamass.szabo (#1315) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ebben nincs ilyen. Ebben csak Snapdragon Audio+ van.

(#1317) Whatismyname válasza #53667584 (#1316) üzenetére


Whatismyname
újonc

Sziasztok!

A selfie kamerájáról mi a vélemény? Mert olvasgattam a teszteket, beruháznék egyre, mert kiváló készülék lett, de sokszor használom a selfie kamerát is, fontos lenne, hogy ne legyen gagyi. Csak ezért döntenék a Samsung A5 2017 mellett. Annak nagyszerű az előlapi kamerája, és villan a háttér is sötétben.

(Nem értem egyébként, hogy a mai világban miért nem tesznek villanót előre is... :O )

(#1318) blesius válasza Whatismyname (#1317) üzenetére


blesius
csendes tag

A Motorola tesz villanót előre. Az Asus Zenfone 4 Selfienek meg van a villanó mellett még egy előlapi kamerája, hogy "we-fie"-t is lehessen csinálni.

(#1319) Ricardo válasza Whatismyname (#1317) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem értem egyébként, hogy a mai világban miért nem tesznek villanót előre is... "

Mert jelenleg rétegigény. Viszonylag kevesen szeretik arcon vakuzni magukat.

(#1320) megott válasza Ricardo (#1319) üzenetére


megott
tag

Vagy gyakoroljon még egy kicsit, a Zoolander féle "Kék Acél"-ra, ahhoz vakku sem kell! :D

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#1321) tboy93 válasza Ricardo (#1319) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Viszonylag kevesen szeretik arcon vakuzni magukat."

Lol :C

(#1322) trebrona válasza megott (#1320) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy egy ilyennel: [link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1323) Dhampir válasza Ricardo (#1319) üzenetére


Dhampir
félisten

Ahhoz is bátorság kell, mint a fénykardot hegesztőszemüveg nélkül forgatni. :)

(#1322) trebrona

Nem semmi, hogy már ilyen is létezik.

[ Szerkesztve ]

(#1324) Graphics válasza Whatismyname (#1317) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ha akkora igény van a szelfire / bröahhh / akkor vegyél olyat , ami megfelel eme igénynek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1325) Scale válasza Luck Dragon (#1314) üzenetére


Scale
őstag

Jár eustocknál ajándék füles a telefonhoz?

(#1326) Graphics válasza Scale (#1325) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem. Már nem. Csak az első 250 vevő kapott

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1327) arnd válasza arnd (#1312) üzenetére


arnd
senior tag

Na valami csak nem oks.
Felraktam a TWRP-vel a SR5-SuperSU...zip-et.
Az SU el is indul szépen, mintha rootolt lenne, de ha valami program kéri a root lehetőséget akkor ott már nem kapja meg. Persze az SU-ban szerepelnek ezek az alkalmazások, hogy adott nekik root jogot...
Help!
Vagy valami nem jó SuperSU zip-et raktam volna fel? A DroiDMesteres hozzászólásban lévő linket töltöttem le...

(#1328) iOce válasza tamass.szabo (#1315) üzenetére


iOce
tag

Nekem ilyen füles van, és jól szól az A1-el :)

Xiaomi Redmi Note 5 Blue, Apple Macbook Pro 13" 2.9GHz, Dell U2713HM

(#1329) Klown válasza Graphics (#1326) üzenetére


Klown
aktív tag

Vagy még az sem. Én első nap (kora du.) megrendeltem a telót, mikor megjött a levél, s már nem kaptam hozzá semmit. Vajon egy délelőtt alatt elment a 250 db?

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1330) Roxbury válasza Klown (#1329) üzenetére


Roxbury
őstag

Kb 1:45 perc alatt ment el 250 darab a visszajelzesek alapjan. Utana mar nem volt hozza.
Ha jol emlekszem 14:15 korul lehetett rendelni eloszor talan, 4 re mar el is fogyott az elso 250.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1331) Ricardo válasza Klown (#1329) üzenetére


Ricardo
félisten

250 feketéhez, és 250 fehérhez volt fülhallgató. A fekete változatból nagyon hamar elfogyott a 250 db

(#1332) Klown válasza Klown (#1259) üzenetére


Klown
aktív tag

Sajnos a SIM kártya csere sem oldotta meg a vonalbontást. Ma is megszakadt a hívás. (Vezetékes T-ről hívták a SIM1-ben lévő Telenor 4G-s kártyát.) :U Ha folytatódik, akkor szervíz lesz belőle. Kicsit félek, hogy leráznak majd, hogy nincs baja. Persze, mert nem is rögtön jön elő, kb. 5 perc telefonálás után pittyen egyet és bontja is a vonalat.

Csalódott vagyok, pedig nagy volt a várakozás. :( Az előző telefonomban (Huawei P6S) szintúgy beszélgetési gondjaim voltak évekig. A SIM2-ben lévő kártya csak 2G-t tudott és iszonyatosan gyenge volt a térereje. Sokat szaggatott, brekegett a hang. Komolyan Dunának megyek, ha itt meg szakadni fog állandóan a hívás... :O Amúgy nagyon tetszik a telefon. Jó gyors, tetszetős. De ha pont telefonálásra lesz használhatatlan, akkor fújhatom...

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1333) Roxbury


Roxbury
őstag

Fent van a NOVA. van benne gesztusvezerles ugye, de sajnos a vissza gombra nincs semmi beallitasi lehetoseg. Root nelkul kellene nekem olyan progi, amivel, ha balra csusztatom a kijelzon akarmelyik alkalmazasban a kezemet, vissza gombkent mukodik. Tud valaki ilyet?😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1334) #53667584 válasza Roxbury (#1333) üzenetére


#53667584
törölt tag

A novának ehhez semmi köze. A novában a nova vezérléseit állítod be. Hogy egy-egy alkalmazás hogy viselkedjen azt az adott alkalmazásban kell beállítani.

(#1335) Klown válasza Klown (#1332) üzenetére


Klown
aktív tag

Még ami eszembe jutott, aztán lehet, hogy sötétben tapogatózok. VoLTE képes ez a készülék? Nem lehet, hogy valamiért VoLTE módban épül fel a hívás, ami meg nem tökéletes, emiatt megszakad? Lehet-e ezt valahogyan ellenőrizni, kikapcsolni? :F

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1336) Roxbury válasza #53667584 (#1334) üzenetére


Roxbury
őstag

Tehat akkor semmivel nem lehet megoldani(root nelkul)?
Nem az adott alkalmazasban akarok csak, hanem mindenhol. Azt szeretnem, hogy barhol vagyok, ha balra csusztatom az ujjam barhol a kijelzon, az olyan legyen, mintha megnyomtam volna a vissza gombot.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1337) DroiDMester válasza Klown (#1335) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Én első körben mind a 2 sim et 3G re lefixálnám! és úgy teszteld csinálja e?

(#1338) Roxbury válasza Roxbury (#1336) üzenetére


Roxbury
őstag

Edge gestures-el megoldottam, koszonom. 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1339) batai15 válasza Roxbury (#1338) üzenetére


batai15
félisten

Ez a progi engem is érdekelne.

(#1340) Roxbury válasza batai15 (#1339) üzenetére


Roxbury
őstag

Edge gestures. Playen igy van fent. Fizetos kb 400 ft. Mukodik tokeletesen, viszont a kepernyo szelerol kell mindig huzni az ujjamat. Letoroltem, vagyis visszaterittettem a penzt, mert kenyelmeseb a vissza gombot megnyomni😊

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#1341) Klown válasza DroiDMester (#1337) üzenetére


Klown
aktív tag

Köszi a tippet! Ezt kipróbálom. A SIM2 ugye eleve max. 3G-t tud.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#1342) Fall-N válasza Klown (#1329) üzenetére


Fall-N
veterán

Elég jól elment a készlet, mint látható a fekete ki is fogyott. Mondjuk amennyibe kerül náluk nem csodálom. A legtöbb boltban 70 és 80 ezer Ft körül mozog az ára és ugyanúgy hiánycikk a fekete, csak arany színű van. De láttam egy webshopban 127 ezresért is. Nem normálisak.

Meggyőztem magam és megrendeltem ma délután az arany színűt. Fekete jobban tetszene de leszarom. :D

Mióta megjelent azóta tetszik az A1. Xiaomit akartam venni már régóta, de ugyanúgy Nexus 4 óta akarok stock droidot is. Most főleg EMUI után felüdülés lesz. Nem rossz meg minden, de jobb az érintetlen Android.

[ Szerkesztve ]

(#1343) Matyi222 válasza Fall-N (#1342) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Jól tetted, nem lesz ettől kisebb a p...öd nyugi ;] :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1344) Fall-N válasza Matyi222 (#1343) üzenetére


Fall-N
veterán

Attól nem félek. :D Ahogy néztem inkább fakóarany (aka pezsgő) nem olyan "kisebbségi dzsukeles."

[ Szerkesztve ]

(#1345) Matyi222 válasza Fall-N (#1344) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy szép lesz :P

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#1346) Dhampir válasza Fall-N (#1344) üzenetére


Dhampir
félisten

Szép kisz telcike lesz, olyan kici édeszke aranyoszka színű. :D

(#1347) Ricardo válasza Fall-N (#1344) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Inkább pezsgő szín. Nem az a csillogó "trombita arany".

(#1348) Luck Dragon válasza Dhampir (#1346) üzenetére

Te jó ég. :))

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1349) tibcsi0407 válasza Dhampir (#1346) üzenetére


tibcsi0407
félisten

alb.

https://utdetailing.hu/

(#1350) gusthy válasza Fall-N (#1344) üzenetére


gusthy
veterán

Nem kéne tán. Ez egy telefonos fórum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.