Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Kathy009


Kathy009
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne,h Asha telefonokra is lesz majd viber?
köszi! :)

(#952) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Kathy009 -

This is the list of S40 devices that are compatible with Viber: http://bit.ly/NXBtsN

===========

Ez a lista a S40 eszközök, amelyek kompatibilisek Viber: http://bit.ly/NXBtsN

(#953) Cheesy


Cheesy
őstag

Ezt olvastátok már? Igaz vajon?

www.vakbelmutet.hu

(#954) modd3r válasza Cheesy (#953) üzenetére


modd3r
őstag

Marco-ról már eddig is köztudott volt, hogy az izraeli védelmi erőknél szolgált.
Véleményem szerint a Viber semmivel sem veszélyesebb ilyen szempontból, mint a többi hasonló szolgáltatás.

(#955) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ezen már én is gondolkodtam, hogy kinek, miért éri meg a Vibert üzemeltetni? Még reklámok sincsenek benne. Remélhetőleg majd ViberMedia megmondja. :D
Régebben valamelyik program, talán az Avast, mutatta, hogy a Viber kér a legtöbb hozzáférést. Van olyan "Viber szerű" program, ami nem ennyire kíváncsi? Én még a MobileVOIP-ot, CSipSimple-t, használom a FreeVoipDeal-el.
Egyébként egy átlagembernek mi gondja lehet abból, ha minden hívását, SMS-ét rögzítik?

[ Szerkesztve ]

(#956) pinnacle


pinnacle
nagyúr

A Line-t ajánlották. Az meg lehet, hogy japán. Nem kér olyan sok hozzáférést. Érdekes, hogy a programok honlapján semmilyen kapcsolati információ nincs.

[ Szerkesztve ]

(#957) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi,
There are a lot of rumors and conspiracy theories about Viber. This is natural, due to the the fact that we are a successful company with over 200 million users. Don't you think? ;)

Allow me to explain, as a the representative of Viber (I will use Google Translate for Hungarian, sorry) -

Viber is based in Cyprus with development facilities in Israel and Belarus. Servers are all over the world, but the ones storing the data (the "database") are in the US

Israel is the source of many high-tech startups and (very) respected companies, some of whose technology you are using on a daily basis. It is not our wish to advocate for Israel in anyway, just to place it in its right place in the technological world ;)

Our CEO did indeed join the military, but in Israel - his country of origin - everybody is obligated to contribute and join the army for a short period of time. It's just a mundane part of life for an Israeli, and after that short service it's completely over. It's the same, by the way, in many other countries, including some Western European countries.

The automatic link between a short, obligatory army service and conspiracy theories including "being in a secret service" and "helping a government to steal users' information from all around the world" is far fetched, to say the least. Except for rumors and conspiracy theories, these allegations are based on absolutely nothing. Moreover, the automatic link between his Israeli nationality and outrageous allegations of data theft and "working for secret services" borders serious prejudice.

Regarding info about Viber - we don't think we ever hid anything. It's not like we're intentionally hiding information about ourselves. On the contrary, in the past year we've been giving more and more interviews, explaining who we are, where we are located, etc.

This is our CEO, Mr. Talmon Marco: http://www.mobileworldlive.com/interview-talmon-marco-ceo-viber (Nice to meet you ;) )
I invite you to run a quick Google search, and you'll find numerous interviews with him, talking and sharing information about our company, our employees, and our plans.

If you still have any questions or doubts, please let me know and I will be happy to explain :)

============================================

Hi,
Van egy csomó pletykák és összeesküvés elméletek Viber. Ez természetes, mivel az a tény, hogy egy sikeres cég több mint 200 millió felhasználó. Nem gondolod? ;)

Engedjék meg, hogy elmagyarázza, mivel a képviselő a Viber (fogom használni Google Translate magyar, bocs) -

Viber székhelye Cipruson a fejlesztési lehetőségek Izraelben és Fehéroroszország. Szerverek az egész világon, de az is az adatok tárolásának (az "adatbázis"), az USA-ban

Izrael a forrása számos high-tech induló és (nagyon) elismert cég, amelynek egyes technológia használ napi rendszerességgel. Nem a kívánságunk, hogy támogassa Izrael egyébként, csak, hogy azt a megfelelő helyre a technológiai világ ;)

A vezérigazgató valóban csatlakozzon a katonai, hanem az Izrael - a származási országában - mindenki köteles hozzájárulni és csatlakozzon a hadsereg egy rövid ideig. Ez csak egy hétköznapi élet része egy izraeli, és azt követően, hogy a rövid szolgálati ez teljesen vége. Ez ugyanaz, az út, sok más országban, köztük néhány nyugat-európai országban.

Az automatikus kapcsolat rövid, kötelező katonai szolgálat és az összeesküvés-elméletek, beleértve ", hogy a titkosszolgálat", és "segít a kormány, hogy ellopja felhasználók adatait szerte a világon" messze túlzás, hogy mondjuk a legkevésbé. Kivéve a pletykák és összeesküvés-elméleteket, ezek az állítások alapján semmi. Sőt, a közvetlen összefüggés az izraeli állampolgárságot és felháborító állításokat az adatlopás és a "munka a titkosszolgálatok" határos komolyan sérti.

Ami információ Viber - nem hiszem, hogy valaha is elrejtette semmit. Ez nem olyan, mintha szándékosan bujkál információkat magunkról. Éppen ellenkezőleg, az elmúlt évben már így egyre több és több interjút, kifejtve, hogy kik vagyunk, hol vagyunk találhatók, stb

Ez a mi vezérigazgatója, Mr. Talmon Marco: http://www.mobileworldlive.com/interview-talmon-marco-ceo-viber (Nice to meet you ;))
Arra kérlek benneteket, hogy fuss egy gyors Google-keresés, és megtalálod számos interjút vele, beszélt és az információk megosztását cégünkről, munkatársaink, és a terveinket.

Ha még bármilyen kérdése vagy kétségei vannak, kérem tudassa velem, és én örömmel elmagyarázni :)

(#958) smileismarci


smileismarci
tag

Gépre telepítettem a vibert meg másik telefonra mint ahogy eddig volt ezzel csak az a probléma, hogy mintha most kezdtem volna a használni nem tett be a csoportokba meg a képemet se tette ki amit már feltöltöttem ilyenkor mit lehet csinálni ?

#%

(#959) Bferibörs válasza pinnacle (#955) üzenetére


Bferibörs
addikt

viber nélkül is rögzítik :)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#960) Bferibörs válasza smileismarci (#958) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ö- a telefonkönyvedben ezek benne vannak ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#961) smileismarci válasza Bferibörs (#960) üzenetére


smileismarci
tag

emberek megvannak mert az szinkronizálja csak a csoportot hiányolom nagyon mert más telefonján ki írja benne vagyok de gépen nem

#%

(#962) Bferibörs válasza smileismarci (#961) üzenetére


Bferibörs
addikt

gépen nem,telón igen,szerintem lesz még javítás

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#963) csehjudit


csehjudit
csendes tag

Nagy gondom van. Telepítve volt a telefonomra (Samsung Ace) a Viber, de egy ideje nem tudtam fotót küldeni. Gondoltam, hogy letörlöm, újra leszedem, és akkor jó lesz. Telepítettem is, de a legelején megakadok. Be kéne írnom az országot illetve a telefonszámomat; az országhoz, bármilyen nyelven írom be Magyarországot, nem tudom "leokézni", a telefonszámomat pedig semmilyen formátumban nem fogadja el, azt írja, hogy helytelen. Akár 0036, akár +36, sehogyan nem jó. Mi a teendő??? Nagyon fontos lenne, hogy működjön!!!

(#964) havri1 válasza csehjudit (#963) üzenetére


havri1
félisten

Fotóküldést sok mobilszolgáltató letiltotta, pl Vodafone. Ha vodas vagy, akkor aktiválni sem fogod tudni. Wifire csatlakozz, onnan fog menni.

havri

(#965) Bferibörs válasza havri1 (#964) üzenetére


Bferibörs
addikt

azt hiszem ezek után vodás nem leszek :-)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#966) havri1 válasza Bferibörs (#965) üzenetére


havri1
félisten

Aktiválás után megy vodarol az uzenetkuldes, de sztem a hang ezért laggol nálam, mert azt is szűrik. Kép nem megy.

havri

(#967) Bferibörs válasza havri1 (#966) üzenetére


Bferibörs
addikt

mondjuk nem sok képet küldözget az ember m.netről ez tény,csak nem szeretem a korlátozásokat ha már én fizetek érte :)
a hang nekem ott rosszabb ahol gyenge a térerősség,egyébként jól müxik.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#968) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy a Viber Desktop hogyan frissül?
Mert még verziószámot se lehet megtudni a programon belül...

(#969) ViberMedia


ViberMedia
tag

@csehjudit -

You didn't manage to type your number on Viber on your phone, or on your computer?
If the problem is on Viber on your computer, then first, uninstall Viber Desktop. Now, you need to download the latest version of Viber on your mobile phone (from AppStore/PlayStore/Market Place/AppWorld), launch it and use it for a few minutes.

Then, reinstall Viber Desktop *from our homepage*, and try to register again. Does it work now?

@Szpisti -

The latest version of Viber can be found in our homepage: www.viber.com
We will add the version number in the program in future versions :)

============

@ csehjudit -

Nem sikerül beírni a számot Viber a telefonon, vagy a számítógépen?
Ha a probléma a Viber a számítógépen, akkor először távolítsa Viber asztalon. Most kell, hogy töltse le a legújabb verzióját Viber a mobiltelefon (az AppStore / PlayStore / Market Place / AppWorld), dob, és használja néhány percig.

Ezután újra Viber Asztal * a honlapunkról *, és próbálja újra regisztrálnia. Működik most?

@ Szpisti -

A legújabb verzió a Viber megtalálható honlapunkon: www.viber.com
Mi növeli a verziószámot a program későbbi változataiban :)

(#970) Szpisti válasza ViberMedia (#969) üzenetére


Szpisti
addikt

Thanks!

(#971) Katacycc


Katacycc
csendes tag

Sziasztok!Valaki tudna nekem abban segíteni hogy telepítettem a Vibert a pc-re de megjön a viberen a kód de nem fogadja el..:( valaki volt már ilyen helyzetbe... tud valaki esetleg megoldást??
Előre is köszönöm!Üdv mindenkinek Kata

(#972) Bferibörs válasza Katacycc (#971) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szia!
1 olvass vissza
2 telon a legújabb vibernek kell lennie
3 nem minden telót támogat.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#973) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Another question if I may:
Why the bloody hell turned my viber to Hungarian language after the version upgrade to the latest, and how the hell ma i able to switch it back to English?! :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#974) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Katacycc -

Which error message exactly do you see when you use your code?
Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall Viber Desktop and try again.

@bitpork -

Are you with an Android phone?
If so, enter Viber, go to More --> Settings --> and disable the option: Show translation

If you're with a different device, then unfortunately this option is not possible yet (Viber uses the same language as the phone itself). In the future we hope to bring this feature to more devices.

================

@ Katacycc -

Milyen hibaüzenet pontosan mit lát, ha használja a kódot?
Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra Viber Asztal és próbálja újra.

@ bitpork -

Ön egy Android telefon?
Ha igen, írja Viber, menj a More -> Beállítások -> és be az opciót: Show fordítás

Ha egy másik eszközzel, akkor sajnos ez a lehetőség még nem lehetséges (Viber ugyanazt a nyelvet, mint maga a telefon.) A jövőben reméljük, hogy ezt a funkciót több eszköz.

(#975) bitpork válasza ViberMedia (#974) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

iPhone 4...and before the patch it was English is it should be. :((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#976) verlajos


verlajos
csendes tag

Sziasztok!

Bocs, ha kicsit amatőr a kérdés, de működik-e a Viber, ha a mobilnet keretem lefogyott és már csak a 32kb/s sebességgel netezhetek? :F

A válaszokat előre is köszönöm

LVer

(#977) bitpork válasza verlajos (#976) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

NEkem egy bizonyos sebesség alatt koapcsolat hibát jelez, oszt mögmihálylik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#978) Fecogame válasza verlajos (#976) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem múltkor működött, még hívni is tudtam megfelelő hangminőséggel :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#979) MrPappa


MrPappa
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég frissítettem a viberemet 3,0,0,1686-ra, de folyamatosan kilép, lefagy,kidob. Van e lehetőség egy korábbi verzió visszaállítására? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#980) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Gyerekek tegnap kipróbáltam én is ezt a Viber-t telefonálásra, hát katasztrofálisan szar. Kb annyi volt szinte a beszélgetés, hogy "Hallassz? Hallassz? Én hallak, és Te? ..." Mindkét oldalon erős wifivel... :W

(#981) bitpork válasza KaiotEch (#980) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is jobban megy a 3g-n ha van. Viszont a pc-re töltsd le a Viber klienst oszt azon meg jól mén.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#982) KaiotEch válasza bitpork (#981) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

HáromGével is próbáltuk, vagyis csak a bnőm, nekem nincs mobilnetem. Pécé nem nem kényelmes ágyból.

(#983) Bferibörs válasza KaiotEch (#982) üzenetére


Bferibörs
addikt

tegnap útközben beszélgettem (autóból) viberel, nem volt gond, ahol gyenge a térerő ott persze szakadozik,kihagy,késik stb.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#984) ViberMedia


ViberMedia
tag

@bitpork -
Which version of Viber did you have before upgrading to version 3.x ?
In general, Viber should have behaved like this before, and after the update. Meaning, Viber on iPhone automatically uses the language of the phone. At this stage there is no option to change it, and we are considering to add this option to iPhones in the future. Sorry for the inconvenience :(

@verlajos -
Viber uses about 0.25-0.3MB per minute of call. So you can calculate if it suits your internet connection ;)

@MrPappa -
What phone do you have? Which version of operating system?

@KaiotEch -
What devices do both sides of the conversation have?

It could be that the network you are connected to is blocking Viber's traffic.

1. First, please try uninstalling and reinstalling Viber when connecting to a few different WiFi networks (in order to pinpoint the source of the problem). What are the results?
2. Also, please make sure the following ports are enabled ("forwarded") on your routers or firewalls:
TCP: 5242 + 4244
UDP: 5243 + 9785

(if you are not sure how to enable ports, you may contact your router manufacturer)

@Bferibörs -
Sometimes 3G reception could be low, and this is something we cannot control. Naturally this affects Viber's call quality and results in disruptions and broken sound.
We are continuously trying to improve our handling of 3G, so you can expect better performance as newer versions of Viber are released.

Meanwhile, WiFi- WiFi calls on Viber should generally be very clear and are free of such disruptions.

============

@ bitpork -
Melyik változat Viber volt már frissítés előtt 3.x?
Általában Viber kellett volna úgy viselkedett, mint az előbb, és a frissítés után. Jelentése, Viber az iPhone automatikusan használja a nyelvet a telefon. Ebben a szakaszban nincs lehetőség változtatni, és fontolgatja, hogy ezt az opciót az iPhone a jövőben. Elnézést a kellemetlenségért: (

@ verlajos -
Viber használja mintegy 0,25 0,3 MB percenként hívás. Szóval lehet számítani, ha az megfelel az internet-kapcsolat;)

@ MrPappa -
Milyen telefon van? Melyik változat operációs rendszer?

@ KaiotEch -
Milyen eszközökkel van mindkét oldalán a beszélgetés is?

Lehet, hogy a hálózat kapcsolódik blokkolja Viber forgalom.

1.. Először is, kérjük próbálja meg eltávolítani és újratelepíteni Viber való csatlakozáskor néhány különböző WiFi hálózatok (annak érdekében, hogy pontosan az a probléma forrása.) Mik az eredmények?
2.. Továbbá, győződjön meg róla, hogy a következő portok engedélyezve vannak ("továbbított"), a router vagy tűzfal:
TCP: 5242 + 4244
UDP: 5243 + 9785

(ha nem biztos benne, hogyan kell engedélyezni portokat, vegye fel a kapcsolatot a router gyártójának)

@ Bferibörs -
Néha 3G vétel lehet alacsony, és ez az, amit nem tudunk befolyásolni. Természetesen ez érinti a VIBER a hívás minőségét, és eredményeket zavarok és szaggatott hangok.
Folyamatosan próbálják javítani a kezelése a 3G, így valószínűleg jobb teljesítményt, mint újabb verziói Viber szabadulnak fel.

Eközben WiFi-WiFi felhívja Viber általában nagyon tiszta és mentes az ilyen zavarok.

(#985) bitpork válasza ViberMedia (#984) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Good question. I need to check the logs on my home pc. I will coming back as soon as i will close my rig.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#986) Bferibörs válasza ViberMedia (#984) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm!
Ez a tapasztalatom nekem is, más alkalmazások sem működnek megfelelően gyenge térerő mellett.
Nincs a VIBER-el gond .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#987) verlajos válasza ViberMedia (#984) üzenetére


verlajos
csendes tag

Thank you, ViberMedia!

Ilyen egyszerű lenne?
1Mb=1024kb
0,3Mb/min=307,2kb/min
32kb/s=1920kb/min
tehát minden gond nélkül működnie kellene. :U

LVer

(#988) KaiotEch válasza ViberMedia (#984) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja a portok nincsenek kiengedve, DE elméletileg uPnP-s a Viber nem?

(#989) verlajos


verlajos
csendes tag

Nekem sehogy sem akar működni ez a remek alkalmazás L800-on. Iphone-t akartam hívni, ami ott volt mellettem az asztalon, de nálam már abba maradt a csengetés mire a másik telefonon kicsengett a hívás. Ha az Iphone-ról hívtak, akkor meg annyit késett a hang, hogy csak a "hallo-hallo" szólongatás ment oda-vissza. Ezt 3G-n próbáltuk. Most kipróbáltam, hogy 3G-ről hívtak úgy, hogy én wifin voltam, de meg sem csörrent a telefon. Valamit nagyon rosszul csinálok. :W

LVer

(#990) ViberMedia


ViberMedia
tag

@KaiotEch -

It still needs to go through your router, and if your router does not forward the ports, then Viber will not be able to function.

This is why we recommended you to test Viber when switching a few different WiFi networks. This will help determine the source of the problem.

============

Meg kell még, hogy menjen át a router, és ha a router nem továbbítja a port, akkor Viber nem lesz képes működni.

Ezért javasoljuk, hogy teszteljék Viber való áttéréskor néhány különböző WiFi hálózatokhoz. Ez segít meghatározni a probléma forrása.

(#991) Bferibörs válasza verlajos (#989) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát nem tudom, tegnap valami samsung és a saját alcatel ot 997-ről beszéltünk gond nélkül,egymástól kb. 20 km távolságban, -Budapest-Budaörs viszonylat.De beszéltünk Dunavarsány-Budaörs (Budaörs wifi samsung) -a samsung wifin az enyém mobilneten volt és autóban ültem (haladtam az úton nem kis tempóval) ami árnyékolja a jelerősséget 3G-t.
De beszéltem Londonban lévő ismerőssel is 3G-3G kapcsolattal.
Persze pld. Püspökhatvan környékéről ez nem megy,arra nincs vagy gyenge a 3G (szakadozik,csúszik a vonal de ez nem VIBER hiba).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#992) verlajos


verlajos
csendes tag

Lumia800-ról tudnátok néhány tapasztalatot írni? Talán nem vesztem el a reményt, vagy végleg letörlöm a vibert!? Nem hiszem, hogy a program működése a távolságtól függne.

[ Szerkesztve ]

LVer

(#993) Bferibörs válasza verlajos (#992) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem a távolságtól, a helytől függhet-jelerősség, nálad nem tudom mi a gond, csak példákat írtam,nekem hol ,hogy műxik.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#994) verlajos válasza Bferibörs (#993) üzenetére


verlajos
csendes tag

Németországból szeretnénk tartani a kapcsolatot. Nagyon jól hangzott a viber mint ingyenes lehetőség (Az internet költséget leszámítva), de sehogy sem tudom életre kelteni. Valaki tudna segíteni? L800 WP7.8

LVer

(#995) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Bferibörs -

Please note that having full 3G reception doesn't mean your internet's bandwidth is at the maximum expected. When you see a "full reception bar", it merely means that physically, your phone is covered with the cellular signal.

When it comes to the bandwidth itself, your connection could still be slow due to various different reasons, such as being in an area with many other users from the same provider, thus congesting the network.

@verlajos -

What exactly is the problem? Please try to describe it with more details, so I can help.
Sorry, I don't speak Hungarian, I use a translator ;)

=============

@ Bferibörs -

Kérjük, vegye figyelembe, hogy miután a teljes 3G vétel nem jelenti az internet a sávszélesség a maximális várható. Amikor megjelenik a "teljes vétel bar", csupán azt jelenti, hogy fizikailag, a telefon borítja a térerõ.

Amikor a sávszélesség is, a kapcsolat még mindig lassú miatt különböző okok miatt, mint például, hogy egy olyan területen, sok más felhasználók ugyanazt a szolgáltató, így congesting a hálózatot.

@ verlajos -

Pontosan mi a probléma? Kérjük, próbálja meg leírni a részleteket, így nem tudok segíteni.
Elnézést, én nem beszélek magyarul, azt használja a fordító ;)

(#996) verlajos válasza ViberMedia (#995) üzenetére


verlajos
csendes tag

Hello ViberMedia!

Tegnap sikerült beszélnem a Viberen elég jó minőségben. Valószínűleg a korábbi kísérleteknél az internet kapcsolat nem volt megfelelő. Azt szeretném még kérdezni, hogy ez a wifi kikapcsolás standby üzemmódban a WP 7.8-nál is fennáll? Én mindig megkapom az üzeneteket úgy, hogy a képernyő bekapcsol az értesítés idejére. Elképzelhető, hogy a mobil internet miatt van kapcsolat ilyenkor is?

LVer

(#997) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

hogy tudok csengőhangot változtatni viberen?

(#998) szily26


szily26
csendes tag

Üdv. Sikerült beszereznem egy Huawei ascend g510-est. Az a gondom vele, hogy sem a viberen, sem más hang alapú progin ( skype, kakao) engem nem hallanak, én viszont tökéletesen hallom a másik felet és magamat is visszahallom. Mi lehet a gond?Előre is köszönöm.

(#999) MrPappa válasza ViberMedia (#984) üzenetére


MrPappa
csendes tag

Nekem egy ZTE Blade I-esem van, a korábbi verziókkal nem volt gondom, de ez állandóan kidob.

(#1000) ViberMedia


ViberMedia
tag

@verlajos -

Hi,
I am not sure I fully understood the problem (sorry, using a translator..), but I'll try to help:

About the quality:
Sometimes 3G reception could be low, and this is something we cannot control. Naturally this affects Viber's call quality and results in disruptions and broken sound.
We are continuously trying to improve our handling of 3G, so you can expect better performance as newer versions of Viber are released.

Meanwhile, WiFi- WiFi calls on Viber should generally be very clear and are free of such disruptions.

About the notifications on Windows Phone - please see this page for more help: http://helpme.viber.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/455/29/messagescalls-notification-issue

@-Secret -

Not yet. It is a feature we plan to add in future versions :)

@szily26 -

Please note that Viber does not officially support your device yet, and that may be the reason for the problems you are experiencing. Here is the full list of officially supported devices: http://bit.ly/Hm5k9p
We are continuously working to adapt Viber to more and more devices, and we hope to make your device fully compatible soon. When we have news, we'll let you know.

==============

@ verlajos -

Hi,
Nem vagyok benne biztos, hogy megértette a problémát (bocs, egy fordító ..), de megpróbálom segíteni:

A minőség:
Néha 3G vétel lehet alacsony, és ez az, amit nem tudunk befolyásolni. Természetesen ez érinti a VIBER a hívás minőségét, és eredményeket zavarok és szaggatott hangok.
Folyamatosan próbálják javítani a kezelése a 3G, így valószínűleg jobb teljesítményt, mint újabb verziói Viber szabadulnak fel.

Eközben WiFi-WiFi felhívja Viber általában nagyon tiszta és mentes az ilyen zavarok.

Az értesítéseket Windows Phone - lásd ezt az oldalt, több segítséget:

@-Secret -

Még nem. Ez a funkció azt tervezzük, hogy adjunk a későbbi változataiban :)

@ szily26 -

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Viber hivatalosan nem támogatja a készülék még, és ez lehet az oka a tapasztalt hibákat. Itt a teljes lista a hivatalosan támogatott készülékek: http://bit.ly/Hm5k9p
Folyamatosan dolgozunk, hogy alkalmazkodni Viber, hogy egyre több és több eszköz, és reméljük, hogy a készülék teljes mértékben kompatibilis hamarosan. Ha van hír, akkor tudd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.