Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) pinnacle válasza havri1 (#2999) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! A deaktiválás segített.

(#3002) semetka válasza Petyka3 (#3000) üzenetére


semetka
őstag

Hát akkor tényleg nem egyedi. Engem nagyon zavar, mert ha fontos üziről van esetleg szó, mindig parázok hogy most megkapta vagy nem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3003) havri1 válasza semetka (#3002) üzenetére


havri1
félisten

Fontos üzenetet nem ilyenen küldünk :)

havri

(#3004) semetka válasza havri1 (#3003) üzenetére


semetka
őstag

Jogos. Viber supportnak meg se merem írni, mert túl bonyolult megfogalmazni. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3005) tagagaba53


tagagaba53
tag

Sziasztok !
Lassan megszokom, de hosszú hetek óta
nem hallom a víbert kicsengeni. Akárkit hívok, csak arra várok,
hogy felveszi vagy sem. Fél perc után leteszem ha nem szól bele. :)

Köszi

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#3006) Murphys2 válasza semetka (#3002) üzenetére


Murphys2
tag

Az android beállításoknál a wifi energia takarékos használata be van pipálva a fogadó telefonján. Ez a funkció nem ébreszti fel a telefont kis mennyiségű adat érkezésekor. Ezért van az, hogy néha a hívott félnél nem cseng ki amikor hívod, második hívásra meg igen. Az üzenetek megkapása is szintén ez miatt nem jelzi a kézbesítve üzenetet. Lg telefonoknál ez tuti, de gondolom más gyártó is használja. (A pipa kivételével az aksi idő rövidebb lesz, viszont a hiba nem fog jelentkezni)

[ Szerkesztve ]

(#3007) semetka válasza Murphys2 (#3006) üzenetére


semetka
őstag

Ez oké, de mikor feloldja a telefont és megérkezik hozzá, akkor sem írja nálam hogy kézbesítve.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3008) Murphys2 válasza semetka (#3007) üzenetére


Murphys2
tag

Nálam a teló feléledésekor egyből küldi a kézbesítve üzit. Akkor máshol lesz a hiba. :(

(#3009) semetka válasza Murphys2 (#3008) üzenetére


semetka
őstag

Nekem is egyből, de vannak esetek néha, hogy kézbesítve üzenet nem jön, csak egyből a látta ha elovasta.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3010) pinnacle válasza pinnacle (#3001) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Megint előjött a probléma, pedig nem is jelzi a névjegyzékben, hogy lenne Viberem. Letiltottam magam a Viber listáján így már telefon hívásként jövök be. Azt, hogy a Viber fogadja a GSM hívásokat, hol lehet letiltani? Sehol sincs alapértelmezettnek beállítva.

(#3011) KamuMazsola válasza pinnacle (#3010) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Beállítások - Hívások és üzenetek - Viber in hívások.

Üdv.: KamuMazsola

(#3012) pinnacle válasza KamuMazsola (#3011) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ez ki volt kapcsolva a másik telefonon. Nem tudom mi lehet a gond, most a blokkolás feloldása után is nem a Viber fogadta a hívást.

(#3013) kispe82


kispe82
tag

Üdv. Újraraktam a laptopomat amin rajta volt a viber. Most meg a telón sem jön be,azt csinálja amit regizés előtt kell h az országkódot meg telszámot beírni,de viszont pörög egy betöltés "ablak" ami b@szik betölteni. Így nem tudom regizni,bár nem értem mirt kellene hisz már be volt regizve. Vodás vagyok amúgy. Valakinek ötlet? Ja,nem tudok más netre csatlakozni bizonyos okok miatt. Az a legnagyobb gondom h el kellene érnem egy ismim és ő csak viberen van nekem.

[ Szerkesztve ]

(#3014) KamuMazsola válasza kispe82 (#3013) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Márpedig vodkás nettel nemigen tudsz regelni sem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#3015) kispe82 válasza KamuMazsola (#3014) üzenetére


kispe82
tag

Pedig valahogy megcsináltam mert beregiztem vele. Fél évig tartott kb. Igaz h kb 40x újratelepítettem,letöröltem,kértem milliószor regi sms-t (ami 1x se jött) stb,aztán egy újratelepítés után már beregizve indult a progi.

(#3016) havri1 válasza kispe82 (#3015) üzenetére


havri1
félisten

VPN!
Pl surfeasy.
Ingyenes, pont elég erre.

[ Szerkesztve ]

havri

(#3017) kispe82 válasza havri1 (#3016) üzenetére


kispe82
tag

Lövésem nincs miről beszélsz :D kifejtenéd kicsit bővebben? :DDD

(#3018) Soma01 válasza kispe82 (#3017) üzenetére


Soma01
veterán

"Vodás vagyok amúgy."
Ez mit jelent? A net? A számod? Milyen neted van?

(#3019) kispe82 válasza Soma01 (#3018) üzenetére


kispe82
tag

A számom és a telón amilyen netet tudok használni az vodás,így értettem. Bocs ha pontatlan voltam. :)

(#3020) havri1 válasza kispe82 (#3019) üzenetére


havri1
félisten

Amúgy tudomásom szerint, a vodás adatcsomagokon kellene mennie a Vibernek.
Amit meg írtam, az a VPN.
Ha tiltva van bizonyos port a neten, akkor VPN-el kikerülheted.
Telepíteni kell a SurfEasy programot a gépre, tabletre, telefonra, amelyiken akarod aktiválni/használni a vibert.
Regisztrálsz a weben egy accot, kapsz ingyen keretet páér százz megát (talán 2gb?!).
Belépsz, és máris működik minden VOIP.

havri

(#3021) semetka válasza havri1 (#3020) üzenetére


semetka
őstag

[link]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3022) Soma01 válasza semetka (#3021) üzenetére


Soma01
veterán

+1

(#3023) kispe82


kispe82
tag

A probléma ma reggel megoldódott. Úgy döntött a viber hogy ma betölti a dolgokat és simán beregiztem telón aztán pc-n is. Ki érti ezt... :F :(((

(#3024) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

iPhone 4S-en (ios 6,1.3) használtam a vibert, tegnap váltottam 5S-re. biztonsági mentés a régi telóról az újra, viber alklmazás ráment, de megjelent atelószám reisztráció. megadta, azt a számot amit hazsnáltam anno (sim-et cserélni kellett), azátn örültem h visszajött minden, de ma kidrül h nem tudopk írni, mert nem menek el az üzik, most meg letörlődöt minden. (még szerencs h megvan a régi iphone-on a viber)
lehet ezzel vmit kezdeni?

köszi a ávlszokat elpőre is!

ferikek

(#3025) XtremLor


XtremLor
őstag

Ma hivtam edesanyam viberen, de olyan problemaba utkozott hogy nem tudta felvenni, hiaba huzza el a csuszkat, olyan mintha letenne az o telefonjan, a masik oldalon viszont ez nem is latszik, cseng tovabb...talalkoztatok mar hasonloval? Este ranezek hatha meglesz mi a gond, tegnap este dobtam ra, hivast kezdemenyezhet, minden kiraly csak felvenni nem tudja! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#3026) sandró60 válasza XtremLor (#3025) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy valami "bug"volt ma,vagy sok Sándor napi hivás miatt a fiamnál se csenget ki.

(#3027) ferikek válasza ferikek (#3024) üzenetére


ferikek
aktív tag

megoldva! (a régi telón rajtahagytam az új telón így újként települt)

más kérdés: miért van az h hívnak simán (aki hív annak nincs is vibere) de nekem a viber jelzi a bejövő hívást?

(#3029) pinnacle válasza pinnacle (#3012) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Tudnak a problémáról, remélhetőleg kijavítják.

"Thank you for reaching us out! We are familiar with this issue and we have made some changes on our end that should fix the issue in the next version.

We are about to release the new update, version 5.3. If after the update you still experience the issue, please, let us know!"

(#3030) fess


fess
őstag

Sziasztok
Vajon mi lehet az oka, hogy nem szinkronizálja a névjegyzéket? Pedig be van pipálva a beállításokban. Előbb induláskor betöltődött,azt hittem megjavult aztán megint mindenki eltünt. Reinstall már volt.

(#3031) fdisk


fdisk
őstag

Akadt egy kis problémáma viberrel.
Csináltam egy nandroid backuppot, és vmi miatt a viber meghalt.
Újra kellene áktiválni, mintha most telepitettem volna először.
Csak az a gond, hogy az áktivációs kód amit kaptam nem jó.
Visszahívatni magam nem tudom, mert nem történik semmi.
Letöröltem már, újratelepítettem, TiBiből is megpróbáltam visszatenni de ugyan az helyzet.
Vki ötlete, mi lehet a gond?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#3032) Bferibörs válasza fdisk (#3031) üzenetére


Bferibörs
addikt

távolítsd el az appot, töröld ki a könyvtárát is, várj 24 órát és ismételd meg a telepítést,aktiválást, a telszámod helyességére figyelj oda ( ha másodlagos VIBER pld. tableten akkor IS a telódra fogod kapni a kódot)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3033) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

A viberből vissza lehet valahogy menteni a telefonkönyvbe a telefon számokat?
Csináltam egy rendszer vissza állítást. De lehet elcsesztem valamit, mert nem tudom vissza állítani a számokat. Pedig ezt már nem egyszer csináltam.
Így most a VIBER-ben megvan minden szám. Szerencsére :DD

Csak ezt hogy lehet vissza importálni? :F :F :F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#3034) imis


imis
senior tag

Sziasztok,
telefon váltás miatt költöztetném át a vibert. Hogyan tudom megmenteni a matricákat és a levelezéseket.
Volt egy időszak amikor ingyen letölthető volt a néhány fizetős matrica. Sajnos a könyvtár másolás az új telóra nem segít. Se matricák, se csevegések nem maradtak meg. esetleg a Titanium backup, vagy van valami backup progi?

(#3035) Machu


Machu
újonc

Kedves Fórumozók!

Teljesen amatőr, teljesen újonc felhasználóként kérném itt a segítségeteket.
(valószínű, hogy előfordult már ilyen kérdés az évek folyamán)

Nemrég az első okostelefonomhoz jutottam "buta felhasználóként", így semmilyen rendszerbeli dolgához nem értek.

Az első és eddig egyetlen letöltés részemről a külföldi barátok elérése miatt a viber-alkalmazás volt.
Ugyanakkor vmiért nem mindenkit azonosít be telefonszáma alapján a program.
Ráadásul Azokat, Akikről tudom, hogy szintén használják, akár magyar ismerőseikkel tartva a kapcsolatot.
A kölcsönösen elküldött felkérés-sms célbaért, tehát a telefonszám helyesen van megadva.

Az Én magyar ismerőseimet felkérve megpróbáltuk szintén beazonosítani Őket, de azt tapasztaltuk, hogy vki elérhető, vkiről továbbra is csak az az információ érkezik, hogy a másik fél nem használja az alkalmazást.

Mi lehet a gond? Van vmi beállítás esetleg, amit külföldön vagy Nálunk meg kéne tenni?

Segítségeteket előre is köszönöm szépen

(#3036) stampedli


stampedli
tag

Sziasztok! Félig off, mert asztali Viberrel kapcsolatos nyűgöm van, de talán itt nagyobb az élet.
A legfrissebb (5.0.1) Viberben azok a kontaktok csak számmal jelennek meg, amiket telón a SIM-en, ill. google fiókban is, párhuzamosan tárolok (biztonsági okokból). Az asztali frissülése előtt nem volt ilyen gond, normálisan, névvel látszottak ezek a névjegyek. Valaki tapasztalta ezt? Esetleg van tippetek honnan lehetne lehúzni régebbi asztali Vibert?

[ Szerkesztve ]

(#3037) stampedli válasza stampedli (#3036) üzenetére


stampedli
tag

Meg is oldottam gyorsba', mégpedig úgy, hogy átneveztem az érintett gugli-s kontaktokat, így Viber szinkron után az új név látszik, nem csak a szám. Mindenesetre a hiba létezik, és tuti, hogy a frissítéssel keletkezett. Ha valaki hasonló cipőben jár, így orvosolhatja. Nekem csak 2 kontakt érintett, aki többet is másol SIM-re, annak masszívabb szopó...

[ Szerkesztve ]

(#3038) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Droidon lehet az egyes kontaktokkal folytatott beszélgetésekhez saját háttér beállítást csinálni, minden egyes személyhez.

WP-n ezt hogyan lehet megtenni? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3039) fezsoo válasza fezsoo (#3033) üzenetére


fezsoo
aktív tag

NA siker van :DD

A névjegyek- Beállítások- Megjelenítés menüben a VIBER névjegyeket kiválasztottam. Így meglett minden kontaktom.

Gondolom ha a gépen nem lett volna a Viber Pc verziója, akkor ez a lehetőség elúszik. De szerencsére nem így lett.
Innen meg már gyors lementettem RENDESEN mindent :))

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#3040) Magnat válasza Machu (#3035) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,
+36-tal kezdve vannak az ismerősök elmentve?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3041) Bferibörs válasza fezsoo (#3039) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem lett volna gondod ha a googlen tárolod a névjegyeket, a telefonban tárolt névjegyek elvesznek gyári vissza állításnál.Jó, hogy rájöttél a hogyanra !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3042) Bferibörs válasza stampedli (#3036) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha a telón beállítod,hogy a google névjegyzéket használod és nem az összeset akkor nincs ilyen gond.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3043) Bferibörs válasza Machu (#3035) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem is a + lesz lesz a gond a megfelelő ország hívószámmal, a 00 és a 06 nem műxik

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3044) Bferibörs válasza imis (#3034) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajnos nem működnek a mentések, az az tudomásom szerint még mindig nem menthető a viber.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#3045) imis válasza Bferibörs (#3044) üzenetére


imis
senior tag

azért ez egy kiszúrás :(((

(#3046) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

Pár napja vettem észre, h kikapcsolt vibra mellett is rezeg 3 rövidet, ha üzenetet kapok, tapasztalt már ilyet vki?

Lg G2...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3047) Magnat válasza Magnat (#3046) üzenetére


Magnat
veterán

Ahh, most frissült a Viber és megjavult. :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#3048) havri1 válasza Magnat (#3047) üzenetére


havri1
félisten

Support olvassa ezt is biztos :)

havri

(#3049) Tutu7030 válasza Magnat (#3046) üzenetére


Tutu7030
veterán

A play-en a viber vélemények az utóbbi pár napban csak eről szóltak. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3050) lufine


lufine
újonc

Hellóka!Valaki tudna segíteni?Nem tudok a viberen képet küldeni,de az az érdekes hogy csak itthoni netről nem mennek el a képek.Ha más hálózaton vagyok akkor elkküldi???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.