Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Bferibörs válasza juve600 (#4000) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát passz akkor nem tudom, egy újra pakolást megér , minden képpen töröld a viber könyvtárát is és távolítsd el előtte az alkalmazást

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4002) juve600 válasza Bferibörs (#4001) üzenetére


juve600
nagyúr

a viber könyvtárat hol találom a 640ds-ben ?

újrapakolás már megvolt

[ Szerkesztve ]

(#4003) Bferibörs válasza juve600 (#4002) üzenetére


Bferibörs
addikt

a teló vagy az SD kártya gyökérben,attól függ hova pakoltad (nekem androidom van így sajna mást nem tudok írni )

sajna ha viber könyvtárat meghagyod és nem törlöd az tartalmazza az előzményeket, amíg nem törlöd nem tudod aktiválni újra

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4004) juve600 válasza Bferibörs (#4003) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi

(#4005) Bferibörs válasza juve600 (#4004) üzenetére


Bferibörs
addikt

esetleg itt próbálj meg még érdeklődni

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4006) juve600 válasza Bferibörs (#4005) üzenetére


juve600
nagyúr

kaptam sablon mailt tőlük hogy a hiba rögzitve van
de ez ma délben jött
azt hittem kicsit gyorsabbak

(#4007) Bferibörs válasza juve600 (#4006) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát hétvége van

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4008) juve600 válasza Bferibörs (#4007) üzenetére


juve600
nagyúr

én is dolgozom hétvégén meg használnám is a vibert ha tudnám a munkámhoz

(#4009) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Sziasztok.

Hibajelenség: Feleségem ha küld nekem üzit vagy hívna, nem kapom meg nem jelez semmi nem történik. Mindenki másnak ha küld üzit vagy ír megkapja kivétel engem. Ha én küldök neki megkapja, hívni is tudom.
Mind a 2 telon gyorsítótár/data üritve, viber újratelepítve. Beállításoknál nem vagyok ketiltve. Aláirásban a telok, az enyém a mimax, de elötte nexusosm volt ottsem volt jó. Egyik napról a másikra jött elő.

Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#4010) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Lejárt a szerkesztés. Azt a nyomorult lakatos hivásos engedélyezéses okosságot kelett megcsinálni. Működik.

(#4011) Diabo6 válasza FreedomHUN (#4010) üzenetére


Diabo6
senior tag

Azt pontosan hogy is kell? Mert én is sokszor másnap kapom meg az üzit egyes emberektől.

(#4012) FreedomHUN válasza Diabo6 (#4011) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Indítasz egy hívást az adott félnek, nem kell hogy felvegye, megjelenik egy kis lakat középen fent, arra ráböksz, a partnered szintén, és elfogadjátok mind a ketten, hogy megbízható partner.
Leteszitek és a chat ablakban ha a partnernek írsz, az a kis lakat a küldés mellett, szürkéből zöldre vált, akkor sikeres.

(#4013) bigdady válasza FreedomHUN (#4012) üzenetére


bigdady
nagyúr

És nem keveredhetnek össze a zold lakatosok üzenetei?

(#4014) FreedomHUN válasza bigdady (#4013) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Szerintem nem. Bár velem nem fordulhat elő, mert a párom és közöttem van a zöld lakat, a többieknél nincs.
Ott nem is volt gond a ki-be jövő forgalom között.
Maga a 2 csatorna 2 fél között titkosított marad, itt csak hitelesíted a partnert.

(#4015) Diabo6 válasza FreedomHUN (#4012) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszönöm!
Oltári nagy f.szság ez. Ilyet kitalálni....

(#4016) FreedomHUN válasza Diabo6 (#4015) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Az. Pláne hogy egy hónapja szívunk vele és nem értettem hogy mi a pics@ van vele.. :DDD
Legalább ezt is tudjuk... :DD

(#4017) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok,

Ellopták a telefonom, amin van Viber. Régi telefon, nem tudom blokkolni távolról. Szóval valahogy le lehet tiltani magát a Vibert? Vagy igy most akkor ki vagyok szolgáltatva a tolvajnak és garázdálkodhat a Viberemmel?
Hozzáteszem, a napokban vettem új mobilt. Az újra is fel kéne tennem a Vibert. A számom ugyan az maradt, csak az ellopott mobil sim kártyája blokkolva lett. Ha most felteszem az új mobilra a Vibert(és ugye a telefonszám egyezik az ellopott mobiléval) akkor ez be fog kavarni, hogy két eszközön is ugyan azzal a telefonszámmal megy a Viber? Vagy, mivel az ellopottnak a sim kártyája tiltva van, igy nem kavar be?
Ha a tolvaj beteszi a saját sim-ét, akkor meg fog jelenni neki maga a Viber program, csak mivel telefonszámhoz kötött, ezért az én beszélgetéseimet nem fogja látni ugye?
Köszi előre is.

(#4019) Diabo6 válasza #50751744 (#4018) üzenetére


Diabo6
senior tag

Lehet én értettem félre, de úgy tudom úgy működik, hogy pl egy mobolra felteszed a vibert, belépsz a telefonszámoddal, aztán pl egy tabra is felteheted a vibert, sim kártya nélkül is, viszont a belépésnél a kódot a sim lártyás telóra fogja küldeni. Letiltott simnél nem tudom hogy működik, ha már ki lett adva új simre ugyanaz a telefonszám.

(#4020) Bferibörs válasza #50751744 (#4018) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha blokkolták a kártyát fel tudod tenni simán az újra ( ha nem blokkolták volna akkor is fel tudod tenni ).Nem fog bekavarni a régi telefonod és nem fog működni rajta a viber ( a képeidhez ami viberen volt a régi telódon viszont hozzá fér sajna) .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4021) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!
Viber-en keresztül ha fényképet küldök másik telcsire, akkor le lesz tömörítve?
Tegnap tünt fel, hogy viberen át küldött képet mentettem pc-re, és csak 0,2MB körül voltak, a több MB-os képek :F

ByLow #

(#4023) zümzümm válasza #50751744 (#4022) üzenetére


zümzümm
senior tag

Viszont ez az én esetemenben pont jó ha a másikról kiléptet... vagy is az ellopottról, ha az uj mobilomon belépek ugyan azzal a számmal csak uj sim-el.

Köszönöm a segítségeteket!!!

(#4024) g0dl


g0dl
addikt

Ha Viber csevegésben akarok küldeni a aktuális helyzetet, akkor nekem most pl. jó 150Km-t téved.
Más alkalmazásban (pl. hangouts) a helymeghatározás ugyanezen a telefonon nagyon pontos ( gps mindig be van kapcsolva)

Ez általános hiba, vagy nálam van valami elállítva? ( bár ilyen állítási lehetőség nincs a viberben)

(#4025) bendegruz


bendegruz
őstag

üdv,

android 5.0.2-alatt ha sokáig nem nyúlok a telohoz, kilövi a vibert
így nem tudnak hívni és az üziket se kapom meg, amig ujra rá nem nyomok az ikonjára

mit kell beállítani, hogy maradjon folyamatosan aktiv?

Asus Rog Strix Scar III

(#4026) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Utóbbi időben nagyon gyatra lett a Viberes hívások minősége. Egy rövid ideig megfelelő, aztán mintha víz alá dugnák a másik készüléket.
De nem tudok rájönni, hogy a másik fél internet kapcsolata vagy az enyém vagy a Viber a hibás-e.
Elméletileg az internet kapcsolatokkal nincs baj. Másik oldalon minden elem (értsd: villanypóznától bejövő vezetéktől fogva a telefonig minden le lett cserélve új darabokra- T-Home), nálam hasít a net, semmi szakadozás.
Készülékek megfelelőek: Huawei G8 és LG L65.
Mi lehet a gond?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4027) Myers


Myers
senior tag

Sziasztok!

Viberben blokkolni szeretnék egy számot. Már csevegtem/beszéltem az illetővel korábban, de a viber névjegyek között nem szerepel.

Az az érdekes, hogy olyan emberek szerepelnek a viber névjegyek között, akikkel beszéltem GSM-en, de viberen nem, és olyanok nem, akikkel már viberen beszéltem/írtam! Hogy van ez?

A lényeg az, hogy a beállítások menüben blokkolnám a számot: viszont nem tudom kiválasztani, mert nem szerepel a listán, ha pedig direkt a számot írom be, akkor kiírja, hogy nem viber szám és nem adja hozzá. :(

Sikerült: belementem a személlyel folyatott csevegésbe, a fogaskerék ikononra nyomva feljön egy menü, és ott blokkolni lehet. :D

De továbbra is kérdés, hogy miért nem szerepelnek a viber névjegyek között azok, akikkel napi szinten csevegek?

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#4028) Diabo6 válasza Myers (#4027) üzenetére


Diabo6
senior tag

A viberben a névjegyekre nyomva mire van állítva? "Összes", vagy "viber"? A legelső név feletti sorban fogod látni.

(#4029) Myers válasza Diabo6 (#4028) üzenetére


Myers
senior tag

Viber.
Igen, azt láttam, hogy 2 féle van. na de pont a gyakori viberes partnereim nem szerepelnek a viber alatt?

http://www.muszaj.hu/

(#4030) Diabo6 válasza Myers (#4029) üzenetére


Diabo6
senior tag

Érdekes dolgokat művel ez a viber. Volt egy időszak, amikor összesen 3 nevet mutatott nekem összesen. A többit egyáltalán nem. Nem is bírtam üzenetet írni csak ha rámírtak. Azt hiszem újratelepítés segített.

(#4031) castiels


castiels
addikt

Udv.

Fizetős matricakat meg lehet szerezni ingyen valahogy.?

(#4032) Sub-ZeRo válasza castiels (#4031) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha más bankkártyájáról fizetsz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4033) castiels válasza Sub-ZeRo (#4032) üzenetére


castiels
addikt

:DD

(#4034) bcl


bcl
senior tag

Sziasztok!

Talán tudja valaki a választ. Kipróbálni élesben nem szeretném, egyelőre :)

Telefont cserélek.

Az a kérdésem, hogy megmaradnak-e úgy az üzeneteim, ha
a)
most felteszem pc-re a Vibert (hányra lehet? ld. lentebb), oda átszinkronizál (másodlagos eszközként), majd telefoncsere.
Ekkor tudom, hogy mindkét telefonról eltűnnek a beszélgetések (illetve az elsőről; a másodikon meg még nem lesznek :)), a kérdés, hogy a pc-n megmaradnak-e?
A kártya, és a szám marad.
Windows telefonon vagyok (L 950), ott meg a Viberben nincs backup lehetőség.
Bár ma a support azt írta, hogy akkor megpróbálják belevarázsolni. Jó lenne... :)

b)
Van egy androidos telefonom, amiben nincs sim. Ezt lehet-e kvázi tabletként másodlagos eszköznek használni? Az a tippem, hogy nem, mert a Viber látja, hogy telefonon van, és az csak elsődleges eszköz lehet, de hátha valakinek van ilyesmi tapasztalata.

Jó lenne, ha legalább valamilyen formában megmaradnának a beszélgetéseim, még ha a telefonon nem is... :(

Egyébként a PC-s verzióban van backup lehetőség?
Hány gépre lehet feltenni? Csak egyre, vagy többre is?

Bocsi a sok kérdésért, de az utóbbi fél év termése elég fontos lenne, hogy legalább valahogy olvasható maradjon... :)

(#4035) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

70es számom van és nem küldi el a Viber a megerősítő kódot a telómra. Ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#4036) repvez


repvez
addikt

üdv már biztos volt róla szó, de tud valaki abban segiteni, hogy a viberből a beszélgetések szövegét le lehet valahogy menteni és visszatölteni egy telefon ujratelepités után?

(#4037) Sub-ZeRo válasza repvez (#4036) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem lehet sajnos.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4038) repvez válasza Sub-ZeRo (#4037) üzenetére


repvez
addikt

közben máshonnan is kaptam választ és lehet méghozzá 2 helyen is, az egyik az uzenetek és csevegés napló mentése email cimre, ez csv fájlba menti az összes üzenetet külön nevenként.

illetve a beállitásoknál van egy biztonsági mentés menű ami a google drive fiokba menti az uzeneteket és onnan vissza is állitható.

(#4039) Sub-ZeRo válasza repvez (#4038) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Érdekes én nem tálaltam ilyet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4040) repvez válasza Sub-ZeRo (#4039) üzenetére


repvez
addikt

bal oldalt fennt a 3 csik megnyitása után abeállitásokon belül a 3.és az utolsó menűpont . a legfrissebb viper app

(#4041) Sub-ZeRo válasza repvez (#4040) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom milyen vibert használsz, de nekem a 6.1-es verziónál nincs ilyen

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4042) repvez válasza Sub-ZeRo (#4041) üzenetére


repvez
addikt

6.2.1 verziót használom

(#4043) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Mit jelent a ma megjelent frissítésben a: one tap media and voice message sending?

[ Szerkesztve ]

(#4044) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Ma feldobta a Viber, hogy ismerem-e a Viber Out-ot, majd kidobott néhány percdíjat. A magyar mobil és a vezetékes 5,25 forint lenne?! Flottás vagyok, nagyon jó a percdíjam, de a Viber fele annyi...

Ezt most hogy kell érteni? Használja valaki a szolgáltatást?

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4045) modd3r


modd3r
őstag

Hello!
Tegnap frissítettem az új 6.3.0-ra, a színek meg is változtak, de az új desgin sehol nincs, maradt a régi. :F
Ismerősöm ugyanilyen telóján meg frissítés után egyből megjelent az új kinézet.
App reinstall, újraindítás ilyenek megvoltak. Mi lehet a gond? Köszi!

(#4046) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
viber üzenet érkezésekor nagyon röviden rezeg rezgő módban. Lehet ezt állítani valahol? Anno azt hiszem 3om rövidet rezgett.

(#4047) MrCsiT


MrCsiT
addikt

A legújabb frissítéssel kapott gusztustalan liláskék hideg színével lehet az appnak valamit kezdeni, vagy ez ilyen? Nem értem, hogy miért jó a fejlesztőnek, hogy ezt a hideg színvilágot rátolja a felhasználókra?! :W

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#4048) kp78 válasza MrCsiT (#4047) üzenetére


kp78
addikt

Az én szememnek is elég idegen :(((

(#4049) csabyka666


csabyka666
addikt

@ (#4047) MrCsiT, (#4048) kp78: Ízlés dolga, nekem semmi bajom nincs vele.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4050) Sn00k


Sn00k
veterán

Belehet azt állítani, ha éppen telefonbeszélgetés közben van az ember, de közbe kap viber üzit, akkor azt lehessen valamilyen formában érzékelni (IOS alatt) ?

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.