Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Valakinek esetleg ötlete erre ? :
egy tableten és egy telón telepítettem a VIBERT egymás után.
Sajna a 2. telepítés után mindkettő elszállt-valszeg a saját hülyeségem miatt :-) .
A kérdésem az lenne,hogy tudom visszaszerezni a "Viber"-emet ? Telepítés után amikor kéri a kódot- sms-ben nem kapom meg, vagy ha megkapom a kód nem műxik, telefonon is diktáltak kódot az sem műxik.
Ötlet ,mit lehet tenni a 45 napos várakozási idő kivárása előtt, hogy működjön ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#802) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi,

I hope I understood your problem correctly ;)

At this stage, one Viber number can be assigned with only one device simultaneously. When you try registering to Viber with the same number on a second device, the first device immediately deactivates, and its data (message history, Recents, etc.) is deleted.

What you can do, however, is register your second device with a different number: your home number, an old cellphone number, family's or friends.
In future versions we are planning to add an option to register Viber on multiple devices. Once we have news on that, we'll let you know :)

If now you can't receive the code -

Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall and try again (make sure you try both the SMS and the automated call options).

In addition, you may try to register to Viber with a different number (for example - your home landline number, a friend's number, etc.), in order to determine whether the problem is specific with your number, or a general one.

===========

Hi,

Remélem érthető a probléma helyes;)

Ebben a szakaszban, 1 Viber szám hozzárendelhető csak egy eszközt egyidejűleg. Amikor megpróbál regisztráció Viber azonos szám egy második készülék, az első készülék azonnal kikapcsol, és annak adatait (üzenet történelem, Legutóbbiak, stb) el kell hagyni.

Mit lehet tenni, azonban regisztrálja a második készüléket egy másik számot: az otthoni számát, egy régi mobiltelefon számot, a család vagy a barátok.
A jövőben változatok azt tervezi, hogy adjunk egy lehetőség, hogy regisztráljon Viber több eszközt. Ha már hírek, hogy fogjuk tudd :)

Ha most nem tudja fogadni a kódot -

Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra és próbálja újra (győződjön meg róla, próbálja ki mind az SMS-t és az automatikus vételi opció).

Ezen felül, akkor megpróbál regisztrálni a VIBER egy másik számot (például - az otthoni vezetékes számát, egy barátja szám, stb), annak megállapítása érdekében, hogy a probléma nem egyedi a számod, vagy olyan általános.

(#803) Bferibörs válasza ViberMedia (#802) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm szépen a választ!
Megpróbálom!

:K

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#804) g0dl


g0dl
addikt

Mostanában elég sok Viber frissítés érkezett. Androidon nekem úgy tűnik nagyon megnőtt a memória fogyasztása. Más is tapasztalata?

(Sajnos PC-re még mindig nincs)

(#805) Bferibörs válasza Bferibörs (#803) üzenetére


Bferibörs
addikt

Működik! Köszönöm !! :R :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#806) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Bferibörs -

It is our pleasure to help :) Enjoy!

@g0dl -

About the battery consumption:

Please make sure that Viber is the cause for the battery drain by isolating Viber (having no other apps running) on a device with stock ROM (custom ROMs may cause this problem).

We conduct strict testings in our labs with several devices and other than when making a call (when it is natural for the battery to be used), we did not come across any significant battery drain when Viber was simply running in the background. Furthermore, over the course of over 15 hours, on average the battery use was only 2%.

You can find additional information on tests performed by Viber users themselves, which show similar results, at:
http://whrl.pl/Rc0APn

* About Viber for PC - it is currently in development, and we hope to have news soon :)

=================

@ Bferibörs -

Ez a mi öröm, hogy segítsen :) Jó szórakozást!

@ g0dl -

Oldalról az akkumulátor fogyasztás:

Kérjük, győződjön meg róla, hogy Viber az oka az akkumulátor csatorna elkülönítésével Viber (amelynek nincs más apps fut) egy eszköz állomány ROM (custom ROM okozhatja ezt a problémát.)

Végzünk szigorú testings a mi labs több eszközök és más, mint amikor hívást kezdeményezünk (ha ez természetes, hogy az akkumulátort kell használni), akkor nem találkoznak semmilyen jelentős akkumulátor csatorna, amikor Viber egyszerűen fut a háttérben. Továbbá, során több mint 15 órán keresztül, hogy átlagosan az akkumulátor használatával csak 2% volt.

Talál további érdekes információt a bizottság által végzett vizsgálat Viber maguk a felhasználók, amelyek azt mutatják, hasonló eredményeket, az alábbi címen:
http://whrl.pl/Rc0APn

* A Viber PC - ez jelenleg fejlesztés alatt áll, és reméljük, hogy a hírek hamarosan :)

(#807) g0dl válasza ViberMedia (#806) üzenetére


g0dl
addikt

Thanks ViberMedia

I was talking about memory requirements. It seems to me Viber became more resource hungry lately (SGS I Android)

(#808) ViberMedia válasza g0dl (#807) üzenetére


ViberMedia
tag

Naturally, as Viber adds more and more features, it becomes a little "heavier". But it should still not significantly drain battery from the phone.

===========

Természetesen, mint Viber hozzáteszi, egyre több és több szolgáltatást, ez lesz egy kicsit "nehezebb". De ez még mindig jelentősen nem csatorna akkumulátort a telefonból.

(#809) bitpork válasza ViberMedia (#808) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hi our Personal Support

Don't You mind if I asking You to look after Ticket ID: ZDU-662-48491. The report was made on februar 11-12

Thank You

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#810) ViberMedia válasza bitpork (#809) üzenetére


ViberMedia
tag

@bitpork -

Hi,
This is Personal Support ;)

I have checked with our Support Team, and it seems like this issue is still being checked.
We plan to release a major new update of Viber (for most platforms, including iOS), and we hope to add a fix to this problem in the new version.

We apologize for the temporary inconvenience :(

(#811) bitpork válasza ViberMedia (#810) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Do not mention it! I really happy with it, and with the Personal Support of course! :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#812) Murphys2


Murphys2
tag

Sziasztok. 3-4 napja a Vodafone hálózatán lehet Viber-t használni korlátozás nélkül. Párom próbálta ki tesztből. Biztos voltam benne, hogy nem fog menni. Azóta azt használjuk. Megnéztem az ÁSZF-et, de nincs benne módosítás. Talán Vodafonéknál elprogramoztak valamit.
Alcatel OT-992D készülékről tökéletesen működik a Viber. Egyik kártya adja a netet, a másik meg a hanghívást. Ráadásul se a wifi, se az adatnet nem erőlteti meg a telefont és az aksit, így egész nap be lehet kapcsolva.
Príma alkalmazás.

(#813) havri1 válasza Murphys2 (#812) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Nekem eddig is működött, csak aktiválni nem engedte.
Vodáól is aktiváltátok?
Jó lenne, ha nem korlátoznák, ebben sok lehetőséget látok amúgy :)
Csak még a 3g -n kellene kicsit tekerni, hogy a VOIP része tényleg akadásmentes legyen, ne csak bp-n működjön..

havri

(#814) Murphys2 válasza havri1 (#813) üzenetére


Murphys2
tag

Wifiről lett aktiválva, hiszen azzal használtuk. De ha csak az üzenet küldés működne is, akkor is szuper lenne.
2G hálózaton is "viszonylag" jól használható. Néha kicsit elcsuklik a hang és késik 2 másodpercet, de ingyenes! :)

[ Szerkesztve ]

(#815) Bferibörs válasza Murphys2 (#812) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok!
Érdekes amit írsz (szolgáltató letiltja a VIBERT ),nekem nincs vodám de vodás számról is érkezett a VIBER kódja :-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#816) havri1 válasza Murphys2 (#814) üzenetére


havri1
félisten

(ez eddig is így ment, legalábbis az én flottás alap netes előfizetéssel).

havri

(#817) Maryke776


Maryke776
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Telepítettem a vibert Lumia 610-re, rányomok a hívásra, kicseng, hallják is, csak éppen felvenni nem tudják. Ha engem próbálnak hínvi, azt írja ki, hogy nincs kontakt.. ?? :F Nem értem.. Lehet csak én vagyok ennyire laikus hozzá.. Köszii

(#818) havri1 válasza Maryke776 (#817) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem w mobilon nem lehet viberrel telefonálni, csak üzenetet küldeni, de majd megmondják a tutit.

havri

(#819) SpongyaBob válasza havri1 (#818) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nokiákon lehet. Bár a Lumia 610 ezalól is kivétel a kevesebb memória miatt. Nem képes futni a háttérben a Viber.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#820) havri1 válasza SpongyaBob (#819) üzenetére


havri1
félisten

A multitasking miatt, úgy olvastam. Konkrétan lumia 610re rágooglizva, szinte mindenki ezzel szív.

havri

(#821) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Normális az, ha a Viber memóriahasználata (foglalása) a nap végére 190 Mb-re nő úgy, hogy egyszer sem használtam az alkalmazást? Android 4.2.2, Nexus 4 a helyszín.

:a:

(#822) Maryke776 válasza havri1 (#820) üzenetére


Maryke776
csendes tag

Köszi srácok! Közben sikerült aktiválnom.. :C Viszont néha megszakad, akadozik, azt mondják ez az internet sebességétől is függ.. Kellett nekem lumia... így jártam.. nem ajánlom a telefont.. nekem, mint nőnek iszonyú nehéz kezelni, lassú is, bonyolult is. Nem érdekel valakit? Eladó! :DD

(#823) mara84 válasza havri1 (#818) üzenetére


mara84
csendes tag

Nokia Lumia 610-en is működik a viber, csak ha nem vagy benne a progiban nem csörög amikor hívnak. De én tudok róla telefonálni.

(#824) blueye válasza mara84 (#823) üzenetére


blueye
veterán

Azért ez így nem az igazi...

(#825) arnyjaro


arnyjaro
csendes tag

Sziasztok. Valaki hozzáértő segíthetne. Van rá esély hogy a közeljövőben Symbian rendszerű telefonokra is lesz teljes értékű ebből? Mert sajnos egyenlőre csak SMS megy, de így nekem elég karcsú :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#826) bitpork válasza arnyjaro (#825) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A synbian halott. Jobb ha te is váltasz. :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#827) arnyjaro válasza bitpork (#826) üzenetére


arnyjaro
csendes tag

Én váltottam, de a párom nem akar, így hát a kérdésem aktuális. Elég sok symbianos telefon van még használatban, hogy ne hanyagolják el, ha már Nokiáék megtették :(

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#828) blueye válasza arnyjaro (#827) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz már nem fogják fejleszteni ezt a verziót.

(#829) ViberMedia


ViberMedia
tag

@arnyjaro -

We are not sure yet when we will release an update for Symbian with our call service :( When we have news, we will let you know.

========

Mi nem biztos még, amikor majd engedje ki egy frissítést a Symbian kérjük hívás ajánlata: (Ha van hír, akkor tudd.

(#830) arnyjaro válasza ViberMedia (#829) üzenetére


arnyjaro
csendes tag

Szomorúan hallom. Azért reménykedek benne hogy mégiscsak lesz. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 pro, Macbook Air M1

(#831) Möhe


Möhe
addikt

Most olvasom ,hogy S40-re már kuka a viber. Asszony telója is pont ilyen,és nem is akar tapisat,de erre már le sem tudom tölteni a vibert,van alternatíva ?

(#832) g0dl


g0dl
addikt

Androidon a Viberben a nevek nektek is keresztnév szerint vannak rendezve? Az alap névjegyzékben természetesen helyesen jelennek meg.

(#833) KamuMazsola válasza g0dl (#832) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Sajnos igen, ezzel nekem is tele volt a ..., ezért már az androidos névjegyzékben is fordítva vittem be az adatokat. Így most mindenhol jól jelenik meg.

Üdv.: KamuMazsola

(#834) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

Sokáig rendesen működött a viber a telómon de kb 1 hete vettem észre hogy az asszonkám sem + én sem tudok képet küldeni senkinek :-)

Mások tudnak nekünk!

Mi lehet a bibi?

Aztán én ma letöröltem a telóról az egész progit és újra raktam megint.Most meg nem jön meg az aktiváló kód :-(

Mit lehet csinálni ?? :F

Választ előre is köszönöm!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#835) Rico45 válasza Rico45 (#834) üzenetére


Rico45
őstag

Sikerült wifin.

A voda korlátozza a fájl küldést.
De wifin szépen megy.

Üdv

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#836) ViberMedia válasza Rico45 (#835) üzenetére


ViberMedia
tag

@Rico45 -

Hi,

Do you mean that sending pictures through Viber does not work on 3G (Vodafone), but it does work fine on WiFi?

=======

Hi,

Úgy érti, hogy a küldő képek VIBER-en keresztül nem működik a 3G (Vodafone), de ez nem működik jól a WiFi?

(#837) bitpork válasza ViberMedia (#836) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Is short yes. He found out one week ago, that he( and his girlfriend) was not able to send pictures through 3g (at Vodafone provider) but there was no problem to receive. On Wifi, this function works as it should be. It seems the provider is limiting some of it's subscriptions. Sorry for answer in behalf of him, just trying to spare some of Your time.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#838) Rico45 válasza ViberMedia (#836) üzenetére


Rico45
őstag

Helló!

Igen wifin tökéletes!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#839) ViberMedia


ViberMedia
tag

Strange..

We were never aware of this kind of block (a very specific block only for sending pictures).
Thank you for the information and clarification :)

We hope that Vodafone decide to cancel this block :(

=============

Télapó ..

Sosem voltunk tudatában ilyen blokk (a nagyon speciális blokk kizárólag küldésre kép).
Köszönöm az információkat, valamint pontosítást :)

Reméljük, hogy a Vodafone úgy dönt, hogy megszünteti ezt a blokkot: (

(#840) bitpork válasza ViberMedia (#839) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

It is not something can not happen in Hungary. Like the most of the providers are using all kind of VOIP restriction under some fee of the subscriptions. All of them contains "free" data amounts, but specially those who must spare most, forbid to use programs to really save money. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#841) KMT


KMT
addikt

Viber is still not able to correctly switch off the screen while speaking (so high battery usage)...

and still shows the times of missed calls as the time when the user switches on the mobile data/wifi...

and its sound quality sometimes gets worse (with updating)...

I don't understand. :F These seem to be easily correctable. :(

[ Szerkesztve ]

(#842) bitpork válasza KMT (#841) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

I experienced an interesting thing after the latest update: when somebody calling me, viber shows me 4-5 incoming calls at the same time from the caller :) But well, let it be my biggest problem with it.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#843) ViberMedia


ViberMedia
tag

@KMT -

Both the problems you are describing will hopefully be resolved in our upcoming new version 3.0. We are working hard these days to complete and release it as soon as we can.

We apologize for the temporary inconvenience :(

@bitpork -

What exactly do you mean? I'm not sure I fully understood the problem ;)

===========

@ KMT -

Mind a problémák akkor leírja remélhetőleg kell oldani a mi közelgő új 3.0-s verzió. Keményen dolgozunk, ezekben a napokban a teljes, majd engedje el, amint tudunk.

Elnézést kérünk a kellemetlenségért ideiglenes :(

@ bitpork -

Mit is jelent ez? Nem vagyok benne biztos, hogy megértette a problémát ;)

(#844) KMT válasza ViberMedia (#843) üzenetére


KMT
addikt

Thanks, looking forward to it!

(#845) bitpork válasza ViberMedia (#843) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Simple: in case of incoming call the caller id is appearing 4-5 times on the screen, and the ringing tone is also multiplying. After i accepted the call, Viber shows 4-5 minus 1 missed calls :) But as i mentioned, it is not a serious matter for me to complain :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#846) ViberMedia


ViberMedia
tag

@bitpork -

Thank you for the report of the problem.

We kindly ask that you take a minute and report the details of the problem to our support team using this direct link: http://bit.ly/ukGVJ0 (when you submit the ticket, please make sure to add the URL of our conversation). With this information, our development team will hopefully be able to find the source of the problem, and ultimately resolve it.

*Make sure to write the ticket in English

Thanks in advance :)

(#847) bitpork válasza ViberMedia (#846) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Again? I start to think that the whole Viber support is because of me :DDD
Tonight i will do it, with the actual error reports.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#848) ViberMedia


ViberMedia
tag

@bitpork -

Viber improves thanks to users like you, who care ;)
We thank you for your help!

The more reports with details that we have, the faster we can handle the problems.

(#849) bitpork válasza ViberMedia (#848) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hehe...put me into the top of the list if/when Viber start manufacturing it's own phone, to be the first to get :DDD
And thats all about gratitude :C

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#850) zzz03


zzz03
őstag

ViberMedia!

The wp 7.8 update works whit wifi good, but whit mobile data (3g, g) works not. Whit Lumia800 i can not send messages, and other viber users can not send to me on 3g.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.