Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) mery


mery
csendes tag

SOS segítség kellene!

Kedves Viber felhasználók!

2012. 12. 16 óta azt tapasztalom, hogy nem hallanak a viberen. Wifis és mobilnetes helyzetben is kipróbáltam és nem működik. Kb. 3 hónapja használom ezt a kommunikációs lehetőséget probléma nélkül, ezért nem tudom mi lehet a gond.
Samsung GT-S 56102 modell, kernelverzióm: 2.6.35.7, Android verzió: 2.3.6.
Az üzenetekkel nincs probléma, és én is jól hallható vagyok de az én hangom elveszik az éterben!
Tudna valaki segíteni?

(#602) pepike1


pepike1
csendes tag

Kedves Felhasználók!

Hogyan tudnám beállítani az iPhonomon hogy egy adott számról ne tudjanak viberen elérni? Hívni már nem tudnak, mert azt blokkoltam, de az sms-t és a vibert nem tudom hogyan kell tiltani azzal a számmal kapcsolatban.
Előre is köszönöm segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#603) ViberMedia


ViberMedia
tag

@KMT -

Thank you for the clarification - I understand now :)
This is an interesting point. We kindly ask that you take a minute and report the details of this issue to our support team using this direct link: http://bit.ly/ukGVJ0

Thanks in advance :)

@Ultegra21 -

I must apologize, I am not entirely sure I understood the problem...
Please try to explain it again with more details (or as suggested here, in English ;) )

Thank you!

@ MERY -

Please make sure that your device is on the list of officially compatible phones: http://bit.ly/Hm5k9p
If it is not there, then this may be the source of the problem :/
Anyway, we are planning to release a major update for the application very soon. When it is available, please test it. This may solve the problem.

@pepike1 -

Unfortunately this option (blocking a user on Viber) is not available yet. It is a known request by users, and we are considering to add it in future version. Meanwhile, we invite you to enter our Feature Request page and post your suggestion there, or join an existing similar suggestion. The more people join on a request, the faster it will become reality :)

You can find it here: http://helpme.viber.com/index.php/Knowledgebase/Article/View/43/9/have-an-idea-for-a-new-feature

------------------------

@ KMT -

Köszönöm a felvilágosítást - Most már értem :)
Ez egy érdekes pont. Kérjük, hogy veszel egy perc, és számoljon be a kérdés, hogy a támogatói csapatunk használatával közvetlen linken: http://bit.ly/ukGVJ0

Előre is köszönöm :)

@ Ultegra21 -

Elnézést kell kérnem, nem vagyok teljesen biztos, hogy megértette a problémát ...
Kérjük, próbálja meg elmagyarázni újra További részletek (vagy ahogy azt itt, angolul;))

Köszönöm!

@ MERY -

Kérjük, győződjön meg róla, hogy a készülék a listán hivatalosan kompatibilis telefonok: http://bit.ly/Hm5k9p
Ha nincs ott, akkor ez lehet a probléma forrását :/
Különben is, azt tervezi, hogy kiadja a jelentős frissítés az alkalmazás nagyon hamar. Amennyiben rendelkezésre áll, kérjük, próbálja ki. Ez megoldja a problémát.

@ pepike1 -

Sajnos ezt az opciót (blokkoló a felhasználó VIBER) még nem áll rendelkezésre. Ez egy ismert kérés a felhasználók, és fontolgatja, hogy hozzáadja a jövőbeli verziókból. Közben meghívjuk Önt, hogy adja meg a Feature Request oldalt, és írjon javaslatot ott, vagy csatlakozni egy meglévő hasonló javaslatot. Minél több ember csatlakozik kérésére, annál gyorsabban válik valósággá :)

Megtalálható itt: http://helpme.viber.com/index.php/Knowledgebase/Article/View/43/9/have-an-idea-for-a-new-feature

(#604) blueye


blueye
veterán

Viber 2.3.0 megérkezett androidra.
Végre a saját csengőhangomat is tudom használni :)

(#605) dui válasza blueye (#604) üzenetére


dui
aktív tag

Viber 2.3.0 megérkezett iOS-re.
Végre nem tölt be az alkalmazás. :DDD

(#606) KMT válasza blueye (#604) üzenetére


KMT
addikt

Az új engedélyeit is néztétek? Miért kell neki jog névjegykártya módosításra? A közösségi oldalasról nem is beszélve. :(((

(#607) blueye válasza KMT (#606) üzenetére


blueye
veterán

Nem néztem, nem vagyok paranoiás erre. De kösz hogy szóltál megnézem majd. (de igazából mit tudsz csinálni? sokan úgy is ezen hívnak/üzennek, le már nem tudom/akarom szedni)

(#608) mery válasza ViberMedia (#603) üzenetére


mery
csendes tag

A készülékem a Samsung Galaxy Y Duos szerepelt a listában. A délutáni frissítés azonban hatott. Újra helyreállt és ismét hallom ha beszélnek hozzám. Már nem egyoldalú a kommunikáció.
Köszönöm!!!!

(#609) g0dl


g0dl
addikt

Pedig én reméltem a PC-s változatot karácsonyra :(.
Meg a partner pillanatnyi elérhetőségének jelzését.

(#610) motorhead válasza ViberMedia (#571) üzenetére


motorhead
aktív tag

The last update solved the problem. Thanks for your help! :)

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#611) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi everyone,
As some of you have already noticed, we have released a new version of Viber - 2.3.0 !

What's new?
- (Android only) Use your own ringtones from Android as your Viber ringtones!
- (Android only) Reply to cellular (regular) SMS using Viber.
- Include cool emoticons in your Viber text message.
- Share Stickers with your Viber contacts.
- Add a custom location to your Viber texts.
- Many other enchancements and improvements.

So, make sure you download the latest version! :)
Please feel free to let us know your thoughts, questions and comments, we'd be happy to hear from you.
Thanks,
Viber

------------------------------

Hi everyone,
Mivel néhány már észrevette, már kiadott egy új változatát Viber - 2.3.0!

Mi újság?
- (Android only) Használja saját csengőhangokat Android, mint a Viber csengőhangokat!
- (Android only) Válasz cellás (rendszeres) SMS segítségével Viber.
- Beleértve hűvös hangulatjelek a Viber szöveges üzenetben.
- Oszd meg Matricák Viber kapcsolatok.
- Adjon hozzá egy egyéni helyet a Viber szövegeket.
- Sok más enchancements és fejlesztések.

Szóval, győződjön meg róla, töltse le a legújabb verziót! :)
Ne habozzon, ossza meg velünk a gondolatait, kérdéseit és észrevételeit, mi szívesen hallani.
Thanks,
Viber

(#612) stiflerr válasza gaben1117 (#50) üzenetére


stiflerr
csendes tag

Várható volt hogy korlátozni fogják...túl "hawaii" volt :D

Üdv: András

(#613) noorbertt válasza ViberMedia (#611) üzenetére


noorbertt
őstag

- (Android only) Reply to cellular (regular) SMS using Viber.

Ez még is mit jelent? Ha nincs net akkor sms-en keresztül küldi ki a viberre?

Régi csengőhang hova lett?

[ Szerkesztve ]

(#614) Serricon válasza noorbertt (#613) üzenetére


Serricon
senior tag

Amit Ő írt az alapján:
Normál SMS-re tudsz válaszolni Viber-en keresztül.
Csengőhang változtatható lett(szóval ha megvan neked a régi akkor kiválasztod)

(#615) noorbertt válasza Serricon (#614) üzenetére


noorbertt
őstag

Igen, ezért sem értem. Nem épült be sms a viber programba..
Én értelmét úgy látnám ha nincs net, akkor sms cella segítségével próbálja elküldeni a viber-re.
Persze kinek mi:) Unlimited text:))

(#616) Serricon válasza noorbertt (#615) üzenetére


Serricon
senior tag

Fordítva gondolkozol, ha neked küldenek sima SMS-t, és neked is, meg aki küldte annak is van Viberje akkor te arra az ingyenes text-el válaszolhatsz.

(#617) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Serricon and @noorbertt -
Regarding your question -

The new feature on Android allows you only to *reply* to a text message that was received, through Viber.
It doesn't mean that your regular SMS's are transmitted through Viber.

It is simply a feature for simplicity and convenience :)

@MERY -
We are very happy to hear that the problem has been fixed :) Enjoy!

--------------

@ Serricon és @ noorbertt -

Ami a kérdés -

Az új funkció az Android segítségével csak * válasz * egy szöveges üzenet érkezett, VIBER-en keresztül.
Ez nem azt jelenti, hogy a normál SMS továbbítják VIBER-en keresztül.

Ez egyszerűen egy funkció az egyszerűség és a kényelem :)

@ MERY -
Örömmel hallom, hogy a problémát nem állapítottak meg :) Jó szórakozást!

(#618) libus


libus
őstag

Blackberry-re mikor lesz már teljes értékű a program?
Mert még csak írni lehet... :(((
Vagy esetleg tudtuk Blakberry-re valami jó alternatívát? :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#619) g0dl válasza libus (#618) üzenetére


g0dl
addikt

Az Android kiváló alternatívája a Blackberrynek. ;)

(#620) libus válasza g0dl (#619) üzenetére


libus
őstag

Ja tudom, el kell adni a Blackberry-t, s egy Androidos telót kell venni.
De sajnos a b.nőm nagyon ragaszkodik a Blackberry-hez. :(((

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#621) noorbertt válasza ViberMedia (#617) üzenetére


noorbertt
őstag

Ez minden csak nem kényelem:)... Két helyre kell ez miatt "kattintani",,persze én leszedtem mert iszonyat fölösleges.

Valamint a mostani csengőhang is botrányosan rossz :C ...

(#622) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Libus -
Viber for Blackberry still does not offer our calling service. We are working on it these days, and we will inform you once we have news.

@noorbertt -
I'm not entirely sure I understand the problem... please try to explain again (possibly in English). Thank you :)

------------------

@ Libus -
VIBER Blackberry egyelőre még nem jelent meg a hívási szolgáltatást. Dolgozunk rajta ezekben a napokban, és mi értesítjük, amint van hír.

@ noorbertt -
Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy értem a problémát ... kérjük, próbálja megmagyarázni újra (lehetőleg angol nyelven). Köszönöm :)

(#623) nemén válasza ViberMedia (#622) üzenetére


nemén
csendes tag

Sziasztok,

A lehető legolcsóbb dual sim-es telefont keresem, amin működik a viber.
Van ötletetek?

Alcatel onetouch ot-918D -t,
Illetve a Samsung e2652W -t néztem eddig, de a supportált listán nincsenek rajta.

Van valakinek tapasztalata velük, vagy más javaslata?

Köszi,
nemén

(#624) libus válasza ViberMedia (#622) üzenetére


libus
őstag

Ez jó hír! :K
Nagyon szépen köszönöm a munkájukat/segítségüket ez ügyben! ;) :R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#625) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet hogy én tudok hívni és üzenetet küldeni de nekem nem tudnak? (Lumia 800al)

(#626) ViberMedia


ViberMedia
tag

@nemén -
Please note that Viber does not officially support Dual SIM functionality (Viber will keep its original identity, i.e the number with which you first registered).

@gabesz.1986 -
What exactly do you mean? I'm not sure sure I fully understood the problem. I apologize, could you explain again? Maybe in English :)

-------------

@ nemén -
Felhívjuk figyelmét, hogy a VIBER hivatalosan nem támogatja a Dual SIM alkalmassága (Viber fogja tartani az eredeti identitását, azaz a számot, amellyel első nyilvántartásba).

@ gabesz.1986 -
Mit is jelent ez? Nem vagyok biztos benne biztos, hogy megértette a problémát. Elnézést, meg tudná magyarázni újra? Lehet, hogy az angol :)

(#627) pandid


pandid
csendes tag

Sziasztok!

Nokia 500 am van, legújabb Belle-el frissítve, feltelepítettem a Vibert, de nem hajlandó csatlakozni wifin- kéri, hogy kapcsoljam be az internet elérést, így nem tudom befejezni a telepítést. Minden alkalmazás működik rendesen a kapcsolaton( facebook, gmail, web stb stb) Egy CISCO EPC3925 routerem van, UPC előfizetéssel, a kért TCP és UDP portok nyitva vannak, valamint a QoS is engedélyezett.

Help Me Please :)

[ Szerkesztve ]

(#628) zzz03


zzz03
őstag

Nokia Lumia 800 + windows phone 7.5

Csak akkor kapom meg az üzeneteket, ha külön elindítom a programot. Pedig a push értesítés be van kapcsolva.
Közeljövőben lesz rá valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#629) ViberMedia


ViberMedia
tag

@PANDA -

Please try rebooting your phone, then try to download Viber again from OviStore.
If it still doesn't work, then we kindly ask that you take a minute and report the details of the problem to our support team using this direct link: http://bit.ly/ukGVJ0 (when you submit the ticket, please make sure to add the URL of our conversation). With this information, our development team will hopefully be able to find the source of the problem, and ultimately resolve it.

Thanks in advance :)

@zzz03 -

This is a known issue on Viber for Windows Phone, and we hope to fix it soon.
We apologize for the temporary inconvenience :/

--------------

@ PANDA -

Kérjük, próbálja meg újraindítás a telefont, majd próbálja meg újra letölteni Viber OviStore.
Ha még mindig nem működik, akkor kérjük, hogy vegye egy perc, és számoljon be a probléma, hogy a támogatói csapatunk ezt a direkt link: http://bit.ly/ukGVJ0 (ha benyújtja a jegyet, kérem győződjön meg róla, hogy adjunk az URL-címet a mi beszélgetés). Ezzel az információval, a fejlesztő csapat remélhetőleg képes lesz megtalálni az a probléma forrását, és végső soron megoldását.

Előre is köszönöm :)

@ zzz03 -

Ez egy ismert probléma a Viber for Windows Phone, és reméljük, hogy hamarosan kijavítani.
Elnézést kérünk a kellemetlenségért ideiglenes :/

(#630) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok!

Nos én az elmúlt fél évben akadás mentesen használtam. SII-öm van. Nos a baj az, hogy egyik barátomnak folyamat az volt a baj, hogy nem jött sms, ha jött nem volt jó a kód. Ha felhívták akkor sem volt jó. Mondtam neki hogy küldessen az én számomra kódot. Meg is jött beírta ment neki. Olyan kb 2 óra múlva hallottam, hogy jelezett mintha üzenetem jött volna. De valami hiba üzentet írt. Mondom jól van. Leszedtem felraktam. De nem jött kód smsben ha arra megyek, hogy nincs kód akkor meg azt írja, h valamilyen hiba miatt nem tudnak hívni Error...

Ha másnak a számára küldtetek kódot akkor is azt írja, hogy nem jó a kód. Esetleg tipp?

(#631) szokelaszlo


szokelaszlo
tag

Sziasztok másnak sem működik a viber mobilnettel? Üzeneteket küldeni lehet wifiről tökéletes, de mobil hálozatról blokkol a rendszer.1,5 gb os net csomagom van és nem vagyok kotlátozva (t-mobile) de a 4gb-os üzleti net csomag is blokkolásra került (t-mobile) de vodánál is ez a tapasztalat.Bár ott alapból 1gb alatt korlátozva van a voip(ezért lett rendelve 2gb.

(#632) Handball94


Handball94
aktív tag

Alcatel OT-918 mix telón próbáltam Viberezni, már telepítés közben kiírta hogy nem biztos hogy kompatibilis lesz vele, de feltelepült, nem kellett aktiválni sem, és amikor beszélni próbálok vele nem lehet engem hallani.
Mi lehetne a megoldás? Talán nincs a támogatott készülékek között, azonban androidos teló, jó lenne ha működne, különben skypeolnunk kell...

Más: Amit a másik fél beszél ki van hangosítva az én telómon, és ez ellen nem tudok semmit tenni, valahogyan megoldható lenne, hogy ne legyen kihangosítva? (mind viber, mind skypolás közben )

(#633) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi everyone,
I apologize for my late response.

@Romeo619 -
Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall and try again (make sure you try both the SMS and the automated call options).

In addition, you may try to register to Viber with a different number (for example - your home landline number, a friend's number, etc.), in order to determine whether the problem is specific with your number, or a general one.

@szokelaszlo -
Some mobile operators across the world block Viber on their 3G network. Usually this happens when users have a "simple" data plan (or a prepaid contract), meaning they didn't pay extra for using VoIP on their 3G network.
Unfortunately, there is nothing we (Viber) can do to help in this case :(

@Handball94 -
As you said, Viber does not officially support your device yet, and that may be the reason for the problems you are experiencing. Here is the full list of officially supported devices: http://bit.ly/Hm5k9p
We are continuously working to adapt Viber to more and more devices, and we hope to attend to the problems with your device soon. We apologize for the inconvenience.

------------

Hi everyone,
Bocsánatot kérek az én későn reagáltak.

@ Romeo619 -
Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra és próbálja újra (győződjön meg róla, próbálja ki mind az SMS-t és az automatikus vételi opció).

Ezen felül, akkor megpróbál regisztrálni a VIBER egy másik számot (például - az otthoni vezetékes számát, egy barátja szám, stb), annak megállapítása érdekében, hogy a probléma nem egyedi a számod, vagy olyan általános.

@ szokelaszlo -
Egyes mobilszolgáltatók világszerte mondat Viber saját 3G hálózat. Általában ez történik, amikor a felhasználó egy "egyszerű" adat terv (vagy prepaid szerződés), ami azt jelenti, nem fizetnek extra használó VoIP saját 3G hálózat.
Sajnos, nincs semmi, amit (VIBER) tehetünk, hogy segítsen ebben az ügyben: (

@ Handball94 -
Ahogy mondta, Viber hivatalosan nem támogatja a készülék még, és ez lehet az oka a problémákat tapasztal. Itt a teljes lista a hivatalosan támogatott készülékek: http://bit.ly/Hm5k9p
Folyamatosan dolgozunk, hogy alkalmazkodni Viber, hogy egyre több és több eszközt, és reméljük, hogy vegyenek részt a problémák a készülék hamarosan. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

(#634) Zénó75 válasza szokelaszlo (#631) üzenetére


Zénó75
tag

Nekem megy minden. T-mobil, ikon200 es ceges korlatlan neten is hibatlan.

(#635) nimfas


nimfas
addikt

Hali!

Nekem Android van, páromnak I-phone 3GS, nálam van exit gomb... I-phone-nál hogy lehet kilépni ha szeretne??? Van ilyen lehetőség?

Ha bezárja a futó alkamazásokat (2x v 3x a gombot) akkor it kicsöng ha hívom.
Ő jobban szereti kontrollálni a programokat, pl. Skype :-)

Előre is köszönöm!

(#636) Romeo619 válasza ViberMedia (#633) üzenetére


Romeo619
senior tag

HI,

it is working for now :D

(#637) ViberMedia


ViberMedia
tag

@nimfas -

Viber stays available for calls and messages even if it closed. However, we always recommend our users to keep Viber running in the background (in the Multitasking). This way, Viber does not consume much battery, but it ensures better availability.

@Romeo619 -

Great news! Enjoy :)

----------

@ nimfas -

Viber marad elérhető hívások és üzenetek akkor is, ha zárva. Azonban mindig ajánljuk a felhasználók folyamatosan Viber fut a háttérben (a multitasking). Így Viber nem fogyaszt sok elem, de ez biztosítja a jobb elérhetőségét.

@ Romeo619 -

Nagy hír! élvez :)

(#638) Handball94 válasza ViberMedia (#633) üzenetére


Handball94
aktív tag

Dear ViberMedia!
Thanks for your answer. Can I ask you to work on this problem? If I am not wrong there is no Alcatel cell-phone on the list of supported devices, though there are lots of alcatel phones.
I'd like to ask you to try to do something if it is possible to be reachable Viber for Alcatel phones (and OT-918 as well :D ), cause I'd like to use this good app.

Thanks.

___

Kösz a válaszod, ha lehetséges próbáljatok valamit Alcatelre is kidolgozni, mert szeretném használni én is a vibert.

(#639) nimfas válasza ViberMedia (#637) üzenetére


nimfas
addikt

jópofa a google fordítós dolog.... :-D

De ettől még nem kaptam választ sajnos a kérdésre, hogy ki tudom-e lőni I-phone-on a programot, avagy nem?

Mert ha a multitask közül kilövöm akkor elvileg be kéne hogy zárja, de ha kap egy hívást akkor mégis indul....

(#640) Handball94 válasza nimfas (#639) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ha fel van telepítve - és van a mobilodon net elérés, akár wifi, akár mobilnet formában - akkor szerintem mindig elérhető vagy, tehát úgymond kikapcsolni nem lehet ,de nem igazán fogyaszt túl sok RAM-ot, nem is lassít, legalábbis nekem.. :)

(#641) huby80


huby80
senior tag

Sziasztok!!

Van rá beállitási mod ,hogy headsettel felvegyem ha viberon hivnak? nem reagál rá.... :W :R

(#642) Zénó75 válasza nimfas (#639) üzenetére


Zénó75
tag

Iphonon nem lehet. Max úgy ha kikapcsolod netet.
Amúgy semmit nem fogyaszt iphonon, nem úgy mint a skype ami eszi rendesen az akkut.

Amúgy sincs sok értelme kikapcsolni. Ha van egy telefonod azon is csak akkor nem tudnak felhívni ha kikapcsolod magát a telcsit.
Ha nem akarod h zavarjanak elég ha lehalkítod, úgy a viber sem cseng ki, legalábbis iphonon :)

(#643) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Handball94 -

With newer and newer releases we try to add compatibility to more and more devices. We still don't know exactly when we will support Alcatel phones, but when we have news we'll keep you informed :)

Meanwhile, we recommend that you contact XDA forums and see if they can offer you a third-party solution for this one-sided voice problem.

@nimfas -

I apologize - I use Google Translator as you can understand, and I'm doing the best I can to write Hungarian ;)
Viber stays available to receive calls and messages even when it is completely shut down, thanks to Apple's Push Notification system.

About the rest of your question, Handball94 gave you a correct answer :)

@huby80 -

Unfortunately Viber is limited when using headsets. Sometimes it is due to problems with the device or the headsets. Anyway, we plan to add support for more and more headsets in future versions.

-----------

@ Handball94 -

Az újabb és újabb kiadásokban megpróbálunk hozzáadni kompatibilitás egyre több eszközt. Még mindig nem tudjuk pontosan, hogy mikor fogjuk támogatni Alcatel telefonok, de amikor már hírek fogjuk Önt tájékoztatni :)

Közben, javasoljuk, hogy lépjen kapcsolatba XDA fórumokon, és hátha tudnak ajánlani egy harmadik fél megoldás erre egyoldalú hang probléma.

@ nimfas -

Bocsánatot kérek - Én a Google Translator, amennyit csak lehet megérteni, és csinálom a legjobban tudok írni magyar;)
Viber marad elérhető fogadhatunk hívásokat és az üzeneteket akkor is, ha teljesen leállt, köszönhetően az Apple push értesítési rendszer.

A többi a kérdést, Handball94 adott neked egy helyes választ :)

@ huby80 -

Sajnos Viber korlátozott használata fejhallgatók. Néha problémák miatt a készülék, vagy a headset. Különben is, azt tervezzük, hogy adjunk támogatást több és több headsetek későbbi változataiban.

(#644) huby80 válasza ViberMedia (#643) üzenetére


huby80
senior tag

Thx :R

(#645) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sziasztok!

Még nem használom/tam a Viber-t, így előtte lenne pár kérdésem:
-Akkor is tudom használni, ha nálam Wifi-ről indítom a hívást, és akit hívok az nincs se wifi se mobilnet közelben, mert külföldön van?
-Ha működik, akkor is ingyenes?
-És ingyenes a külföldön lévőnek is?

Köszi előre is.. :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#646) nimfas válasza ViberMedia (#643) üzenetére


nimfas
addikt

Thank you :-)

(#647) blueye válasza VANESSZA1 (#645) üzenetére


blueye
veterán

Az a fontos hogy mindkét oldalnak legyen net elérése,akár mobil akár wifi.

(#648) VANESSZA1 válasza blueye (#647) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hát számítottam erre a válaszra. Akkor úgy nem használható, hogy én külföldön, a párom itthon Wifi-vel, és tudunk "indzséé" beszélni. :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#649) blueye válasza VANESSZA1 (#648) üzenetére


blueye
veterán

Külföldön keress WiFi-t és máris tudtok beszélni.

(#650) max1221


max1221
csendes tag

Sziasztok! Letöltöttem a vibert a telefonomra, elindult a telepítés, bejött az üdvözlő szöveg, majd utána elkezd tölteni, a homokóra teker egyfolytában és marhára nem történik semmi más. Töröltem a vibert, újra letöltöttem és újra megáll ugyanott.
Mi lehet a gond, tudtok segíteni? Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.