Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) pinnacle válasza modd3r (#896) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Felraktam a PC-re, elsőre nem jött az üzenet, de másodikra igen. :) A laptopról letöröltem, újratelepítettem, üzenet megjön végre, de a Viber nem fogadja el a saját kódját. :Y

(#902) modd3r válasza pinnacle (#901) üzenetére


modd3r
őstag

4708-at is próbáltad??? :U

(#903) adise


adise
őstag

nem megy a telepités nekem pc-re. csak folyamatosan megy a csik ujra és ujra (win8)

(#904) modd3r válasza adise (#903) üzenetére


modd3r
őstag

Szakítsd meg, próbáld újra...

[ Szerkesztve ]

(#905) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!
Nekem kellene egy kis segítség.
Nokia N95 8GB-ra szeretném telepíteni már át rágtam magam a Google-n de nem találok megoldást.
Nagyon megköszönném ha segítenétek!

Üdv: Attila

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#906) Fecogame


Fecogame
veterán

Viber Desktop-on ha valaki üzen nekem, akkor feladóként csak számot ír ki, de arra nem tudok válaszolni, csak akkor, ha kiválasztom a nevét, és úgy írom meg a választ :U

Nálatok jó?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#907) pinnacle válasza modd3r (#902) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen az volt az első, csak nem csináltam képmentést arról, hogy nem fogadja el.

(#908) modd3r válasza Fecogame (#906) üzenetére


modd3r
őstag

Nálam speciel jól működik, de többen jelezték már ezt a problémát más fórumokon.
A számok nemzetközi formátumban vannak?

pinnacle: Akkor passz, pedig ezzel nem szokott gond lenni. Valszeg túlterhelt a rendszer, azért kapod meg később a kódot, de hogy aztán miért nem fogadja el... :U

[ Szerkesztve ]

(#909) Fecogame válasza modd3r (#908) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem nemzetköziben vannak, hanem 0630xxxxxxx formátumban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#910) modd3r válasza Fecogame (#909) üzenetére


modd3r
őstag

Akkor sztem ez lehet a gond. Ki tudod próbálni nemzetközi formátumban?

(#911) Fecogame válasza modd3r (#910) üzenetére


Fecogame
veterán

A kontaktot írjam át nemzetközire? De az csak vészmegoldás, ugyanis, gáz lenne mindenkinél átírni. Ha meg átírom, csak annyi változik, hogy a nevet nem írja ki, hogy kivel beszélek, csak a számot jeleníti meg.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#912) modd3r válasza Fecogame (#911) üzenetére


modd3r
őstag

De ha átírod, akkor tudsz rá válaszolni??

(#913) Fecogame válasza modd3r (#912) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem, akkor is ezt írja:

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#914) modd3r válasza lucky07 (#905) üzenetére


modd3r
őstag

Ezt nézted már?

Fecogame: Akkor passz, de szerintem a számformátumnak van köze a problémádhoz.

(#915) pinnacle válasza modd3r (#908) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Felraktam egy másik partícióra, hátha az újratelepítés kavart be, de ott már el sem küldi az SMS-t. Majd próbálom később, lehet, hogy tényleg túlterhelt a rendszer vagy valami hardveres probléma van a Toshiba Tecra A10-el, bár ezt kétlem.

(#916) modd3r válasza pinnacle (#915) üzenetére


modd3r
őstag

Aha, szerintem várj vele egy kicsit (mást sajnos úgysem tehetsz), lehet, hogy ez a mai túlterheltség miatt van.

(#917) lucky07 válasza modd3r (#914) üzenetére


lucky07
aktív tag

Hát ezek közt nincs nokia n95 8GB
Akkor ezek szerint nem tudom felvarázsolni a telefonomra?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#918) modd3r válasza lucky07 (#917) üzenetére


modd3r
őstag

Próbáld meg letölteni a hivatalos oldalról!

(#919) Dancka


Dancka
csendes tag

A hiba nálam is ugyan ez próbáltam a +36xxx 06xxx 0036xxx de semmi :( kódot küldte de nem engedett be
Most pedig visszadob,hogy keressem fel a supportot.

[ Szerkesztve ]

(#920) modd3r válasza Dancka (#919) üzenetére


modd3r
őstag

Ha van Viber a telódon, akkor nyomj IGEN-t a telepítés után, amikor megkérdezi, h van-e Viber-ed a telefonodon.
Én 1 perce raktam fel itt melóban is a gépemre, és kb. 2 másodperc alat kaptam meg a kódot, de ugye ezt Viber-en küldi.

(#921) Drebin hdgy.


Drebin hdgy.
csendes tag

Bocsánat, ha volt már ilyen kérdés, de a keresővel nem találtam, a topikot végigolvasni pedig nincs időm.

Meg tudná mondani valaki valaki, hogy Viberen hogy lehet átírni a telefonszámot? Különösebb jelentősége nincs, csak zavar, hogy még a régi van benne: most derült ki, amikor az asztali klienst telepítettem.

De lehet, hogy tévedek.

(#922) modd3r válasza Drebin hdgy. (#921) üzenetére


modd3r
őstag

Simán a telefonkönyvben. Ugyanis ha a Viber-en belül nyomsz egy "Szerkesztést" az adott kontaktodra, akkor is a sima telefonkönyvbe jutsz, hiszen az az alapja a Viber szinkronizációnak.

(#923) Dancka válasza modd3r (#920) üzenetére


Dancka
csendes tag

Amit csináltam:
Mivel telómon aktívan használom így volt rajta viber.
Letöltöttem a PC-s verziót amit feltelepítettem.
Rányomtam,hogy igen már van a készülékemen beírtam a telefonszámomat majd küldte az sms-t.
Beírtam azt dobta ki rá,hogy érvénytelen a kód próbáljam meg újra; próbáltam a nemzetközi előhívó számmal is beírni a számomat az sms-t újra küldte de szintén nem fogadta el.
Majd egy újabb próbálkozásra már nem volt lehetőségem mert ugyan az a hiba várt mint az előttem panaszkodónak. Azaz keressem fel a helpme.viber.com-ot.

(#924) modd3r válasza Dancka (#923) üzenetére


modd3r
őstag

Az asztali verzió telepítése előtt frissítetted a mobil verziót az új 3-as verzióra?
Csak mert ugyebár nem SMS-t, hanem Viber üzit kapsz a kóddal, és hátha ez kavart be.
Ha frissítetted, akkor viszont egyértelműen a Viber rendszerével van a gond.

(#925) lucky07 válasza modd3r (#918) üzenetére


lucky07
aktív tag

Ott ezt írja: "Sajnáljuk, ez az elem a(z) Nokia N95 készülékhez nem áll rendelkezésre.
Keressen egyéb nagyszerű tartalmakat az alábbi „Hasonló” részben."

Azt mondják vmi emulátor kellene hozzá.
Tud vki segíteni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#926) modd3r válasza lucky07 (#925) üzenetére


modd3r
őstag

Aha, most nézem, csak a S60 5th Ed. feletti eszközöknél megy.

(#927) Drebin hdgy. válasza modd3r (#922) üzenetére


Drebin hdgy.
csendes tag

Nagyon köszönöm, sose jöttem volna rá...

De lehet, hogy tévedek.

(#928) lucky07 válasza modd3r (#926) üzenetére


lucky07
aktív tag

Akkor milyen megoldást lehetne alkalmazni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#929) modd3r válasza lucky07 (#928) üzenetére


modd3r
őstag

Ha nem tudod újabbra frissíteni a telódon a szoftvert, akkor sajnos a telefonváltás a megoldás, egy támogatott platformra.

(#930) havri1


havri1
félisten

Ezt az online / offline kijelzest hogyan kell használni? Én nem látom sehol...

havri

(#931) modd3r válasza havri1 (#930) üzenetére


modd3r
őstag

Ha a beállításoknál be van kapcsolva, akkor a Viber-es kontaktjaid látni fogják, hogy online vagy-e. Te pedig a Viber telefonkönyvében látod majd az ő státuszukat, a nevük melletti Viber ikon lila lesz, ha online vannak és szürke, ha nem.
A funkció még nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#932) havri1 válasza modd3r (#931) üzenetére


havri1
félisten

Jaaa, így már értem. Mert én nem láttam ikont, meg semmit, hogy online,offline. Ez egy nagyon jjó fejlesztés, ha működni is fog.
Köszi

[ Szerkesztve ]

havri

(#933) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi everyone,

In order to see the 'online status', you need to enter a message conversation with the user. Under the contact's name, the status (or the "last seen" feature) will be displayed.

In order to disable this feature, you can go to Viber's Settings, and there you'll find the option.

==============

Szia mindenkinek,

Annak érdekében, hogy a "Jelenlét", meg kell adnia egy üzenetet beszélgetést a felhasználó. Az a partner nevét, az állapot (vagy az "utoljára" funkció) jelenik meg.

Annak érdekében, hogy tiltsa le ezt a funkciót, akkor megy a Viber beállításait, és ott megtalálod a lehetőséget.

(#934) g0dl válasza modd3r (#931) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem mutatja az illető elérhetőségét, illetve, hogy mikor volt bent utoljára, ha a viber contact listában rábökök az illetőre. A felső lila sávban látszik a neve alatt.
Azt nem tudom ehhez szükséges-e, hogy a másik fél is 3.0.0 -ás változatot használjon.

Megjegyzem a lila-szürke nem a legjobb színválasztás, ha figyelembe vesszük a leggyakoribb színtévesztőket. ( és mit szóljanak a Fradi szurkolók)

[ Szerkesztve ]

(#935) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van 1 ismerősöm aki elég nagy gondban van a Viber-al. iPhone 5 van neki. Eddig tökéletesen is működött neki, tegnap felrakta az iPad-re is. Aktiváláshoz jött neki vagy 3 kód. De nem sikerült beaktiválnia. Ezek után már a telefonon sem működik neki, mert azt írja ki hogy érvénytelen telefonszám. Ez mégis mitől lehet? Akármit csinált, letörölte, telefont kikapcsolta, simet kivette, sehogysem akar jó lenni. Tipp esetleg?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#936) Bferibörs válasza jozsi252 (#935) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha jól emlékszem azt az ajánlatot kaptam,hogy várjak 24 órát és akkor újra tudom működtetni ( 24 óra múlva lehet újra telepíteni,beállítani- előtte el kell távolítani a telefonról, majd újra telepíteni-ha visszakeresel megtalálod a beírások között EZT JAVASOLNÁM (visszakeresés a pontosítás miatt) ).
Nekem műxik. alcatel 997d-n és win 7-en ,semmi gond vele eddig, ismerkedünk :-)

Köszönet a VIBER csapatának!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#937) ViberMedia


ViberMedia
tag

@jozsi252 -

At this stage Viber can be installed on Desktop + 1 mobile device ('mobile device' includes Tablets, iPads, etc.)

In the future we might also allow simultaneous installation on mobile + tablet. We'll let you know if we have news about it :)

============

Ebben a szakaszban Viber telepíthető Asztal + 1 mobil eszköz (mobil eszköz "magában foglalja a tabletta, iPad, stb)

A jövőben azt is lehetővé teszi egyidejű telepítését a mobil + tablet. Majd szólok, ha van hír róla :)

(#938) jozsi252 válasza Bferibörs (#936) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi megmondom neki hogy akkor várja meg a 24 órát.

ViberMedia

Dear ViberMedia

Thank you very much for your help.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#939) Bferibörs


Bferibörs
addikt

a smiley-ket hiányolom :O vagy csak bénázok és nem találom :F :)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#940) ViberMedia válasza jozsi252 (#938) üzenetére


ViberMedia
tag

Our pleasure to help, as always :)

========

Örömmel, hogy segítsen, mint mindig :)

(#941) ViberMedia


ViberMedia
tag

smilies and Stickers will be added to Viber Desktop in future versions.

============

smilies and Stickers will be added to Viber Desktop in future versions.

(#942) Bferibörs válasza ViberMedia (#941) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R köszönöm!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#943) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Szeretném megkérdezni,hogy Nokia 500 telefon ( symbian ) és PC VIBER használható e együtt ?
Ismerősnek nem indult el Windows XP alatt a VIBER - nem fogadta el a kódot amit kapott.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#944) Bferibörs válasza Bferibörs (#943) üzenetére


Bferibörs
addikt

elnézést - Nokia Belle Refresh (111.021.0028) - van a Nokia 500 - on, a VIBER működik rajta szöveges üzenet lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#945) libus válasza ViberMedia (#940) üzenetére


libus
őstag

Nagyon jó lett ez az új verzió! :K
Nagyon örülök annak is, hogy végre lehet hangerőt növelni/csökkenteni. :))
Így tovább! :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#946) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Bferibörs -
Unfortunately at this stage Viber Desktop cannot work with our Symbian/S40 application. We plan to add support for this in future versions.
We apologize for the temporary inconvenience :(

@Libus -
We're glad to hear this! Enjoy Viber :)

========

@ Bferibörs -
Sajnos ebben a szakaszban Viber Desktop nem működik a mi Symbian/S40 alkalmazás. Azt tervezi, hogy adjunk támogatást a későbbi változataiban.
Elnézést kérünk a kellemetlenségért ideiglenes: (

@ Libus -
Örülünk, hogy ezt hallani! élvezni Viber :)

(#947) Bferibörs válasza ViberMedia (#946) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm a választ!
Androidon és windowson nagyon jól működik, köszönöm a belefektetett sok munkát! :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#948) pinnacle válasza modd3r (#916) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Letöröltem, vártam 1 napot, újratelepítettem, gond nélkül működik. :)

(#949) modd3r válasza pinnacle (#948) üzenetére


modd3r
őstag

Szuper, ennek örülök! :K

(#950) Rico45 válasza modd3r (#949) üzenetére


Rico45
őstag

Jó kis cuccos ez!! :R
Mind pc-re és Androidra is!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.