Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Hol kell állítani a csörgést,vagy a hívással kapcsolatos dolgokat?Ennyit látok a beállításokban :[link] iOS 6.1 alatt
Ma is volt 2 hívásom ,de egyiket sem hallottam,pedig a zsebemben volt a telefon.

(#852) deminos


deminos
aktív tag

Üdv néktek.
Most kivételesen nekem lenne egy kérdésem, ami másnak biztos triviális, de én még nem nagyon piszkáltam a WP7.8-at. Tehát a kérdés az lenne, hogyan kell a +36-ból a plusz jelet beírni a tárcsázóba Lumia 710-en, mert a húgom addig nem tudja aktiválni a vibert, amíg ezt nem tudja beírni.
Előre is köszi a válaszokat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#853) Rico45 válasza deminos (#852) üzenetére


Rico45
őstag

Helló! A nullát hosszan nyomva?
Mást nem tudok..

Üdv

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#854) deminos válasza Rico45 (#853) üzenetére


deminos
aktív tag

Köszi, de sajna az nem jött be. Nekem is ez volt az első tippem.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#855) OldMike


OldMike
őstag

Helló!
Az a gondom, hogy a Viber telefonáláskor folyamatosan - bizonyos késéssel - visszahallom a saját hangomat, ezért alig értem a partnert. Azaz ő már válaszol, miközben én még azt hallom, amit én mondtam korábban.
A telefon LG L7, ICS 4.0.3, T-Mobile, nálam wifi, nála 3G.
Lehet ezen segíteni?
Köszi

42LM660S

(#856) ViberMedia


ViberMedia
tag

@zzz03 -
Some mobile operators across the world block Viber on their 3G network. Usually this happens when users have a "simple" data plan (or a prepaid contract), meaning they didn't pay extra for using VoIP on their 3G network.

In order to verify this, we recommend to contact your cell company and confirm this with them.

@Mohe -
This might have been a temporary server problem. Does the problem still persist?

@deminos -
When you register to Viber, you should enter your number in its local format (without the +36). After you receive our code and activate Viber, you should save/dial the number of your Viber contact either in the international format (with the +36), or in the local format.

If it still doesn't work, please check this page for help: http://bit.ly/rRtPqk - and if it still fails, please let me know and I will try to assist.

@OldMike -
Please note that Viber does not officially support your device yet, and that may be the reason for the problems you are experiencing. Here is the full list of officially supported devices: http://bit.ly/Hm5k9p
We are continuously working to adapt Viber to more and more devices, and we hope to make your device fully compatible soon. When we have news, we'll let you know.

* However, I would also suggest to test Viber when connecting to different WiFi networks (both of you), to see if it is a network issue.

=============================

@ zzz03 -
Egyes mobilszolgáltatók világszerte mondat Viber saját 3G hálózat. Általában ez történik, amikor a felhasználó egy "egyszerű" adat terv (vagy prepaid szerződés), ami azt jelenti, nem fizetnek extra használó VoIP saját 3G hálózat.

Annak érdekében, hogy ennek ellenőrzésére, javasoljuk, hogy vegye fel a kapcsolatot sejt társaság, és erősítse meg őket.

@ Mohe -
Ez lehetett volna egy ideiglenes szerver probléma. A probléma továbbra is fennállnak?

@ deminos -
Amikor regisztrál a VIBER, akkor adja meg a számot a helyi formátumban (nélkül +36). Miután megkapta a kódot, és aktiválja a Viber, meg kell menteni / tárcsázza a számot a VIBER kapcsolattartó sem a nemzetközi formátumban (a +36), vagy a helyi formátumban.

Ha még mindig nem működik, ellenőrizze ezt az oldalt segítséget: http://bit.ly/rRtPqk - és ha még mindig nem működik, kérem tudassa velem, és én megpróbálom segíteni.

@ OldMike -
Felhívjuk figyelmét, hogy a VIBER hivatalosan nem támogatja a készülék még, és ez lehet az oka a problémákat tapasztal. Itt a teljes lista a hivatalosan támogatott készülékek: http://bit.ly/Hm5k9p
Folyamatosan dolgozunk, hogy alkalmazkodni Viber, hogy egyre több és több eszközt, és reméljük, hogy a készülék teljes mértékben kompatibilis hamarosan. Ha van hír, akkor tudd.

* Én azonban azt is sugallják, hogy teszteljék Viber csatlakozáskor különböző WiFi hálózatok (mind a ketten), hogy ha van egy hálózati probléma.

(#857) OldMike válasza ViberMedia (#856) üzenetére


OldMike
őstag

Köszönöm a választ. Milyen módon fognak tájékoztatni, amikor az LG L7 kompatibilis lesz?

Thank you for your response. How will be informed me when the LG L7 will be compatible?

42LM660S

(#858) Möhe válasza ViberMedia (#856) üzenetére


Möhe
addikt

Köszönöm.
Már nem áll fenn a probléma,később ki lett próbálva.
De a nem fogadott hívásnál nem a hívó neve, hanem ez jelent meg: JN
:F

(#859) ViberMedia


ViberMedia
tag

@OldMike -

You can follow us on our Facebook page for the latest news and updates, or check our official HelpDesk at http://helpme.viber.com for new articles that we publish.

==========

Akkor kövess minket Facebook oldalunkon a legfrissebb hírekkel és frissítésekkel, vagy nézze meg a hivatalos HelpDesk at http://helpme.viber.com új cikkeket teszünk közzé.

(#860) OldMike válasza ViberMedia (#859) üzenetére


OldMike
őstag

Köszönöm.

Thank You.

42LM660S

(#861) bosco95


bosco95
csendes tag

Sziasztok!
A Viber aktiválva van,sms tudok küldeni,fogadni akár képpel együtt is de telefonhívásnál én mindent tisztán hallok,de engem nem hallanak.
Telefon: Asus Padfone 2. Android 4.1.1
Mi lehet a hiba? 3x lett újratelepítve,kódot küldték,aktiválódott.

(#862) Rico45 válasza bosco95 (#861) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!

Kicsi/gyenge lehet talán az adatkapcsolatod?

Nekem akkor szokott ilyent csinálni!

Üdv

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#863) havri1 válasza bosco95 (#861) üzenetére


havri1
félisten

Támogatott a telefon vibernél amúgy?

havri

(#864) ViberMedia


ViberMedia
tag

@bosco95 -

Please note that Viber does not officially support your device yet, and that may be the reason for the problems you are experiencing. Here is the full list of officially supported devices: http://bit.ly/Hm5k9p
We are continuously working to adapt Viber to more and more devices, and we hope to make your device fully compatible soon. When we have news, we'll let you know.

========

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Viber hivatalosan nem támogatja a készülék még, és ez lehet az oka a tapasztalt hibákat. Itt a teljes lista a hivatalosan támogatott készülékek: http://bit.ly/Hm5k9p
Folyamatosan dolgozunk, hogy alkalmazkodni Viber, hogy egyre több és több eszköz, és reméljük, hogy a készülék teljes mértékben kompatibilis hamarosan. Ha van hír, akkor tudd.

(#865) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Van 5letetek, hogy mi lehet a baj? Leszedtem a marketről a vibert egy samu Ace la fleur telóra,fel is települt, az első continue gomb után loadinggal megállt jó fél órára. Ott, ahol a telefonszámot kellene beírni. Többször újratelepítettem, róbáltam kártyán, és telón is telepítve.
Van ötletetek, hogy mi lehet a gebasz?

(#866) havri1 válasza dodopek (#865) üzenetére


havri1
félisten

Hali!

Próbáld wifin, egyből továbblép. Valószínű a szolgáltatód neked is blokkolta a vibert. Ettől függetlenül wifis netről fog menni az aktiválás, és mobilról (Vodafoneonon legalábbis) lehet használni minden funkcióját. (képküldés már nem megy).

havri

(#867) dodopek válasza havri1 (#866) üzenetére


dodopek
addikt

Köszi!

(#868) modd3r


modd3r
őstag

ViberMedia:
What about the video calling?
Is this under developement, or it's not expected in the near future?
Thank you!

(#869) havri1 válasza dodopek (#867) üzenetére


havri1
félisten

Majd szólj már vissza pls, kíváncsi vagyok nálad is ez e a gond. Melyik szolgáltatónál vagy?

havri

(#870) dodopek válasza havri1 (#869) üzenetére


dodopek
addikt

Nem az enyém volt a telefon, egy ismerősömnél próbáltam. Ha jól tudom Ő vodás. Ami fura, hogy én is vodás vagyok, nálam meg simán ment.Bár nem emlékszem, hogy wifin, vagy hálózaton aktiváltam e...
Ahogy kipróbáltuk, szólok. Lehet, hogy egy-két nap is lesz...

(#871) dodopek válasza havri1 (#869) üzenetére


dodopek
addikt

Hy!
Voda hálózat--> fél óra aktiválás, eredmény nélkül.
Wifi--> 5mp, és már kész is.

Nálatok is volt olyan, hogy a telszám beírása után egy +44 országhívójú szám megcsörgetett? Az utóbbi 2-3 telefonnál ezt tapasztaltam, pedig asszem korábban nem volt ilyen...

(#872) havri1 válasza dodopek (#871) üzenetére


havri1
félisten

Akkor ott is az a baj, vodafone..
Engem csak akkor hívnak, ha az aktiváláskor a hívásra megyek, hogy ott kérek kódot, nem smsben :)

havri

(#873) dodopek válasza havri1 (#872) üzenetére


dodopek
addikt

Hát, lehet... Már nem emlékszem mire kattintottam...

(#874) Rico45 válasza dodopek (#871) üzenetére


Rico45
őstag

Igen a voda a bűnös!

Nekem is csak wifi-n engedte ! Sőőt pl. fotót adaton nem enged küldeni,de wifi-n simán megy!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#875) ViberMedia


ViberMedia
tag

@modd3r -

Video calling is under development, but unfortunately we still can't give estimated release dates. When it gets closer, we will let you know :)

====

Videohívás fejlesztés alatt áll, de sajnos még mindig nem adnak várható kiadási dátumokat. Ha közelebb jön, akkor tudd :)

(#876) modd3r válasza ViberMedia (#875) üzenetére


modd3r
őstag

Well, it's more then nothing, thanks for the reply!

(#877) killzone1987


killzone1987
senior tag

Hali!
Valaki adna egy kis infót,hogy mitől lehet az,hogy iszonyatosan szaggatva halljuk egymást viberen?
Mindketten t-mobilosok vagyunk,folyamatos HSDPA nettel.
Én próbáltam wifiről,a másik fél meg mobilnettel,de a helyzet ugyanaz.
EDGE (leglassabb) nettel nálatok működik a viber?
Az sms-t mindketten azonnal megkapjuk...
Lehet kell valami plugin pluszba,hogy jól működjön?
Előre is köszi a segítséget.

(#878) havri1 válasza killzone1987 (#877) üzenetére


havri1
félisten

wifi-wifi kellene kipróbálni, azzal kiszűrhető a mobilszolgáltató korlátozása.

havri

(#879) killzone1987 válasza havri1 (#878) üzenetére


killzone1987
senior tag

Az a gond,h neki nincs wifije,mert már ezt is kipróbáltuk volna.
Esetleg van-e valami második app,ami vetekszik a viberrel,és ugyanúgy csak net kell neki?
Találtam sokat,de valahogy egyik sem ér föl a viberhez.

(#880) havri1 válasza killzone1987 (#879) üzenetére


havri1
félisten

Hangalapút nem tudok, videóhívás van, de nekem egyik sem volt meggyőző..skype pl..

havri

(#881) ViberMedia


ViberMedia
tag

@killzone1987 -

Sometimes cellular reception could be low, and this is something we cannot control. Naturally this affects Viber's call quality and results in disruptions and broken sound.
We are continuously trying to improve our handling of cellular networks, so you can expect better performance as newer versions of Viber are released.

Meanwhile, WiFi- WiFi calls on Viber should generally be very clear and are free of such disruptions.

* In addition, please note that Viber does not officially support EDGE. Viber supports 3G and WiFi.

(#882) killzone1987 válasza havri1 (#880) üzenetére


killzone1987
senior tag

A skype-ot nem próbáltuk,mert amit írnak hsz-okat a playen,mindenki csak rosszat ír róla.

(#883) killzone1987 válasza ViberMedia (#881) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszi neked is a válaszod,ezekszerint csak wifi-wifi-vel érdemes használni.
Egyébként fölraktam a Tango-t,felhasználói felülete beállítás szempontjából egy nagy 0,de hívásra hátha jó...

(#884) ViberMedia


ViberMedia
tag

Hi,

We are excited and proud to announce that we have just released a brand new product: Viber Desktop, as well as a major new update to our mobile application: Viber 3.0 for iOS and Android.

- What is Viber Desktop?

Viber for Windows/Mac lets you send free messages and make free calls to other Viber users, on any device and network, in any country!
Viber syncs your contacts, messages and call history with your mobile device, so you can start the conversation on the Viber mobile application and continue from the comfort of your PC.
In Viber Desktop you can find HD-quality voice calls, video calls, text and photo messaging, group conversations, and many more!

You can check out the cool tutorial for Viber Desktop here: https://www.youtube.com/watch?v=NEqS5W-KfRw
Download Viber, enter your phone number, and start connecting with your friends for free, from your computer!

- What's new in Viber 3.0 for iOS and Android?

Video messages, Online status and "Last online" feature, new package of fun stickers, improved user interface as well as enhanced photo experience, and much more.
Note that Viber is now designed according to Google's guidelines for android apps based on the HOLO theme (Android only).

As usual, we're here to receive your feedback and thoughts, and we'd be more than happy to assist you with any matter.

Best regards,
the Viber Team.

======================

Hi,

Izgatottan várjuk, és büszke arra, hogy már most megjelent egy új termék: Viber asztal, valamint a jelentős új frissítést a mobil alkalmazás: Viber 3.0 iOS és az Android.

- Mi az a Viber asztali?

Viber Windows / Mac lehetővé teszi, hogy küld szabad üzeneteket, és ingyenes hívásokat más Viber felhasználók bármely készülék és a hálózat, bármely országban!
Viber szinkronizálja a kapcsolatok, az üzenetek és a híváslista a mobil eszközzel, így meg lehet kezdeni a beszélgetést a Viber mobil alkalmazás és továbbra is a kényelem a számítógép.
A Viber asztal megtalálhatja HD minőségű hanghívások, videohívások, szöveg és fotó üzenetküldés, csoportos beszélgetések, és még sok más!

Akkor nézd meg a hűvös bemutató Viber Asztal itt: https://www.youtube.com/watch?v=NEqS5W-KfRw
Letöltés Viber, adja meg telefonszámát, és kezdje összekötő barátaival ingyen, a számítógép!

- Újdonságok a Viber 3.0 iOS és az Android?

Videó üzeneteket, Online státusz és a "Last online" funkció, az új csomagot a szórakozás matricák, továbbfejlesztett felhasználói felület, valamint a továbbfejlesztett fotó tapasztalat, és még sok más.
Ne feledje, hogy Viber jelenlegi felépítése szerint a Google iránymutatások android apps alapján HOLO téma (Android esetén).

Mint mindig, itt vagyunk, hogy megkapja a visszajelzést és a gondolatok, és mi lenne, több mint boldog, hogy segít Önnek bármilyen kérdésben.

Üdvözlettel,
A Viber Team.

(#885) g0dl válasza ViberMedia (#884) üzenetére


g0dl
addikt

:C :C :C

(#886) modd3r válasza ViberMedia (#884) üzenetére


modd3r
őstag

Wow, sounds amazing!!

(#887) g0dl válasza ViberMedia (#884) üzenetére


g0dl
addikt

First impression

- The new android version is much more resource hungry. It allocates 50% more memory (32MB vs 48MB in my case)
- The new version starts very slowly

Suggestion
It would be nice to let feature phone (non smartphone) owners to activate the desktop version via sms.

(#888) modd3r válasza g0dl (#887) üzenetére


modd3r
őstag

Milyen telefonon? Csak mert nálam SGS3-on gyorsan indul, és mintha fürgébb is lenne, mint az előző verziók....

(#889) modd3r válasza ViberMedia (#884) üzenetére


modd3r
őstag

So, the new version is simply amazing.
The Android version seems a little bit faster for me, and the new design is beautiful!
The Viber for Windows is really useful, but where are the stickers in the desktop version?
Anyway, thanks for the update!

[ Szerkesztve ]

(#890) ViberMedia


ViberMedia
tag

@g0dl -

Thanks for the feedback.
In the tests we conducted prior to the release, battery consumption seemed normal.

Have you made sure you isolated Viber from any other application/service, in order to make sure Viber is the source of the battery consumption?

We kindly ask that you take a minute and report the details of the problem to our support team using this direct link: http://bit.ly/ukGVJ0 (when you submit the ticket, please make sure to add the URL of our conversation). With this information, our development team will hopefully be able to find the source of the problem, and ultimately resolve it.

*Make sure to write the ticket in English

Thanks in advance :)

@modd3r -

Thanks for the kind compliments!
Stickers have not yet arrived to Viber Desktop. This is only the first version, and we plan to add more features in the future :)

=======================

@ g0dl -

Köszönöm a visszajelzést.
A teszteket végeztünk kiadása előtt, energiafogyasztás normálisnak tűnt.

Már gondoskodott arról, hogy izolált Viber bármely más alkalmazás / szolgáltatás, annak érdekében, hogy megbizonyosodjon arról, Viber a forrása az energiafogyasztás?

Kérjük, hogy egy perc, és bejelenteni a részleteket a probléma, hogy a támogató csoport a közvetlen linken: http://bit.ly/ukGVJ0 (ha be a jegyet, győződjön meg róla, hogy adjunk az URL-t a beszélgetés ). Ezt az információt, a fejlesztő csapat, remélhetőleg lesz képes megtalálni a probléma forrását, és végül megoldani.

* Győződjön meg róla, hogy írjon a jegyet angolul

Előre is köszönöm :)

@ modd3r -

Köszönöm a kedves bókokat!
Matricák még nem érkezett Viber asztal. Ez csak az első verzió, és azt tervezzük, hogy adjunk több szolgáltatást a jövőben :)

(#891) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ki akartam próbálni a PC-s verziót, de az aktiváló SMS, nem érkezett meg a telefonomra. Nektek sikerült?

(#892) modd3r válasza pinnacle (#891) üzenetére


modd3r
őstag

Aha, nekem rögtön megjött.

(#893) Fecogame válasza pinnacle (#891) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem is egyből megérkezett. Ilyen formátumban írtam be: 0630xxxxxxx

Szerk.: Nekem nem is SMS jött, hanem Viberen belül egy üzenet. Indítsd el a telódon a vibert, és nézd meg úgy.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#894) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Pinnacle -

You should choose the flag of Hungary, and then type your number in its local format.
Does it work now?

=======

Meg kell választani a zászló a magyar, majd adja meg a számot a helyi formátumban.
Működik most?

(#895) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Köszi! Úgy csináltam , de se üzenet, se SMS nem jött.

(#896) modd3r válasza pinnacle (#895) üzenetére


modd3r
őstag

A szám beírásánál ne foglalkozz a zászlócskával, hanem írd be nemzetközi formátumban: +3620......
Így tutira menni fog, és az ország-kód alapján magától kiválasztja a magyar zászlócskát is!

(#897) Rico45 válasza pinnacle (#891) üzenetére


Rico45
őstag

Pc-re viber?

Honnan lehet ... ?

Lemaradtam akkor :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#898) Rico45


Rico45
őstag

ÁÁÁh megvan!

Sikerült is!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#899) ViberMedia válasza Rico45 (#898) üzenetére


ViberMedia
tag

Enjoy :)

============

élvez :)

(#900) modd3r válasza ViberMedia (#899) üzenetére


modd3r
őstag

Viber VS. Skype article. Interesting thoughts about Viber.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.