Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Teasüti válasza tha_answer (#99) üzenetére


Teasüti
nagyúr

...mert a telefon szolgáltatók nem hallgatoznak, mi? :)

(#102) salesboy válasza dave666 (#98) üzenetére


salesboy
tag

Szívesen, remélem tetszeni fog. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#103) Zénó75


Zénó75
tag

Én szeretném elérni azt a szintet, hogy le akarjon valaki hallgatni :)

(#104) máyköl válasza Zénó75 (#103) üzenetére


máyköl
veterán

Én nem.

(#105) Zénó75 válasza máyköl (#104) üzenetére


Zénó75
tag

Pedig gondolj csak bele kit és miért áll érdekében bárkinek is lehallgatni?

Engem biztos nem...sajnos :)

(#106) Deviance válasza gaben1117 (#50) üzenetére


Deviance
tag

Mi körübelül 20-an használjuk a Vibert és nincs baj vele :P (iPhone)

(#107) Findzs


Findzs
addikt

felkeltette az érdeklődésemet kár, hogy jóformán csak nekem van okostelóm a családban ismerősök között :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#108) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Jó hogy van már erre a témára is fórum :-D :))

(#109) lesaux


lesaux
veterán

Ez valami félelmetes: ha hívsz valakit, aki nincs a neten, nálad akkor sem jelez hibát, hanem csöng ugyanúgy. Te meg csodálkozol, miért nem veszi fel, miért nem hív vissza. Fasza.

(#110) Drenadar válasza lesaux (#109) üzenetére


Drenadar
veterán

nem úgy van, hogy akkor automatikusan hívja rendesen?

(#111) lesaux válasza Drenadar (#110) üzenetére


lesaux
veterán

Ezek szerint nem. De most direkt kipróbáltam megint, előtte beszéltünk drótoson, utána MSN-en, azt írta, se egy csörgés, se egy rezgés. Nekem meg csörög rendesen, megnéztem a kijelzőt, hátha kiír valamit, de nem. Csak Calling.
Viszont azt mondta, már más is panaszkodott, hogy miért nem veszi fel a telefont. Mondjuk lehet, hogy nála van elállítva valami, bár ötletem sem lenne, hogy mi.

(#112) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Nekem bevált, főleg barátnőmmel használjuk, ahhoz képest, hogy ingyenes jó, és a telefonok (i4s, Galaxy Mini) is lassabban merülnek.
Aki IOS-szel használja, megmondaná, hogy neki híváskor hogyan jelez? Nekem csak egyet rezeg és folyamatosan csörög, de jó lenne, ha végig rezegne.

(#113) salesboy válasza zsolidodd (#112) üzenetére


salesboy
tag

Van egy menü rész abban próbáltad már állítgatni?
Ott még vannak lehetőségek. Pl. a Bluetooth eszközöket is csak akkor kezeli, ha ott beállítod.

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#114) qnadam válasza lesaux (#111) üzenetére


qnadam
veterán

annyi segítség van, hogyha a túloldalon cseng, akkor nálad ringing van, nem calling.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#115) Szpisti válasza qnadam (#114) üzenetére


Szpisti
addikt

Éppen ugyanez jutott eszembe... A "Calling" az még nem kicsengés... Ha jól emlékszem a Skype-on is hasonlóan van, csak ott "Calling" helyett "Connecting" van, majd ha az illető online, akkor "Ringing"...

(#116) Szpisti válasza zsolidodd (#112) üzenetére


Szpisti
addikt

Tényleg. Egy csengőhang-beállítás, vagy ilyesmi jó lenne, de ilyet nem találok benne... Egyet cseng és rezeg, aztán csak mutatja hogy hívnak... De ha nem hallom meg azt az egy jelzést, cseszhetem...

(#117) zsolidodd válasza salesboy (#113) üzenetére


zsolidodd
senior tag

IOS alatt ott nincs semmi ilyesmi. Akkor ez van, egy rezgés, meg a csörgés.

(#118) Zénó75 válasza zsolidodd (#117) üzenetére


Zénó75
tag

Nekem ioson végig cseng. Vibralast nemtom. Ez telefon nem vibrator :)

(#119) lesaux válasza qnadam (#114) üzenetére


lesaux
veterán

Ó, basszus, ezt jó tudni. Köszi.

(#120) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Ha letöröltem valakit a névjegyeim közül,de előtte volt neki is,meg nekem is Vibere (és most is van),akkor tud még nekem üzenetet küldeni? Vagy csak ha benne lenne a contact listben? (neki elvileg benne vagyok. vagy én is kitörlődök nála,ha én töröltem?)

Köszi,ha valaki válaszol

Üdv.

(#121) szata.68 válasza szata.68 (#120) üzenetére


szata.68
senior tag

Közben kiderült. (tud írni)

(#122) Kris87 válasza szata.68 (#121) üzenetére


Kris87
aktív tag

Feltettem én is a barátnőmmel együtt, akit ma kb. 5x hívott valaki külföldi számmal, amire azt dobta a google, hogy a Viber Media Inc. tulajdonában van. Ha elkezdenek zaklatni engem is akkor marha boldog leszek.

Ui.: Bocsi szata.68, nem neked ment, hanem a közösbe, csak félrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#123) salesboy válasza Kris87 (#122) üzenetére


salesboy
tag

Erről még nem hallottam. Nem tudom mit akarhatnak. Reméljük békén hagynak Benneteket. :R

¤¤¤¤¤¤¤ " I think this is the beginning of a beautiful friendship. " ¤¤¤¤¤¤¤

(#124) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Hónapok óta fenn van a telefonomon(SG 3) a Viber és zsebemben rezget egyet a telefon, elővettem és azt írta ki, hogy a viber deaktiválva van. Telefonszámomat kérte és a kódot amit sms-ben küldenek. Sms nem jött, egy perc múlva kattintottam a linkre de az telefonon időtúllépés miatt nem jött be. :(( Újra telepítettem és aktiválni akartam ismét de nem jön meg az sms és a link sem megy. Mit lehet tenni?

(#125) GixerZsolti


GixerZsolti
csendes tag

Hali! Nem tudja véletlen valaki, hogy miként lehetne lementeni a viberen váltott üzeneteket? Mondjuk valami word doksiba... Semmi ötletem nincs, olvasgattam minden felé, de nincs megoldás :W

Üdv: Zsolti

(#126) Drenadar válasza GixerZsolti (#125) üzenetére


Drenadar
veterán

képernyőmentéssel? :D és az elmentett képet bemásolod wordbe. és kéééész! wordben vannak a naplózott beszélgetéseid :D

(#127) GixerZsolti válasza Drenadar (#126) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Teljesen jogos az álláspont! :D
A képernyőmentés hogy műxik Galaxy S2-nél? :DD

Üdv: Zsolti

(#128) Drenadar válasza GixerZsolti (#127) üzenetére


Drenadar
veterán

ugye tudod hogy csak vicceltem?

(#129) GixerZsolti válasza Drenadar (#128) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Amúgy az a poén az egészbe, hogy szifonnál van olyan, hogy pillanatnyi kép mentése. Mint a PC-nél a Print Screen gomb. Azt nem tudom, hogy Galaxy 2-nél van-e. Ezért nem gondoltam olyan nagy hülyeségnek amit írtál.

Üdv: Zsolti

(#130) Drenadar válasza GixerZsolti (#129) üzenetére


Drenadar
veterán

marketből tudsz letölten iolyan progit ami képes a screen saverre, keress rá erre.
nekem a Dézin működött, megrázod a telót és csinálja a mentést. legalábbis amit én töltöttem annál rázni kellett :)

(#131) Szpisti


Szpisti
addikt

Hát igen az iPhone-nál csak annyi, hogy megnyomod a power és home gombot egyszerre, és mentődik a képernyőkép a fényképekhez... Nem tudom, hogy az Android-nál miért nem tettek bele valami hasonlót...
Még nemrégen eléggé bonyolult volt ez Android OS-en, nem tudom, hogy egyszerűsödött-e már azóta: [link]

[ Szerkesztve ]

(#132) Drenadar válasza Szpisti (#131) üzenetére


Drenadar
veterán

market...

mert nem építették bele alapból. Mert gondolták van annyi eszük a usereknek, ha éppen ilyen app kell nekik, akkor fogják magukat és rákeresnek a marketen.

de már le lett írva előtte is, de lehet csak wite only tag vagy.

(#133) Szpisti válasza Drenadar (#132) üzenetére


Szpisti
addikt

Olvastam a hsz-eket, de van saját tapasztalatom, mivel van egy Androidos tabletem, és még nem találtam egy egyszerűen használható screensaver app-ot, de lehet, hogy én nem voltam elég kitartó vagy a gépemmel nem voltak kompatibilisek azok amiket próbáltam...

("Write only" ez tetszett... Még nem hallottam...) :D

U.I.: Amit linkeltél nagyon szuper, ezt eddig valahogy kihagytam, vagy még a kiadása előtt feladtam a keresését...

[ Szerkesztve ]

(#134) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Használ itt valaki Call meter 3G-t és Vibert?
Viberes hívásoknál a call meter nem tudja megkülönböztetni, hogy ezt most netes hívást, ezért beleszámolja a rendes, fizetős hívásba.
Ezt valakinek sikerült kiküszöbölni? Jó lenne látni a valós számlámat.

(#135) Szpisti válasza Something_ (#134) üzenetére


Szpisti
addikt

Ez érdekes. Én azt hittem az csak a beépített telefont számlálja...

(#136) Something_ válasza Szpisti (#135) üzenetére


Something_
őstag

Nem tud különbséget tenni a sip hívás és sima hívás között, pedig van erre beállítások a szabályok között, de a vibert sajnos nem támogatja. Legalábbis eddig úgy tűnik.

(#137) zseko válasza GixerZsolti (#129) üzenetére


zseko
veterán

(#129) GixerZsolti, (#131) Szpisti
Az a poén az egészben, hogy az SGS2-ben szintén benne van alapból és szintén home + power button...

HR24.hu

(#138) zseko válasza GixerZsolti (#129) üzenetére


zseko
veterán

dupla...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#139) Something_ válasza zseko (#137) üzenetére


Something_
őstag

Sensation-nél is alap, gondolom a szoftver miatt.

Amúgy a Viber sajnos nem megy ICS alatt:S

(#140) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Az első használatkor a saját mobil számodat kell megadni?
Arra küldenek vmi megerősítő kódot?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#141) rankesz válasza DonThomasino (#140) üzenetére


rankesz
veterán

Így van! :K

(#142) DonThomasino válasza rankesz (#141) üzenetére


DonThomasino
veterán

Biztonságos ez?
Csak az aktív partnereket mutatja vagy azt akinek van viber e?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#143) rankesz válasza DonThomasino (#142) üzenetére


rankesz
veterán

Azokat a telefonkönyv kontaktjaidat, akinek van Viber-e. A cikket nem olvastad?

(#144) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Üdv!

Nem tudjátok, hogy miért van az hogy amikor sokáig nem nézek rá a telefonra egyszerűen disconnectel a viber és ujra kell indítani néha még a telefont is hogy visszakapcsoljon a szolgáltatás ?

Készülék :

Xperia X8 Android 2.1 update1

Üdv.: Csaba

(#145) Something_ válasza RohamDroid (#144) üzenetére


Something_
őstag

Wifinél? Mert ha igen, akkor be kell lökni, hogy ne kapcsolódjon le a wifi soha. Ha 3G-nél, akkor passz.

(#146) juuzer


juuzer
addikt

Üdv lenne egy olyan gondom, hogy az andoidos telefonomra (zte blade) leszedtem ma többször a vibert és kértem kódot, mivel azzal a kóddal amit anno küldtek smsben (egyszer már feltelepítettem régebben csak töröltem) tudtam aktiválni de nem mükõdött a viber. Ezért ugye kértem kódot, de az sms postafiokom azt írta ki, hogy megtelt a memória, töröljek pár üzenetet. (Volt kb öt db smsem a fiokban.) Ezert az online kódkérést választottam és utána ez a szám: +1-650-618-9523 hívott csak nem tudtam és nem is mertem felvenni. Ez a telefonszám a viber-é, vagy nem? Nem merem felvenni mert nem akarok valami horribilis telefonszámlát.

Vamos a la playa.

(#147) ksanyo


ksanyo
tag

Hali!
Nekem ZTE Blade-em van. Az a problem, hogy működik a skype és a viber is, de ha telefonálok vele akkor egyből kihangosításra vált. Tehát nem tudok normál módban telefonálni vele, csak úgy hogy körülöttem mindenki hallja, ráadásul nem értik hogy én mit mondok. Ez csak nálam van így? :(

(#148) vamosip válasza juuzer (#146) üzenetére


vamosip
tag

Vibertől hív egy automata és bediktálja a kódot.

(#149) juuzer válasza ksanyo (#147) üzenetére


juuzer
addikt

nem, nekem is ezt csinálta. nem tudom, szerintem valami szoftveres bibi lehet. most a Blade-m szervízben van, ha visszakapom, meglátjuk, mert szerintem frissítik rajta a szoftvert.

Vamos a la playa.

(#150) qnadam válasza ksanyo (#147) üzenetére


qnadam
veterán

romtól függ, az újabb főzöttekkel nincs ilyen probléma.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.