Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) rayoliviero válasza havri1 (#1950) üzenetére


rayoliviero
veterán

Wifi (110 Mbitet mértem) és 4G-vel is.

Lehet a dupla mikrofon az oka, mint Nexus 4-nél is volt ez a hiba. Bár van aki azt állítja nála jó G2-n (de lehet nem maxon van a hangerő, mert gyárilag eleve nem maxon van).

[ Szerkesztve ]

(#1952) snoopycica


snoopycica
csendes tag

Sziasztok!
Nokia Lumiám van, és kb. 3 hete a Viberem egyik napról a másikra kicsit megzakkant! Szombaton még minden rendben volt vele, vasárnap pedig már nem jelezte az üziket.... Ha belépek, pár perc után mutatja, hogy van új üzi, de amúgy se a szokásos hangjelzés, se élőcsempe.....
Egyedi a problémám, vagy esetleg nem nálam van a hiba, és mások is hasonló cipőben járnak?!
Köszi!

(#1953) hroberto válasza snoopycica (#1952) üzenetére


hroberto
veterán

Igaz nálam most hellyel-közzel működik a Viber, de a WP platformon elég sok a baj vele úgy általában.
Esetleg próbáld meg letörölni és újratelepíteni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1954) snoopycica válasza hroberto (#1953) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Próbáltam! Nem segített!
Novembertől egy hónappal ezelőttig nem volt vele semmi baj, jött minden üzi, jelezte a csempén, rendesen rögtön ott volt a kis 1-es, meg a hang is jött.... Aztán egy hónapja egyik napról a másikra, nem jelez.... Töröltem, újra telepítettem, és még most is fent áll a probléma..... És nagyon idegesít, mert sokat használom a Vibert! :O

(#1955) hroberto válasza snoopycica (#1954) üzenetére


hroberto
veterán

Esetleg ellenőrizd, hogy a háttérben futó alkalmazások között nincs-e letiltva, mert előfordul, hogy a rendszer letiltja a háttérügynökök futását.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1956) snoopycica válasza hroberto (#1955) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Azt hol tudom?!

(#1957) hroberto válasza snoopycica (#1956) üzenetére


hroberto
veterán

Beállítások > Alkalmazások > Háttérben futó feladatok. És itt engedélyezve kell lennie a Vibernek.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1958) snoopycica válasza hroberto (#1957) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Engedélyezve van.....

(#1959) hroberto válasza snoopycica (#1958) üzenetére


hroberto
veterán

Más ötletem sajnos nincs. Tegnap nálam is nagyon szarul működött. Késtek az üzenetek, a hívásokat is csak üzenettel jelezte nem fogadottként. Ez sajna ilyen. A Whatsapp-ot próbáld meg, sokkal jobb!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1960) snoopycica válasza hroberto (#1959) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Sajnos nekem már egy hónapja fent áll ez a probléma..... November óta van meg a Lumiám, és eddig tökéletesen működött a Viber....
Sajnos, a Whats up-al az a bajom, hogy a legtöbb ismerősömnek Vibere van.....

(#1961) snoopycica válasza snoopycica (#1960) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Még leírni sem tudom. :D :D
Amúgy ha valamelyik alkalmazás le van tiltva, hogy tudom engedélyezni?! Csak mert például a Face-t letiltotta, és hiába veszem ki a pipát, nem jelöli engedélyezettnek?!

[ Szerkesztve ]

(#1962) St3ven válasza snoopycica (#1960) üzenetére


St3ven
addikt

Sajnos, a Whats up-al az a bajom, hogy a legtöbb ismerősömnek Vibere van.....

Még... :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1963) nina10


nina10
újonc

Sziasztok!
Rögtön azzal kezdem, hogy tuti mindenki hülyének fog nézni, amit kérdezek. A páromtól kaptam egy Samsung galaxy ace telefont... (viber és face miatt) Örömmel el is kezdtem használni, ő telepítette, regizett rájuk... Az új telóval kaptam egy új telószámot is... azzal regizte a viberemet. Amikor arról lefogyott a pénzem, akkor visszaraktam a rég megszokott kártyámat bele... hogy a fenébe lehet a telefonszámot megváltoztatni viberen???? A legszebb az egészben, hogy még az email címre sem emlékszem, hogy mivel regizett... :W Lehet valamit tenni? Köszönöm ha valaki válaszol a hülye kérdésemre, de hát nőből vagyok :DD

(#1964) havri1 válasza nina10 (#1963) üzenetére


havri1
félisten

Töröld le a vibert, majd tedd fel újra, és az új számmal aktiváld.

Vagy

Deaktiváld a fiókot, és aktiváld újra.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1965) nina10 válasza havri1 (#1964) üzenetére


nina10
újonc

Köszönöm szépen! Még két hülye kérdés... :F szégyellem is magam, hogy ennyire nem értek hozzá :(
Akkor a régi üzeneteim, amiket a viberen váltottam eltűnnek, ugye?
A face-val is ugyanezt tegyem? Mert, hogy az is azzal a számmal lett regizve...
Köszi, ha erre is válaszolsz, és megígérem eltűnők, nem kérdezek ilyeneket... Mert látom, itt nálam sokkal okosabbak vannak... Gondolom mosolyogtok is a kérdéseimen :)

(#1966) havri1 válasza nina10 (#1965) üzenetére


havri1
félisten

Ezért van a fórum, senki se születik úgy, hogy mindent tud :)
Facebook nálam emaillal van regelve, így teljesen mind1, milyen számról jelentkezem be, email az fix.
A viber üzenetek igen, nagy valószínűséggel ugranak.

havri

(#1967) nina10 válasza havri1 (#1966) üzenetére


nina10
újonc

Nagyon szépen köszönöm... Kicsit sajnálom az üziket, de majd jönnek újak :P
Köszönöm... :)

(#1968) havri1 válasza nina10 (#1967) üzenetére


havri1
félisten

Nincs mit

havri

(#1969) havri1 válasza nina10 (#1967) üzenetére


havri1
félisten

De most jut eszembe, simán tudod a regi számodat is használni, teljesen mind1 milyen sim van benne.
Ha be van aktivalva a régi számmal, az fog működni továbbra is.

havri

(#1970) Petyka3 válasza nina10 (#1965) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Beállítások/calls and massages/üzenet napló elküldése e-mailben :))

(#1971) hroberto válasza snoopycica (#1961) üzenetére


hroberto
veterán

Nem kivenni kell a pipát, hanem kipipálni, hogy az alkalmazás indításakor a háttérben futó feladatai is induljanak újra.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1972) b.magdi


b.magdi
csendes tag

Viberrel van problémám!Amióta softverfrissitést csináltam az xperia telómon nem működik a viber.Az üzenetek elmennek és fogadni is tudok,de telefonálni nem lehet.Kérem segítsetek!

(#1973) nina10 válasza havri1 (#1969) üzenetére


nina10
újonc

A probléma megoldódott... regiztem a régi számommal, minden oké lett. Ja, ha ma reggel nem ment volna tönkre az SD kártyám a telómba.. :W :W :W Még mi jön? A viber megmaradt a telómon sd kártya nélkül is, de pl. a képeket nem jeleníti meg :( Se sajátot, se akivel beszélek. Valószínű a kártya hiánya miatt, ugye?
Köszi a segítséget, mindenben... :C

(#1974) snoopycica válasza hroberto (#1971) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Beteszem a pipát és mégis azt írja, hogy le van tiltva......
Ami meg kéne új app, amit telepítettem, azt meg fel sem hozza a listában..... Történetesen a Facebook Messenger.... Kezdenek nagyon az idegeimre menni ezek az alkalmazások! :)

(#1975) havri1 válasza nina10 (#1973) üzenetére


havri1
félisten

Valószínű, hogyha arra mentette a képeket.
Lehet egy újratelepítés (viber) megoldaná, de akkor az üzenetek ismét repülne).
Más kérdés, hogy minek tárolni az üzeneteket?
Lebuktok egyszer mint az az MSZP-s politikus az egyetemista lánnyal FB-n :DDD

havri

(#1976) hroberto válasza snoopycica (#1974) üzenetére


hroberto
veterán

Ha kipipáltad, a következő indítás után már futni fog az adott alkalmazás háttérügynöke. De ez érthetően oda van írva, nem értem mi a gond?!
A Facebook Messenger háttérfolyamatai letilthatatlanok, ezért nincsenek ott a listában. Én is használom, és tökéletesen működik.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1977) nina10 válasza havri1 (#1975) üzenetére


nina10
újonc

Akkor ma Viber újra telepítés ismét :( khmmmmm, igazad lehet az üzikkel kapcsolatban... ;] lehet jobb, ha törlődnek... Köszi... :R

(#1978) havri1


havri1
félisten

Nektek nem lassult be a program?
Fut a háttérben, ez 100%, viszont az indítása 2-3mp is. Eddig azonnal feljott..

havri

(#1979) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Sziasztok! Telenor mobil online 50MB-os csomaggal vajon működik a viber? :F

(#1980) havri1 válasza Petyka3 (#1979) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Ha nem, akkor letöltöd a surfeasyt, és máris működik, még a hívás is.

havri

(#1981) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Az utóbbi időben szakadozik a telefonbeszélgetés, és nagyon nagy a késleltetés ha viber-en beszélünk, és nagyon halk is. Korábban nem voltak ilyen jellegű gondok. Tapasztalt valaki hasonlót, esetleg a legutóbbi frissítés miatt lehet?

(#1982) havri1 válasza krizmo_ (#1981) üzenetére


havri1
félisten

Én 2-3 hete beszéltem vele utoljára, de borzasztó volt. Állandóan reconnectált..

havri

(#1983) krizmo_ válasza havri1 (#1982) üzenetére


krizmo_
addikt

Elég rossz, hogy ilyeneket csinál mostanában.....korábban volt olyan, hogy órákat beszéltem és semmi gondja nem volt...remélem nem maradandó ez a működés....

(#1984) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Érdekes amit írtok, nekem nincs vele semmi bajom, nem vettem észre, hogy rosszabb lenne a hangminőség, pedig naponta többször is használom. Egyszer-egyszer van, hogy szétkapcsol, de nem számottvő.

Üdv.: KamuMazsola

(#1985) Petyka3 válasza havri1 (#1980) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Működik, köszönöm! :))

(#1986) athomi


athomi
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.

Huawei Y300 telefonom van, próbálok küldeni vagy fogadni egy képet Viber-en, de nem lehet és folyamatosan a következő üzenet fogad:
"Nincs elegendő tárhely a művelet végrehajtásához. Szabadítson fel némi területet, majd próbálkozzon újra."

Tele vagyok tárhellyel. Mi lehet a gond?

(#1987) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok! Abban kérnék segítséget hogy nem tudom,úgy beállítani a dolgokat, hogy lássam az ismerőseimet.Hogyan kell szerepeljenek az ismerőseim a telómban?Úgy értem,hogy ➕36 70,vagy 06 70?

(#1988) havri1 válasza polgi803 (#1987) üzenetére


havri1
félisten

+36, de nem hiszem, hogy ez a gond..
Ez csak akkor gond, amikor benne van 06-al a telefonban, hívnak, és nem a nevet, hanem a +36-ot írja ki.
H aviberen nem látszódnak, akkor ott más lesz, mint ahogy itt sok más embernek is.

havri

(#1989) polgi803 válasza havri1 (#1988) üzenetére


polgi803
őstag

És sikerült már kiküszöbölni a hibát nekik?lumia 625-öm van

(#1990) havri1 válasza polgi803 (#1989) üzenetére


havri1
félisten

Ahogy olvastam nem, Újratelepítéssel, mintha megoldódna, de volt akinél nem..engem még nem érintett a hiba, így csak azt tudom, amit futólag itt olvastam.

havri

(#1991) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sziasztok!

Van lehetőség böngészőből használni a vibert? Gondolok én itt valamilyen weboldalra, úgy mint régen msn-nél. Vagy csak desktopról lehet?

(#1992) petir


petir
senior tag

Sziasztok!
3.1.0-as verziom volt...á mondom frisstek már ebbe vannak matricák meg minden hát öreg hiba volt sokkal lassabb nem küldi az üziket el stb stb. mondom visszateszem a 3-as verziot ahha..hittem én. Nem engedi van ennek valami menete ? Vagy miért nem enged visszatérni régebbi verziora , más programoknal simán mukodott pl facebook ott is nagyon régi verziot használok! Tud valaki valami ötletet mi lehet rá a megoldás?

(#1993) havri1 válasza petir (#1992) üzenetére


havri1
félisten

Frissítés eltávolítása?

havri

(#1994) petir válasza havri1 (#1993) üzenetére


petir
senior tag

Ilyet hol is ajánl fel? :)
Mert a playbe ugye nem. Ha csak siman futtatom a 3.1.0-as apk-t kidob hibaval vagyis nem is hibának neveznem.egyszerűen közli nincs telepítve..

(#1995) havri1 válasza petir (#1994) üzenetére


havri1
félisten

Ja, hogy apk-ból van fent.
Ha csak a playről frissítetted volna, akkor lehetne eltávolítani.
Egyébként sztem keress másik apk-t, de vigyázz, mert sok módosított kering a neten, lehetőleg biztos forrásból szerezd be.

havri

(#1996) petir válasza havri1 (#1995) üzenetére


petir
senior tag

Hát mi másból lenne fent ? :) Amúgy sejtem mire gondolsz már a gyári alkalmazásoknál valóban van olyan opció , hogy frissités eltávolítása de amit külön installálsz playről annál nincs. Én még nem láttam egyszer sem. Amugy playről frissítettem a 4-es Viberre. Több apk-t próbáltam már de mindnél ezt csinálta. Tudnál esetleg ajánlani megbizható forrást? Tudom google a barátom viber latest version-ra kidob milliót.. és meg is van az én verziom amit szeretnék de ha tudnal adni megbizható forrásból lévőt azt megköszönném!

(#1997) havri1 válasza petir (#1996) üzenetére


havri1
félisten

Ha neked fent volt pl a 3.xx verzió (akármilyen forrásból), és a playről lefrissül egy következő verzióra, akkor az alkalmazás adatainál a frissítés eltávolításával visszaáll az eredetire.
Tehát ez csak akkor működik, ha frissült.
Nekem nincs,én mindig playről szedem le..De hátha valaki tud neked linkelni majd.

havri

(#1998) petir válasza havri1 (#1997) üzenetére


petir
senior tag

En most direkt nyomtam egy screenshotot. Nekem itt nincs ilyen! Pedig 100% hogy playrol volt felteve meg onnan frissult. Vagy en keresem rossz helyen?

[ Szerkesztve ]

(#1999) havri1 válasza petir (#1998) üzenetére


havri1
félisten

Elvileg az eltávolítással csak a frissítést szedi le. Ha nincs vesztenivalód, próbáld ki, hátha..már csak kíváncsiságból is.
Én nem tudom letesztelni, szűz a rencer'

havri

(#2000) yozsee11 válasza havri1 (#1999) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A frissítések eltávolítása csak a gyári programoknál van, a Play-ről és más forrásból telepített programnál teljes egészében törlődik minden (program, beállítások, stb.)

Origin/Steam/UPlay: yozsee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.