Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) blueye válasza noorbertt (#200) üzenetére


blueye
veterán

Ettől féltem. Gondolom az 500 Mhz-es processzor kevés a Viberhez...

(#202) noorbertt válasza blueye (#201) üzenetére


noorbertt
őstag

De akkor nem működne. Ezen működik , hallom azt amit az Arc-ba mondanak illetve a sms küldés is tökéletesen működik.

(#203) blueye válasza noorbertt (#202) üzenetére


blueye
veterán

Az SMS menne minden androidos telefonon, ezek szerint az 500Mhz-es proci nem birkózik meg a hang átalakítás-küldéssel. De próbáld meg más időpontban és más telefonnal is, hátha működik.

(#204) noorbertt válasza blueye (#201) üzenetére


noorbertt
őstag

Igazad volt:) :R

Kipróbáltam másik telóval élesben és tökéletesen működött jobb hangminőségben mint a gsm.:)

Nem sopánkodom, mivel ingyé volt:)

[ Szerkesztve ]

(#205) Atti0925


Atti0925
tag

Jó lenne egy összesítő,amiben le van írva,hogy mely szolgáltató,melyik csomagjánál lehet használni!
Főleg,hogy most bejön a plusz adó,elgondolkodtató még az átlag felhasználónak is az átállás az ilyesfajta programokra.

Realme Narzo 30 5G

(#206) noorbertt válasza Atti0925 (#205) üzenetére


noorbertt
őstag

Érdemes várni ezzel, hisz egyik vállalat sem hülye.. Biztos lesz VOIP téren is változások.

(#207) Atti0925 válasza noorbertt (#206) üzenetére


Atti0925
tag

Azért engem érdekelne a jelenlegi állás is.

Realme Narzo 30 5G

(#208) warn!ng válasza Teasüti (#2) üzenetére


warn!ng
tag

ipad3 val tokeletesen mukodik wifin es 3gn is

(#209) blueye válasza Atti0925 (#205) üzenetére


blueye
veterán

t előfizetéssel működik.

(#210) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Elég sokat használom, inkább csak SMS-ek re.
Hang alapú beszélgetés inkább csak Wi-Fi kapcsolatom megy jól, mobilnettel elég sokat akadozik, belassul..
Egy ideje észrevettem, hogy bezáródik magától a háttérben, és nem érkeznek meg az üzenetek, nem elérhető hívásoknál sem.
Mi lehet az ok? Eddig jó volt..

havri

(#211) blueye válasza havri1 (#210) üzenetére


blueye
veterán

Nekem BPn HSDPA halozaton teljesen jol mukodik, ma mar sokszor van olyan gyors a mobilnet mint egy gyengebb WiFi halozat.

A programot telepitsd ujra ha ennyire megbizhatatlan nalad.

(#212) havri1


havri1
félisten

Igazából ez nem csak nálam, hanem több ismerős panaszkodott erre.
Én úgy vettem észre, hogy nem net sebesség függő a jó hangminőség, hisz sok perc beszélgetés csak pár MB adatforgalom ,hanem inkább válaszidő probléma, ami a mobil netre jellemző..

havri

(#213) blueye válasza havri1 (#212) üzenetére


blueye
veterán

Ha válaszidő probléma lenne akkor mindig mindenkinél felmerülne ez.

(#214) havri1 válasza blueye (#213) üzenetére


havri1
félisten

Tehát Neked minden esetben,ha mindkét fél 3g -n van, tökéletes a vonal, nem késik a hang?
Mert nálam igen sokszor előfordul, hogy pár mp késés van. Amint Wi-Fi re átállunk, tökéletes..

[ Szerkesztve ]

havri

(#215) blueye válasza havri1 (#214) üzenetére


blueye
veterán

Azt nem mondom hogy minden esetben tökéletes a hang de ez nem attól függ hogy 3G-n vagy WiFi-n vagyok.
Gondolom a Viber által használt szerverek leterheltségétől (is) függ. Nyilván az is számít hogy az adott cellában hányan használjuk épp a 3G-t vagy a WiFi-n éppen milyen más adatátvitel történik.

(#216) havri1 válasza blueye (#215) üzenetére


havri1
félisten

Végigtelefonáltam a budai rakpartot most viberrel, haver belváros, 3g, álló helyben, tmobileos. Én vodás.
Átlagban jó volt, de volt párszor 3-5mp-s csúszás. Ettől függetlenül, megértettük egymást:)
Jó lenne, ha kicsit még optimalizálnának rajta, úgy érzem, egyre többen fogják/szeretnék használni, még akár akkor is, ha jelképes összeget fizetni kellene érte.

havri

(#217) zsolidodd válasza havri1 (#216) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Simán fizetnék pár Euro-t azért, hogy normálisan működjön!
Hang nálam is csúszik néha, de nem mindig.

(#218) havri1 válasza zsolidodd (#217) üzenetére


havri1
félisten

Ezzel szerintem sokan így vagyunk:)
De sms-re messze a legjobb app.

havri

(#219) noorbertt


noorbertt
őstag

Hogy lehetne megoldani azt h pc-n is fusson a viber? Gondolom vrtual rendszert kel létrehozni stbb.. de hogyan?

(#220) lbalog01


lbalog01
tag

Sziasztok!
Sikerült már valakinek lecserélni a csengőhangot androidon /a szifonos módszer nem kompatibilis/ ?
Ha igen, megoszthatná a mikéntjét, mivel kicsit halk és gagyi az eredeti és sokszor csak a kis piros kagyló virít a bal felső sarokban :((
thnx

***ROGER***

(#221) lbalog01


lbalog01
tag

hát nagy ricsaj nincs ezen a topikon, annyi szent :(

***ROGER***

(#222) havri1 válasza lbalog01 (#221) üzenetére


havri1
félisten

Ezekre nem nagyon van még lehetőség..
Minap Fix Edge hálózaton teszteltem, másik fél 3g-n, és egész jó volt a hangminőség/késés.
Pár mp késés volt benne, de használható volt.
Ebből is látszik, hogy nem sávszél hiba, hanem adott net minőség lehet a szűk keresztmetszet.
Egy jó, fix, Edge hálózat is elég lehet..

[ Szerkesztve ]

havri

(#223) blueye válasza havri1 (#222) üzenetére


blueye
veterán

A hétvégén én is EDGE-ről beszéltem és teljesen jó volt (t-).

@lbalog01: Tervezik:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#224) lbalog01


lbalog01
tag

saját tapasztalat alapján: megfelelő térérő esetén az EDGE mindkét oldalon tök elég :K
Valaki használja Vodafon előfizuval? Tényleg nem lehet használni csak bizonyos előfizetés nagyság esetén, vagy csak nem "szabad" :U
Én a külföldi adatroamingra fizetnék be /havi 2k-ért napi 50Mb/ de a boltos szerint nem lehet használni, mert tiltják a voip-ot. Máshol meg azt mondják simán megy. :F :F

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

(#225) noorbertt válasza lbalog01 (#224) üzenetére


noorbertt
őstag

Boltos válaszára nem szabad adni!!
Én egy T-s boltba kérdeztem rá VPN ügyben és köpni nyelni nem tudtak, majd egy kisokos 22éves "Góré" megmondta a tutit.. Ami kb teljesen baromság volt, csak nem akartam letörni a szarvát a többiek előtt..

Lényeg az h hívd fel a szolgáltatót és egy technikust keres. Persze ha itt nem jön egyértelmű válasz:)

(#226) lbalog01 válasza noorbertt (#225) üzenetére


lbalog01
tag

az mondjuk igaz, hogy a "voip" szóra csak :U :U :U ez volt a reakció, majd a szomszédnak már derengett a pl:Viber kifejezés :(
Azért gondoltam, hogy a működő gyakorlotai példa az amit el tudok fogadni, a többi csak kamu...

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

(#227) havri1 válasza lbalog01 (#224) üzenetére


havri1
félisten

Nekem voda van, de flottában vagyok, ezzel megy..

havri

(#228) lbalog01 válasza havri1 (#227) üzenetére


lbalog01
tag

Milyen a net csomag? Állítólag csak a nagyobb méretűekhez engedik...

***ROGER***

(#229) havri1 válasza lbalog01 (#228) üzenetére


havri1
félisten

500mbos, de nejemnek 100mbos van, és azon is megy..

havri

(#230) lbalog01 válasza havri1 (#229) üzenetére


lbalog01
tag

:R

***ROGER***

(#231) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! mi most próbálgatjuk ismerősömmel, neki iPhone 3gs van, mobilnetről , nekem van egy htc radarom (wp7) és egy S.E. x8 (android). ő egyből megkapja amit irok neki , ha le van zárva a készülék, én egyikre sem kapom meg. Pushra való igényét elfogadtam mind2 készüléknél a telepítésnél, ha bentvagyok az alkalmazásban egyből megkapom az "sms"-eket ha le van zárva akkor egyikre sem. kell még valamit állítani? (ismerős semmit sem állított iphoneon. én próbáltam mobilnettel és wifivel is, egyiken sem ment..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#232) havri1 válasza skylinelaca (#231) üzenetére


havri1
félisten

Lehet beleszaladtál te is abba a hibába, amibe én egyik havernál.
Ha elfogy a szabad memória, a droid bezárogatja az appokat, és ha a vibert is bezárja, nem mennek át az üzik/hívások.
Erre úgy jöttem rá, hogy nyomtam egy factory resetet a galaxy minin, és alap rendszerrel használva, tökéletes már napok óta.
Ez csak tipp.
Nálam, nexus s (512mb ram), jó..

havri

(#233) skylinelaca válasza havri1 (#232) üzenetére


skylinelaca
senior tag

na jó, de akkor wp7nél? restart után sem megy ..
droidot most restartolom

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#234) havri1 válasza skylinelaca (#233) üzenetére


havri1
félisten

Passzolom. Wint nem ismerem, évek óta nem volt a kezemben..szerencsére :D
Majd írd meg restart után, kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

havri

(#235) skylinelaca válasza havri1 (#234) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Droid resi után megjött az üzi, köszönöm :) márcsak a wp7-el kell kezdenem valamit....

Üdv: Laca

(#236) havri1 válasza skylinelaca (#235) üzenetére


havri1
félisten

Tesztelgesd, de valószínű ez lesz a hiba, hogy kilépéskor nem sokkal utána bezárja.
Kevés memóriájú készülékeknél vettem eddig észre. (Galaxy mini, Y, ACE)
Ha tényleg ez lesz, akkor érdemes megnézni, mivel lehetne spórolni. Hátterek, launcher, widgetek, facebook pl, stbstb.

[ Szerkesztve ]

havri

(#237) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

14,5Ft-ért hívom azokat akiket szoktam (négy szám), nekem az untig elég. De lehet beszervezem a haverokat, hogy ne a Skype vigye el a sávszélt :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#238) blueye válasza Sn[4k3] (#237) üzenetére


blueye
veterán

14,50 vs. 0 azért nagy különbség (ha van vmekorra adatcsomagod).

(#239) St3ven válasza Sn[4k3] (#237) üzenetére


St3ven
addikt

Skype-ra anno én beszéltem rá az összes havert, azóta én beszéltem le róla a legtöbbjét. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#240) Sn[4k3] válasza blueye (#238) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

És az sem mindegy, hogy azokat akiket hívok, 0Ft-ért megtartják a mostani telefonjukat,vagy venniük kell egy értelmes okostelefont ;)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#241) blueye válasza Sn[4k3] (#240) üzenetére


blueye
veterán

Nyilván akinek nincs viber képes telefonja az nem fog ilyet venni csak ezért, de a pár "haver" között csak van 1-2 akivel tudsz 0 Ft-ért beszélni és SMS-ezni.

(#242) Sn[4k3] válasza blueye (#241) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Egyelöre ezt tesszük, csak Skype-pal. PC-re van Viber?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#243) blueye válasza Sn[4k3] (#242) üzenetére


blueye
veterán

(#244) noorbertt válasza blueye (#243) üzenetére


noorbertt
őstag

Elvileg fellehet valahogy emulálni PC-re de nekem nem ment bár nem törtem össze magam..

(#245) Sir Gunar válasza noorbertt (#244) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Viszont van PC-re android ami műxik állítólag, azon meg talán elfut a Viber is, ki kell próbálni!
Csak ötletként gondoltam rá!

(#246) noorbertt válasza Sir Gunar (#245) üzenetére


noorbertt
őstag

igen-igen ezt próbáltam..

Android feltelepítése a gépre sikerült még a net is ment , de már vibert nem tudtam feltenni rá:) Play-t nem tette fel..

(#247) havri1 válasza noorbertt (#246) üzenetére


havri1
félisten

A play beazonosítja az eszközt, és a pc valószínű olyat emulál, amit nem ismer fel, ezért nem mehet a telepítés. Próbáld esetleg apk-ból valahonnan..
Ez is csak tipp:)

havri

(#248) kispeter69


kispeter69
tag

sziasztok..vagy egy huawei 8160 .felraktam a viber programot fel is ment,elinditom ,aztán bedob egy angol szöveget a viberrel kapcsolatban, :F és nem tudok sehova sem lépni..nem tudom mit tegyek. :F :F skyp tökéletesen megy.

(#249) havri1 válasza kispeter69 (#248) üzenetére


havri1
félisten

És mi az az angol szöveg? :-)

Javítókönyvbe beírva : Valami valahol zörög. Javítás után a válasz : Valahol valami meghúzva

[ Szerkesztve ]

havri

(#250) kispeter69


kispeter69
tag

welcome to viber -viber lets you make free phone cass to other viber users.its just like skype,but without having to add contact or ask for IDs. with viber everyones phone number phone number this ID .just call and talk for free ....lila alapon fehér szöveg és nem tudok sehova sem lépni.. :F :F többször felraktam látom hogy tölti a kezdő képernyőt pedig ,és ezt dobja be

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.