Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) pityeszka válasza Bferibörs (#1747) üzenetére


pityeszka
őstag

Egészen pontosan nem a Voip opció az mert az "nem vehető igénybe". Az üfsz ezt mondta: " Sajnáljuk, de az ön díjcsomagjában már nem használható az internettelefon és hamarosan minden díjcsomagban megvonásra kerül" . :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1752) Bferibörs válasza pityeszka (#1751) üzenetére


Bferibörs
addikt

[viber]

voip

tudomásom szerint a régi voip-ot is tartalmazó csomagokból nem szedhetik ki jogi következmények nélkül.Az új csomagokhoz pedig nem biztosítják,lásd ászf.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1753) rosco111


rosco111
csendes tag

Sziasztok!

Viberrel kapcsolatban lenne problémám. Ismerősömtől hallottam, hogy családon belül viberrel beszélnek egymással, ami teljesen ingyenes. Nekünk az asszonnyal családi csomag van már régóta, de gondoltam áttérek én is viberre. Vettem is egy másik előfizetést, amiért kaptam telefont (Huawei y300) . A saját telefonomra (Xperia play) is felettem a vibert, majd mobilnettel kipróbáltuk és nem igazán tudunk egymással beszélni, max üzenetet küldeni.
Befolyásolja a Viber működését a telefon gyorsasága, esetleg az előfizetésben lévő net ( havi 3 ezres mind2, ami tartalmaz havi 500 mb szabad letöltést) ?

(#1754) zseko


zseko
veterán

Engem az érdekelne, ugye viber nem tárol semmit központilag, csak telefonokon, és ezt most próbáltam: fel van telepítve az asztali kliens is. Akivel leveleztem az hajnali egyóta nincs fent (ezt az időt mutatja a viber), én is kikapcsoltam a netet a telefonomon, elindítottam az asztali klienst és az szépen betöltötte a beszélgetést...

Kétlem hogy a programból lépne ki, erre még rákérdezek, a wifit szokta ki-be kapcsolni, de az is érdekes, hogy ha kilépek a programból és bezárom akkor hogyan is kommunikál a háttérben. Volt már, hogy annak ellenére kaptam üzenetet, hogy a programból kiléptem, a ramot ürítettem, az összes háttérben futó programot bezárattattam.

HR24.hu

(#1755) Bferibörs válasza rosco111 (#1753) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mindkettö befolyásolja.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1756) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Már több mint 1 éve nyúzom első androidos telefonomat egy S2-t.
Sokat hallottam már erről a Viber szolgáltatásról,vagy programról,de még nem telepítettem fel,mert a nyáron úgy hallottam hogy voltak vele problémák rendesen,és nem is mindig voltam wifi közelben.
Most viszont ha szerintetek elég jól használható,akkor feltelepíteném,és rendelnék valami olcsó mobilnetet,mert úgy hallottam hogy kevés adatforgalmat csinál,és nekem csak erre kéne.

(#1757) zseko válasza perge666 (#1756) üzenetére


zseko
veterán

Azt tudnod kell, hogy egyre jobban tiltják, és szolgáltatótól függ mennyire. Olcsó mobilnettel szinte biztos hogy maximum csak szöveget tudsz küldeni telefonálni nem, vodánál pedig az egyszerűbb csomagoknál még azt sem, teljes egészében tiltják az ilyen programokat.

kis olvasnivaló, listával

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1758) edk-


edk-
őstag

A szolgáltatók foggal-körömmel ragaszkodnak a bevételeikhez.

Ebben a topikban sok szó esik a korlátozások megkerülésének lehetőségeiről.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#1759) perge666 válasza zseko (#1757) üzenetére


perge666
veterán

Köszi,akkor lehet hagyom az egészet.
Párommal ingyen beszélek,(vagyis havi 1000ft) de van 3-4 ismerős aki használja,de akkor én nem szálok be. :N

(#1760) ViberMedia


ViberMedia
tag

@Pinnacle -

Viber can be installed on an iPad, using any phone number than can receive our SMS or automatic call.

Instructions for activating Viber on iPod/iPad/Tablet:

1. connect to WiFi from your iPad/iPod/Tablet.
2. download and install Viber app. when asked for your number, enter your regular cellphone's number (or any other number of yours that can receive the code, for example a landline (fixed) number, a prepaid number, etc.), then confirm.
3. an SMS message with the code will be sent to your regular cellular phone.
4. take that code and use it in your iPad/iPod/Tablet. Viber will then be activated, and you're good to go.

* this means that if anyone dials your number on Viber, you will get the call on your iPad/iPod/Tablet.
** Please note that Viber is not fully optimized for iPods/iPads/Tablets yet. In the future, we plan to release fully optimized ersions, but unfortunately we still don't know when exactly it will be ready.

However, iPad is still not defined a 'secondary device', meaning you can't install Viber on your iPad and on your mobile phone with the same number.

We plan to allow this option in the future.

@rosco111 -

We received some reports about problems with Viber on Huawei Y300. This issue was discussed in this link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2244571
In that thread, there are suggestions by users that seem to resolve the problems. You might want to check it out.

@strains -

I hope I understood your questoin correctly -

If Viber messages are sent to a user while he/she is offline, then the messages are pending in our servers for 2 weeks, waiting for the destination user to connect to the internet. This is true for both Viber Desktop, and the mobile application.

=======================

@ Pinnacle -

Viber telepíthető egy iPad , bármilyen telefonszámot nem tud fogadni a SMS-ben vagy automatikus hívás .

Utasítások aktiváló Viber az iPod / iPad / Tablet :

1. . csatlakozni a WiFi az Ön iPad / iPod / Tablet .
2. . töltse le és telepítse Viber app . amikor megkérdezték a számát , adja meg a rendszeres mobiltelefon számát (vagy bármely más számot a tiéd, hogy kaphat a kódot, például a vezetékes (fix ) szám , az előre fizetett szám , stb ) , majd erősítse meg.
3. . SMS üzenetet a kódot fog küldeni a rendszeres mobiltelefon .
4. . hogy ezt a kódot, és használja a iPad / iPod / Tablet . VIBER majd aktiválódik , és te jó menni.

* Ez azt jelenti, hogy ha valaki tárcsázza a számot Viber , akkor megkapod a hívást az iPad / iPod / Tablet .
** Felhívjuk figyelmét, hogy Viber nem teljesen optimalizált iPod / iPad / tabletta még . A jövőben azt tervezzük, hogy engedje teljesen optimalizált ersions , de sajnos még mindig nem tudjuk , hogy pontosan mikor lesz kész .

Azonban iPad még mindig nem határozta meg a "másodlagos eszköz " , ami azt jelenti, nem telepíthető Viber az iPad és a mobiltelefon ugyanazt a számot.

Azt tervezzük , hogy ezt a lehetőséget a jövőben.

@ rosco111 -

Kaptunk néhány jelentés a problémák Viber a Huawei Y300 . Ezt a kérdést tárgyalja ezt a linket : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2244571
Ebben a téma , vannak olyan javaslatok, amelyeket a felhasználók , hogy úgy tűnik , hogy megoldja a problémákat. Lehet, hogy nézd meg.

@ törzsek -

Remélem érthető a questoin helyesen -

Ha a VIBER üzeneteket a felhasználó , míg ő / ő nem aktív , akkor az üzeneteket folyamatban van a szervereink 2 hét , várva a cél felhasználó csatlakozni az internethez . Ez igaz mind a Viber asztali és a mobil alkalmazás .

(#1761) Stalki


Stalki
csendes tag

How can I pay for credits with PayPal in Hungary?
Thanks!

Lehet itthonról egyenleget feltölteni PayPal-lel?
Köszi!

(#1762) zseko válasza Stalki (#1761) üzenetére


zseko
veterán

Nagyon egyszerűen utána is nézhettél volna, fél perc...

viber.com/faq

How can I pay for credits?
Viber accepts Visa, MasterCard, American Express, and Paypal. Other alternative payment methods may be accepted depending on your location. All payments are processed through WorldPay and are completely secure.
You can also buy credits using the in-app purchase option on your mobile device.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1763) baba89


baba89
csendes tag

Sziasztok!Engem az érdekelne,hogy az lehetséges,hogy valaki törli az alkalmazást de mégis azt írja ki ,hogy elérhatő utóljára:az imént??? :((

(#1764) Stalki válasza zseko (#1762) üzenetére


Stalki
csendes tag

Értem én, de mégsem látom ennek lehetőségét...

(#1765) AndrisBoy válasza roxan (#1728) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Köszönöm uram :R

Telóról hogyan tudom egyben lementeni, hogy megtudjam nyitni excel-ben?

•°o.OO.o°•

(#1766) zseko válasza Stalki (#1764) üzenetére


zseko
veterán

Jaa, értem, én eddig nem mentem el, sorry... :B

(#1765) AndrisBoy lehet választani hogy dropbox-ba feltöltse, emailban elküldje, meg még pár más lehetőség. Én dropboxba feltöltettem, de el van mentve az email fiókban is mint piszkozat.

HR24.hu

(#1767) baba89


baba89
csendes tag

SzIa Mindenki!Valaki megtudná mondani, lehetséges-e,hogy valaki hónapokkal ezelött törölte a Viber alkalmazást és mégis az ismerősei számára azt írja ki Állapotban:Legutóbb elérhető:az imént?? :F

(#1768) vamosip válasza baba89 (#1767) üzenetére


vamosip
tag

Én arra gondolok, hogy nem deaktiválta a fiókot, mielőtt eltávolította az alkalmazást.

(#1769) havri1 válasza vamosip (#1768) üzenetére


havri1
félisten

Nekem sok kapcsolatom volt, akik csak kipróbálták, majd törölték, de nevük ott maradt ugye. Aztán x idő után, ezek az inaktív kapcsolatok eltűntek.
Tehát valamennyi idő után a rendszer törli, mert kizártnak tartom, hogy újra felrakták, és deaktiválták..
Kérdés, mióta törölte a vibert? Hány hónap?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1770) baba89 válasza havri1 (#1769) üzenetére


baba89
csendes tag

Novemberben úgy emlékszem...de tegnap és ma is azt írja az imént elérhető :((

(#1771) havri1 válasza baba89 (#1770) üzenetére


havri1
félisten

Nem lehet, hogy gépen vagy valahol újra aktív?
Írj rá :DDD

havri

(#1772) baba89 válasza havri1 (#1771) üzenetére


baba89
csendes tag

Rá írtam elküldve de nem két pipás,hogy látta..és azt mondta törölte nincs a telcsién..akkor megint van Vibere talán?Nekem is van már régóta de ilyet senkinél nem láttam még,hogy az imént volt elérhető..vagy elérhető vagy időpontot ír.

[ Szerkesztve ]

(#1773) baba89 válasza vamosip (#1768) üzenetére


baba89
csendes tag

Ha nem deaktiválja bármikor vissza léphet ugye?

(#1774) havri1 válasza baba89 (#1773) üzenetére


havri1
félisten

Igen.

havri

(#1775) baba89 válasza havri1 (#1774) üzenetére


baba89
csendes tag

Akkor ennyi..ez váló ok! :O
Köszi a segítséget!

(#1776) havri1 válasza baba89 (#1775) üzenetére


havri1
félisten

De lehet bug..Volt ilyen hiba (elérhetőség kijelzése) valamelyik verziónál.
Ha elküldve, de nincs kézbesítve, akkor nem kapta meg a másik fél.

havri

(#1777) baba89 válasza havri1 (#1776) üzenetére


baba89
csendes tag

Tehát ha elvileg Online elérhető akkor már kézbesít?Vagyis nem kell elolvasnia ahhoz,hogy kézbesítve legyen?Most pl azt írja nála ,hogy 2perce volt elérhető..de egyfolytában figyeltem és sosem elérhető..csak az imént..agyvérzésem van!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#1778) havri1 válasza baba89 (#1777) üzenetére


havri1
félisten

Hááát, ha Elérhető, akkor kézbesítve is lesz, majd ha olvassa, akkor olvasott státuszba lép.
Régen így volt, mostanában nem figyeltem, de szerintem nincs változás.
Amúgy mi van, ha megcsörgeted viberen? Ha nem online, ugyanúgy kicseng?

havri

(#1779) baba89 válasza havri1 (#1778) üzenetére


baba89
csendes tag

Most leteszteltem egy másik telcsin ha nem lép be de elérhető akkor kézbesíti egyből..ha megnézi hanem..
viszont akkor nem értem mért mutatja azt mikor volt utoljára elérhető???Mert ezek szerint tényleg törölte mert nem kapja meg az üzim..

(#1780) baba89 válasza baba89 (#1779) üzenetére


baba89
csendes tag

Hívni még nem próbáltam de szerintem olyat is lehet hívni akinek nincs Vibere csak xösszegért..vagy ezt nem tudom pontosan

(#1781) havri1 válasza baba89 (#1779) üzenetére


havri1
félisten

Attól is függ (szerintem), hogy hogyan van beállítva. Mert ha popupba kidobja az üzenetet, persze, hoyg olvasott. De ha úgy megy, mint nálam, hogy csak akkor látom az üzenetet, ha belelépek a viberbe, akkor valószínűleg csak akkor lesz olvasott.

(#1780) baba89 : Nem az OUT-ra gondoltam. Ha van vibere, akkor tudod hívni viberen keresztül. Erre lennék kíváncsi, mit csinál, ha a rendszer szerint van vibere, de nem online. Kicseng?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1782) baba89 válasza havri1 (#1781) üzenetére


baba89
csendes tag

Ugyan úgy kicseng.. :F De beszéltem vele(nem viberen),hogy ez mi??Azt mondta higgyem el törölte a telefonról!Hát nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#1783) havri1 válasza baba89 (#1782) üzenetére


havri1
félisten

Kérd meg, tegye fel, deaktiválja, majd törölje..

havri

(#1784) baba89 válasza havri1 (#1783) üzenetére


baba89
csendes tag

Az lesz..mert szerintem is ez lesz a bibi!

(#1785) baba89 válasza havri1 (#1783) üzenetére


baba89
csendes tag

Most kipróbáltam amit írtál..ha nem nézem meg az üzit akkor is két pipával jelzi ha kézbesítve van és ha megnézem akkor írja,hogy látta..

(#1786) havri1 válasza baba89 (#1785) üzenetére


havri1
félisten

Hát, akkor ez is bug :) Mert pont ez a lényege a visszajelzésnek, hogy akkor OLVASOTT, ha olvasta a tag..

[ Szerkesztve ]

havri

(#1787) baba89 válasza havri1 (#1783) üzenetére


baba89
csendes tag

Köszi,hogy segítettél!!! :B

(#1788) baba89 válasza havri1 (#1786) üzenetére


baba89
csendes tag

Ebből is látszik ,hogy van mit fejleszteni rajt...mert elég durva botrányokat is okozhat ha valaki nem jár utána a dolgoknak! ;).....jah és még vmi mi az a BUG??? :B

[ Szerkesztve ]

(#1789) vamosip válasza baba89 (#1773) üzenetére


vamosip
tag

Igen, de bármikor újra lehet regisztrálni.

(#1790) edk- válasza baba89 (#1788) üzenetére


edk-
őstag

http://hu.wikipedia.org/wiki/Bug_%28informatika%29

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#1791) baba89 válasza edk- (#1790) üzenetére


baba89
csendes tag

Köszi! :)

(#1792) torogyuri


torogyuri
aktív tag

viberhez nincsenek valami témák ezt a csúnya lila színt lecserélni mondjuk zöldre? :)

[ Szerkesztve ]

(#1793) roxan válasza AndrisBoy (#1765) üzenetére


roxan
senior tag

Beállításoknál üzenetnapló küldése mailben, asszem.
Ha nem, utánanézek.

(#1794) timea1991


timea1991
tag

Nokia 201 re tud valaki vibert?

(#1796) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám ezzel a Viberrel. Amennyire időm engedte próbáltam megoldást keresni, orvosolni a dolgot, nem jöttem rá hogy lehetne megoldani. Ne haragudjatok ha olyan kérdést teszek fel, ami már egyszer előkerült. Levelet is írtam a Vibernek amit többször elküldtem, válasz azonban nem érkezett. Bemásolom nektek, kérlek, ha valaki tud, segítsen!
Előre is köszönöm!

----------------------------

I found a problem(?) with my Viber software and other users Viber software.
First: on my laptop (Windows) I can see all the messages I receive, but I can't write to my friends, because there isn't any text / message field in my Viber client.
Second: My friends can call me for free, but I can't call them back for free. We use the same 4.0.2 Viber client on our PCs / Laptops.
Exactly the same happened on my phone a few days ago, and it doesn't changed. Everybody can call me, or a friend to another friend for free, but I can't make a call to my friends. I need to pay. For your information I use Android.

There is this Viber Out feature. It helps people to buy credits for money, and to call non-Viber users on the mobile network for a cheaper minute price.
Then why I can't call somebody who uses Viber? From now, it doesn't matter who uses Viber and who doesn't, I must pay, I must use Viber Out?

(#1797) geckowize


geckowize
őstag

Hello! Nem tudja valaki, mémes es/vagy rage comicos stickerek vannak-e ingyen? Ha nem, barki csinalhat sticker packot?

(#1798) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

LG P990-s telon van nekem CM 10 (ParanoidAndroid 2.6-14 )-s rendszer. felteszem a Vibert, de mikor hívok vagy hívnak és felveszem vagy felveszik akkor szétkapcsol. Mi lehet a gond? Van valami Viber ami tökéletesen működik CM -s ROM-okon?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#1799) deminos válasza atti1848 (#1798) üzenetére


deminos
aktív tag

Válaszoltam itt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1800) deminos


deminos
aktív tag

Nektek se küldi el a viber az üzeneteket? Nagyon lassú és fél óra/óránként működik egy kicsit. A nejemén is ugyanez van.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.