Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1852) Bailey válasza mijos (#1849) üzenetére


Bailey
senior tag

Milyen telefonod van? Mert Androidra két napja jött új verzió amiben már le lehet tiltani akit akarsz.

Megelőztek. Azt írták Twitteren hogy hamarosan a többi platformon is lesz tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#1853) w.miki válasza AndrewTdi (#1832) üzenetére


w.miki
veterán

3.+ feletti verzióból melyik ajánlott, ami kis rendszerigényű, és megbízható verzió?
(PCs használathoz 3.0+ felettit kér)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1854) havri1 válasza mijos (#1847) üzenetére


havri1
félisten

Az a baj, hogy vicc, de mégis igaza van.
Amióta nem használom, boldog ember vagyok :-D

havri

(#1855) St3ven válasza havri1 (#1854) üzenetére


St3ven
addikt

:K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1856) St3ven


St3ven
addikt

Tényleg, ha nekem a szolgáltatóm tiltja a VoIP-ot, de valaki megpróbál hívni Viberen, a hívónál ez hogy fog megjelenni? Ki sem csörög? Vagy GSM-en megy ki a hívás?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1857) havri1 válasza St3ven (#1856) üzenetére


havri1
félisten

Vodanal a tiltás az sebesség csokkenest eredményez azon a porton. Sms üzenet megy, de hanghivas olyan, mintha nem lenne neki savszel. Tehát kicsorog, csak használhatatlan.

havri

(#1858) mijos válasza #50751744 (#1851) üzenetére


mijos
senior tag

Koszonom uram! :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#1859) AndrewTdi válasza w.miki (#1853) üzenetére


AndrewTdi
addikt

tesztek és vélemények szerint 3.0 fölöttiek mind nagyon rottyantják.
az általam javasolt verziószám a legutolsó, ami "kíméletes".

(#1860) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy telepítettem a vibert a telefonomra és szerettem volna pc-re is de amikor a pc be kellene írni a kódot akkor azt írja hogy lejárt ilyenkor mit kell csinálni honnan kérjek újat?És ez úgy működik hogy a számítógépről tudom hívni a telefont és a telefonnal a számítógépet ?

(#1861) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Sziasztok! A régi fajta üzenetjelző hangot vajon honnan tudnám letölteni? Csak az új, kettőt csippnaósat találtam eddig, letölthető verzióban. :F

(#1862) Bferibörs válasza vadasz70 (#1860) üzenetére


Bferibörs
addikt

töröld le,telepítsd újra és regeld ,talán sikerál -ja a telódra új kódot fogsz kapni a géphez.

nem teló-gép hívás, mindkettőn tudod használni ,szinkronizálja a beírásokat- viber névjegyzékben lévőket tudod mindkettőről hívni,vagy telóról,vagy sz.gépről.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1863) vadasz70 válasza Bferibörs (#1862) üzenetére


vadasz70
aktív tag

És a gépet telóról tudom hívni?

(#1864) Bferibörs válasza vadasz70 (#1863) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem nem , ha címlistába teszed a saját számod akkor sem, nem próbáltam még -mindkét kütyün kijelzi a hívást, csak az egyiken tudod felvenni :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1865) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Tehnikai kérdés. Tervezem telepíteni Vibert Android 4.0-s telefonomra, de kicsit zavar a telefonkönyv hozzáférése. Kérdés, hogy ha nem engedélyezem a hozzáférést a telefonkönyvhöz, akkor lehetséges-e megadni neki telefonszámokat, akikkel szeretnék kapcsolatot tartani?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1866) Bferibörs válasza artid (#1865) üzenetére


Bferibörs
addikt

tudtommal nem :N

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1867) artid válasza Bferibörs (#1866) üzenetére


artid
aktív tag

Tehát mindenképpen kell neki a teljes contact lista?
Nem lehet kikerülni?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1868) Bferibörs válasza artid (#1867) üzenetére


Bferibörs
addikt

próbáld meg, max vesztesz 24 órát az újra telepítéssel, sajna a legújabb verziót nem tudtam megnézni szervizben van a telóm- elvileg lehet kontaktokat törölni a listából.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1869) artid válasza Bferibörs (#1868) üzenetére


artid
aktív tag

Hali. Köszi. Alap telepítéskor elvileg mutatja, hogy mihez akar hozzáférni, de amíg nem engedélyezem, addig nem teszi, ugye?

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1870) gelez


gelez
csendes tag

Sziasztok!
Xperia mini pro-n használok Vibert. Hogyan lehet megoldani hogy állandóan elérhető legyek? Ha egy ideig le van téve a telefon megszűnik az elérhetőségem, pedig a wifi alvást sohára állítottam, meg feltettem a wifi keep alive appot is, wifi meg működik.

(#1871) Bferibörs válasza artid (#1869) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ,írja, hogy hozzá akar férni .........

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1872) Bferibörs válasza gelez (#1870) üzenetére


Bferibörs
addikt

hm, van olyan,hogy szundi ? pld. pofival lerakod a telót elalszik, van amelyik telón ez az alapbeállítás, esetleg nézz utána

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1873) artid válasza Bferibörs (#1871) üzenetére


artid
aktív tag

Nos, ezt megszívtam.
Feltettem egy üres névjegyzékes BlackBerry-re, amin addig el sem indult, amíg nem engedélyeztem a contacts hozzáférést. Engedtem neki, majd hozzáadtam egy fontaktot.

Amikor viszont az Android-os készülékre aktiváltam ugyanazt a telefonszámot, már nem kérdezte meg, hogy engedem-e...
Így megkapta automatikusan az engedélyt.
Deaktiváltam a számot, majd újra aktiváláskor sem kérdezett semmi...

Azt hiszem így jártam.

Kérdés:
Ha kikapcsolom a progit, hogy ne fusson, de valaki üzen nekem, akkor azt utólag kézbesíti? Vagy az elveszett?
Látom, ha valakinél pl nem fut a progi éppen? Vagy csak azt, hogy fent van nála? Csak hogy várjak-e választ. Vagy jelzi, ha kézbesítve van az üzi?

Köszönöm.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1874) Bferibörs válasza artid (#1873) üzenetére


Bferibörs
addikt

a kikapcsolás gomb jelen esetben azt jelenti, hogy kilépsz a képernyőről,semmi többet, nem a vibert kapcsolja ki.

ha 2. készülékre telepíted a vibert ua. a tel. számmal az előző telepítés kontaktjait használja, sajnos ipaddal megszívtam én is, minden cuccomon újra telepíthette, :Y :D

ha üzit küldesz először megjelenik az üzenet alatt, hogy kézbesítve, majd látta - ha el is olvasta az illető

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1875) zseko válasza Bferibörs (#1874) üzenetére


zseko
veterán

Nem teljesen ezt jelenti, de majdnem. Kikapcsoltam majd a memóriát is ürítettem meg töröltem belőle minden feleslegeset hogy semmi ne maradjon, így azt jelezte másnál hogy utoljára elérhető ekkor és ekkor. De amint kaptam üzenetet valahonnan rögtön visszamászott a memóriába :(( Le is töröltem, ha egyszer nem akarok elérhető lenni rajta adott időben, akkor nehogy már a netet kapcsoljam ki a telefonomon!! :W :(((

HR24.hu

(#1876) Bferibörs válasza zseko (#1875) üzenetére


Bferibörs
addikt

:)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1877) artid válasza Bferibörs (#1874) üzenetére


artid
aktív tag

Nos, ha kikapcsolom a futó progik közül, egyszer biztosan újra indul, de ha megint leállítom, akkor nem jött vissza. Kérdezném, hogy ha kapok üzit, amíg ki van kapcsolva, azt érzékeli és megkapom? Vagy majd csak ha bekapcsolom?

Amúgy sajna nem azt csinálta, amit írtál. Egyik készüléken engedtem a kontaktok hozzáférését, a másikon viszont nem kérdezte meg, s annak a kontaktjait is szinkronizálta...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#1878) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Honnan lehet megszerezni az animációkat Viberre?
Úgy értem amikor van egy animáció és rálehet mondani a szöveget. :F

(#1879) Bailey válasza Atomgeszi (#1878) üzenetére


Bailey
senior tag

Úgy tudom az egyenlőre csak az androidos verzióban van. Ott pedig úgy lehet elérni hogy előhozod azt a menüt ahol fényképet, videót és egyebet lehet beszúrni, és legörgeted. Ott van alul az animált üzenet a többi alatt, csak görgetés nélkül nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1880) Atomgeszi válasza Bailey (#1879) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Görgetem Én .. de Nincs!!! :( Pedig most szedtem le a legújabbat és JB a rendszer... :U

(#1881) Bailey válasza Atomgeszi (#1880) üzenetére


Bailey
senior tag

Akkor nem tudom, én sem töltöttem le semmit pluszban, de nekem ott van. Nem tudom melyik verzió óta van benne, mert nekem is múlt héten küldtek ilyet először, és akkor tudtam meg hogy van ilyen is.

[ Szerkesztve ]

(#1882) Atomgeszi válasza Bailey (#1881) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na szerintem ez a kulcsa az egésznek.. Ha küldenek neked. :( De Én se tudok senkit sem akinek lenne. :U

(#1883) Bailey válasza Atomgeszi (#1882) üzenetére


Bailey
senior tag

Tényleg ez a kulcs, mert átküldtem egy animált üzenetet az iPad-en lévő Viber-re, és utána már ott is megjelent a lehetőség.

(#1884) Bferibörs válasza artid (#1877) üzenetére


Bferibörs
addikt

akkor bocs, nekem lehet közben szervizben volt a telóm, így sz. gépen fogta magát és átírta önállóan az ipadom contaktjait, telóét törölte, maradt 4 a 286-ból ;]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1885) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mitől lehet az, hogy a PC-n és az előző telefonomon hozza/hozta a fényképem és a megadott nevem, de az új telefonomon kb. 1 hónapra fent van a Viber és sem a képem sem a nevem nem töltötte le?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#1886) Bferibörs válasza Crvsh3R (#1885) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha jól emlékszek a telón a beállításokban fel tudod tölteni (kép beillesztés, adat kitöltés, a kis ceruza ikonra katt.)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1887) Aniella


Aniella
újonc

Sziasztok!
Légyszi,ha valaki tud segítsen... 2 napja van problémám a viberrel ,barátomnak blackberryje van nekem samsung galaxy ace.Hónapok óta gond nélkül használjuk,inkább csak chatelésre ,és egyszer csak nem kapja meg az üziket és én sem tőle.Mobilnet okes emaileket megkapja stb csak valami viberrel lehet.Kikapcsolta a telt vissza üzik átmentek én is kaptam tőle válaszoltam megint nem mentek át.Én ha mással írok rendben mennek a dolgok .Ő mással nem viberezik csak velem.Ha valakinek van valami ötlete nagyon megköszönném :)

(#1888) St3ven válasza havri1 (#1857) üzenetére


St3ven
addikt

De legalább tudod, hogy kerestek, azaz értesülsz a hívásról.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1889) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Akinek tiltja a szolgáltatója a Vibert, próbálja a beállításokban az Enhance Connectivity-t Always on-ra állítani!

Most próbáltuk ki egy olyan vodás mobilnettel, ahol már egy ideje nem ment, és az üzenetküldés és fogadás is működött minden gond nélkül. :DD :C

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#1891) Petyka3 válasza #50751744 (#1890) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Szia! Jó 2 napja ezt csinálja. Ha nem kapcsoltad ki, akkor sztem nem nálad van a hiba.

(#1892) Petyka3 válasza yozsee11 (#1889) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Valami történhetett Vodáékkal, mert a skype sem működött nekem eddig. Vibernél működik a text, de azon kívül hanghívás, illetve a képek küldése/fogadása nem működik. Valamiről olvastam anno, hogy technikailag nem megoldott a hanghívások külön tiltása, így lehet sikerült mégis összehozniuk. :)

(#1894) sevoir válasza Petyka3 (#1891) üzenetére


sevoir
csendes tag

Bejelentettem nekik, mert nálam is fennáll ez a probléma...

(#1895) sevoir válasza sevoir (#1894) üzenetére


sevoir
csendes tag

Viber válasza:

"Helló Norbert,

A problémát az okozza, hogy a szerveren megnövekedett a forgalom. Látjuk, hogy bizonyos üzenetek késedelemmel kerülnek kézbesítésre és a lehetséges kapcsolódási problémákat okoz akár a hívásokkal is.
Jelenleg szélesítjük infrastruktúrát a probléma megoldásához.

Elnézést kérünk a kellemetlenségért. Ha továbbra is tapasztal problémákat a szolgáltatás a következő napokban, kérjük ossza meg velünk, hogy válaszol erre az e-mailre."

(#1896) keke69 válasza sevoir (#1895) üzenetére


keke69
őstag

Szia!
Nálam nem lehet látni az állapotot,hogy elérhető vagy ekkor volt utoljára elérhető valamint gondolom ez miatt azt sem látni mikor írnak.Nem jelzi hogy üzenetet ír!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#1897) sevoir válasza keke69 (#1896) üzenetére


sevoir
csendes tag

Talán ma már kisebb javulás érzékelhető az állapotkijelzési problémában...

(#1898) zseko válasza keke69 (#1896) üzenetére


zseko
veterán

Ugyanez van nálam is már napok óta.

HR24.hu

(#1899) sevoir válasza zseko (#1898) üzenetére


sevoir
csendes tag

Ma sem javult a helyzet?

(#1900) zseko válasza sevoir (#1899) üzenetére


zseko
veterán

nálam nem.

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.