Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) rushty


rushty
senior tag

de még mindig aktív a médiában [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#2202) UFO1


UFO1
senior tag

(#2203) LamaCube válasza UFO1 (#2202) üzenetére


LamaCube
addikt

Hoppá!- Sejtettem, hogy a volt barátnője van a mögött, hogy Mercivel nem akar kapcsolatot.
A nagy jövő?- Sajnos ez a jövőképük a legtöbb fiatalnak, persze tisztelet a kivételnek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2204) rushty válasza UFO1 (#2202) üzenetére


rushty
senior tag

Nem fogunk szabadulni ezektől az influenszerektől. :U
Vagy mégis? [link]
Thx Rencsi

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#2205) Danex


Danex
addikt

Elég gyér párbaj volt ez Moh oldaláról, még kB Anikónak kellett mondania hogy na legalább érvelj már magad mellett vagy a másik ellen.

Remélem sok ilyen izgi párbaj lesz, kiulnek aztán hát én az elejétől magamat adom és emiatt bent a helyem, konfliktus ja azt megbeszéltük. Döntsenek a nézők.

Vivi is csak azért maradt bent mert biztos kapott egy kis dellat hogy jajj nem tartunk senkit se 10 napos karanténba most, így nem tudunk senkit se bekuldeni, maradj még egy kicsit.

(#2206) LamaCube válasza Danex (#2205) üzenetére


LamaCube
addikt

Őszintén mit várunk egy párbajtól? Én semmit, felőlem ki is hagyhatnák. Ott már az érvekkel semmit nem érnek el. Lefutott már a kiválasztás utáni percekben. Itt a szoros párbajok kb, akkor jönnek, amikor Fru, Dani, Virág kiesik.
Viszont ott se fog fordító hatása lenni egy párbajnak vagy érvelésnek szerintem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2207) antikomcsi válasza LamaCube (#2206) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennyi!

A nagy védőbeszédek, meg a párbajon a stúdióban nyálverés már eső után köpönyeg.
Felőlem aztán mondhat bárki bármilyen megható kortes beszédet, engem az már nem érdekel, amiatt én biztosan nem szavazok x-re vagy y-ra.

Ezek a párbajok csak arra jók, hogy egy kis cirkuszt adjanak a népnek, és akik képesek rá még egyszer utoljára lejárassák magukat, mint Gina, és Aranda például.

Ha Vivi most kimegy párbajozni Fruval, a párbajon már történhet bármi, és ha lesz valaki egyáltalán aki védőbeszédet mond Frunak, akkor sincs az az Isten, hogy Frura szavazzak.

Egyébként vajon milyen lehetett a hangulat a mai vasárnapi ebéden? Retardó mondott áldást? Fru szülei megfőzték a húslevest, rántotthúst a vejkónak?

(#2208) LamaCube válasza antikomcsi (#2207) üzenetére


LamaCube
addikt

Majd Merci Fru mellé áll, mint anno Gina párbajnál... Pedig Fru jól leoltotta, amikor szürkének titulálta Merci...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2209) UFO1 válasza antikomcsi (#2207) üzenetére


UFO1
senior tag

Szerintem szegény Fru szülei letagadták hogy ő a lányuk nevet változtattak és már egy Cuba-ba tartó repülőn ülnek! ;]

#2203LamaCube
Pedig neki lehetne más is a jövője. :KNagyon kíváncsi leszek a mai adásra tud e még úgy énekelni mint 3-4 éve mert ugye azt nem nagyon lehet elfelejteni! :U

[ Szerkesztve ]

(#2210) Vakegérke válasza LamaCube (#2208) üzenetére


Vakegérke
veterán

Merci azért állt Gádzsina mellé, mert Arandának megígérte a párbajuk végén.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2211) LamaCube válasza UFO1 (#2209) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt mondják a nagyokosok, hogy musical-t bárki tud énekelni, akinek kicsivel jobb hangja van az átlagnál. Én eddig a villaléte alatt nem hallottam, hogy jól énekelt volna, de majd ma kiderül. Bár szerintem nem lesz éneklés.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2212) LamaCube válasza Vakegérke (#2210) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja persze Bálint "csapatában" vagyok és Aranda meg Gina is lehordta minden szarnak, de teszek egy ilyen ígéretet neki, hogy Ginát támogatom. :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2213) UFO1 válasza LamaCube (#2208) üzenetére


UFO1
senior tag

Mercy egy jó lelkű lány és felül tud emelkedni azon hogy megtámadták! :K

#2211
Az extra videó arról árulkodik hogy valami dalt tanulnak ami mai felvétel tehát esélyes hogy lesz éneklés. Amit eddig dúdolászott Virág az szörnyű majd ma talán ... :U

(#2214) LamaCube válasza UFO1 (#2213) üzenetére


LamaCube
addikt

"Mercy egy jó lelkű lány és felül tud emelkedni azon hogy megtámadták!" Értem... :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2215) antikomcsi válasza LamaCube (#2214) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó neked! :DDD

(#2216) rushty


rushty
senior tag

Ha Mercy elmondaná, hogy milyen származású, akor se lenne az. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#2217) LamaCube válasza antikomcsi (#2215) üzenetére


LamaCube
addikt

Irónia volt ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2218) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2219) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi depressziója huss, elszállt. Sebaj, tudja ő mással is irritálni a villalakókat. :D

Ha Renátó és Fru azt hitték, hogy bárki ellen győznek egy párbajon, akkor minek ez a sírás-rívás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2220) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én a második részre vagyok kíváncsi. Végre meglátjuk, hogy igazi-e a sírás, mert eddig nagyon műnek tűnik! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2221) LamaCube válasza Vakegérke (#2219) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint írtam ennyit a depressziójáról... :K
Érdekes, hogy Fru nem azért "sírt", hogy nincs Rencsike, hanem, hogy csak 15%-ot kapott, így nagyjából be is "árazták" azokat, akik Rencsi mellett álltak. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2222) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2220) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, biztos nem azért könnyezik Fru, mert hagymát pucolt.
Tényleg, főzni talán még nem is láttam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2223) LamaCube


LamaCube
addikt

Dani már magyarázza, hogy a fos miért híg :D
Mi a tökömért vigasztalják Fru-t 2 hete mindegyiknek megmondta, hogy okádik tőlük.
A végén tényleg Vivire teszik a kendőt...mondjuk majd kiviszi Fru-t azt kész.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2224) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2222) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én inkább azt látom, hogy addig erőltette, míg sikerült 2 könnycseppet kicsikarni. Most már csak magát sajnálja.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2225) LamaCube válasza Geri Bátyó (#2224) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez a sírás, ha az, akkor max. csak magát siratja. Egyből az volt, hogy most mindenki rábassza a kendőt...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2226) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Adás előtt pont ezen gondolkodtam, hogy milyen lenne, ha Moh visszatérésére ezt* a zenét játszanák be. Hát egy rugóra jár az eszünk a szerkesztőkkel. :D :C

*BONEZ MC & RAF CAMORA - BESTE LEBEN

[ Szerkesztve ]

(#2227) LamaCube


LamaCube
addikt

Mondtam én, hogy nem lesz éneklés Virággal. Az a múltkori feladatra kapták gondolom, hogy tanulják meg a szöveget.
Dani csak kiment bulizni, persze Virág addig sztenderen volt :DDD
Na, feladatos hét jó lesz :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2228) Vakegérke válasza LamaCube (#2227) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak lestem, hogy Dani milyen jól bulizik a barátja "halotti torán".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2229) Vakegérke válasza LamaCube (#2225) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, nem zöld kendőt kap, hanem kéket. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2230) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2228) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miközben Virágot jól leoltotta azért, hogy szeret bulizni és elvette tőle a kedvét.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2231) LamaCube válasza Vakegérke (#2229) üzenetére


LamaCube
addikt

:D
Kíváncsi vagyok, hogy Vivire dobják-e a szavazatokat. Most Daniéknak is lesz indoka, hogy Vivire tegyék. Ő kiviszi Fru-t és kint is hagyja. Utána jön Dani vagy Virág és egy Moh párbaj. Moh vissza és utána már csak "örömjáték" lesz. Virág bebaszcsizik, mint az atom Dani meg kap egy agyvérzést otthon.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2232) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szánalmas ez a komoly felnőtt 22 éves Dani!
Virág lassan levegőt is csak engedéllyel vehet, de néznie már most sem szabad bármerre. A bulizás végképp nem fér bele. Amúgy mikor Dani ment ki a hálóból ha jól láttam talán Mercivel került kontaktba, de hamar vágták, nem láttam pontosan. Ha ez fordítva történt volna, és Virág ment volna oda így bármelyik fiúhoz, akkor kitört volna a 3. világháború.

Ha Virág Danival marad, az lesz élete egyik legrosszabb döntése, és előbb-utóbb nagyon meg fogja bánni. Gondolja, majd visszamehet az iskolába? Dani megmondta most is az érettségi nem jó semmire. Vagy majd influenszerkedhet és töltheti fel magáról a képeket, videókat a netre? Teljesen felejtős Dani mellett!

(#2233) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Azért Fru(j) megmondta a tutit: Minden csávó beszél így a nőjével, hogy takarodj innen.
Ja. A csávók igen. A férfiak nem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2234) UFO1


UFO1
senior tag

Szinte éreztem ha nem megy ki Vivi egyből mennek az oltások. Most láttam először ÉNB-t hülyéskedni mikor kifigurázta szegény Vivit. ;]Visítok ez kellett már!

Anikó arcára minden rá volt írva mikor lement Fru és retardó nyugiszobás videója és konferálta fel összecsomagolós részt! Finoman szólva sem volt boldog! :(

Gondolhat bárki bármit nagyon nem volt jó nézni amikor Fru sírdogált. Az már más kérdés, hogy aki csak él és mozog úgy fogja lebeszélni retardóról mint a szél és ha van/lesz esze hallgatni is fog rájuk! :K

És ugye mit mondtam (írtam) délután ki fogja vigasztalni Fru-t hát persze hogy Mercy szóval akkor milyen ember … ? És nem érdekli, hogy hányszor állt belé Fru de tudja ilyen helyzetben segíteni kell mert emberek vagyunk. Ez meg csak egy játék remélem tudja mindenki! ;)

A végén hatalmas volt a tánc bent meg az az utáni beszélgetések ninja rúgás stb. :DD

A BVV-ben beszarok Mercy-n Baywatch szettben és hajjal szenved megint egy nadrággal de mintha hízott volna a fekete body-s kínlódás óta! ;]

Csak úgy megjegyzésként ahhoz amit délután linkeltem, hogy Moh álmodozik a régi (első) szerelméről ezt úgy egyáltalán nem értem. Mit akar? Mert egy normális nő nem nagyon akarna visszamenni úgy hogy a Mercy-vel azért volt már minden: kézimunka oda vissza, csók, számlálhatatlan puszi és még amit bele tudunk képzelni a paplan alá mert volt azért lihegés is rendesen. ;] :P

ÉNB keresi hol van Boby hát hol lenne kirohant a villából Vivi hangja elöl! :DDD

Nekem különben ilyen nő kell mint a Fru bármit lehet neki mondani elviseli sőt igazat ad, bármire rá lehet venni: kamerák előtt adj puszit a „hasamra” és szinte kívánja, hogy alázzák! :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#2235) UFO1


UFO1
senior tag

(#2236) UFO1


UFO1
senior tag

(#2237) UFO1


UFO1
senior tag

Most néztem meg a Jöttem láttam buktam legutóbb részét sok újdonságot nem mondott a mátészalkai jány de azért az érdekes volt hogy miért látta bent annyira rosszul ÉNB-t (dricc-t) kint meg az egész családja imádta. :U

Anikó egész normálisan beszélt vele de nagyon kíváncsi leszek retardóval :W milyen lesz mert az ő arca mindent elmond meg sem kell szólalnia! :K

Egyet viszont nem értek az RTL-nek miért nem érdeke hogy ezt a kb. 40 perces műsort leadja az RTL 2-ön. Nem hiszem hogy az 5-10 éves Showder klub 324676556-dik ismétlése vagy a A gyanú árnyéka ill. a Segítség bajban vagyok 634485. ismétlése nagyobb nézettséget vagy reklámbevételt hozhat. :N
Elvileg jóval 100.000 feletti szavazatok jöttek a párbajokra akik nézik is a műsort és az manapság nem kevés. Nem lenne kevésbé érdekes hogyha kijön egy játékos milyen személyiségfejlődésen megy keresztül (vagy épp nem látja be a hibáit nem kér bocsánatot) ha megdugja a valóságot azt amit ő nem látott mi (a nézők) viszont igen. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#2238) Vakegérke válasza UFO1 (#2237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csutkára egyetértek veled. Remélem, hogy antikomcsi Renátó "Jöttem, láttam, buktam" epizódját is belinkeli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2239) UFO1 válasza Vakegérke (#2238) üzenetére


UFO1
senior tag

Arra az egész ország kíváncsi lesz (lenne) ettől hangos a NET és mint írtam feljebb külön műsor fog foglalkozni a bántalmazó kapcsolatokról Puskás vezetésével mert elvileg az is büntető eljárást vonhat maga után.
Nagyon jó lenne ha azt sem csak az RTL MOST-ra töltenék fel hanem az előbb vázolt eszeveszett ismétlésáradat helyett adnák le, akár ismételve is párszor mert fontos téma! :K :R

#2237UFO1
*ha megdugja a valóságot = ha megtudja a valóságot. :W
Igaz az elsőnek is van/lenne értelme! :D

[ Szerkesztve ]

(#2240) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2241) UFO1


UFO1
senior tag

Most ez komoly angol óra? :W
Ennyi erővel lehetett volna simán iskola hét is! Ahogy írtam pár hete így TV-n keresztül! :K

Az énekre leszek kíváncsi takarjon is az bármit?! :U :F

[ Szerkesztve ]

(#2242) UFO1


UFO1
senior tag

Mondjuk az illemtan az rájuk férne csak kérdés meddig lesz hatással rájuk? :K Szvsz. kb. 1-2 perc! ;]

(#2243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Moh a WC-n szívta magába az angol tudást. :D

Kotorászna a franc olyan szemétben, amiben használt tampon van. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2244) UFO1 válasza Vakegérke (#2243) üzenetére


UFO1
senior tag

Volt gumikesztyűjük! ;)

Különben rájöttem Waldorf szerű iskolahét van! :U
Jobb lett volna a hagyományos suli hagyományos iskolapadokkal már csak szívatások miatt is. Rizs, köpőcső, víz a padra, kaja maradék a táskába stb. :D

Vajon meddig lesz Fru ennyire letargiában e miatt a hányadék ember miatt? :W

[ Szerkesztve ]

(#2245) Vakegérke válasza UFO1 (#2244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gumikesztyű ide, gumikesztyű oda, amilyen undorodós vagyok, az első színes tampon látványától telecsuláznám a szemeteszsákot.

Fru a feladatok során megfeledkezett a bánatáról.

Bálint kikapta magának Vivit jógázni. Tuti nem gondolkodott előre. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2246) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a digitális oktatás ebben a formában elég unalmas volt. Biztos történt más is, de ebbe a 2x20 percbe ezeket kellett bevágni, másra nem maradt idő.
A hagyományos iskolahét szerintem is jobb lenne, korán keléssel, iskola paddal, napi 6 tanóra 10-15 perces szünetekkel. Aztán jöhetne katona hét is, kis alapkiképzéssel, őrséggel, reggeli tornával, gulyáságyúval az udvaron, kanálgéppel, gyíkhússal.

(#2247) UFO1


UFO1
senior tag

BVV jósda ÉNB rá fog menni Fru-ra ez kell!! :C

Vanda nyári piknik de azért a lába fázik különben minek a hótaposó! ;]
És igen Mercy ráment Boby-ra megtolta hátulról (felülről!) :DD

Virág főz? van ám rend! :Y :W ;] :C

Vivi megint tolja a hülyeségeit! Végre! :DD :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#2248) UFO1


UFO1
senior tag

retardo (betelefonál) még mindig ilyen hülye 1 napig sem lesz vele Fru! ;]
Dani Virág még mindig megy a seggből szájba aztán már tiszta seb mindkettőjük szája! :W

[ Szerkesztve ]

(#2249) lowzor válasza UFO1 (#2248) üzenetére


lowzor
veterán

Jól megsértették szegény Recskátót.

(#2250) UFO1 válasza antikomcsi (#2246) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja inkább tolják a 2013-as showdwer klub :W (jelenleg az megy) mit tudom én hányadik ismétlését a helyett hogy tennének ehhez még vagy 30-40 percet ami így sokkal izgalmasabb is lehetne és több jobb feladat jelenet is beleférne az adásba! :K
Bezzeg az ÉNB az 1.15 órás! :W

Azon gondolkodtam mi lesz ha valaki véletlenül hozzányúl Fru-hoz a hülye gyerek berohan Szombathelyről és ott fog kiabálni a kupola mellett hogy pl.: megöllek te csicska Moh? :D ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.