Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Renátó nyugis, nem gondolt bele, hogy van miért haragudni rá, és hány villalakónak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1052) LamaCube válasza csababarca (#1049) üzenetére


LamaCube
addikt

Fru kérdőre vonta, hogy miért buzdította Ginát, amikor öltáncot csinált Robinak.
Igazából előtte szerelmet vallott Renató és valahogyan le kell építenie úgy, hogy Renátó legyen a hibás. /szerintem/

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1053) csababarca válasza LamaCube (#1052) üzenetére


csababarca
őstag

értem.
hát Fru is azért elég jellemtelen ember.

na de mi lett a szavazás vége? részletek, ki kire, stb.

nem tudom visszanézni a részt a hétvégén.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1054) LamaCube válasza Vakegérke (#1051) üzenetére


LamaCube
addikt

Bálint tutira rá teszi.
Moh-Gina
Gina-Moh, mert Bálintra nem tehet
Fru-Moh
Dani-Renátó
Virág-Renátó
Renátó-Moh, mert Bálintra nem tehet
Amanda-Moh
Vivi-Renátó
Merci-Renátó
Mondjuk érdekes volt Amanda nyilatkozata, hogy őt szórják meg. Gondolom volt valami, amit mi nem láttunk.
Moh- lesz a kiválasztott, ha nem zárnak Bálinték

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1055) antikomcsi válasza Vakegérke (#1051) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Persze, de az Igazságos Fru és a többiek, előjöhetnek azzal, hogy bekövetkezett az, amitől meg akarták védeni szegény kislányt, de nem sikerült és igazuk lett, Moh kihasználta és összetörte Mercike szívét. Igaz, vagy nem az mindegy, magyarázatnak megteszi.

Ha Fru Retardót akarja menteni, akkor ezt belebeszélte Arandába és Gádzsinába is. És akkor valószínű Retardó is így szavaz, ami már 4 jel Moh-ra, az pedig elég is lehet.

(#1056) LamaCube válasza csababarca (#1053) üzenetére


LamaCube
addikt

Még most szavaznak. Reklám van.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1057) csababarca válasza LamaCube (#1056) üzenetére


csababarca
őstag

köszi, majd írjátok be mi lett, érdekel.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1058) Vakegérke válasza csababarca (#1057) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, soha nem mulasztjuk el. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1059) UFO1


UFO1
senior tag

Háááát nem úgy néz ki hogy megszabadulunk retardótól! :Y :W

De mondjuk aranda is mehet ha nincs más! ;]

Puskás: még egyet kaptál aranda! :C

[ Szerkesztve ]

(#1060) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Arandát szavazták ki, Renátó megúszta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1061) UFO1


UFO1
senior tag

Hát most is úgy lesz mint Gaben gyereknél a fantom kép megkapja a 77%-ot. Aztán ha kijön a majdnem ÉNB né majd lesz csodálkozás!

Ja ha valaki esetleg elfelejtette: 6 ... 5 ...

[ Szerkesztve ]

(#1062) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Viszont látásra Aranda!

Szerencsétlen már kiesett, de még egy hét mire ő is megtudja, hogy szilveszterkor már otthon haknizhat.

Elképzelni nem tudom, hogy azok közül, akiket kihívhat, ki ellen lenne egy csöppnyi esélye.
Szerintem még Vivi ellen is csúnyán alulmaradna.

(#1063) LamaCube


LamaCube
addikt

Gondolom úgy taktikáztak, hogy Vivire teszik a jeleket és megszórták Amandát. Amandának nincs más választása Vivit kell kivinnie.
Érdekes, hogy Viviből semmit sem látni, hogy miket csinál. Gondolom a szerkesztők nem találják érdekesnek. Míg Amanda csak a rosszindulatával tűnik ki. Gina butázza le Vivit :W :W :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1064) antikomcsi válasza LamaCube (#1063) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vivivel mostanában tele van a belevaló. Egész jó közösségi életet él, míg Aranda leginkább csak acsarkodik mások háta mögött, és kb. csak a nagyon okos és művelt dakotákkal beszél.

(#1065) UFO1 válasza LamaCube (#1063) üzenetére


UFO1
senior tag

Jaja ahogy a felettem levő tanult kolléga is mondja írja a BVV-ben olyanokat mond, hogy fekszek tőle. :D Simán elférne egy Showder klubban. ;)

Megint megy az oltás ezerrel és jókat mond reagál ÉNB-re Virágra és Rotyira! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1066) UFO1


UFO1
senior tag

Mekkora volt mászik rá Virág Danira és úgy tökön rúgta, hogy csak úgy puffant. Erre Dani felcsúszott a zacsi az agyamba! :C Hát mostanában nem lesz szex! ;] Lehet mesterséges légzést kellene adni Virágnak ott lent! :P

[ Szerkesztve ]

(#1067) LamaCube válasza UFO1 (#1065) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor úgy érzem a BVV-ot is pótolnom kell. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1068) UFO1 válasza LamaCube (#1067) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát ha nem kacsolod ki/el a TV a VV után 30 perc és láttad is a BVV-t

Győzinek a műsor végén a szokásos hülyesége: akkor pózolok de a vezérlőben le is keverték az utolsó szónál, Köszi STÁB! :C
Gondolták anyádnak! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1069) LamaCube válasza UFO1 (#1068) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom, hogy utána van. Rtl moston megnézem holnap.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1070) antikomcsi válasza UFO1 (#1066) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

[link]

Diótörés, nyávogás. :)

(#1071) Vakegérke válasza antikomcsi (#1070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez kemény. vagyis most már puha. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1072) DEJVID válasza UFO1 (#1059) üzenetére


DEJVID
őstag

Ugye, hogy arandát modnott? :D

(#1073) UFO1 válasza antikomcsi (#1070) üzenetére


UFO1
senior tag

A szerkesztők itt elcseszték nem kellett volna elvenni a képet hanem vékony hangon kellett volna visszajátszani hogy a "zacsi az agyamba"! :D

[ Szerkesztve ]

(#1074) LamaCube válasza UFO1 (#1065) üzenetére


LamaCube
addikt

Nézegetem vissza a BVV-t áttekerve Győzikét. Mekkora arc Vivien :C :Y

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1075) antikomcsi válasza LamaCube (#1074) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem eleinte nagyon nem volt szimpatikus, amíg Arandáékkal bandázott, kifejezetten idegesített. De amióta onnét ki lett utálva, és inkább Bálinttal, Robival, Danival van egy társaságban, mondhatni át állt a másik csapathoz sokkal normálisabbnak tűnik.

(#1076) LamaCube válasza antikomcsi (#1075) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen teljesen így látom én is. Tök jól eloltogatják egymást és senki nem veszi fel.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1077) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1078) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Retardó azt mondja, hogy ő az első 1-2 nap bent az összes lányt megdughatta volna, ha akarta volna!

Ez a gyerek teljesen hülye?

(#1079) LamaCube válasza antikomcsi (#1078) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1080) kalanchoe válasza antikomcsi (#1078) üzenetére


kalanchoe
senior tag

kíváncsi vagyok mit szívhatott, hogy ilyeneket haluzik tőle... :F

(#1081) Vakegérke válasza antikomcsi (#1078) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes, Robit nem említette. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1082) i3odnar válasza antikomcsi (#1070) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ez a "JUJUUJ" valami zseniális :C :DD

(#1083) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Aranda mostanában háttérben volt, de gyorsan eszembe juttatta, hogy miért hányok tőle.

Amúgy szerintetek Vivi megkérte ciGádzsinát, hogy ne rakja rá a jelt? Igen, elhangzott, de nevezhetjük ezt egy konkrét tárgyilagos kérésnek, vagy inkább csak egy vicces beszólás volt a beszélgetés közben a helyzet komikumára utalva?

#1082 i3odnar

Isten bizony én is azon röhögtem a legjobban! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1084) Vakegérke válasza antikomcsi (#1083) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fene tudja, szerintem Vivi félt a kiszavazástól, akár komoly is lehetett a kérése.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1085) i3odnar válasza antikomcsi (#1083) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Akár hányszor játszom vissza fejben, mindig szarul hangzik és nem tudom másképp értelmezni, minthogy valóban az volt a viccelődő stílus mögött is. Bár lehet csak a Gina reakciójára volt kíváncsi. :)) Ha poénkodni szeretett volna vele, inkább Robihoz kellett volna címezze, róla tudja, hogy nem lesz belőle mocskolódás a háta mögött emiatt és még lehet nagyobb poénkodás is kialakult volna belőle. :F

Aranda - Gina a kiválasztás után: "Semmi csúnyát nem mondtunk Vivire " :Y :W
Amanda annyira hangoztatja, hogy nem érdekli hogy ki csalódott benne, meg hogy mi a véleménye Bálintnak, biztos vagyok benne hogy belül meg zokog :O .

[ Szerkesztve ]

(#1086) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Arandát és Gádzsinát Salemben megégették volna, Utóbbit kétszer is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1087) LamaCube válasza Vakegérke (#1086) üzenetére


LamaCube
addikt

Aranda után remélem Rogina megy a pi..ába. Viszont félek, hogy valamelyik bent marad, mert kell a feszkó.
Ez a Renátó, akkora gyök kettő...folyamatosan ölelgeti, csókolgatja Fru-t, de Fru-tól ezt még sose láttam. Ennyire nem lehet vak, hogy nem látja, hogy legszívesebben eltolná magától.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1088) antikomcsi válasza i3odnar (#1085) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akárhogy is volt, túl lett reagálva szerintem. Túl nagy feneket kerítettek a dolognak, a gonosz kis törpe barátnőjével együtt. Ez a kettő egy nagyon aljas sunyi ember. Ők mondják, hogy Vivi pletykás, ez érdekes, Arandánál nagyobb szarkavaró pletykafészek nincs a villában. mindenkit kibeszélnek a hátuk mögött. És Fru is ide tartozik, nagyon rosszindulatú számító ember.
És arról beszélnek, hogy nem mondtak semmi rosszat, és az volt a megalázás, amit Gáborral csináltak. Ők nem büdösözték le. Aha, kb. 1-2 adással előtte pont Arandáék verték nagydobra, hogy milyen gusztustalan büdös Gábor. Szánalmasak. Ezzel a mai műsorral szerintem Aranda akkor is kiesne, ha a felmosóvödör lenne a fantomkép mögött.

#1087 LamaCube

Ennyire nem lehet vak?
De lehet és az is. Azt is látta, hogy ő a villában minden lányt megdughatott volna.
Ez után szerintem nem lehet több kérdésünk! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1089) Villa7


Villa7
tag

Ez a két fehérnép akkorát fog koppanni a párbaj után, hogy most már nem csak digo után fog sírni Begina

(#1090) i3odnar válasza i3odnar (#1085) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Robi végre a szemükbe mondta, hogy nem ők alakítanak csapatokat, hanem az Aranda klán tagjai különcködnek. Összeférhetetlenek... Egyrészt érthető, hogy dacból, már csak azért sem akarnak "behódolni" a Bálint Monarchiának, amivel nem is lenne alapvetően probléma, csak ez nem indokolja azt a mérhetetlen gyűlölködést amit egyik napról a másikra ki tudnak adni magukból.. úgy, hogy mondjuk nem sokkal előtte még Gina is jópofizott kint VVii-vel, de amúgy szemtől szembe sose állna bele, mindig csak csámcsog rajta a háta mögött.

#1087 LamaCube
Ez után a BVV-s bejátszás után inkább Fru-t küldeném haza most már, ekkora egy érzéketlen, összeesküvés gyártó nőt, ami ebből a kezdeti karakterből alakult.. hányinger már. (Első karakter akin sikerült felb*sznom magam :W .)

VVii most sem maradhat ki a BVV-ből :DD Megkönnyíti a szerkesztők dolgát :D

[ Szerkesztve ]

(#1091) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

a BVV-ben ki ez a műsorvezető? :DDD Győzi legalább szórakoztató meg bolondos volt...

(#1092) Villa7


Villa7
tag

Hatalmas poén más halálával viccelődni , ledegradalni emiatt gratulálok

(#1093) antikomcsi válasza i3odnar (#1090) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon gusztustalan, amit művel Fru. Már mondtam én is. Semmivel sem sem jobb, mint a két barátnője, csak jobban tudja leplezni magát. De aki nem vak az látja, hogy miben mesterkedik.

(#1094) i3odnar válasza antikomcsi (#1088) üzenetére


i3odnar
csendes tag

+1 :)

(#1095) UFO1


UFO1
senior tag

retardo a villa dzsigoló! Képes elbeszélés fojt. köv.

Dani gyereknek vannak értelmes gondolatai és baromira árad belőle a jóindulat (Virág beszélgetés) akkor miért játssza a sülboltod hülye gyereket néha/mindig? Mikor rajta feküdt Virág már vártam mikor rántja fel a bal lábát mint tegnap! :D

Jópofa volt mikor begina a riportban arról beszélt: szarkavarás, pletyka, kibeszélni a másikat és mindezt ÉNB-nek címezte! :W Hoppá de jó lenne ha bejátszanák a gyermekzsúros beszélgetéseit. Ja és igen még agresszív is és ezt a szolid halszavuk, megértő és jószívű begina mondja ki azzal a szájával. :W Hogy nem szakad rá a díszlet mennyezet! :Y Ezért!

A műsor vége mekkora a volt! Puskás áll a LED fal előtt nézzük a napi szavazás eredményét: fekete képernyő még mindig még mindig és még mindig na hátha hát egyelőre nem nézzük! Nagyon nagy. Egyet azért nem értek ez amúgy egy előre felvett adás és direkt benne hagyták? Mondjuk nem baj nagyon jót röhögtem rajta! :DD :C

A holnapi adás is jó lesz megint megfigyelhetjük mennyire szerethető, aranyos, kedves kis tündérke ez a begina ááááá szurkot rá és a vár fokára! :W

A BVV-ben Fru száján megint folyik ki a mocsok arandán és beginán már meg sem lepődünk de hogy ez mindent képes a fonákjára fordítani az hihetetlen! Vivi apukájának a halálán csámcsogni ez mindennek az alja! :W :(

ÉNB minek próbálja drámára tanítani Vivit mikor ő egy komika. Fából vaskarikát? :Y

És végre beért a vibri. :C Ilyen nehéz volt beszerezni azt hittem valami spéci körbeforgós golyós akármi lesz. :N

[ Szerkesztve ]

(#1096) antikomcsi válasza UFO1 (#1095) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Retardóban az a leg kínosabb, hogy szerintem el is hiszi magának a sok eszement hülyeséget, amit mond, gondol.

Gádzina tetteinek az az apropója, hogy amit a hülyék sokszor hallanak, az elhiszik, valószínű ezért beszél ilyen sokszor ennyi baromságot a riportszobában. És meg is van az eredménye. Már nem egy olyan hozzászólást láttam szembe jönni, ami igazából nem is önálló vélemény, hanem ezek a belesulykolt baromságok. Több ember írta, hogy igaza van Dzsinának, ő is elmondhatja a véleményét, és Bálint csak egy színész és miért ne mondhatná el bárki a véleményét, és igazából a másik csapat a gonosz megalázó, mert ők gúnyolták ki szegény Gábort is. Tehát van táptalaj, vannak ilyen sötét nézők is, akik nem látják a fától az erdőt, csak azt veszi be az agyuk, amit éppen látnak, hogy mik történtek 2-3 hete az már törlődött.
Néha én érzem magam kínosan, annyi hülyeséget olvasok. És nem úgy hülyeség, hogy a hozzászóló véleményét ne fogadnám el, hanem egyszerűen nem igaz, amit ír, mert nem úgy történtek a dolgok, ahogy állítják.

Minden esetre nagyon remélem, hogy a nézők közel 80%-a megint jól fog szavazni, és Aranda szilveszterkor már a családjával lehet.

És tényleg jönnek itt a csapatokkal, hogy a Bálint csapata ilyen, meg olyan, és taktikáznak....
Ez az egyik csúcs! Ez melyik összefoglalóból jött le? Én azt láttam, amit Robi is mondott, hogy ezek a véglények összegyűltek a Sith nagyúr körül, és pezsgőzve, gyűlölködve megalakították a sötétség rendjét. A többiek pedig egyszerűen csak kimaradtak belőle, és amíg páran összebeszéltek, hogy Vivire raknak jelet, addig a többiek simán csak a legnagyobb szarkavaróra, kibeszélőre tették a jelüket, szerintem valóban egymástól függetlenül. Még a 18 éves Virág is látja, hogy micsoda egy kétszínű gerinctelen ember Aranda.

Én visszajátszanám, amikor elsőként Gábort beszéli ki a háta mögött, még a pezsgőzés előtt, hogy milyen igénytelen büdös, és azt is, amikor azt mondja, hogy ő nem akar Dzsinával együtt lenni, nehogy a nézők vele azonosítsák.

Fru pedig ékes példája a belülről rothadó gyümölcsnek.

(#1097) DEJVID válasza UFO1 (#1095) üzenetére


DEJVID
őstag

Elég megnézni itt is amanda fejét, komolyan bolond a csaj.

(#1098) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én sajnálom kicsit Arandát. Mikor bement a villába, életvidám, pörgős csaj volt. Hogy megcsípte a hülyekígyó, vagy Gádzsina húzta le, nem tudom, de nem kellett volna idáig jutnia.

Bukását nem csak ő fogja megszenvedni, hanem Gádzsina is. Magára marad, még Renátóval se bratyizhat Fru féltékenykedése miatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1099) DEJVID válasza Vakegérke (#1098) üzenetére


DEJVID
őstag

Gondolod, kint nem egy ilyen rosszindulatú görény? :U

(#1100) lowzor válasza Vakegérke (#1098) üzenetére


lowzor
veterán

Én már az elejétől ugyanilyennek láttam, Bálint is már az első napokban megmondta, hogy Amanda a leggyengébb játékos. Sokan valamilyen megmagyarázhatatlan okból meg a legerősebbnek gondolták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.