Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez a Fru nagyobb tuja, mint Virág :W Remélem Rencsi után ő takarodik ki...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1902) freeknight


freeknight
őstag

Recskának villa után a kaptárban a helye. Olyan szinten agresszív a gyerek hogy az már közveszélyes.
Remélem ma megszórják jelekkel, bár erre kicsi az esély.

(#1903) LamaCube


LamaCube
addikt

Virtuális állatkerti séta :D Mire gondoltak, hogy kimehetnek egy bezárt állatkertbe :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1904) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#1899) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Grincs tulajdonképpen megmondta Recskátónak, hogy takarodjon ki az ágyból. Kár, hogy utána úgy elmélkedett, hogy biztos meg tudják beszélni a problémát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1905) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most nem tudok mit írni, mert elfogyott a nyomdaképes szókészletem, hogy Retardót minősítsem!

Szerencsétlen Moh, meg a semmiért fogja ma a jeleket kapni.

#1904Vakegérke

És ez számomra felfoghatatlan! Ha hosszú évek óta házasok lennének, esetleg lenne gyerek is, akkor egy ilyen összekapás után lehetne mérlegelni ezt, de így, hogy 50 napja ismerik egymást, és semmi közös múltjuk nincs nincs mit megbeszélni. Aki most ilyen, az később csak sokkal rosszabb lesz! Ki kell adni az útját és elfelejteni örökre!

[ Szerkesztve ]

(#1906) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért ez jól volt összevágva! Szaladtam a röhögéstől! A gyilkos fej, a kill bill zene alávágva, az eszméletlen nyomulások, ahogy Moh szinte ráveti magát Frura! És a végén a tü-tü, amikor Dani a kukijához nyúl. :DDD

(#1907) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Peti = Darth Loxodonta :DDD :DDD

(#1904) Vakegérke: Hiába jár a szája Grincsnek, ha utána még elmélkedik, pedig ezzel csak még jobban elvágja magát. Már persze, ha még van mit elvágni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1908) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Recskátó volt az állatkerti gorilla. Csutkára rászabott szerep.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1909) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#1908) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehetett volna elefánt is a porcelánboltban. ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1910) i3odnar válasza UFO1 (#1896) üzenetére


i3odnar
csendes tag

#1847 itt írtam, hogy azt nyilatkozta, hogy Ő leginkább az ismeretségért jelentkezett.
Nem állítom, hogy valakinek nem lehet ez az elsődleges célja a műsorral, de megnézném hányan jelentenék ki őszintén, hogy őket nem érdekli a pénznyeremény, neki az ismeretség a mérvadó. Ilyen alapon amit Te mondasz, mindenki jelentkezhetett volna az Észbontókba/Anikó showba/ÉNB-be stb, ha csak ismert akart volna lenni (elvégre ott is keres vele pénzt, csak nem 36 milliót, cserébe félbe sem kell szakítania az életét hónapokig).

A legtöbben a főnyereményért vannak itt és nem az ismeretségért, az csak a velejárója annak, hogy a TV-ben szerepel valaki. Bálint ismert volt, Moh jégkorongból szintén, Virág lehet jobban örülne ha nem derültek volna ki róla a dolgok és kevesebben ismernék a testét+a múltját, Daninál már megvolt az ismeretség elvégre Győziékkel spanolnak, Robiról is nehéz elképzelni, hogy hírnév hajtja; Vivi az Vivi ő mindennel nyer :D♥ , Renátónak meg ez a szereplés inkább rosszat tesz az üzletnek, Fru műkörmös karrierje még talán nem sínyli meg. Mercinek a TikTok influencer karrierjén sokat dobhat a hírnév, Digo szintén meglovagolhatja a hullámot, bár az első kiadott zenéje nem lett egy nagy durranás.
Gina, Amanda, Gábor meg nem sokat nyert ezzel a TV-s szerepléssel.

Mai:
Ezek a Ratardós Kill Billes bevágások hatalmasak. Pacsi a szerkesztőknek! :C

[ Szerkesztve ]

(#1911) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hááát, nem lennék meglepve, ha a Grincs is Recskátóra tenné a jelét.

Tévedtem. Önérzet nélküli behódolós csutf*sz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1912) LamaCube


LamaCube
addikt

Renátónak egyben igaza volt, hogy Fru a párbaj után mindenkinek azt mondta, hogy okádik tőlük. Most meg Mercivel is jóban van és a többiekkel is...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1913) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Ezaz, végre megy a szembesítés, Retardó köpni nyelni nem tud Fru szavain. Mindenki jól látja most ezt a helyzetet, csak álljon már a lábára a Grincs és zárja le ezt.
Kiosztotta, erre rá egy percre már ölelgetni, mintha változott volna valami :W

Ajaj, van baj, Bálint nem rakhatja Renátóra, mert a végén még nem fejezi majd be a haját :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1914) LamaCube


LamaCube
addikt

Fru azt mondja, ha okot adok rá akkor üssön meg vagy beszéljen velem csúnyán? Hát basszus meg is érdemli :W Tényleg vannak ilyen nők, akik ezt természetesnek gondolják? :W :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1915) LamaCube


LamaCube
addikt

Kíváncsi vagyok bejön-e a tippem?
"Moh-Fru-ra
Bálint-Renátóra
Vivi-Renátóra
Robi-Fru-ra
Dani-Moh-ra
Virág-Moh-ra
Renátó-Moh-ra
Fru-Moh-ra"

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1916) Vakegérke válasza LamaCube (#1915) üzenetére


Vakegérke
veterán

És Merci? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1917) i3odnar válasza LamaCube (#1915) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Csatlakozom :) (mégis módosítottam a korábbi tippeimen, azok áthúzva szerepelnek):
-ÉNB: Renátó
-Robi: Renátó
-Vivi: Renátó
-Dani: Fru Moh
-Virág: Fru Moh
-Moh: Fru Renátó
-Merci: Fru Renátó
-Renátó: Moh
-Fru: Moh

(#1918) LamaCube válasza Vakegérke (#1916) üzenetére


LamaCube
addikt

Merci-Renátó

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1919) freeknight


freeknight
őstag

Könyörgöm Vivien ne legyél hülye és ne grincsre pakold.

(#1920) freeknight


freeknight
őstag

Hoppá Virág :DDD
Hálistennek Recska felé billen a mérleg.
És Vivi is okos volt :D

Ilyen gyorsan még sosem raktam a fantomképre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1921) i3odnar válasza i3odnar (#1917) üzenetére


i3odnar
csendes tag

9ből 8 pipa :D Még #1534 alapján sem lőttem nagyon mellé, az indoklásokkal együtt sem. Virág lépett egyet egyedül, ez érdekes szál lehet a későbbiekben.

Renátó megnyírta Mercit, babapini meg elsírta magát, hogy nem barbis lett a haja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1922) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezaaaz! Recskátó megy pápá. :D :DD :C

Olyan Isten nincs hogy leszedjem a jelet a fantomképről, vagy arról aki a kihívott lesz. :N

Na, kit fog kihívni a vadbarom? Tuti, hogy Moht.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1923) lowzor


lowzor
veterán

Annyira tudtam, hogy pont most vagy Recsit vagy a Grincset teszik meg villamesternek...
Egyszer már sikerült a szerkesztőknek megmenteniük őket a párbajtól a kendőkkel, most nem jött össze...

[ Szerkesztve ]

(#1924) freeknight válasza Vakegérke (#1922) üzenetére


freeknight
őstag

Be fog csokizni a gyáva szar és Vivit viszi, ezt most mondom :D
Mindig csak akkor kemény mikor rajta van a lilakendő.

(#1925) LamaCube


LamaCube
addikt

Virág meglepett. Kíváncsi vagyok Virág ki mögé áll? Vagy ez már a taktikájuk Danival? Valamelyikük maradjon a többséggel is. Dani elég hülyén fog kinézni Renátó mögött, hogy őt várja és mekkora pofára esés lesz, hogy a "tezsvírek" nem segítettek :U

freeknight
Akkor nagyon gyorsan konfliktusba kell keverednie Vivivel , hogy legyen indoka, de nem hiszem :N Egyébként Vivi ellen is kint marad ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1926) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jelenleg nem látok más opciót, mint, hogy Retardó kihívottja Moh lesz. Ha szerdáig nem történik valami, akkor ez nem nagyon változhat.
Márpedig amennyire látom Retardót annyira utálja mindenki, hogy teljesen esélytelen, hogy Moh ellen visszamenjen.

#1925 LamaCube

Az hagyján, hogy Dani hülyén fog kinézni Retardó mögött, ami igaz, de Virág hova áll? Igazából Mohval semmi baja nem volt, csak Dani beszélte tele a fejét hülyeséggel, Retardó viszont rendesen lealázta. Moh mögé nem állhat, mert akkor szembe megy Danival, tudjuk, hogy az hová vezet, ha pedig Retardó mögé áll az a szánalomhegy csúcsa.

[ Szerkesztve ]

(#1927) Vakegérke válasza freeknight (#1924) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk benne van a pakliban, de annál csúfosabb lesz a veresége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1928) LamaCube válasza antikomcsi (#1926) üzenetére


LamaCube
addikt

Virág sem jön ki sehogyan sem jól, hiszen Moh "párjára" tette a jelet. Érdekes lesz az biztos :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1929) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, ha esetleg nem látták volna a mai műsort, valaki szóljon már Fru szüleinek, hogy vasárnapra öljenek le egy disznót, vágjanak baromfit, mert érkezik a vejük.

(#1930) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#1929) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Disznót ne vágjanak, azt elég lesz aktuálisan! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1931) i3odnar válasza antikomcsi (#1929) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Inkább kettőt, nehogy tásasággal érkezzen :DDD

Amúgy ha Recsi - Moh párbaj lesz (nagyon esélyes, hacsak nem futamodik meg Retardo), akkor Virág Danival együtt Recsi mögé fog állni (főleg Dani miatt).

(#1932) UFO1


UFO1
senior tag

Puskás az elején: csicskárdónak kezd lefőni a kávé

Aztán első másodperc mindenképp kint alszok. Fru helyében azért mondanám neki hát hova szarjak te csicska. És akkor be meri mondani frunak: gusztustalan vagy! Igen és ezt mi a 3,14csábol gondoltad ki? És Fru: gondolom az volt a baj, hogy én nem mondtam, hogy nem szegtem meg a szabályt mint Virág!!?? hogy mi van itt mi ez koncentrációs tábor azt kell csinálni amit kiadnak parancsba? Mi a pillanat!? Aztán csicskárdó bla – bla – bla Fru csak pillázik majd megszólal: de mondanád, hogy mit csináltam erre csicskárdó: beszélek – hopp egy saller (nem vagyok agresszív de fogjon le valaki). Komolyan eszem megáll ettől az eszetlen kisebbségitől!
Aztán Fru ecseteli a nagy szerelmének hogy „ma tök normálisan megkérdeztem valamit és te azt mondtad, hogy te balfasz húzzál innen a gecibe” (bocsi de szó szerinti idézet)!
Aztán megkérdezi hogy beszélhetsz így egy emberrel? A szerelmeddel? :W
csicskárdó: az állítólagos szerelmem miért nem veszi észre azokat a dolgokat amiket észre kéne venni?
Fru: mint például?
csicskárdó: na hát itt kezdődik folyamatosan visszakérdezel – bla – bla – bla
Tehát semmi konkrétum. Most már tényleg könyörgöm akasszuk fel!
Fru: meg tudnád mondani?
csicskárdó: én tudnék, én tudnék – ne basz már a körmöm rágom le monnyad már monnyad!
Fru: igen? Kérdezi!
csicskárdó: nem tudom (most akkor mi van pedig már kezdem lefosni a bokám annyira érdekel) nem tudom, hogy el mondjam e?? Most akkor miről van szóóóóó mert meg fogok kattanni? (Persze csak viccelek mint mindenben)
És a végén ki is dobta Fru (VÉGRE) ezt az időtótat hát azt mondom 2 hónapot késtél vele kicsim!
De nem mert a riportban meg azt mondja remélem, hogy meg tudjuk ezt beszélni úgy hogy a hálóban leüvölti a fejét! Valaki érti ezt mit miért minek tesz bármit is? Bocsi kicsit kuszán írok de nem hiszem el amit látok és azt még kevésbé amit hallok! :Y

És várjál családot akar vele alapítani!!?????? :W
És magát okolja!??? :W Én nem tudom ez ennyire hülye ha ez kint történt volna agyba főbe verte volna szerencsétlen Fru-t úgy hogy semmi az ég világon nem történt!
Ez a csicskárdó komolyan súlyos pszichologiai eset kényszerzubbonyt rá vagy inkább könyörgöm akasszuk fel! ;]

És Puskás a végén szépen le is vezeti ezt ne és sose és szégyen volt az egész! :(((

És jön a jutalomata és Moh-n nincs gatya és nem ér ki! Nagyon nagy! Mi történhetett az este? Megint megcsavargatta a harcúr lécet Mercy!? Vagy bekukkantott a baby pinibe egy tárlatvezetésre? ;]
Aztán valaki bedobja: jó hogy nem állt a farkad! Hahahaha!

Milyen szemetek a szerkesztők mutatják Moh-t ahogy fekszik a nappaliban fogja Mercy kezét és néz valamit erre bevágják Fru-t ahogy főz és mintha őt nézné és el is mosolyodik Moh és nyalja a szája szélét. És összevágják mintha Fru Moh-ra nevetett volna evés közben. Hatalmas ez kell ilyen operatöri és rendezői munkát várnék el fantasztikus volt! :R

Én komolyan mondom ha kiesik ez a cigo hányadék a Moh helyében leülnék Fru-val és megbeszélném, hogy bocsi stb. nem is történt semmi és megbeszélném vele hogy játsszuk el mintha egymásba szerettek volna persze Mercy tudtával de ezt nem adnám le adásba csak napokkal később mikor leleplezik magukat hogy ez csak egy nagy átverés volt! ;]
És igen megérkezett a közkedvelt és barátságos pókem... Fru mivel lerázta rabigáit meg a kelést a testéről ezt vártam már nagyon rég óta!
És bent a hálóban ÉNB megkérdezi Fru-t miért ideges egész nap erre belöki mert csicskárdó szerint egész nap Moh-val egymás seggében vagyunk erre ÉNB, Moh, Mercy fekszik a röhögéstől hatalmas. Komolyan most indul be a játék ahogy jósoltam. Remélem Fru átáll végre a helyes oldalra és nem könyörgi vissza magát a terrorba. A két idióta (csicskárdó és Daniella)meg hadd szövögessék a soha meg nem történ összeesküvés elméletüket!
És a legnagyobb Moh a riportban: ez az ára ennek mármint hogy jóképű gyerek és mindenki féltékeny rá! És igaz is a féltékenység leginkább abból fakad, hogy nem hisszük el hogy elég jók vagyunk e a másiknak. :K

És a legszebb kint az udvaron ÉNB és Moh megkérdezik mikor értem én hozzá mikor néztem én úgy rá Fruzsira erre csicskárdó én ezt nem így látom és Fruzsi se! Hogy is van ez? Nem rég még Fru kérdezte mi a baj ettől a piócától nem volt válasz de most már ő állítja amiről nem is tud ami sose történt meg. Ilyen eszeveszett és nyakatekert gondolatmenetet én még nem tapasztaltam! :W

És akkor bejátszanak színszűrös (csak piros) felvételeket ahol Moh és Fru van és csicskárdó figyel a távolból és megy alatta a Kill Bill-ből az a magas hang (tíííííí – taaaaa) hatalmas fekszek!

Mekkora Dani és Virág megnyerte az állatkerti sétát amit az udvaron tartanak és a többi villalakó lesz a sok vadállat, úgy készülődnek mintha egy szafarira mennének aztán jöhet a valóság, sírok!

Puskás a bejátszó végén brillírozott mikor visszajön a maszkot le paródia után „… és nyugodjanak bevettem a nyugtatóimat!!” :C

Na akkor most hogy is állunk? A klasszikus 6 – 3-as felállás lesz? Ugye Virág Daniella és csicskárdó a sötét erők a többiek a maradék meg a jó oldal? Még nem értem az adás végére ezidáig így látom most rohant be Fru az udvarról ahol remélem végleg befejezte csicskárdóval ezt a borzalmat mert kapcsolatnak nem csúfolnám!

És milyen érdekes a Fru által kislánynak nevezett Mercy mondja el hogy ha valaki ilyen stílusban beszél vele egy „párkapcsolatban” akkor annak nincs sok értelme és főleg jövője nem nagyon van.

És nem hiszem el végre Fru elkergette és mégis visszafogadja de miéééért miéééért mi van ezzel ez sose lesz más hiába állította a sok kamut a riportban az ilyennek azt sem hinném el amit kérdez! Na most viszont hányok nem kicsit!

És az utolsó bejátszó után Puskás beszél arról hogy csicskárdó bocsánat bla – bla – bla megbocsájtás bla – bla – bla majd benyögi: „ennyi elég Peti napi bölcsességeiből” szakadok! :))

És lesz kutya a villában!

Kiválasztás csicskárdó beszél bla – bla – bla van e értelme a villa létemnek és szinte hallottam, hogy az egész ország egyszerre üvölti NINCS te féreg! :W

Megy a bejátszás, hogy van e még 7-es csapat persze jön a hatalmas Virág és Moh szerelmes, vágyakozik viccelve együtt táncolás. Szóval akkor ezt lehet ezt viszont nem! Értem én vagy, vagy, vagy nem értem? :U


És Virág mondja van itt már konfliktus Daninak Moh-val erre Puskás igen azt egy nagyobb konfliktusnak is nevezhetnénk! Lefordulok a székről! :D
És Moh arcán látszik, hogy érti miről beszél Puskás (semmiről csak nem érti és viccel) de Virág és Daniella nem!

Virág féltékeny Mercy-re mert ö énekel a villában? Érdekes! Te mi a jó édes any....t nem énekelsz a segg.e kuki helyett mondjad már el szépen? :U
Vivitől azt vártam bla – bla – bla, bla – bla – bla és dirr ÉNB csak mert szeretlek és persze poénból! Persze én is viccelek most is és mindig!

És a végén Puskás: csicskárdó „sikerült az álmod” meg van a zőőőd!

És igen 1 hét és kintről nézi a kani a műsort Fru-t meg halálra keféli majd Moh! :K

ÉÉÉÉÉÉs már szavaztam is éééés mint mindig hajráááááá fantomkép!!!! ;]

Holnapi adás: Jáááj megnyírták Mercykét lehet, hogy nem is fog felállni Moh fütyköse ha ilyen csúnya leszel! Imádom ahogy nyávog!

BVV-ben mi a f@sz volt Győzin mindig szarul öltözik de ez a pipacsos borzalom a legalja eddig.
Valaki magyarázza már el neki mert 2 hónapja nem érti nem tudja, hogy nem RTL applikáció nem RTL applikáció 24 hanem RTL 24 te istencsapása! :W
Mekkora volt a Boby választ kivel feküdne le Mercy vagy Moh? Nehéz kérdés! Hát és kiböki Moh! :))

Hogy szívatták bökdösték egymást Mercy És Moh az ágyban behalok tőlük annyira aranyosak szerintem. És akkor hogy lehet párhuzamot vonni Dani és Virág kapcsolata között ég és föld komolyan. És Győzi is imádja Mercy-t ja igen nem is lehet nem imádni. :R :C

[ Szerkesztve ]

(#1933) UFO1 válasza UFO1 (#1932) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja igen az lemaradt hogy ez a tegnapi rész majdnem súrolta a szilveszteri szintet annyi minden történt benne. És a szerkesztők is egyre jobban elkapják a fonalat! Soha rosszabb adást! :R :C

#1930Geri Bátyó
Ezen feküdtem percekig! :R :DD :C

#1910i3odnar
Azt akartam ebből kihozni, hogy akinek van tehetsége hozzá és netán ért valamihez pl. zene vagy akármi és azt itt megmutatja nagy eséllyel felfigyelnek rá mert napi műsor. Ilyen Mónika Ész bontókban meg max. 1-2 szer szerepelsz és ha ott nem vagy igazán átütő semmit sem ér. Természetesen az az után következő út még fontosabb hogy mit hogy. Legjobb példa Majka aki nem hátrált meg töretlenül pályán van amióta kijött a villából de mondhatnám Anikót is. Sajnos kicsi az ország és keveseknek sikerül még ha lenne bennük fantázia.

[ Szerkesztve ]

(#1934) LamaCube


LamaCube
addikt

BVV-ben amikor a gyerekvállalásról és a férfi nő szerepéről beszéltek... :W :W :W
Komolyan mondom megérett az emberiség a pusztulásra!!! ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1935) i3odnar válasza UFO1 (#1933) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Majkát 2020/21-ben már nem hoznám a kiugrási lehetőség példájának. Már csak önmagában az akkori és a jelenlegi szériát összehasonlítva, a körülette lévő felhajtást, költségvetést, az emberek hozzáállását nézve is rájöhetsz, hogy messze nincs már akkora potenciál a sorozatban ahhoz, hogy egy olyan karriert fel lehessen rá építeni, mint Majka idejében.

Anikónál is hasonló a helyzet. Ő már a VV-előtt is bontogatta a szárnyait szépségkirálynő műsorban, próbált valós értéket képviselni. Tudtommal a VV-ben sem járatta le magát, sőt, már ott is egy elbűvölő, szerethető karakter volt, és nem a nyávogásával, drámázásaival, szexjelenetivel nyerte el a nézők tetszését.

A VV első szériáiban már kb. az első kieső is úgy hagyta el a villát, hogy kint egy celeb élet várt rá, a klubbok-ba hívták őket húzónévként és be is vonzotta a tömegeket egy-egy ilyen este, hogy jön a VV-s XY. Mindenki sztárként tekintett rájuk sokkal könnyebb volt meglovagolni ezt a hullámot bárkinek aki szerepelt. Talán a VV5-ig volt nagy potenciál a VV-s karrierre való építésben.
Félreértés ne essék a fentebb kiemelt 2 névvel semmi problémám, teljes mértékben megdolgoztak azért amit elértek, nem pottyant az ölükbe, de szerencsés helyzetben voltak és ehhez még megvolt a szerethető karakterük is.

Na ezt össze lehet hasonlítani a jelenlegi szériákkal, a szereplőkkel és a hátterükkel.
Max azzal számolhatnak jobb esetben a műsor végén, hogy az RTL-nél maradhatnak, háttérmunkát végezhetnek. Szerencsés esetben esetleg egy másik sorozatban kaphatnak majd szerepet idővel (de pl. egy ÉNB-s szereplést sem mondanék nagy sikernek már, hanyatlik az a sorozat az "első évad" vége óta). Akik szórakoztatóak azokat talán egy-egy esti műsorba behívják majd (pl.: Gyertek át!). Műsorvezetői pozícióra Bálinton és Moh-n kívül esetleg még Merci sanszos, bár nem egy műsorvezető típus szerintem.

Fru és Renátó ha együtt maradnak a VV után, egy "Segítség, bajban vagyok!" epizódra mondjuk nagyon esélyesek!! :DDD :DD

(#1936) UFO1 válasza i3odnar (#1935) üzenetére


UFO1
senior tag

Akinek van célja az ma is el tudja érni nem mondom, hogy ugyan olyan könnyű mert azóta telítődött a piac X faktor itt Megasztár ott meg nagyon megy a social média ugye. A vírus miatt meg kb. fél évig még nem lesznek rendezvények. Ha bekerül az ÉNB-be vagy akármelyik másik sorozatba (show-ba) itt elsősorban Mercy-re gondolok az már nem egy rossz indulás + a havi fél milla sem. És talán van esélye rá ott (sajnos) nagyon mennek a tele tetovált gyerekek Mercy meg szép, aranyos, cuki (én speciel imádom a hangját is) tehát egy szerethető ember, karakter. Én drukkolok neki sajnos nem csak rajta múlik. :R
Pont e miatt baromi nagy csalódás Virág aki semmit sem csinál! :W

Különben tök jó hogy említetted Moh-t ő akár lehetne egy új Istenes Bence mivel ő(k) már nem itthon él(nek). Moh meg elég jóképű gyerek sportosabb talán az összes ismert képernyősnél neki látok esélyt a média felé elindulni. ;)
És ahogy mondta szeretne is!

Más:
Készülőben a Mercy Moh utolsó felvonás!

[ Szerkesztve ]

(#1937) Vakegérke válasza UFO1 (#1936) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Készülőben a Mercy Moh utolsó felvonás!"

Nemár!
Vagy úgy döntöttél, hogy mivel már összeszűrték a levüket, nincs értelme tovább folytatni a képregényt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1938) UFO1 válasza Vakegérke (#1937) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem arról van szó csak ez az előzmény szál befejező része remélem ma de legkésőbb szerdán elkészül. Jó lett volna videó formában megcsinálni ez egész történetüket effektekkel, feliratokkal de arra végképp nem lett volna időm! Sajnos. Ezt is jobb lett volna Gimp-ben szerkeszteni csak olyan rég használtam, hogy már nem emlékszem mit hol találok abban. :O

(#1939) Vakegérke válasza UFO1 (#1938) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jók a képregényeid. :K Sajnálni fogom, ha egyszer befejezed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1940) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1941) UFO1 válasza Vakegérke (#1940) üzenetére


UFO1
senior tag

Az igen fantomkép 93-7 % ha jól láttam! :C
Fru lehet kiszalad a villából vagy lehúzza magát a WC-n! Daniella képére leszek kíváncsi mikor 10% alatt fog kapni csicskárdó! ;]

Vivi ÉNB a nyugiban vacsiznak. Milyen zavarban volt Vivi tisztára bele van zúgva ÉNB-be! :P

Mercy milyen cuki mikor elesett a gőrkoris partin! :B

[ Szerkesztve ]

(#1942) i3odnar válasza Vakegérke (#1940) üzenetére


i3odnar
csendes tag

93 - 7 % :D #teamfantomkép

[ Szerkesztve ]

(#1943) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

92.7 % te jó ég! :Y Ez nagyon csúfos lesz Retardónak!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1944) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Renátó - Fru párterápiára rakták a jelet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1945) UFO1


UFO1
senior tag

Föl se mer nézni a tányérból Vivi! Aztán nyomja a kamu dumát a riportban! ;] :P

És Mercyéknél megy az All Of Me kicsit sem szerelmesek! :D

#1946i3odnar
Lehet visszajöttek a 6-os szériából a szerkesztők!
Az a legnagyobb! :R :R :R :C

És Majka az ÉbresztŐ ez az!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#1946) i3odnar


i3odnar
csendes tag

A szerkesztőségből leváltottak valakit?! Olyan vágások, jelenetek vannak ebben az utolsó 2-3 részben, az eddigiek után, csak lesek... nagyon tetszenek!

Robi mekkora f*sz :DDD még adja Vivi alá a lovat, hogy "viszonozva lenne" az érzelme ha kialakul Bálint iránt :D

[ Szerkesztve ]

(#1947) UFO1


UFO1
senior tag

Hoppá megvan a 4. szerelmespár Vivi és ÉNB! ;] :P

#1946i3odnar
Különben szilveszter óta ilyen az az napi volt az évad legütősebb adása a tegnapi a második! Szerintem! :R

[ Szerkesztve ]

(#1948) Vakegérke válasza i3odnar (#1942) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, mit mondtam? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1949) i3odnar válasza UFO1 (#1945) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Kezd olyan érzésem lenni, hogy nézik ezt a fórumot :DDD Dicsérve vannak, hogy jók a vágások - még jobb szerkesztést alkalmaznak, épp Majkáról beszéltünk ma - hirtelen vele ébresztenek.. véletlen lenne?! :U :DDD

#1948 Vakegérke
Még nagylelkű is voltál :C

Fru tipikus körmös vibeez :D

[ Szerkesztve ]

(#1950) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#1943) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legyünk őszinték, megérdemli a gyalázatot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.