Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) UFO1


UFO1
senior tag

Virág bemondja a nyugiba hogy a csicskárdó Moh párbaj az erős lenne ja ha a 5-95% szoros akkor mindenképpen. Ugye le se kell írnom ki kié! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2052) UFO1


UFO1
senior tag

Anikó jól bekérdezett csicskárdónak a riportban! :C :R ;]

Aztán az adás végén Anikó már is szavazhatnak is bla – bla – bla köszi már meg volt szombaton! :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#2053) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Milyen divat ez a kiállítás? Mire fel állítja oda őket?

Na, most megtudtuk Retardótól, hogy Robi agresszív, Vivi hátbaszúrta, Moh álszent és tiszteletlen! Még szerencse, hogy ott van köztük ő etalonnak!

Na, akkor megyek szavazni, nehogy 90% alá essen, most már Moh.

(#2054) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egy picit komolyabban a témáról:

Önkényes Mérvadó 2021#43 - Való Világ 10

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2055) LamaCube


LamaCube
addikt

Na , azért ez becsülendő, hogy Moh-t hívta ki. Szerintem a VV történelem legnagyobb különbségű párbaja lesz Moh javára. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2056) LamaCube válasza Motion_Blur (#2054) üzenetére


LamaCube
addikt

Még nem tartok ennél az adásnál, de kíváncsian várom Puzsér véleményét. Gondolom majd szétrobban, amikor a VV-ről beszél. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2057) Vakegérke válasza antikomcsi (#2053) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tuti nem állnék fel. Jöjjön oda, adja át a kendőt, ha engem választ, de ne ugráltasson.

Kiosztotta a hóhér szerepét Mohnak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2058) UFO1 válasza antikomcsi (#2053) üzenetére


UFO1
senior tag

Látták a VV6-ot ott volt ez divat csak ott jól meg is volt csavarva néha! ;)
Nagy mákja volt hogy nem borult rá a LED TV! ;]

Remélem több telefonra gondolsz + klón app stb! :P

#2054Motion_Blur
Szeva újra itt! ;)
Mellékesen puzsér mit akar itt kritizálni kb. nagyobb paraszt mint csicskárdó ha láttad az ominózus Showder klubbot! Az elején! :W

[ Szerkesztve ]

(#2059) antikomcsi válasza Motion_Blur (#2054) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Péntek-szombat agyba-főbe verés, vasárnap térden állva bocsánatkérés. ;]

(#2060) UFO1


UFO1
senior tag

Mercy hatalmas cipókanállal veszi fel a farmert! 10 perc alatt! :C
Levegő kifúj na majd holnap veszek levegőt - gondolja! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2061) UFO1


UFO1
senior tag

Elkészült Mercy és Moh szerelmi szál a hálóban befejező (egyelőre) epizódja!


[Katt ide a nagyobb képhez]
Előkészületben az előzmények!

[ Szerkesztve ]

(#2062) UFO1 válasza i3odnar (#2047) üzenetére


UFO1
senior tag

Az a baj elbeszélünk egymás mellett. Értem mit mondasz (írsz) csak senki sem gondolkodik itt tartós kapcsolatban nem is volt 1 VV sem ahol együtt maradtak volna a benti párok a barátságok se nagyon. De! Ha szimpatikusak egymásnak és elmondták mi az ideáljuk ami pont ráillik a másikra akkor miért ez az ellenkezés amúgy is egy ilyen szinten szép aranyos és kedves lányt nem utasítunk vissza soha mert Szent Péter az orrunkra koppint annyiszor amennyi puncit kihagytunk. ;]
De a viccet félretéve soha nem láttam ilyen ellenkezést egyetlen szériában sem és ezzel csak a 70+ os nagyikat nyeri meg mert milyen rendes gyerek. Nálam meg kb. egy töketlen és alázza Mercy-t (aki már könyörög neki pedig fordítva kéne) és saját magát mert amúgy mitől lenne érdekes. :F
A gyerek egy dög unalom ami érdekessé tenné az pont a Mercy és a se veled se nélküled kapcsolatuk. Különben is Mercy ezerszer izgalmasabb viccesebb ember (ha úgy tetszik karakter különben utálom ezt az elnevezést) meg cuki, aranyos, vicces (ja azt már írtam ;] ). Szóval ő Mercy nélkül úgy fog kiesni legkésőbb a döntőben 3-kén mint a szél. :K

És itt térnék vissza amit már írtam mindenki úgy ment haza egy lánnyal esetleg egy szórakozó helyről strandról akárhonnan hogy egyből szerelmes is lett belé? Ugye nem! Együtt voltak 1-2 napig vagy 1-2 hétig. Itt 2-3 hónapig lennének együtt és érezzék jól egymást. Ha meg ennyire a külsőre megy akkor nagyon vakon van mert lehet egy álmai külsejű nő meg úgy lehúzza (érzelmileg) hogy élni sem lesz kedve vagy dög unalom lesz vele minden. A lényeget nem értem és el sem mondta még hogy mi kivetni valója van Mercy ellen! :U

(#2063) Spíler


Spíler
őstag

Sziasztok!
Most nézem a tegnapi BVV-t,6:02-től nem tudjátok,hogy ki az előadója a dalnak?
Köszi ;)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#2064) Vakegérke válasza Spíler (#2063) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Én nem tudom, de kérdezd meg itt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2065) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2066) UFO1 válasza Spíler (#2063) üzenetére


UFO1
senior tag

Teszel a telóra egy Shazam-ot és már meg is lesz! ;)

Más:
Most Mercy miért szól a töketlen királyfihoz hagyná a fenébe 1-2 napig aztán majd kaparna utána Moh! :K

[ Szerkesztve ]

(#2067) UFO1


UFO1
senior tag

Hogy néz ki ÉNB azzal a felgumizott hajjal! :DD

Most mi van Moh Mercy ölelkezés puszi és az előbb volt akkor - most hogy is van? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#2068) Vakegérke válasza UFO1 (#2066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Merci szeretetre, dédelgetésre vágyik. Ő kérte, hogy távolodjanak el egymástól, de már megbánta.

Pápá kutyusok, remélhetőleg jó gazdáitok lesznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2069) UFO1 válasza Vakegérke (#2068) üzenetére


UFO1
senior tag

Mint minden normális nő de ha hagyná pár napig Mercy hogy nem is szólna hozzá rájönne a (szűz)kisfiú hogy talán mégis jobb együtt! :P

ÉNB Moh-nak a párbajról: hogy ha hozod magadat rendben lesz! Egy gyufásdoboz ellen is csak 10%-ot kapna és még jóindulatú voltam! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2070) UFO1


UFO1
senior tag

Nincs puszi se ölelés Mercyke nem vágod! :F

Puskás nem volt vidám a bejátszás végén! :(

Ucsó bulija csicskárdónak érezd jól magad mert szombattól már kintről nézed a műsort! :C

[ Szerkesztve ]

(#2071) LamaCube


LamaCube
addikt

Hát... Vivi érdekes... én ismertem depressziós embert. Ilyen hirtelen nem fordul át egy depis. Valamennyire igaza van Rencsinek ebben, hogy csak a kihívásig szokott depis lenni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2072) UFO1


UFO1
senior tag

Most mi van ÉNB-nek elgurult a gyógyszere? :U

És Puskás tudja és löki a frankót és mindig! :R

[ Szerkesztve ]

(#2073) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi tudta, mondta is, hogy nem kéne innia, mégis megtette. Vesztére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2074) LamaCube válasza UFO1 (#2072) üzenetére


LamaCube
addikt

Bálint agyát is elöntötte a ge.i :W
Csak azoknak volt igaza /köztük vagyok én is/, akik azt mondták, hogy lesz ugyanúgy konfliktus, ha a nagyobb suttyók kiesnek.
Virág Rencsike mellé állt, pedig vele volt a legnagyobb konfliktusa, de hát a gazdája ezt parancsolta, akkor ott kell lenni ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2075) UFO1 válasza Vakegérke (#2073) üzenetére


UFO1
senior tag

Akkor sem beszélünk így egy növel (ÉNB csúszik lefele) pláne egy szó miatt aki még a barátunk is! :W
És hogy Danika mondandója dobta vissza az életbe az miért baj? :F Különben most kifejezetten jókat mondott! :K
Sokszor van így csak a stílusa na az hagy kívánni valót maga után!

Győzi most a BVV elején sziporkázott azzal a távkapcs bejátszóval! Mi van ezzel? :U

[ Szerkesztve ]

(#2076) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vivi elég butácska és mellé sajnos nem is teljesen 100-as. De ha ezt nem is tudnánk, a fiúk, és főleg Bálint akkor is túlreagálta a helyzetet. Ez most csalódás volt nekem, és az sem mentség, hogy ivott

Dani szimplán balf@sz ezért beállt új barátja mögé, az utánfutónak nem volt választása, ment a vontató után.

Retardo és Fru után mehet Dani is a csudába, hátha még lesz egy kis ideje Virágnak, hogy önállóan játsszon kicsit.

(#2077) UFO1


UFO1
senior tag

BVV Győző: vers mindenkinek! :C
Most mi van csillagész szakkör van? :Y
Hatalmasak a képek! :R :R
Most jön a biológia óra! ;]

Ésafestőművészúr! :D

Ezt a BVV-t jól össze vissza vágták 3-4 ruhában vannak a lakók! :W

[ Szerkesztve ]

(#2078) UFO1


UFO1
senior tag

És nem hiszem el szóltak neki (Győzi) hogy RTL 24 appl. na csak belejön így a "végére"! :R :P

(#2079) rushty válasza UFO1 (#2060) üzenetére


rushty
senior tag

Ez mikor van, melyik rész? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#2080) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Abból, amit láttam, nem érzem úgy, hogy Vivi ezt megérdemelte volna. Ezt a leugatást... Bálintban most csalódtam. Vivi és Robi maradtak, akiket még nyerésre érdemesnek látok.

(#2081) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon szomorú vagyok, hogy jelenleg ennyien szavaznak Retardóra.

Itt most 13%, az nagyon sok, én 10% alá szeretném, akkor lennék elégedett!

Renátó vagy Moh nyerje a párbajt?

#2080 ¤Envy¤

Sajnos igazad van, én is pont ezt mondtam, hogy teljesen érthetetlen amit csináltak. Abból, amit láttunk, nem érthető, mert Vivi csak azt mondta, hogy Retardó szerint Robi egy unalmas sz@r! De abban a pillanatban mondta is, hogy a sz@r szó Retardó szájából nem hangzott el, ezt csak ő mondta, kb. hogy ki tudja fejezni, mit gondol Robiról Retardó.
Bálint kezelte a legrosszabbul a helyzetet, eddig akkor sem volt ilyen, ha ivott, most meg Gáborral emlegeti egy lapon Vivit? Közel sincs hozzá.

Ilyen sem volt még, hogy a játék ezen szakaszán azt mondom, hogy tényleg a meleg gyerek a legnormálisabb. Az unikornistól, meg a zsótitól ilyenkor már epét hánytam.

(#2082) snecy20


snecy20
veterán

Azt sejtettem mindigis, hogy Bálint valójában egy elég félelmetes karakter, és durván képes a pszicho-terrorra, ezt most a tegnapi adásban meg is villantotta. Zárult most az olló közte és Recskádó között.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2083) UFO1 válasza rushty (#2079) üzenetére


UFO1
senior tag

A szerdai.
Mi az csak nem elkezdett tetszeni Mercyke?

Negj. szvsz. mindenkinek:
Különben jót tett neki az pár kiló szép homokóra formája lett és ha levesszük azt a min. + 10 kilót amit a kamera tesz rá igazán formás kis lány lett. Érdemes megnézni a tegnapi adásban amikor a telefonnal a kezükben sétálnak hogy ki kit támogat a párbajon mennyivel jobban néz ki mindenki a teló képernyőjén (úgy hogy az is torzít) mint a szuper felbontású profi kamerákon keresztül ami minden kis hibát megmutat az arcon. A valóságban sokkal de sokkal jobban néz ki mindenki!

#2081antikomcsi
Akkor is ivott mert a kihívás buli volt persze ez sem menti fel semmi alól majd a mai adásban kíváncsi leszek lesz e ennek valami folytatása, bocsánat kérés miegymás.
A6-os szériában Aurélió is hasonlóan tuskón bunkón tudott beszélni nőkkel hirtelen felindulásból csak 1 erénye volt mikor lenyugodott belátta hogy hibázott és bocsánatot kért mondjuk attól még egy sutyerák maradt de csak volt valami ön kontrollja!

[ Szerkesztve ]

(#2084) Vakegérke válasza UFO1 (#2083) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit tagadjam, nekem is tetszik Merci, de nem tudnék együtt élni vele. Időnként nyávog, vagy inkább cincog, ami egy ideig szórakoztató is lehet, de tartósan nem tudnám elviselni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2085) rushty válasza UFO1 (#2083) üzenetére


rushty
senior tag

Melyik részén van benne? Megnéztem a kiválasztás napit, 61., de nem találkoztam vele.

Revolut meghívó pü-ben

(#2086) UFO1 válasza Vakegérke (#2084) üzenetére


UFO1
senior tag

Nekem volt hasonló kollégám hasonló életkorral, hanggal, hajjal stb. és hihetetlenül cuki volt mindig. Akkora energiát adott már csak a közelében lenni, hogy nem hiszed el persze az nem árt ha valaki szereti ezt a típust! :R :D
Ezért nem értem a töketlen kis-herceg fiúcskát (Moh :W ) mert ha teljesen más is a külső álomképe (tévképzete) a szíve hölgyéről lehet benne nem lesz meg az a plusz amit Mercyke belsőleg tud neki adni. Fiatal még aztán majd rájön (talán) mi is a fontosabb! :K

#2085rushty
A BVV-ben van! ;) :B

:DD :R :C

[ Szerkesztve ]

(#2087) rushty válasza UFO1 (#2086) üzenetére


rushty
senior tag

18:00 Fru a zuhany alatt bejelenti a gazdájának, hogy pisil, hátratett kézzel van, Renátó alányúl, kap is egy pisis arcra pacsit.

Amúgy ilyen tátott szájjal evéssel nem nyél sok levegőt? Annak is ki kell jönnie valahol. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#2088) rushty válasza Vakegérke (#2084) üzenetére


rushty
senior tag

Jaj, tegnap hallottam meg valakinek a hangját először, akit egy ideje követek és nem egy cérnaszál hangot vártam, de biztos megszokható. Elsőre csalódás volt, mert egy komoly nő amúgy, nem egy 19 éves lányka.

Revolut meghívó pü-ben

(#2089) UFO1 válasza rushty (#2087) üzenetére


UFO1
senior tag

Kis pisi szex! Semminek se tudsz örülni? ;]
Azért eszik tátott szájjal mert ha rendesen ráharapna az amúgy is ferde fogaival a karjára kitörne az a pár kajlán álló! Egy kis fogszabályzó megoldja majd neki azt a kis hullám mintát elől! ;]
Különben Mercy-re is ráférne kicsit túl zsúfoltan állnak a szájában ... a fogai! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2090) antikomcsi válasza UFO1 (#2089) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha kikerülnek a villából és együtt marad Retardóval, nem hinném, hogy szüksége lesz majd fogszabályzóra. ;] :DDD

(#2091) UFO1


UFO1
senior tag

Kicsit nyomoztam és meg van ki is az a Larion! :Y :U

+ Mercy párbaj utáni kép

[ Szerkesztve ]

(#2092) Vakegérke válasza UFO1 (#2091) üzenetére


Vakegérke
veterán

A sárga pulcsis nőnek jó nagy tüdeje van. :B

Gőzeke meg mi a francnak van a képen? Nem sok embert utálok, de ő köztük van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2093) F34R válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


F34R
nagyúr

Plot twist: az az anyja xD.

(#2094) csababarca válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


csababarca
őstag

Beállt a cigányok közé a képen.
Ugye Mercike is cigó, lehet ez a baja Mohnak vele, ha már ezen megy a lamentálás oldalakon keresztül.

Vagy csak szimplán nem jön be neki annyira a nyafka nyávógó stílus.
Nem tudom miért kell ezt is túlgondolni, mintha első eset lenne a világon, hogy egy lány hajt valakire de kioffolják.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2095) UFO1 válasza Vakegérke (#2092) üzenetére


UFO1
senior tag

Neki az unokahúga a Mercy!

#2094csababarca
De jó hogy itt vagy tanár úr és már megint nem tudsz semmit csak vádaskodsz! :W :W

Ja ehte cigány olyan árja fajta! Noooooormális? :W

[ Szerkesztve ]

(#2096) csababarca válasza UFO1 (#2095) üzenetére


csababarca
őstag

Mit sem változott a stílusod:)

De ugye itt nem utálnak ki senkit :U

Nézd meg a családját, pl a videóban amit küldtek be nekik üzenetként.
Lehet rájössz, ha leveszed a szemellenződ.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2097) lowzor válasza UFO1 (#2095) üzenetére


lowzor
veterán

Az első képet elnézve én is messzire menekülnék Moh helyében.

[ Szerkesztve ]

(#2098) Vakegérke válasza UFO1 (#2095) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismételtem megkérlek, hogy ha gondod van fórumtársunkkal, azt privátban közöld vele. Fölösleges itt acsarkodnod, szítani az indulatokat.
Köszönöm a megértésedet!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.