Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) LamaCube


LamaCube
addikt

Nézem a Belevalót és egyre jobban megerősödik bennem, hogy Fru-ra nagyon ráférne egy "pszhiomókus"... Mindig ilyen kapcsolatra vágyott! :Y Most 2 lehetőséget látok erre a vágyra. Vagy k.rva volt és alázták ennél is jobban vagy tényleg hülye...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2702) lowzor válasza LamaCube (#2701) üzenetére


lowzor
veterán

Én meg sem néztem a tegnapi BVV-t.
Rohadtul nem voltam kíváncsi Fúj mondandójára... :N
Amúgy alázták, mert mondta Recskátónak, hogy eddig is ugyanilyen pasijai voltak.
Van esélye, hogy prosti is volt, tele van Dubajos képpel az instája.
Ha az volt, akkor lehet, hogy valamelyik fejes az RTL-nél a kliense volt, mert el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen unalmas személyiséget hogy tudtak beválogatni.

[ Szerkesztve ]

(#2703) i3odnar válasza lowzor (#2702) üzenetére


i3odnar
csendes tag

77. részben, amikor egymás bőrébe bújtak és kifigurázták egymást (de talán ebben is benne van nincs), Bálint is poénkodott valami "Q8-as csávó"-val ViviFru-nak :D

[ Szerkesztve ]

(#2704) UFO1


UFO1
senior tag

Most komolyan ilyen rosszindulatúak vagytok pont olyanok, amit annyira utáltatok Fru-ban ugye kibeszélés, ferdítés, belemagyarázás! Azért mert elment nyaralni már kurva is? Akkor ezen a képen meg felvette az iszlámot esetleg beállt a beduinok közé? :F
Ezt az analógiát követve ha én pl. a Duna korzón sétálok már hímringyó vagyok? :U

Más:
ÉNB stresszben! ;] :R
Vivi ki!
Fru ki!
Rúdfitnesz párbaj! :DD :C :Y :R
Vivi be!
Különben nagyon nagy a csend a hihetetlen holtomiglan, holtodiglan szerelmespár körül! Se egy hír se egy lájv mindenki nagyon kussban van. Esetleg aki benne van ilyen VV csoportban van valami friss fejlemény? :U

[ Szerkesztve ]

(#2705) LamaCube válasza UFO1 (#2704) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerinted, ha valakinek a Renátó az élete kapcsolata, akkor milyen kapcsolatai voltak eddig, hogyan szocializálódott , hogy ez neki a kánaán?
Ott azért van burkában, mert anélkül oda be sem léphetne ez egyszerű, mint az 1x1... ;)

Én 2 opciót írtam, ha nem kurva /és nálam az is annak számít, aki csak a pénzéért van valakivel/, akkor hülye. A hülye nálam szimpatikusabb, mert arról nem tehet, de lehet felőlem ku.va is ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2706) Danex


Danex
addikt

Nagyon izgi párbaj volt, megérte hogy Vivi nem hagyta abba a játékot, minden feladatban megmutatta magát és a párbaj közben is volt értelmes hozzászólása amihez nem kellett 6 mondatnyi szájbarágás a műsorvezető által ,hogy na valamit mondjál már... ja nem :W

Következő párbaj a 2 csajosé lesz szerintem, Dani úgy néz ki kihátrált a konfliktusból Moh-val, Moh meg ugyan csak konfliktus kerülő.

Kiváncsi leszek kitalálnak-e normális programot nekik a hétre, mert az utóbbi hetek eléggé laposak voltak összességében.

[ Szerkesztve ]

(#2707) Vakegérke válasza Danex (#2706) üzenetére


Vakegérke
veterán

Várjál még azzal, hogy Dani leállítja magát. Az előzetesben kóstolót kaptunk abból, hogy még azért is vartyog Mohnak, mert ki mert menni a fürdőbe, mikor Virág a WC-n kotlott. Majd ma meglátjuk, mi lett a purparlé vége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2708) Zsadi válasza UFO1 (#2704) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak ötletelnek :D

(#2709) rushty válasza Vakegérke (#2707) üzenetére


rushty
senior tag

Virág ki akar jönni a villából, állítólag.

Revolut meghívó pü-ben

(#2710) Vakegérke válasza rushty (#2709) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt meg kéne alapoznod valami újságcikkel, vagy linkkel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2711) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2712) i3odnar válasza rushty (#2709) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ennyire betett neki, hogy nincs kufirc és száműzték a nappaliba?! :DDD
Egyébként ez így tényleg nem túl hiteles, meg is cáfolható annyival, hogy szerintem meg nem akar kijönni. ;] :P

(#2713) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a Mó micsoda egy senkiházi! Volt pofája gatyában beállni a zuhany alá! Szerintem ki kéne zárni ezért! Hát ki ő, hogy nem úgy ugrál ahogy Dani fütyül?

(#2714) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagy ügy. A nappaliban is lehet aludni, a fény sem probléma, beköti a szemét és kész. Dani helyében kimennék éjszakára aludni(?) vele, hogy ne érezze magát egyedül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2715) i3odnar válasza Danex (#2706) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Nézd már meg a mai összefoglaló második felét.. a párbaj előtti percekről, a párbaj közbeni időszakról és Vivi visszatéréséről szóló részt.
Amennyi szeretet árad mindenkiből Vivi felé, ahogy Dani is izgult miatta, ahogy beszéltek róla a bentiek, amíg ő a stúdióban volt, ahogy várták vissza... már csak ezért megérte, hogy Vivi nem adta fel és ő tért vissza erről a párbajról. Ebben a szériában ilyen szeretetet még a kapcsolatok sem tudtak produkálni. Legalábbis nekem nagyon átjött így TV-n keresztül is. Szívmelengető volt nézni. :B :R

(#2716) antikomcsi válasza i3odnar (#2715) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Így van, és a hab a tortán, hogy semmi érdeket nem láttam benne, hanem csak szívből jövő őszinteséget.

(#2717) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Virág a nappaliban aludt... vagyis aludt volna, de pont azok ricsajoztak, akik szerint miatta nem tudtak aludni. Dani volt annyira lovagias, hogy kényelmessé tette a fekhelyet és vele aludt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2718) UFO1


UFO1
senior tag

recskárdó nem esett ki akkor mi fenét keres a BVV-ben! :W

#2719antikomcsi
Erre nem jöttek rá a szerkesztők már csak azért is mert a VV-történetében a legcsúfosabb legkisebb %-ával esett ki!? :C
Gyűlöli egy egész ország ez jó reklám vagy mi a pillanat? :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#2719) antikomcsi válasza UFO1 (#2718) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, a kutya sem akarja már látni!

(#2720) UFO1 válasza Zsadi (#2708) üzenetére


UFO1
senior tag

Inkább azt írd nincs szabadítsátok ki Willy-t izé Vivit ja nem Fru-t felzúdulás magyarán nem ostromozzák a mutterját hogy küzdjön recsi ellen tűzzel vassal nádi hegedűvel és mentse meg a kislányát ettől az aberrálttól! :U :F

Más:
Végre egy kis poén a BVV-ben ÉNB gatya széttépése és alsó madár fogás premier plán a kamerába. :C
Még jó hogy ki volt takarva de jót röhögtem a jeleneten! :D ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#2721) i3odnar válasza antikomcsi (#2716) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ahogy mondod! :K

#2717 Vakegérke
Párbaj utáni este volt.. máskor sem volt másképp, sőt.. :U Így jött ki a lépés, így járt Virág.. Egyszer talán ő is el tudja viselni. Meg hát amúgy tudta ő ezt, nem is nagyon háborgott érte. Sőt még utána a bejátszott szövegen és zenén is nevetett szóval..

#2718 UFO1
És még "híradósnak/műsorvezetőnek" is pocsék.. Nem kérünk belőle köszönjük! :R

Egyéb:
Mennyit fogunk még nevetni ezen a maradék 7esen.. :D Mintha a legjobb haverok táboroznának együtt, ahol semmi tabu és megy a szórakozás, meg a szívatás :C

Azt meg tudja mondani nekem valaki, hogy Merci mit élvez Moh ujjainak szopkodásán?! Már volt képernyőn párszor, de még mindig nem tudtam rájönni.
Vanda nem látott még ettől szőrösebb dolgot.. elég steril környezetben élhet .:Y

[ Szerkesztve ]

(#2722) UFO1 válasza i3odnar (#2721) üzenetére


UFO1
senior tag

Így próbálja rávezetni mi is az a szex és ehhez nem feltétlenül kell szerelem mert akkor az már szerelmeskedés az én olvasatomban! ;)

Én inkább azt nem értem miért nem próbálja ki a szűzfiú Moh gyerek élesben mert hihetetlenül tehetséges a kislány (Mercy)! :C :R
Én biztos nem ellenkeznék ennyit! ;] :P :K

[ Szerkesztve ]

(#2723) Zsadi válasza UFO1 (#2722) üzenetére


Zsadi
őstag

Inkább azt írd nincs szabadítsátok ki Willy-t izé Vivit ja nem Fru-t felzúdulás magyarán nem ostromozzák a mutterját hogy küzdjön recsi ellen tűzzel vassal nádi hegedűvel és mentse meg a kislányát ettől az aberrálttól!

Ezt nem teljesen értem :F

(#2724) UFO1 válasza Zsadi (#2723) üzenetére


UFO1
senior tag

Magyarán nincs arról szó facen hogy próbálják erőteljesen meggyőzni az anyukát hogy nem engedje recsi közelébe Fru-t mert mint ahogy láttuk nem támogatja a kapcsolatukat! :K

Más:
Szívat a jakuzzi! :C
Nem nem biztos nem! :N
Virág műsorvezető! :R
Különben így kifejezetten jól néz ki!

(#2725) i3odnar válasza UFO1 (#2722) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Tapasztaltam már ilyen kezdeményezést, csak annak volt folytatása is :B Itt láthatóan nem vált ki különösebb reakciót, ezért nem is értem miért ragaszkodik ennyire az ujjszopáshoz Merci :F Remélem ő is élvez belőle valamit. De ha ennyire vágyik már rá, hogy legyen valami a szájában, miért nem próbál meg a paplan alá bukni és nézi meg úgy Moh reakcióját?! Na az már lehet célba érne. :U Az "egy nő nem csinál ilyet" határon már rég túl van, szóval miért nem tolja fullba a ..?! ;]

#2723Zsadi
UFO1 szerintem itt azt szerette volna mondani, hogy nincs-e a csoportokban Fru-ról és Renátóról valami hír, esetleg Fru édesanyjának közbelépéséről vagy bármi hasonló? :)
Közben #2724UFO1 látom megválaszoltad, elnézést!

Kíváncsi leszek, milyen híreket fognak beküldeni nekik és hogy mi lesz rájuk a reakció.

[ Szerkesztve ]

(#2726) UFO1 válasza i3odnar (#2725) üzenetére


UFO1
senior tag

Ezt csak átvitt értelemben írtam mert ők nem állatok :N mint a Danika Virág páros és nem tenne jót ha ez jönne (szipi-szopi) de azért kis csókolózás simán beleférne! Meg a matatás a paplan alatt enyhe lihegés kíséretében! Különben Moh azt hiszi, hogy visszament 85%-al és azt ő kapta és azért ahogy viselkedik (nagyi(k) kedvence) csak hát azt nem ő kapta hanem recsi ellen szavaztunk! Simán végig vihették volna 1-2-ig de így 4-5. helyen simán mehetnek haza is! :K

➥Jaja kb. ez volt a lényeg! ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#2727) UFO1


UFO1
senior tag

Az elejét nem láttam élőben de az mekkora volt mikor Daniella megint kiakadt, hogy be mert menni Moh a fürdőbe úgy hogy Virág a WC-n ült óóóóó mekkora galádság azt a kutya + …. :W :N
Aztán Puskás belöki: Úristen tényleg nagyon durva amit a Moh tett nagy szerencse, hogy nem zárjuk ki a játékból! :C :DD ;] :R

Ki mitől nem tud aludni játék:
Hoh: Dani Virág akik szoktak valamit csinálni! :U :F
Ez komolyan nem tudja mi az a szex! ;]
Mondjuk ez nem az de inkább hagyjuk is! :W

[ Szerkesztve ]

(#2728) UFO1 válasza UFO1 (#2727) üzenetére


UFO1
senior tag

Virág: most azért remélem nem kapok semmit amúgy!?
Vivi: mit kapnál!?
Ez felhívás egy keringőre a szerkesztők rá is repültek! :R
Ti titi ti jön a levél.
Mercy: Virág a nappaliban aludhat csak! :K
Üdv Nagy Tesó! :P

Remélem én is hogy jönnek majd a poénok hab nutella a papucsba a kilincsre fogkrém vagy a WC deszkára akármi, papucs összekötés vagy lábujjra spárga az meg az ágy lábhoz kötve stb. :K

Vivi készül a párbajra: izgatott vagyok, izgulok, párbajom van. :U :N
Aztán a pulzusa kb. 25 alatt lehet! ;] :R

(#2729) Zsadi válasza UFO1 (#2724) üzenetére


Zsadi
őstag

Értem.
Este fáradt foltam, hirtelen nem állt össze.
Egyébként nem láttam. Lassan kiderül hogy az egész csapat ÉNB-s ? :F
Idézem: "Tartok tőle, hogy ez a VV családi biznisz, mi meg palimadarak vagyunk..." :)
Most ezt tárgyalgatják.
Nézzétek Robi pólóját :D [kép]
Ezen a másodikon amit linkeltek ki lehet? [kép]

De egyébként valahol érthető, világjárvány, drága az élőshow-os beszavazás stb..
Lehet a "cimbik" is, most ismerik meg őket igazán. :)

[ Szerkesztve ]

(#2730) UFO1 válasza Zsadi (#2729) üzenetére


UFO1
senior tag

Boby az ÉNB-ben szerepelt vagy csak a póló a lényeg? :U
A másik kép passz! :F

(#2731) lowzor válasza Zsadi (#2729) üzenetére


lowzor
veterán

A másodikon nekem úgy tűnik, hogy Fru van.

(#2732) Zsadi válasza UFO1 (#2730) üzenetére


Zsadi
őstag

Hogy ÉNB-ben volt. A póló az csak véletlen egybeesés lehet, hogy hasonlít valakire a minta.

lowzor: nekem is, bár elég rossz minőségben osztották meg. Lehet csak hasonlít rá.

[ Szerkesztve ]

(#2733) UFO1


UFO1
senior tag

VV híradó! ;]
Beirtunk!:C
RAP! :U

[ Szerkesztve ]

(#2734) UFO1 válasza UFO1 (#2733) üzenetére


UFO1
senior tag

Különben volt olyan insta poszt hogy ezek bemennek a villába vagy hogy lehet írni mert én is kérdeztem volna párat!? ;) :K

(#2735) antikomcsi válasza UFO1 (#2733) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Engem már idegesít, hogy állandóan ezzel a hülyeséggel találják meg Moh-t.
Hallották valakitől, hogy ez a Moh, nagyon bunkó a Mercivel, és azóta ezt fújják, mint valami papagáj! Kár, hogy nem fogják fel, hogy mit látnak az összefoglalókban.

(#2736) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2737) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Micsoda kegyetlenség, már nappal se aludhatnak a villalakók! :D
Csóró Merci már majdnem elaludt, aztán mikor rászóltak, összerándulva riadt fel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2738) antikomcsi válasza Vakegérke (#2737) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is 00:30 és 01:00 között szoktam lefeküdni, csak nekem kelnem kell reggel. Mondom reggel, nem pedig 09:00-kor. ;]
Mennyire sajnálom őket! :N

Robi meg azt kérdi, hogy emlékeztek a 2008-s gazdasági világválságra?
Aha szerintem biztos! Tuti, hogy 6-7-8-9 évesen pont ez foglalkoztatta őket! :DDD

(#2739) Vakegérke válasza antikomcsi (#2738) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem alszom 8 órát, zombivá válok. Most, hogy megengedhetem magamnak, még napközben is szoktam egy órát szunyókálni a fotelban.

Virág egész jól alakította a bemondó szerepet. :)

Mikor Moh kimegy a villából, egy lánycsoport fogja várni nedves bugyiban. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2740) antikomcsi válasza Vakegérke (#2739) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne lágy diszkriminatív!

Lehet lesznek abban a csoportban fiúk is, vagy hasonlók! :DDD

(#2741) rushty válasza Vakegérke (#2739) üzenetére


rushty
senior tag

Ez volt az a ki akar menni. :K

Revolut meghívó pü-ben

(#2742) UFO1


UFO1
senior tag

Bekeményítenek nincs alvás ez az! :C
Tudnám, hogy mitől fáradnak ezek el és miért kellene nappal is aludniuk, a semmitevéstől? :U
Különben a szerkesztők hibája mert nem kéne magukra hagyni őket (amúgy is a leguncsibb tárasaság az általam látott 6 rész közül talán a VV2 volt hasonló) hanem kellően motiváló és érdekes játékokat kéne beküldeni feladatként! :K

Mercy hogy megijedt mikor elaludt és ébresztette a HANG! ;] Ezt még most se értem Mercy akar csókolózni Moh meg nem mert nem érezné őszintének! :U
Mi van? Nem szerelmet vallani kéri én komolyan nem értem ezt a szűzfiút!?
Moh: most szomorú lettél?
Mercy: nem vagyok szomorú!
Igen az látszik! ;] Na igen ez a Villa híradó végre felpezsdíti az életet mindjárt nem akarnak aludni és a készülődés alatt szól a DK RAP! Hatalmas! :R
Na csak tudnak a szerkesztők ha akarnak! :K :R Virágnak az amerikai elnök választásról és Tramp bukásról az a legfontosabb hogy a volt elnök festeti a haját! Jézusom! :Y :W

Boby sminkel és szerintem Virág egyre jobban hasonított a Deep Space Nine alakváltóira!
És elkészült a nagy mű. Azta! :Y Mintha paróka lenne rajta! ;] Komolyan nagyon jó volt a villa híradó :P :R és végre van hülyéskedés a villában :D nem csak a depi ugye recsi és a kis szerelme részéről! :W

Moh kapja az insta posztokat Mercy feje épp hogy nem robban fel!


Hoh insta üzenetére Mercy így reagál

A következő üzenet: Se csók se semmi te kis gyorstüzelő. :P :B
Erre Mercy nem tudja hogy hová bújjon! :Y :R
Hoppá hoppá akkor csak volt valami aksön csak nem adták le adásban! :U :K
Végezetül a legpazarlóbb villalakó. :C Holnap jó lesz Daniella és pincsije kapja majd az ívet! ;] :R
És végre meglátjuk Moh igazi arcát, hogy kihez is vonzódhat igazából :R az ari fijúcska! :D :K

[ Szerkesztve ]

(#2744) Vakegérke


Vakegérke
veterán

...az ember csak jót akar neked, te meg el se fogadod tőle, az anyád úrIstenit, de tényleg mostmár, na! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2745) UFO1 válasza Vakegérke (#2744) üzenetére


UFO1
senior tag

Engem nagyon szórakoztat ez a kis csaj és önmagában. ;] :R
A nagy hármas már alig alig látható! :U
Mindenesetre ez a hét jónak ígérkezik végre! :K

(#2746) i3odnar válasza UFO1 (#2742) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ha Moh belemenne a csókba, akkor beszállna Merci játékába és lehet, hogy most még csak egy csókot akar, de a végén úgyis oda lyukadna ki a dolog, hogy szerelmet vallani kéri majd. :U
Akkor meg azért támadná mindenki Moh-t, hogy akkor eddig minek kérette magát.. :) Aki bele akar kötni, bele tud majd kötni a srácba és a tetteibe, függetlenül attól, hogyan áll Mercihez.

Ha nem adták le adásban a gyorstüzelést, hogy írhatott róla valaki insta üzenetet?! Nem látom benne a logikát :D

#2744 Vakegérke
Na ebben a kis videóban tökéletesen felvázolják, hogy mi az oka annak, hogy nem akar Moh engedni Mercinek. :C

[ Szerkesztve ]

(#2747) lowzor válasza i3odnar (#2746) üzenetére


lowzor
veterán

Csak én unom halálosan a szenvedésüket?
Merci egy végtelen ciklusban van. Megsértődik Mohra, mert nem akar tőle semmit, aztán utána ugyanúgy visszamegy nyávogni. Mindez már százhuszadszorra.

(#2748) Vakegérke válasza lowzor (#2747) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Merci az első sértődésnél levált volna Mohról, akkor lehet, hogy a srác kapart volna, hogy együtt lehessen vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2749) 3L1T3 válasza Vakegérke (#2748) üzenetére


3L1T3
addikt

Kétlem, hogy bárki akinek egy krumplinál több esze van együtt akarna lenni egy proli, alpári kislánnyal. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2750) lowzor válasza Vakegérke (#2748) üzenetére


lowzor
veterán

Nem hiszem...
Szerintem azt is megbánta, hogy egyáltalán elkezdte ezt vele, mert így lett egy levakarhatatlan kislány rajta, aki a nemleges választ nem bírja elfogadni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.