Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Vakegérke válasza UFO1 (#2399) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy Bálintnak kell az a rosszmájú, használt lotyó?
Hadd kérdezzem meg. Ha egy szerettedre öntötte volna rá azt a sok mocskot Fru, akkor is rá szavaznál?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2402) UFO1 válasza LamaCube (#2400) üzenetére


UFO1
senior tag

Viccelődök nem tűnt még fel a 2 hónap alatt? ;]
De nem de igen de nem ... ;) :P

(#2403) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2401) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Komolyan elgondolkodtam azon, hogy ezek után, amit Fru(j) itt leművelt (Beleértve a kamatyolást Retardóval.), kellene-e még bárkinek is? Aztán rájöttem, hogy igen. Az olyanoknak, mint Retardó. Ráadásul már tudja mindenki, hogy bármit meg lehet tenni vele, akár meg is üthetik, ha úgy tartja úri kedvük. Szépen elintézte magának, hogy ha Retardóval nem is marad együtt, másfélét már sosem fog kapni! ;]
Nem sajnálom.

Viszont a tegnapi adásba sajnos belealudtam. Danival megint mi történt? Kezd teljesen elmenni az esze. Már Bálintot is támadja? Illetve inkább próbálta ledominálni. Olyan volt, mintha a f...át lengette volna meg előtte. Látszott, hogy Bálint nem is tud mihez kezdeni a dologgal. Remélem átgondolja, hogy miket mondott az elmúlt 1-2 napban Dani és szépen kihátrál mögüle. A legdurvább az volt, amikor a kistestvéres bejelentés után azt mondta a többieknek, hogy az apja szerint csak így tovább, már minden le van zsírozva. Az durva volt. Remélem, hogy Dani nem jut el a döntőig.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2404) lowzor válasza Geri Bátyó (#2403) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem Bálint is egyre unszimpatikusabb. Sokszor nagyon nagyképűen beszél, főleg Vivivel, meg megszakítja mások mondandóját és elkezd okoskodni.

(#2405) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2403) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel Moh óriási különbséggel tért vissza a párbajról, így Bálint ezzel indokolva rangsorolta Dani elé az "erősségi" listán. Ezt vette zokon Dani.
Ha van rá időd, megnézheted.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2406) Vakegérke válasza lowzor (#2404) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűnek tartom, hogy Bálint és Dani előbb-utóbb párbajozni fog. Nem semmi csata lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2407) Geri Bátyó válasza lowzor (#2404) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az egymás szavába vágás az nagyon megy mindenkinek. Bálint eleinte nem csinálta, de szerintem rájött, hogy másképp nem tud megszólalni sem. Az a baj, hogy a "Tisztelj meg azzal, hogy végighallgatsz." (Gábor) és a "Beszélek!" (Retardó) bajnokok után már inkább senki sem mond ilyesmit, úgyhogy teljesen általánossá vált. Ráadásul Danival szemben nem is működik, hogy meghallgatod és reagálsz rá, mert állandóan szómenése van és mire mondanál valamit, már 3 témával arrébb tart.

(#2405) Vakegérke: Mivel érdekel, kénytelen leszek regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2408) LamaCube válasza UFO1 (#2402) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem :N ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2409) F34R válasza Geri Bátyó (#2407) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem kell. Itt meg tudod nezni online. [link]

(#2410) UFO1 válasza LamaCube (#2408) üzenetére


UFO1
senior tag

Majd legközelebb kiteszem a troll smiley-t! ;] Eztet mi!

#2409F34R
Ezt nem is láttam ill. nem is kerestem! :R :R

De szép ez a "szerelem"!? :W

Na ezt találd ki! :Y

[ Szerkesztve ]

(#2411) UFO1


UFO1
senior tag

(#2412) UFO1


UFO1
senior tag

2 újabb live a lá retardó még néztem végig de magyarázzák a bizonyítványt! :W

Igazán értem inkább nyugodtan húzta le magát a slozin! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2413) UFO1 válasza UFO1 (#2412) üzenetére


UFO1
senior tag

*még nem néztem lett volna
Az első 5 perc tehát aranda ásta alá az ő hírnevüket az igen ez honnét jött?
Ezek milyen műsort néznek a Balázs show-t? :W

(#2414) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2415) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit lehet megtermelni a villában, de úgy, hogy azonnal fogyasztható legyen?
Mondjuk Mercire ráfér egy kis fogyókúra. :)

Mondjuk mentették, ami menthető. Nyomták befelé a kaját, csokit, fagyit. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2416) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nem volt korrekt az, hogy napokig szivattak mindenkit, aztán a végén csak elvették Moh lila kendőjét. Retardó gyakorlatilag büntetlenül végezte az ámokfutását, Moh-t és Moh miatt a többieket halálra szop@tták.

Virág nem semmi, tényleg megtalálta a zsák a foltját, pont olyan idióta, mint Dani. Egy ilyen kapcsolat nem tud kint működni, ismertem ilyen párt, már nincsenek együtt, gyakorlatilag állandóan "kémkedtek" egymás után, felügyelet alatt tartották egymást, kívülállóként is borzalmas volt nézni.

Szinte már sajnálom őket, mert az unalmasabbnál unalmasabb feladatok közben már csak azt tudják kitalálni, hogy megvonják az élelmiszereket? Nem azt mondom, hogy ártani fog a csapvíz, de ez már túlzás, és felesleges.
Ez a gazdahét szerintem nem működhet normálisan a villában úgy, ahogy egy normális gazdahetet elképzelnénk. Ez megint csak valami bohóckodás lesz.

#2415 Vakegérke

Szerintem meg most kezd normálisan kinézni Merci! Én nem engedném egy dekát sem fogyni a mostani súlyából! :B

[ Szerkesztve ]

(#2417) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szörnyű, amikor egy ennyire mérhetetlenül műveletlen buta ember, mint Dani okosnak hiszi magát.

Hiába lenne a szíve mélyén jóindulatú, annyira sötét szerencsétlen, hogy egy fekete lyuk ragyogóan fénylik mellette.

Ha Virág mond valamit, az csak az ő véleménye, ha Merci, az degradálás. Kár, hogy igazából fel sem fogták Merci mondandójának lényegét.

Fru után mehet Dani és Virág, a sorrend mindegy nekem.

(#2418) Vakegérke válasza antikomcsi (#2416) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs semmi gondom Merci súlyával, a husikat szeretem. :K

Alakul a következő párbaj, Merci-Virág, vagy Virág Merci. Nem hatalmas különbséggel, de Merci győz. Én rá szavazok.
Nem értem, Dani miért kukorékol bele a vitájukba. Sőt, ő kezdte, nekiesett Mercinek. Ha nem tette volna, lehet, hogy Virág hallgat, Merci is hallgat, béke honol a villában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2419) UFO1


UFO1
senior tag

És indul a Light Night Show :D
Közremüködők: Vivi és Boby!
Ezmegmiez? :Y

(#2420) UFO1


UFO1
senior tag

Szegény Vivit mindig szavaztatják de nagyon vicces mikor próbálja a TikTok videót megcsinálni és csak egyedül erre mindenki bejön a hálóba! ;] Segíteni kivéve a kívülállók! :K

Mégis bekerült valami vírus a villába hiába az óvintézkedések: Virág is átvette Daniellától a féltékenységi rohamokat?
Erre Danika: beképzeled hülye vagy! Iiiiiiiiiiiigeeeeen!???? :R
Ezt most hogy tetszik érteni? :F :P

Nincs több dőzsölés a villában se csoki se gumicukor se cukros üdítő
Cola! :DDD

Virág milyen féltékeny Mercy-re mert ő produkálja magát úgy hogy neki kéne mert simán le tudná énekelni csak hát ugye nem foglalkozik a hangjával. :W
Daniellának meg beütött a retardo kor, hogy lehülyézte Virágot Mercy a jelrakás közben mert szerinte ezt mondta: „gratulálok, hogy össze tudsz tenni egy értelmes mondatot.” :N
A valóságban viszont ez hangzott el szó szerint: „Igazából ez csak egy tanács, hogy nagyon örülök neki hogy ki tudod mondani a véleményed és nagyon szép csak lehet, hogy nem biztos hogy csak akkor kell amikor a táblánál vagy vagy valami feladatnál és nyugodtan odajöhetsz és elmondhatod nekem is!”

Parttalan beszélgetések se füle se farka állítások tömege minek kell ez? :U

Puskás a végén: Dani azért kezd ellentmondásokba keveredni saját magával :D de a legnagyobb beszólása a BVV-ben Vivi show lesz.
Te ez lopja a dumámat! :W Plágium!! ;] :DD

A BVV-t mivel kezdi Vanda elindult a gazda hét bla – bla – bla és azok a villakokó a befutok bla – bla – bla akik minél nagyobb parasztok :D és betolja izgatott vagyok mert Győzi miatt egy csomóan irtatok jó csak vicceltem igazából csak hárman! :C

Danit elfenekeli Virág mi van itt? :F :R

Meg van a következő műsor terv a női Alekosz: Vivi férjet keres! :DDD

Közben tárlatvezetés a makk körül milyen legyen a pénisz, ill., melyik a szép Vivi szerint! :Y
16 – 22 cm áááá a 16 az sok :B :K
Legyen húsosabb eresebb legyen szép a makkja legyen nyalni való!:DD
Moh bekérdez: legyen full egyenes vagy legyen kicsit görbe? :F
Vivi: legyen kicsit görbe erre Mercy az olyan pini bizsergető? :P
Igeeen jön a válasz! :D :R

[ Szerkesztve ]

(#2421) UFO1 válasza UFO1 (#2420) üzenetére


UFO1
senior tag

*Szegény Vivit mindig szavaztatják :W
Szegény Vivit mindig szívatják ...
Késő van úgy néz ki! :P

[ Szerkesztve ]

(#2422) Zsadi


Zsadi
őstag

Mondjuk ezt a Daninak betelefonálást nem értettem, mert Merci anyukája facen panaszkodott, hogy náluk is hasonló esemény történt, plusz más is...

Szerk. : Igaz, szentestét nem engedték, a többit meg Ő nem kérte.. ezt írja

[ Szerkesztve ]

(#2423) csababarca


csababarca
őstag

[link] 38. perctől a végéig.

Szégyen az RTL Klub, igaza van a megszólalóknak, álságosak, majd mossák kezeiket.
2 hónapig nem zavarta őket, majd ahogy egy ismertebb személy Mérő Vera megszólalt, jöttek Anikótól is az őzike szemek, meg a nyomasztó manipuláció.
Mondjuk az első ilyen Renátó-Dani megmozdulásnál ki kellett volna vágni a két gyereket a műsorból, és probléma megoldva.
De nyilván nem tették, mert ugye nézettség, a proli közönség meg ezt nézi.
Szerencsére 3 hete abbahagytam, mert rájöttem, hogy teljesen érdektelen a műsor, utolsó 1-2 hétben meg tényleg nagy nulla.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2424) Zsadi válasza csababarca (#2423) üzenetére


Zsadi
őstag

Lehet ez is közrejátszik:
"VV Attila válasza egy posztra. Érdekes. Az eredeti anyag az Indianmore oldalon van.
——
Köszönöm a cikkben való megemlékezést, elolvastam az írást, és abban egyetértek veled, hogy a kontraszt Bálint, és a többiek között igen látványos.
Viszont az írásodban ahol engem említesz, muszáj hogy tegyek egy apró korrigálást, ami igen jelentős különbség ahhoz hogy összehasonlítható legyen a mostani helyzettel.

EZT ÍROD:
" utoljára ekkora kontrasztot Knapp Attilánál lehetett látni, akinek szintén könnyű dolga volt, hiszen a többi játékos együttes IQ-ja sem érte el az övét."

Szóval akkoriban azért ez nem így történt. Manapság már kevesen emlékeznek rá, de nálunk néhány korlátozott képességű játékos mellet azért játékosok között volt praktizáló ügyvéd, diplomás szociológus, és olyan játékos is aki éppen a közgáz mellett a rendőrtiszt főiskolára is járt párhuzamosan, vagy éppen egyéb főiskolára járt a lányok közül egyik-másik. És igaz, a diploma nem egyenlő az értelemmel, de köztük többen is eléggé jó aggyal rendelkeztek. De a kevésbé iskolázott játékosok között is tudnék mondani 1-2 igen csavaros észjárású ellenfelet akik végig agyalták, és taktikázták a fél évet. Szóval az hogy ilyen nagy lett volna a kontraszt, vagy hogy a többség IQ szegény lett volna a vv5-ben azzal én nem értek egyet.
Biztosan állíthatom hogy baromi nehéz dolog volt akkoriban egy reality -t végigcsinálni. ha másért nem is de már önmagában a fél év sem volt egyszerű. És persze volt más is, akkor még a többség gondolkodott, jól vagy rosszul de csinálta.

Az RTL-2 korszakkal ez megváltozott , fél év helyett 3 hónap, és full káosz csoportdinamikák jellemzik a szériákat. A szereplők csak sodródnak, és néha visszapattannak egymásról a fizika törvényének megfelelve. Ilyen szériákban, egy Bálintnak elég simán normálisan viselkedni, és automatikusan megnyerheti a játékot, hiszen a többiek egyszerűen 1-2 hónap alatt lejáratják saját magukat, anélkül hogy azért bármit tennie kellene Bálintnak.
Ha szavaznék, lehet hogy én is rá szavaznék, vagy valamelyik villabarátjára. Vivi. Robi.
Üdv
Knap Attila"

Bárcsak bemehetne pár napra.. :)

(#2425) antikomcsi válasza csababarca (#2423) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én még nézem a műsort, de ettől függetlenül volt benne jó pár dolog, ami nem tetszett. Igazából prolinak sem érzem magam ettől.

Az érdekes viszont, hogy nem nézed már a műsort 3 hete, de tudod, hogy az utolsó 1-2 hétben nulla a tartalma.

Lehet, hogy az, de én azért nézem, hogy ezt meg tudjam ítélni.

Egyébként egy nézőnek nem kell azonosulnia a szereplőkkel, nem kell szégyenkeznie amiatt mert nézi ezt a szennyet. Lehet ezt egyfajta külső megfigyelőként is tenni, ahogy a tudósok teszik a labirintusba engedett egerekkel.

(#2426) csababarca válasza Zsadi (#2424) üzenetére


csababarca
őstag

Igen, ebben teljesen igaza van Attilának.
Nem tudom mikor történt a paradigma váltás az RTL-nél, mióta van a 2-esen, de már az előző 2 széria is mérhetetlenül ostoba volt. (ugye Zsu vagy ki nyerte, ez már mindent elmond)

Nyilván kell a szórakoztató faktor, nem vitatom.
Azt se kérdőjelezem meg, hogy még ezek a 10-es szériában résztvevők között is vannak viszonylag értelmesek (Bálint és Robi mindenképp, esetleg Moh).
De a többi tényleg a proliság csúcsa volt.
Ami a probléma, hogy erre az RTL még nyíltan rá is játszik, a szerkesztéssel, hiszen azért valószínűnek gondolom, hogy még a pontagyú Mercinek, Frunak, vagy a mindenkit alulmúló szellemi képességű Vivinek sem azzal telt el a 2 hónapja, amit látunk, hanem mondjuk beszélgettek néha értelmesebb dolgokról, esetleg véleményt alkottak egy-két aktuális problémáról, stb.
Ezek nem kerülnek adásba, mert ugye "unalmas", "kit érdekel" a szerkesztők és így a nézők szerint is.

Át kellene gondolni, hogy hogyan válogatunk össze embereket, mert az egész oda fog kifutni, hogy egy pillantban majd Varga Irénke meg Zsebibaba viaskodik a villában.
Erre utalt Attila is a posztjában.
Ez, hogy instáról meg tiktokról kiválogatjuk az embereket, meg a szerkesztőség, műsorvezetők ismeretségéből, ide vezet.

Lehetne normális casting, beszavazóshow-val, stb, ha már ennyire erőltetik a ValóVilágot. Lehetne sokkal jobban is csinálni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2427) csababarca válasza antikomcsi (#2425) üzenetére


csababarca
őstag

Igazad van, és a prolit se mindenkire gondoltam. Mondjuk aki ide értelmes, kerek mondatokban tud írni, az nem nagyon lehet proli, így Te sem.

Nem nézem, de egyszerű összerakni a képet, mióta Renátó kiesett nincs cikk a VV-vel kapcsolatban, csak ugye az ő és Fru kapcsolatára reflektáló írások.
Ebből gondolom, hogy nem nagyon történik semmi.
VV insta oldalát egyébként át szoktam futni, az se árulkodik olyan fergetesen fordulatokról.
Ugyanazok a körök, mint eddig is.
Meg az is arról árulkodik, hogy azzal kellett promózni a részt, hogy Danit beparáztatják a riportszobában...na erről is volt nem kevés írás, hogy ez mennyire gusztustalan húzás volt az rtl-től a nézők felé.

Utolsó bekezdésed: igen, de gondolj bele, aki nem olyan mint Te, tehát nem képes gondolkozni, külső megfigyelőként nézni, annak ez árt. (14-20 éves korosztály, akik ebből táplálkoznak)
Ők nehezen tesznek különbséget az értékekben, hogy mi jó, mi nem, mi nem helyén való, mi nem. Ez probléma.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2428) rushty válasza csababarca (#2427) üzenetére


rushty
senior tag

A profi a panel esetében szokott előfordulni, ott meg már előfordulnak írástudók is :Y

Revolut meghívó pü-ben

(#2429) csababarca válasza rushty (#2428) üzenetére


csababarca
őstag

rugózhatunk szavakon, és értelmezhetjük ahogy akarjuk.

az én értelmezésemben a proli= közönséges, igénytelen, műveletlen.

(mai értelemben, mert ugye a rendes jelentését ismerjük.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2430) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mivel tegnap este egy jó kis áramszünetetm volt, csak most tudom nézni a tegnapi adást.

1. Amikor Virág féltékeny ok nélkül, akkor hülyeséget beszél és nincs abban semmi. Amikor Dani volt ok nélkül féltékeny, akkor összedőlt a világ. Az viszont kiderült, hogy megérdemlik egymást.

2. Mégis hogy a bánatba tudnának bármit is megtermelni? Pláne télen? Ahogy írtátok többen is, ez megint valami elfuserált marhaság lesz. Mondjuk egy disznóvágást megnéznék a villában! :DDD

3. Én is városi gyerek vagyok, de azért a disznó részeit tudom, hogy hol vannak. Ez szánalmas volt tőlük.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2431) lowzor válasza csababarca (#2423) üzenetére


lowzor
veterán

Dani és Recskátó beválogatása nagy hiba volt. Recskátó mondjuk egész jól indított, tehát lehet, hogy a castingon is azt a viszonylag normális karaktert hozta.
Daninak meg gondolom Győzike segített bekerülni, mert ismeri a családjukat 10 éve.

(#2432) csababarca válasza lowzor (#2431) üzenetére


csababarca
őstag

Egyértelmű, hogy Daninak segítettek bejutni, semmi skillje nincs a tökvakarászáson kívül, ami alapján itt lehetne, ha volt valódi casting, akkor ott elvérzett volna, mert nem tud beszélni sem normálisan, következetesen.
Renátóra nem is emlékszem az elejéről.
Az első ami megvan róla, amikor Virágot elküldte a bánatba.
Ott kellett volna kirakni, elejét véve a további szerepeltetésének.
RTL meg inkább ezt meglovagolva szerkesztette a műsort, szinte naponta voltak a renátóterrornak bevágásai, aztán Fruval meg pláne.

Ahelyett, hogy kizárták volna rögtön, inkább felhasználták a nézettségért. Korrektek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2433) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#2430) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

4. Dani és Virág nálam már lassan Gábor és Aranda szintje. Megy a furkálódás és a félremagyarázás. Virág most is kussol, Dani meg letámadja Mercit azzal, hogy megalázta Virágot, miközben semmi bántó nem volt Merci mondókájában. Meg az a szöveg, hogy "A ti dolgotok." Akkor miért ő beszél Virág helyett?

5. Bálinték viszont megint jók voltak! "Mi támogatunk, miközben mi küldtünk ki!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2434) antikomcsi válasza csababarca (#2432) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani az egyik legjobb példa az iskolázatlanság hátrányaira. Az a baj, hogy a fiatalok nem látják, hogy ez probléma. Sokat hangoztatta, hogy az érettségi felesleges, és ezt valaki el is hiszi. Pedig ha vette volna a fáradságot, hogy bejár tanulni és nem az "élet iskolája" lesz a végzettsége csúcsa, akkor talán meg tudna fogalmazni egy értelmes összetett mondatot, és néha még lenne is értelme, annak amit mond. Mert jelenleg mi ki tudjuk következtetni, hogy mit akar mondani, csak ő maga nem tudja elmondani, mert se megfogalmazni nem tudja, sem a szükséges szókinccsel nem rendelkezik hozzá.

Igazából ennek egy intő példának, egy jelnek kéne lennie az illetékesek felé, hogy nagyon rossz irányba tart az emberiség.

(#2435) csababarca válasza antikomcsi (#2434) üzenetére


csababarca
őstag

Így van, egyetértek.
Csak sajnos az ő viselkedése megerősítés azoknak, akik hasonlóan "gondolkoznak", élik életüket.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2436) lowzor válasza csababarca (#2432) üzenetére


lowzor
veterán

Nem csak hogy nem rakták ki, de szerintem még adták is alá a lovat.
Amikor belemászott valakinek a képébe és alázta meg fenyegette, akkor egyszer nem szóltak be neki, hogy vegyen vissza. Büntetésekből is mindig valami nevetségeset kapott, meg adtak neki ajándékba lila kendőt is.

(#2437) csababarca válasza lowzor (#2436) üzenetére


csababarca
őstag

Igen, erre céloztam, amikor azt írtam, hogy az rtl még meg is lovagolta ezt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2438) ¤Envy¤ válasza csababarca (#2426) üzenetére


¤Envy¤
tag

"Lehetne normális casting, beszavazóshow-val, stb, ha már ennyire erőltetik a ValóVilágot. Lehetne sokkal jobban is csinálni."

Pacsi :R

Nem is titkolják, hogy RTL-es haver az összes, Győző 2-3 embert is bevallott már, hogy ennyi és annyi éve ismeri őket... Ennek így semmi értelme nincs. Nem érdekes egyik sem! Na jó, Vivit kivéve. Aki a kedvencem lett. Annyira bolond, jókat nevetek rajta :DD

Ha lenne normális casting, 100x jobb lenne ez a "műsor".

[ Szerkesztve ]

(#2439) UFO1


UFO1
senior tag

Aztak*rva! :Y
Lesz itt gond nem kevés! ;] :C

Tiktaktoktika! :D :P

Azon gondolkodtam, hogy mi lenne ha meghívnák renató gyereket ide hogy elmeséljük neki mi is a gond azzal amit a villában, ill. Fru-val művelt mert láthatóan neki ezidáig nem esett le! :U

(#2440) UFO1


UFO1
senior tag

Kis meló van! :Y
Túl a barátságon! :W
Noooormááális? :N

Jöttem, láttam, buktam VV Renátó! Pls! :R
Anikó már az előzetesben sem jókedvű és szépen leoltja! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2441) antikomcsi válasza UFO1 (#2439) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jó nyomorék egy sofőr, hogy pont telibe borította az oszlopot! ;]

Valaki meg akarja nézni Retardót?

Én örülök ha nem látom már.

(#2442) LamaCube válasza antikomcsi (#2441) üzenetére


LamaCube
addikt

Én megnézném, mazochista vagyok ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2443) UFO1 válasza antikomcsi (#2441) üzenetére


UFO1
senior tag

Ugye ez csak beugratós kérdés volt? :Y :C
Hogy a pi-be nem mikor megkapja a magáét Anikótól is és talán észhez tér! :(
Sose fog! :W
Töcccsed töcccsed! :R

(#2444) Vakegérke válasza LamaCube (#2442) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is, én is! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2445) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#2441) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én megnézném, de csak azért, ahogy Anikó leoltja! Az a fej, amit vág ebben az előzetesben (Mármint Anikó!), az minden pénzt megér! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2446) UFO1


UFO1
senior tag

Azért ne így nézzétek retárdót! :DD :C ;] :P

(#2447) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2446) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mi nem vagyunk retardáltak. :N
Meg idióták sem.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2448) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2449) UFO1


UFO1
senior tag

Kamu állatok ne mááá! :W
Na ÉNB már tudja is hogy kell igazi fejőnő! ;]
Vivi: műanyag kínai csirke! :DD
Fél disznó azok a fejek különösen Fru és Mercy! :C
A kötelező pálinka az megvolt! :P :K
Hopp az a bárd és a fűrész lehet 1-2 ujjal kevesebb lesz a végén! ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#2450) LamaCube


LamaCube
addikt

Olvasgattam itt az eszmecserét, hogy a fiatalokra milyen hatással van. Szerintem a normálisan nevelkedett fiatalokra semmilyennel. Én is fiatal voltam még, amikor néztem az első évadokat a BB-VV-ből és akkor se gondoltam azt, hogy valakiről példát vehetnék, pedig voltak rendes karakterek is. Nem befolyásolta semennyire az életemet, mert tudtam helyén kezelni az egész "műsort". Tegnap a 17 éves fiam látja, hogy nézem. Röhögve bejön a szobába, hogy fater te ezt a szemetet nézed? :D 1 részt nem látott belőle még és nem is érdekli. Valószínűleg én is csak azért nézem, mert abban az időben "korszakalkotó" volt a magyar tévézésben. És itt eljutok oda, hogy nagyon azért se fektetnek bele sok lóvét. Beszavazóshow közönség által az is 2-3 hét volt. Ezek mind sok pénzbe vannak. Most sajnos a Covid miatt még jobban leszűkült az egész. Ezért ilyen hebehurgya tematikus hetek vannak.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.