Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) csababarca válasza UFO1 (#2099) üzenetére


csababarca
őstag

Álomvilágban élsz:)

Mondtam, hogy mi alapján mondom, mivel ez bizonyítja, Te ezt nem veszed figyelembe.

Nem ismersz, fogalmad sincs velem kapcsolatban semmiről.
Csak vádaskodsz, mert nem értek veled egyet.

Nem is ítéltem meg Mercit, csak ez is egy opció, Moh szemszögéből nézve.
Racionálisabb mint a Te agyament okfejtésed hogy igaz szerelem szövődik kettejük között. Aminek nulla alapja van.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2102) freeknight


freeknight
őstag

Szerintem egyáltalán nem viselkedett csúnyán Bálint Viviennel szemben. Recskárdónak ennyiben csak igaza volt, ő is csak a kihívásig depressziós :D
Hihetetlen sunyi, pletykás és hátbatámadós nő, a való életben az ilyenektől úgy tartom távol magam mint a tűztől.
Persze sajnáltatja magát, meg a csatorna is rásegít egy kicsit, szóval ennyiből nagyon meggondolatlan volt Bálint, valószínű már át is utalta a fődíjat a kis tuja Mónak :(

(#2103) LamaCube válasza freeknight (#2102) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen ezt írtam én is, hogy a kihívás után gyorsan eltűnt a depressziója. Bálintnak igaza volt csak a stílussal volt gond. Bár ennyi nap után már mindenre pattannak az idegek.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2104) Vakegérke válasza freeknight (#2102) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... meggondolatlan volt Bálint, valószínű már át is utalta a fődíjat a kis tuja Mónak :("

Robi is jó eséllyel pályázik a suskára. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2105) UFO1 válasza Vakegérke (#2100) üzenetére


UFO1
senior tag

Tudom és direkt volt és bocsi de az ilyen ember nem ért semmiből. Degradál mindenkit beleköt megalázza úgy hogy fogalma sincs semmiről. Azt nem értem ilyen mentalitással, kirekesztéssel megkülönböztetéssel, hogy a fenébe lehet valaki tanár (ha az mert kétlem)! Mit taníthat nekik Jézusom! :W

Megj.:
Én se és senki se írta sose hogy azért utálom(juk) csicskárdót mert cigány a származása hanem ahogy viselkedik a bent emberekkel! :K

Azon a fenti képen meg csak Győzi a cigány (ami tök lényegtelen) és vele sincs semmi baj sőt egyre jobban elkapja a fonalat! :R

[ Szerkesztve ]

(#2106) lowzor válasza freeknight (#2102) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem inkább Robinak utalta át.
Bár ha van esze, akkor megbeszéli Vivivel a dolgot, úgy még talán lesz esélye a nézők előtt.

(#2107) csababarca válasza UFO1 (#2105) üzenetére


csababarca
őstag

Nem degradáltam Mercit, ténymegállápítás votl.
Az nem kirekesztés, hogy Obamára azt mondod, hogy fekete, néger. Ha mellé minősíted az már kirekesztés, degradálás.

Megint bakot lőttèl, mert ha ismernél, akkor tudnád hogy nálam kevésbé kirekesztő ember nem sok van.
Rengeteg fekete barátom van, sőt családtagom is unokatestvérek révén:)

Semmi bajom Mercivel, csak mivel kedvenced, ezért támadásnak vetted.

Off az offban: tőlem gondolhatsz amit akarsz, megkérdőjelezheted a tanárságom, csak mert a Mercire azt mertem írni, ami.
De nem érdekel.

Vicces a te “szádból” olvasni ezt a kiakadást, mikor minősíthetetlen jelzőkkel illetsz olyanokat, akiket szintén nem ismersz, állandóan negatív szemlélettel cigányozol, de az rendben van.
Ugye Danira a “kijött a vére” az nem degradálás.

Mesélj még:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2108) Vakegérke válasza csababarca (#2107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Téged is kérlek, hagyd abba, vagy tárgyaljátok ki a nézeteltéréseket privátban.
Köszönöm a megértést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2109) UFO1 válasza Vakegérke (#2108) üzenetére


UFO1
senior tag

Komolyan szükség van az ilyen beírkálókra? Nem azt nézi, hogy a játékos mit tesz milyen a jelleme hanem azt figyeli mibe lehet belekötni odaszúrni pont azt teszi amiért a sötét oldalt utáltuk(juk). Nem értem itt vezeti le a fölös energiáit vagy ennyire a rossz és boldogtalan az élete? Mert amit csinál azt hívják tollkordásnak.
Jót tenne neki egy kis 2 hónapos BAN hogy tudjon gondolkozni! Olyan nyugi volt nélküle!
Más:
Találtam egy jó kis képernyőlopó progit (oCam) akit érdekel teljesen ingyenes nincs vízjel nincs maximális hossz jó a kép és a hang és billentyű paranccsal is működik. Szinte mindent lehet rajta álltani:R

[ Szerkesztve ]

(#2110) Vakegérke válasza UFO1 (#2109) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak neked van bajod vele, ezen gondolkodj el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2111) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2112) UFO1


UFO1
senior tag

Én most komolyan nem értem mi a baja Vivi-vel ÉNB-nek egy szó miatt vége a barátságnak? És hogy a Dani szavai segítettek az miért is baj? Azért ő segített mert azt mondta neki hogy milyen okos a többiek meg butának gondolják és ki is mondták elégszer rá!

Most Moh nagyon nagy ezzel hajrá csajok stílussal! Fekszem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2113) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2112) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Igaza volt Bálintnak! Először megint eljátssza Vivi, amiből már volt baja (nem azt mondja vissza, ami elhangzott), aztán a napokig tartó segítségüket látszólag semmibe veszi. Ráadásul azt is nehezményezte (joggal), ahogy Vivi a vacsora alatt viselkedett. Ez egy halmozati ordítás volt. Más kérdés, hogy ezt nagyon nem így kellett volna, de szerintem amúgy is feszült valamiért Bálint.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2114) Vakegérke válasza UFO1 (#2112) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a pompom izé tetszett. :)
Meglepett, hogy a Grincs milyen rugalmas.

Bálint elfelejthetné a duzzogást. Egy véletlenül kimondott szón akadt ki, valamint azon, hogy Vivi hálátlan volt, mert Daninak tulajdonította a segítséget, amit kapott a depressziójával kapcsolatban. Talán Dani szavai voltak azok, melyek leginkább megnyugtatták.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2115) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már elég régóta bent vannak, de eddig még nem sikerült Danitól hallanom egy értelmes összetett mondatot. Olyan, mintha kb. 90-100 szavas szókincse lenne, és abból próbálna gazdálkodni.

Bálint bocsánatot kér Danitól, mert nem érdemelte meg, hogy felemelje a hangját vele szemben. És Vivi mivel érdemelte ki? Tőle miért nem kell bocsánatot kérni?
Azt hiszem ez a pár nap rengeteg szavazót vesz el tőle. Ezt elcseszte. Komolyan azon lovagolni, hogy azt mondta, hogy Robit unalmas sz@rnak tartja, de hozzá is tette, hogy a sz@rt csak ő mondja. Vagy, hogy Dani segített? Oké lehet nekem is rosszul esne, de nem kéne így eltúlozni, főleg ha odajön, és bocsánatot kér.

De ha a másik oldalról nézzük, nem volt buta dolog Vivitől, hisz meggyengítette Bálintot, ami még jól jöhet neki később.

Retardo tárlatvezetése szánalmas volt.

[ Szerkesztve ]

(#2116) UFO1


UFO1
senior tag

Mekkora volt mikor Fru a szekrény ajtó alatt feküdt! Mikor Moh bemutatta retardó és Fru kapcsolatát képekben!

Mos már az lenne a legszebb ha Vivi meg átsétálna a másik brigádba! :Y
És Puskás megint mondja a frankót! :R

Holnap jó lesz lesz sivítás sikítás őrjöngés! ;]
Ne már Vivi feladja! :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#2117) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mekkora már Virág szájából hallani, hogy Vivi nem önálló döntéseket hoz, hanem mások határozzák meg a játékát. Ő meg addig sem maradhat egyedül, amíg Dani nagydolgát végzi a wc-n.

Dani szerint meg Moh nem érdemli meg, mert emberileg 0.
Nem értem, hogy Moh miért kér bocsánatot állandóan, szerintem semmi oka rá. Nem kéne foglalkoznia Danival, akinek még a foga is több, mint az IQ-ja.

[ Szerkesztve ]

(#2118) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jellemző Fru(j)ra, hogy megint azt feltételezi Viviről, hogy az egész játéka egy színészkedés. Valaki közölhetné vele, hogy nem mindenki olyan, mint ő.
Szerintem Vivi tényleg teljesen szétcsúszott és már nem most. Jó ideje mutatja a depresszió kezdődő tüneteit.
Ha tényleg feladja, akkor ez be is bizonyosodik.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2119) Vakegérke válasza UFO1 (#2116) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is azon a képen röhögtem. :K

Egyértelműen Vivire szavaztak, hogy nem érdemli meg a suskát. Talán ez volt az utolsó csepp a pohárban, és ahogy az előzetesben láttuk, feladja a játékot. Persze van gondolkodási ideje, de ha a döntése végleges, még az is megtörténhet, hogy Gádzsina visszatér.
Vivi, térj észhez!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2120) UFO1 válasza antikomcsi (#2117) üzenetére


UFO1
senior tag

Azért mert nem akar veszekedni lásd VV Szabolcs VV Milo stílust csak azóta már lefolyt egy kis víz a Dunán és láttuk nem jött be az Alek stílus (VV Gaben) és as Attikáé sem amit arandáék próbálták leutánozni csak nem kellet volna bele az a sok agresszió és gyűlölet!

Én Vivit nem értem remélem nem akar kijönni mert itt kint talán ő az egyedüli akiről csak jót olvastam mindenki szereti. Valamit remélem kitalálnak a szerkesztők esetleg mehetne be újra pár üzenet, hogy imádjuk a Vivi-t stb! :R

Retardo az agyam egy számítógép erre bedobják a rendszer összeomlás előtti állapotot ja meg milyen fajet vágott mikor elmondta Fru hogy 120.000 a cipője. Ja gondolja majd megyünk a kínaira 3000 jó lesz az neked. :DD

Moh is szívatják hogy mennyire jóképű zenével! :C

[ Szerkesztve ]

(#2121) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Bmeg! 110K egy kicsit elb..ott tornacipőért??? :DDD :Y

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2122) UFO1


UFO1
senior tag

Virág: rágós a hús
Dani: dehogy az
Virág: de rágós
Dani: nem rágós
Boby: akkor ne edd meg! :C

Mi az Vanda a Csipkerózsika felvételéről jött? :D

Mercy olyan szép Moh mikor fürdik! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#2123) snecy20 válasza Geri Bátyó (#2118) üzenetére


snecy20
veterán

Én azon is csodálkozom Vivi kapcsán, hogy mit keres egy VV-ban.
Színtelen, szagtalan nő, különösebben még értelmesnek sem mondanám... annyira 12 egy tucat, hogy ilyenből futkorászik kint ~100.000.
Többiekről legalább el lehet mondani valamit, hogy pszichopaták, őstulok gyökerek, bármi. :D

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2124) LamaCube válasza Vakegérke (#2119) üzenetére


LamaCube
addikt

Már olyan embert nem küldenek vissza, aki volt és ismeri az erőviszonyokat.
Még mindig tartom, hogy nem depressziós Vivi. Ha fel is adja, akkor csak azért, hogy mindenki kihátrált mellőle és úgy gondolja elszállt minden reménye, hogy esélye legyen továbbjutni.
Mint írtam volt depressziós ismerősöm sajnos a harmadik öngyilkossági kísérlete sikerült. Neki is voltak elég durva hangulatváltozásai, de nem ilyen hirtelen következtek be. Tudom ez más környezet más ingerekkel, de érdekes, hogy mindig amikor veszélybe érezte magát, akkor fordult magába. Nem mondom, hogy színészkedik. Inkább egy taktikát folytat, ami mindig rosszul sült el. Ha bármi jelét mutatná a depressziónak, akkor a bent lévő "pszihóomókusnak" már közbe kellett volna lépnie.
Gondolom emlékeztek BB Évire, aki először nyert reality show-t. Azóta is gyámság alatt van és szociális otthonban. Igaz ő utána fokozatosan ment tönkre.
Természetesen ez csak a személyes véleményem!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2125) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Szerintem mindkét oldalról szánalmas volt, hogy a tárlatvezetést arra építették, hogy Moh-nak Mercivel, Renátónak pedig Fruval milyen a kapcsolata.. Konkrétan olyan volt Moh-ék tárlatvezetése is, mintha Fru menne párbajozni.
Nem hiszem el, hogy egyik csapat sem tudott mást is belerakni.

+#2123 snecy20
Szerintem pont ezért van bent, mert "csak" egy átlagos lány, átlagos problémákkal, amik talán nagyon sok lányt is érintenek. Kellett egy ilyen karakter is és eddig a szememben, meg ahogy észreveszem a többség szemében egy szerethető karakter, még ha butácska is kicsit. Nagyon remélem, hogy nem adja fel tényleg, mert egy párbaj nagyon jót tenne neki, hátha azzal össze tudná szedni magát. Nálam Top4-re esélyes.

[ Szerkesztve ]

(#2126) Geri Bátyó válasza snecy20 (#2123) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Volt egy csomó jó megmozdulása, ha azt hozta volna, semmi baj nem lenne. Talán tényleg az lehet, hogy a kisebbségi komplexusa itt erősödött fel annyira, hogy átment depressziósba.

(#2124) LamaCube: A depressziónak a tünetei személyenként változhatnak. Volt egy osztálytársam középiskolában, aki egy végtelenül nyugodt, szelíd ember volt. Aztán egyik nap, 17 évesen kiugrott a kollégium ablakán.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2127) UFO1 válasza snecy20 (#2123) üzenetére


UFO1
senior tag

Nyilván nem a legnagyobb játékos de én szívesen hallgatnám az idióta történeteit mert ahogy előadja attól szakadok! Az a baj a barátai is olyan súlyosan vettek egy szót amit nem kellett volna pedig bocsánatot is kért! Persze nagy a feszültség bent pont ÉNB-nél aki nem dugott már vagy 2 hónapja a többieknél szintúgy! ;]

Nagyon jó lenne ha megvárná a következő kiválasztást és Fru ellen 80-90%-al visszamenne a többiek köpni nyelni nem tudnának! :C

Ha feladná valakit be kéne küldeni hogy meglegyen a létszám eddig az összes részben így volt amit láttam! :K

[ Szerkesztve ]

(#2128) i3odnar válasza LamaCube (#2124) üzenetére


i3odnar
csendes tag

A depressziónak több fázisa van, meg mindenkire más hatással lehet. Vivin látszik, hogy valami nem oké, nem hozza önmagát, vagy legalábbis azt amit eddig produkálni tudott, pedig körülötte nem nagyon változott semmi (eddig a vitáig) és nagyon sok támogatást kap. Kedvtelen, motiválatlan, nem érdekli nagyon semmi, produktivitása 0-hoz közelít. Simán lehet depis. Mivel ez egy játék, nem hiszem, hogy addig beleavatkoznának kívülről, amíg annyira nem durvul el a helyzet, hogy már esetleg veszélyes legyen magára vagy villatársaira.

Ahogy #2129 Geri Bátyó-is említi, szerintem is VV Dubai lenne a legjobb választás, akit küldhetnének Vivo helyett. :K

[ Szerkesztve ]

(#2129) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2127) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Amennyiben tényleg feladja és nem győzik meg róla, hogy maradjon, én biztosan Mercédeszt küldeném vissza (lila kendővel). Az ő kiküldése finoman szólva is tahóság volt ebben a formában.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2130) lowzor válasza UFO1 (#2127) üzenetére


lowzor
veterán

Csoki helyett nem küldtek be senkit, nekem úgy rémlik. Lehet, hogy úgy alakítanák a párbajok időpontját, hogy ne kelljen beküldeni senkit Vivi helyett. De csak vannak tartalék játékosok és nem Gádzsinát küldenék be újra...Bár ezek a véglények szerintem még örülnének is neki, ha Vivi helyett ő menne vissza.

(#2131) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2129) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja mondjuk igaz legalább lenne aki kieszi a hűtőt és felmossa a padlót pezsgővel ;] különben esélytelen mert 10 nap karantén + 2 vírus tesz mire bemenne vége is lenne a játéknak! :P

#2130lowzor
Csak az első 6 részt láttam utóbbit is csak tavaly!
De ha jól emlékszem őt kizárták ezt a jelenetet láttam + pár részletet.

[ Szerkesztve ]

(#2132) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2131) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

2 hét múlva még simán bemehet. :K Legalább megkavarnák kicsit a játékmenetet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2133) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2132) üzenetére


UFO1
senior tag

Mondjuk legalább megdughatná a dubajos csajt ÉNB úgy is annyira szerették egymást! :DDD
Én azért szívesebben nézném a Vivi idióta történeteit és ha jól tudom (utána olvastam) az előző szériát is a legbutább lány nyerte meg! ;]

A legnagyobb gond hogy aki kint van az tud mindent kit szeretnek és kit nem és sokkal könnyebb dolga lenne. Igaz amint bemenne és nem lenne csúcs vezér egyéniség ő kapná a jeleket és mehetne is haza 2 hét múlva! Igazad van abban hogy lenne azért kavarodás, holnap majd vagy inkább holnap után kiderül! :F :U

(#2134) lowzor válasza UFO1 (#2133) üzenetére


lowzor
veterán

A Dubajosnak azóta szakadok a zabálós és pezsgőzős jelenetén. :K

(#2135) rushty válasza lowzor (#2134) üzenetére


rushty
senior tag

A Dubajosból is kettő van [link] nem csak Mercédeszből.

Revolut meghívó pü-ben

(#2136) lowzor válasza rushty (#2135) üzenetére


lowzor
veterán

Így már értem honnan van 150 ezres cipője. :D

[ Szerkesztve ]

(#2137) UFO1 válasza rushty (#2135) üzenetére


UFO1
senior tag

Jó azért ő elmondta hogy járt sok helyen köztük Dubaj-ban is! Jó lehet keresni körmösként mi ebben a furcsa? :F :D

Nincs műszempillám feladom! ;]

Hoppá! :Y

A sminkes guru! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2138) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Renátó támogatóinak kampányolását a célegyenesben így tudom elképzelni [link] ;] :DDD

(#2139) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2137) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A "Hoppá!"-ra reagálva: Remélem te is tisztában vagy vele, hogy ezt Gádzsina nem hogy élőszóban, de írásban sem tudná összerakni így, egy hónap alatt sem. ;)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2140) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minek a fogalmazás, ha ordítani is lehet? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2141) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2140) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Gondolkodtam is, hogy megfogalmazzam-e az ő stílusában, de elvetettem az ötletet! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2142) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Alig várom, hogy Recsátó (végleg) kilépjen a villa ajtaján. Drukkolok, hogy 10% alatti szavazatot kapjon.
Grappa, csoki bekészítve, talán még örömtánc is lesz. :)

Abcúg Recskátó, hulljon a férgese!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2143) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2142) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem házi ribizlilikőr (pálinka alapú 40%-os) van. Tegnap hozta a "beszállítóm". Mondjuk hozott szőlőpálinkát is, az gyakorlatilag a grappa.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2144) antikomcsi válasza Vakegérke (#2142) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én már előre ittam a medve bőrére! :DDD ;]

Attól nem félek, hogy Retardó megy vissza, attól viszont igen, hogy eléri a 10%-ot. Egyre több Retardó szavazót látok minden felé. :U

(#2145) Vakegérke válasza antikomcsi (#2144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az instán rákattintottam az egyik képére, egyetlen jó szót nem írtak róla.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2146) rushty válasza antikomcsi (#2144) üzenetére


rushty
senior tag

Antimoh-sok ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#2147) lowzor válasza antikomcsi (#2144) üzenetére


lowzor
veterán

Én 95/5-öt tippelek, de szerintem túl optimista vagyok. :D

(#2148) antikomcsi válasza Vakegérke (#2145) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

(#2149) antikomcsi válasza lowzor (#2147) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én már azzal a fantomképes 93-07-el is beérném! ;] :DDD

Azt írják jópáran, hogy a még fantom képre leadott szavazatuk törlődött, vagy "átugrott" Retardóra.

Ti tapasztaltatok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#2150) Vakegérke válasza antikomcsi (#2149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tartom a 90-10%-ot. :)

Nálam maradt a szavazat Moh-on.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.