Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) LamaCube válasza antikomcsi (#2149) üzenetére


LamaCube
addikt

Gyorsan megnéztem, de maradt MOH-n.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2152) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2150) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem Retardót próbálják tolni, de így is 85-15-re tippelek.

Kíváncsi vagyok, hogy amikor meg lesz az eredmény, Retardót vajon a biztonságiakkal kell-e kivezettetni, vagy csak kicsit fog ordibálni, hogy csalás.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2153) i3odnar válasza antikomcsi (#2149) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Én eddig is minden párbaj előtt töröltem a szavazatom és újra szavaztam, biztos ami biztos alapon. Mindig volt bennem egy kis félsz, hogy esetleg a fantomképes szavazatom érvénytelenné válik, miután felfedik ki van mögötte.

Retardó szavazatainak száma a "Szavazz vagy meghalsz!" kampány miatt nőtt egy picit, neve elhallgatását kérő bejelentő alapján. :DDD Ahogy látom Gábor is megjelent a szurkolók között, bad omen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2154) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2155) antikomcsi válasza Vakegérke (#2154) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azt hiszem elérkezett az este, amire oly sokan vártunk! :DDD

(#2156) LamaCube


LamaCube
addikt

Én nem vagyok ennyire optimista :(
Ha Danira szavazók hallgatnak Danira és támogatják Retárdót, akkor akár lehet 70-30% is Moh javára. Itt azért kiderül Dani erőssége is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2157) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Remélem Renátó megy vissza.

(#2158) LamaCube válasza f(x)=exp(x) (#2157) üzenetére


LamaCube
addikt

A remény hal meg utoljára :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2159) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Végre érdekes feladatokat kaptak. Többször is lehetnének ilyenek. :C

Szegény kis patkányok.. és most nem a párbajozókra gondolok :(

[ Szerkesztve ]

(#2160) Geri Bátyó válasza f(x)=exp(x) (#2157) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nana!

;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2161) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem hinném, hogy a patkányok örültek a fürdőnek. De ez a párbaj jó volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2162) i3odnar válasza Geri Bátyó (#2160) üzenetére


i3odnar
csendes tag

(#2163) lowzor válasza i3odnar (#2159) üzenetére


lowzor
veterán

Ez nettó állatkínzás volt szerintem.

(#2164) LamaCube válasza lowzor (#2163) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy, Anikó megnyugtatott mindenkit, hogy ellenőrzött körülmények között volt minden...ellenőrizte 28 kamera ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2165) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azért ez a gyantázós feladat elég kegyetlen volt.

(#2166) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem kérdés hogy ez a retkes brazil kihullik, a legnagyobb az lenne ha valaki elkapná kint és megruházná rendesen.. :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2167) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nyugi srácok, vicc volt. :D
Bár én csak végigtekerve szoktam megnézni utólag a részeket, Renátónak így is sikerült megutáltatnia magát.

(#2168) Geri Bátyó válasza f(x)=exp(x) (#2167) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Beijedtél, hogy ráduszítom a szakállasokat mi? ;] :P

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2169) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már mondtam, nem is egyszer, hogy Vivinek párbajoznia kéne. Bálint is győzködi, legalább ne megszégyenülten menjen haza, hanem harcban bukjon el.
Szerintem Vivi visszavonja a feladást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2170) antikomcsi válasza Vakegérke (#2169) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én nagyon remélem. Aztán kihívja Fru-t, és kint hagyja 90/10 arányban.

(#2171) LamaCube válasza Vakegérke (#2169) üzenetére


LamaCube
addikt

Csak sajnáltatja magát ezt jól látják a többiek. Csak Merci neked mondom el... Robi csak neked mondom el és utána már a szaunában beszélik meg.
Hoppá vinnének be másik embert? Remélem feladja ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2172) andrey.


andrey.
csendes tag

(#2170)antikomcsi
+1
Rápakolják. Grincset viszi. Áhított párja után neki is legnagyobb különbség lesz a százalék. Vivi új erőre kap, főnix újra éled. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#2173) LamaCube


LamaCube
addikt

Na megvolt akkor ennek az évadnak is a feladom nem adom fel emberkéje... a Lottó 5-ös jöjjön be így mint amennyire tuti volt, hogy nem adja fel.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2174) i3odnar válasza LamaCube (#2171) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Azt azért jó látni, hogy Fru-n, meg Virágon kívül, akár mennyire támadják, mindenki szereti Vivit és odaállnak mellé, próbálják észhez téríteni. Még ha sajnáltatja is magát és ezzel próbálta kibékíteni a többieket (vissza fog még ez ütni úgyis), akkor is másabb volt már egy ideje, amit tényleg nem volt jó nézni. Remélem új erőre kap és menetel keményen előre innentől. :R

Párbaj:
Renátó beköltözős kisfilmjének újragondolása hatalmas :DDD :C "28 éves és fodrász", erre bevágják ahogy megnyírta Mercit! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2175) i3odnar válasza i3odnar (#2174) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ugyan ez Moh kisfilmjére is igaz! :DDD Hatalmas, gratulálok a szerkesztőknek! :C

(#2176) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hála az égnek, hogy lassan elfogynak az "öszinte csupaszív" agresszív szarkavarók. Már nagyon hányhatnékom van ettől a két szótól! :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2177) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2176) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy mondás: mindig a jók mennek el. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2178) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hol a bánatban lehet megnézni a köztes párbajt? Rálestem az instára, VV10, semmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2179) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezzel a bejátszással rendesen lehúzzák Recskátót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2180) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Meglepő, de Merci beszéde egész jó volt.

Nem megmondtam, hogy el kezdték nyomni Retardót? Eltaláltam a 85-15-öt is. Így is ez a legnagyobb különbség.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2181) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Francba.

Nincs meg a 90.

És a nézők a hülyék. :U

[ Szerkesztve ]

(#2182) Vakegérke


Vakegérke
veterán

84,54-15,46%. Ugyan nem 90-10, de megalázó vereség. :D

Nézzük a Grincs "szépséges" orcáját.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2183) LamaCube


LamaCube
addikt

Dani meg Virág hozott neki 6%-ot kb. ;]
Anikó osztotta a végén rendesen Rencsit ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2184) i3odnar


i3odnar
csendes tag

85-14 % . Lássuk mit szólnak hozzá a többiek.

(#2185) LamaCube


LamaCube
addikt

Fru-Dani-Virág teljes megsemmisülés... ilyen sorrendben mehetnek is :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2186) antikomcsi válasza LamaCube (#2185) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem csak Danira és Virágra igaz, amit mondasz.

Fru örömében sírt! :DDD

(#2187) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Fru(j) vajon meddig nyomja a bánatos özvegy szerepet? Tippre 2 nap, aztán már nem lesz nagy siránkozás. Utána átveszi Retardó stílusát (igazából ő is olyan) és átmegy ordibálóba és megpróbálja ismét megkavarni a szart.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2188) antikomcsi válasza Geri Bátyó (#2187) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vagy benyalja magát Bálintékhoz, mondván neki igazából soha nem volt baja vele, csak Recsike miatt történtek így a dolgok.

(#2189) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#2188) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt nehezen tudom elképzelni, de az lehet, hogy megpróbálja.

Azért egyre jobban kibukik a válogatás jellege. Véletlenül Győzike Retardót is ismeri 10 éve. Nahát!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2190) LamaCube válasza antikomcsi (#2186) üzenetére


LamaCube
addikt

:D :C
Egyébként lehet rosszul láttam, de amikor bement a hálóba akkor már nem sírt, hanem ásított egy bazi nagyot.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2191) antikomcsi válasza LamaCube (#2190) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Persze mert fáradt, de az oboa szakkör helyett most végre aludhat egy jót. :DDD

(#2192) i3odnar válasza Geri Bátyó (#2189) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Már csak azt várom hogy kiderüljön Viviről, Fruról, meg Robiról is, hogy a stáb ismerősei :D

(#2193) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ennyit Retardó őszinteségéről. Most mutatja neki Győzi a torkonköpést: Fruzsi kezdte, én csak visszaadtam.
Fél perccel korábban látta az ellenkezőjét. :F

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2194) i3odnar válasza Geri Bátyó (#2193) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Az is lehet, hogy fordítva lett összevágva, de végülis mindegy ki kezdte, mind a ketten ugyan olyan undorítóak és gázak, hogy ezt csinálták kamerák előtt.

Nagyon megnézném az arcát, amikor szembesül azzal a tömérdek cikkel, videóval ami megjelent róla és az általuk képviselt "ideális" kapcsolatról. Azzal, hogy komolyabban foglalkozik a csatorna is a témával, külön ezzel foglalkozó epizódokat szánnak az eddig közölt információk alapján az RTL Most-ra szakértő bevonásával.
Hát nem lennék Renátó helyében. Kíváncsi vagyok a "Jöttem, láttam, buktam!" epizódjára.

(#2195) Motion_Blur válasza i3odnar (#2194) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egy ilyen pökhendi, aljas féregről ezek leperegnek, még most is neki állt feljebb.

Majd a saját fajtársai között "sikeres fodrász" lesz, oszt ennyi az ő nagy pályafutása.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2196) UFO1


UFO1
senior tag

:Y Ezek a játékok hatalmasak voltak (dalpárbaj). A patkányoktól, hogy fostak mondjuk én is ezt csináltam volna.

A szópárbaj elég szánalmasra sikeredett retardó szokás szerint hazudik mint a vízfolyás Moh meg töketlen mert nem tud kiállni maga mellett pl. mikor meg akarták viccelni Virággal és ebből lett az a Dani -féle HATALMAS és ÍRTOZATOS botrány! Közben semmi sem volt csak egy poén. Ezt nem lehetett akkor elmondani neki?? Vagy esetleg most? :F
Vicces volt utána kint az udvaron ÉNB és retardó beszélgetése azt hittem, hogy bármelyik pillanatban szétrobbanhat retardó feje úgy felhúzta magát a saját maga által felhozott témán! :D

Ja tényleg mi van azzal hogy nem fog dohányozni január egytől és elkezd edzeni és be meri nyögni ÉNB-nek hogy egyik szavad üti a másikat. :W Az a baj, hogy saját magáról beszélt de ezt nem vette észre? Én biztos figyelmeztetem volna rá: apám te saját magadról beszélsz nem veszed észre? :(

És milyen jól elmondta Mercy-ke bent a hálóban amit feljebb leírtam pedig folyamatában írom amit látok.

Vivi nagyon aranyos és megható volt mikor a Boby-val beszélgetettet, hogy feladja és persze utána a szaunába megjött a ÉNB és már én féltem mit fog mondani. És persze jelrakás mindenki rá. Na az szép lesz és jöhet Fru aki 95-5%-al ki is esik. :C

Most nézem Moh-nak és Mercy-nek még a szemüvege is (majdnem) egyforma! :R

Különben ha ilyen lett volna retardó a játék folyamán mint ahogy próbált lelket önteni Vivi-be a nyugiba nem itt tartana és hozott neki pár szavazatot és talán nem 5-95%-al esik ki hanem 6-94-el! ;]

Mikor Danival kint beszélgetnek és kérdezi Vivitől hogy miért adtad fel unatkoztál … mit csináltál közben megittál egy kávét? Egy narancslevet jön a válasz és már röhög mindenki én is fekszek tőle ezért nem szabad feladnia. Ennyire hülyén de pont jókor ilyet benyögni csak ő tud! :R

Érdekes megint ki hozta vissza az életbe Vivit hát a Dani gyerek! Tudhat ez valamit!? :U

Moh nagypályásan lefekszik (de le nem veszi a szemét a szőkeségről) aztán a sötétben átkúszik Mercyhez milyen érdekes egyik sem tud aludni megint egyszerre! :F ;]

Mikor elkezdett beszélni retárdó az elköszönés előtt Fru arcán látszott hát ez többet nem jön ide vissza (nem baj legalább rámehetek ÉNB-re (ezt csak én gondoltam kicsit túl))! :K

A legemlékezetesebb pillanatok valami baromi jól összevágott anyag volt mindkét részről hihetetlenül vicces valós és lényegre törő. :R Feküdtem az egészen! :C (Az elején miért nem ilyen volt most kezdték el élvezni a játékot a szerkesztők is és ezért sziporkáznak?) A végét viszont nagyon benézte: … a VV bla-bla-bla … nyertese én leszek ha tetszik ha nem … bla-bla-bla. Most írom úgy hogy a végét még nem láttam de nagyon vakon vagy kispapám! :P

Anikó milyen jókat kérdezett Moh-tol mikor Mercy volt a téma. :R

Mikor Fru mondta a kortest akkor ugrott be kire is emlékeztet annyira Mercy.

Egész nyugis párbaj volt azt hittem sokkal jobban kikel magából Frunátó de nem. Késő volt elkezdeni a de „jó ember is vagyok” játékot. 84,54-15,46% az hogy jött össze? :U Ki a fene szavazhatott a fodrász gyerekre? :F Nem értem!? És még fel sem fedték ki alatt ki van! ;]

Anikó megkérdezi mitől ez a VV történelmi különbség és retardó még mindig terel és nem ismeri be soha hogy hibázott hiába próbálja Anikó a szájába adni a választ és Anikó hangja remeg annyira ideges hogy ez nem látja miket követett el. :Y Na ezért estél ki nagyképű, arrogáns, erőszakos vagy aki soha nem ismeri el hogy hibázott és pont e miatt nem is kér soha bocsánatot senkitől! Szégyen vagy! :W

Holnap remélem megint összeáll a nagy hármas geg brigád (Vivi, ÉNB, Boby) legalábbis az előzetesből ez látszott! Imádom mikor oltogatják egymást! :DD
Vivinek nagyon jót fog tenni egy Fru párbaj amit 10-90%-al meg is nyer lazán! ;]

A BVV-ben bejátszották retardónak a nagyszerűre sikeredett Fru névnapot. :W
Komolyan leestem a székről! És Győzi ismeri 10 éve akkor itt mindenki valakinek a valakije vagy mi? :U Viszont még itt sem ismeri be hogy bármit is elrontott volna ééééééérdekeeees? :W
Éééééérteem én vagy méééégsem! :Y
Győzi bedobja a No.1 kérdést recskárdónak: „milyen örökséget hagysz magad után a magyar nézőkben a VV10-ben” stb. stb. és bejátssza neki mikor pengető majom pózban recskázik a WC-ben:C

Baromi kínos volt ezt a BVV-t végignézni és ez a Fru ááá annyira nem illenek össze hogy rossz volt nézni! Szegény szülei mit élhettek át! :Y

[ Szerkesztve ]

(#2197) UFO1


UFO1
senior tag

Mégis lesz X faktor!
Szegény Vivit megint lehuzzák a barátai! ;]
Kamu, kamu, kamu? :U

[ Szerkesztve ]

(#2198) antikomcsi válasza UFO1 (#2197) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nincs vele semmi gond!

Pont olyan jól énekel, mint én! :DDD ;]

(#2199) Vakegérke válasza UFO1 (#2197) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kétlem, hogy Vivi depis lenne. :)
Ami azt illeti, jobb, ha nem fog énekelni leendő gyermekeinek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2200) UFO1


UFO1
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.