Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Ez miii hogy a Gnóm lilakendős lett?! Nagyon nem szimpi RTL-től, hogy ilyen fontos dolgokat nem tudunk meg aktuálisan..

#1348 Vakegérke
Ő is lilakendős, szóval nincs mit vesztenie (Max. Renáldót).
Szerk.: ahogy látom, Őt sem, mert rajta is kendő van..

[ Szerkesztve ]

(#1352) antikomcsi válasza i3odnar (#1351) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mire fel ennyi lila kendő?

A legközelebb mi lesz? 2 emberen nem lesz majd? Aztán izguljunk ki lesz a kiválasztott és a kihívott?

A nézők 99%-a azt várta, hogy Fru ma megkapja a zöld kendőt erre meg ez van.

(#1353) i3odnar válasza antikomcsi (#1352) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Holnap fogják leadni, hogy miért van rajtuk. :(((
A sötét oldalról csak Gádzsinán nincs ha jól láttam, szóval ez érdekes lesz.. 7en a 3 ellen, esélyes rá nagyon, hogy rá kerül a legtöbb.

Edit: 4 jel után nagyon Gina-Bálint párbaj szagú ez..

[ Szerkesztve ]

(#1354) LamaCube


LamaCube
addikt

Retardo miért kapott lila kendőt neki nem lehetne semmilyen körülmények közt az a büntetése...
Frunak is van lila kendője?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1355) antikomcsi válasza i3odnar (#1353) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Recskardo nagy büntetése, hogy párbaj után nem kaphat lila kendőt ennyit ér, semmit. Párbaj után nem kaphat, amiről úgy sem jönne vissza, de csak úgy simán lehet lila kendője.

#1354 LamaCube

A büntetése szerint, ha párbajról jön vissza, akkor nem jár neki a lila kendő.

Csak ciGádzsinának nincs, úgyhogy ez már eldőlt.

[ Szerkesztve ]

(#1356) UFO1


UFO1
senior tag

A grincs hogy asszonyja a Dani mindenbe beleszól igen ez igaz csak hát nehogy már ő hozza ezt fel mert irgum-burgum! :W :F ;]

#1352antikomcsi
Mindegy az cigádzsina megy oszt jól van!
Különben is még akarom nézni a hatalmas Love Story-t hogy recskárdó hogy dugja halálra a grincset! :DD
Az is érdekes lesz, hogy lesz e átrendeződés, hogy a nem maradékból már alig van! :U ;]

Ment is a szavazat gondoljátok, hogy kire! Ennyien még sosem szavaztak a fantomképre! :C

[ Szerkesztve ]

(#1357) i3odnar válasza antikomcsi (#1355) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ekkora baromságot amit az RTL csinál... mostani párbajon Fru vagy Renátó repült volna pedig.. De hogy Recskárdó miért védett... :(( :W

Így van, ez Gina-Bálint párbaj, kivéve ha el nem szólja magát és megtiltják neki, hogy kivigye. Ezt hangoztatja már régóta, hogy nem bír vele együtt élni. Meglepő lenne ha mást vinne.

Recskárdó meg a Gnómja mit nevet Cigádzsina beszéde alatt?! Leginkább ők tehetnek róla, hogy a barátnője már nincs ott (még ha ez nem is igaz, de bent ők így tudják..).

[ Szerkesztve ]

(#1358) LamaCube


LamaCube
addikt

Gina-Bálint 10-90%

antikomcsi
Igen értem, de akkor is ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1359) antikomcsi válasza UFO1 (#1356) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, de közben meg nézhetjük Fru önelégült fejét. Gusztustalan. Most Fru ment volna párbajra, és kiesett volna, mint a sicc.

(#1360) LamaCube


LamaCube
addikt

Na már szavazok is a fantomképre ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1361) LamaCube


LamaCube
addikt

Na cigoretartóból előjött a vér. És magának adott lila kendőt, ez igen...hatalmas jellem...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1362) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az előzetes sokat elmondott.

Úgy láttam a csapatok kaptak (talán) 2-2 lila kendőt, és arra kötötték fel akire akarták. Recskardo meg felkötötte magára. Moh, meg megjegyezte neki milyen bátor tett volt, hogy nem 2 lánynak hagyta, erre Recskardónak állt feljebb. Ezzel csak késleltetik az elkerülhetetlent.

Még a végén megsajnálom ciGádzsinát, amiért két ilyen féreggel paktált le.

[ Szerkesztve ]

(#1363) Vakegérke válasza LamaCube (#1360) üzenetére


Vakegérke
veterán

A minitorpedó megúszta. Na majd legközelebb kiszórják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1364) Villa7


Villa7
tag

Ment is a szavazat a fantom képre :DD

(#1365) i3odnar


i3odnar
csendes tag

A holnapi összefoglaló részletből nagyon úgy jött le, hogy ajándék 2-2 kendőt kaptak a csapatok, ahol Recskárdó bezsebelt egy kendőt valahogy, amit valószínű dönthetett volna úgy hogy nem magának, hanem Ginának ajándékozza, ezt szólta meg Moh.

Zsák a foltját, Fruval egymásra találtak nagyon. Remélem csak a kiszavazásig van rajtuk a kendő, kihívásnál már nem lesz és Gina kiviszi Frut (vagy Recskárdót).:)

Szerintem már nincs rajtuk a lilakendő vagy csak én nem láttam BVV-ben? :F

[ Szerkesztve ]

(#1366) UFO1 válasza LamaCube (#1360) üzenetére


UFO1
senior tag

Ez az mint mindenki! :DD

Különben Vakegérke már azért érdemes lenne insta profilt csinálni, hogy tudd olvasni a nagyszerű kommenteket amit a fogyatkozó nagy 6 nem 5 nem 4 nem 3?– ra írnak. Néha felemelő írásokat látni! :C

(#1367) LamaCube válasza antikomcsi (#1362) üzenetére


LamaCube
addikt

Gina utalt is rá, hogy nem ő kapta volna. Remélem leesett neki, hogy jól kicsesztek vele a nagy barátok. Bár mindegy mikor esnek ki, nem kerüli el egyik sem. Én inkább Bálintot sajnálom, hogy megint párbajozni megy. Hogy unhatja már :D
Ha nem hívhatja ki sem a lila kendősöket, akkor marad Bálint, de ha mást kihívhat lehet Renátót kiviszi. Bár Bálintot fogja szerintem, mert minden kiválasztásnál rápakol.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1368) UFO1


UFO1
senior tag

BVV szex party mindenkinél. :D
recskardó a grincsnek mert fáj a lába:
Adok puszit rá és lefety lefety 5 percig jó a szinkron! :DD :C

ÉNB kivel volt Bobyval? :)) ;]

Dani hopp rossz lyukba ment! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#1369) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Micsoda genyók a szerkesztők a belevalóban, Recskardó bebukik a paplan alá, és beadják a lefetyelő kutya hangot! ;]

(#1370) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Akár hogy is ez az Amanda különkiadású BVV egész jó volt, így kihagyva a sok utálkozást.
Korrekt interjúalany és párbajpartner volt azt meg kell hagyni. Sok szerencsét neki a továbbiakban!

(#1371) UFO1 válasza Vakegérke (#1336) üzenetére


UFO1
senior tag

Most olvastam vissza.
Mit milyen címszó alatt? Ha az instárol kérdeztél akkor: insta reg → bejelentkezés → utána bármikor a keresőbe VV10 insta. Ha játékosra akarsz keresni akkor az insta keresőbe írd, hogy VV10 és már dobja is ki a neveket.

#1358LamaCube
Nem legyél olyan jóindulatú! :D

(#1372) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Este hátha bővebben látjuk az eseményeket, mert tegnap volt egy kis pofa vágás, de az Mercinek is szólhatott, de amúgy nem hatotta meg igazán ciGádzsinát barátnője elvesztése. Dugó után rendesen ajvékolt, itt meg semmi. Legalábbis amit eddig láttunk, a visszatéréskor és a kiválasztáskor.

A jelrakás alatt Fru végig vihogott, önelégült fejjel ült ott Recsikéjével. Arandát elintézték, és most tudták, hogy ciGádsinát küldik ki. Talán még meg is próbálják meggyőzni, hogy Bálintot vigye, mert mennyire a háta közepére kívánja.

Ez a 2 barom azt felejti el, hogy ha elfogy a töltelék, ők következnek, és ezzel a stílussal, minden esélyüket eljátsszák.

Megmondom őszintén, ha a szabolcsi démon kihívhatná Recsit és Fruskát, és meg is tenné, akkor bekövetkezne az, amit nem gondoltam, rá szavaznék, Minden más esetben az ellenfelére.

Szerintetek leesett már neki, hogy mennyire megszívta a "barátai" miatt?

(#1373) LamaCube válasza antikomcsi (#1372) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem leesett. Eléggé hangsúlyosan mondta, hogy ha a lila kendős marhaság nem lenne, akkor biztosan nem ő lenne a kiválasztott. Tehát tudatta Fruval és Recskátóval, hogy valamelyikük lenne az.
A kérdés, hogy sorsolással döntötték el, hogy kinél legyen a lila kendő vagy szavazással. Mindkét esetben lovagias lett volna Recskától, hogy lemondjon róla és talán szimpátiát keltett volna pár emberben.
Viszont teljesen jó húzás volt az RTL-től ez a lila kendő osztás. Hiszen ez is konfliktust generál, ami még jobban lehullajtja az emberekről az álarcot.
Ha taktikusan vagy inkább ésszel /ha volna neki/ gondolkodik Gina és netalán a lila kendő a kihívásra nem adna mentséget simán kihívhatná az álompár bármelyikét és kint is hagyná. Én azonnal rá szavaznék, majd kiesik később :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1374) antikomcsi válasza LamaCube (#1373) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Este meglátjuk, hogy volt, de szerintem Moh nem véletlenül szólt be Recskardónak. Náluk megkapták a lányok a kendőket, megvédték Vivit és Virágot, hogy akkor itt a lehetőség, hogy Recsi párbajra hívja valamelyiket, ha már olyan nagy volt a pofája. Erre bevédi magát egy kendővel. Ha így volt, nem tudok mit mondani, csak, hogy tökéletesen igaza volt Mohnak.

Én még olyat nem láttam, hogy a lila kendő csak a kihívástól véd meg, mert az azért van, hogy ne kelljen párbajra menni.

Ezért mondtam, hogy Recskardó büntetése a nullával egyenlő. Míg a többiek szívószállal, meg kesztyűvel szívtak, neki csak vissza kellett szerelni az ajtót, ami nem büntetés, hanem természetes, és bocsánatot kérni az ajtótól. Párbajról nem jön vissza, de máshogy meg simán kaphat lila kendőt.

Mindenesetre, most legyünk könyörületesek, és segítsünk ciGádzsinának, hogy mihamarabb együtt lehessen újra a barátnőjével.

(#1375) UFO1


UFO1
senior tag

Én egyet nem értek Daniella királykisasszony miért vonja ki magát minden játék alól. Csak nem félt arandától ha esetleg ő jön vissza? Különben meg nincs benne a szerződésükben hogy a feladatokban részt kell venniük mert ha mindenki kivonja magát miből lesz műsor!?

(#1376) i3odnar válasza antikomcsi (#1374) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Visszanéztem és a BVV-ben is rajtuk volt még a kendő, szerintem így már esélytelen, hogy kiválasztásnál ne élvezzenek védettséget. Nézhetjük még 2 hétig a Grincset meg Recsikét.

RTL-nél megoldották, hogy a büntetése még annyit se érjen, mint eddig, elvégre ki sem engedik párbajra, nem hogy még 4x visszamenjen. (Akkor lett volna értelme, ha azt mondják, a legközelebbi 4 alkalommal, amikor lila kendőhöz kerülne, nem kaphatja meg.) Na de ezzel is csak ellenszenvesebbé teszik őt a nézők számára, halogatva van az elkerülhetetlen.

Gádzsina azért meg tudna szorongatni pár embert párbajon. Ha tartja magát ahhoz amit hangoztat és kiválasztásnál rá teszi a kendőt, Bálintnak sem lenne olyan sima ez a párbaj, mint az eddigiek.

(#1377) antikomcsi válasza UFO1 (#1375) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, mi az, hogy nem vesz részt???
Ez a feladat, ezt kell csinálni.
Azt mondta, Ő nem akar olyan embernek beszólni, aki neki nem ártott! Senki nem mondta, hogy neki be kell szólni. Mint láttuk oda is állt a sarokba és be is volt öltözve. Mivel kötelező részt venni a feladatokban. Csak neki ez volt a szerepe. Nem volt értelme ezt a fesztivált csinálnia, ez nem volt egy szép húzás tőle.

#1376 i3odnar

Nem hiszem, hogy a 4 fiú ellen lenne esélye visszajönni. Lehet, hogy szorosabb lenne, mint eddig, de nem biztos, nem gondolom, hogy Bálint ellen mondjuk 40%-nál többet tudna elérni. Szerintem csak akkor lenne lehetősége visszamenni a villába, ha kihívhatná a görénypár valamelyik tagját.

A játékban lenne, a szavazatok alapján a fantomkép már megnyerte volna a főnyereményt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1378) LamaCube válasza i3odnar (#1376) üzenetére


LamaCube
addikt

"Gádzsina azért meg tudna szorongatni pár embert párbajon. Ha tartja magát ahhoz amit hangoztat és kiválasztásnál rá teszi a kendőt, Bálintnak sem lenne olyan sima ez a párbaj, mint az eddigiek."
Az én szememben sokat nem ér, hogy tartja magát az "elveihez", mert nekem az "elveivel" vannak problémáim. Gábor se lett szimpatikusabb, mert Bálintot vitte ki, pedig korrekt volt, hogy a lila kendő levétele után őt vitte. :K Szerintem Bálint-Gina 90-10%

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1379) UFO1 válasza antikomcsi (#1377) üzenetére


UFO1
senior tag

Az a gáz hogy utána Moh is azt mondta és csak Mercy nyávogása miatt játszott. Mintha úgy rémlene hogy régebben ezért büntetés járt!? Különben meg tök vicces volt és aranda röhögött a legjobban!
Ja igen talán már leesett neki miért nem ő ment vissza amint a kezébe kapta a telefonját. Anikó próbálta vigasztalni és nem mondhatta a szemébe hogy utáltak a sok rosszindulat miatt!

Szerintem semmi esélye cigádzsinának olvasd csak el az insta posztokat tőle már csak a grincset utálják jobban! :D
Max pár cubai fog rányomni mert hát tesó! ;)

Más:
Nagyon úgy tűnik hogy a "bejövős" játékok/feladatok el fognak maradni mert a tanároknak ill. mentoroknak 10 napig karanténba kéne vonulni egyedül és gondolom sokan így nem vállalták! :O

(#1380) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Moh kifakadása egyértelművé teszi, hogy Recskátó tisztességtelen módon szerezte meg a lila kendőt. Grinccsel karöltve kigolyózták Gádzsinát. Logikus döntés volt, hiszen ők ketten megúszták a kiszavazást, ráadásul ha Gádzsina veszít a párbajon, eltűnik a mocskos intrikájuk tanúja. Csak ő tud róla, hogy Aranda az ő rábeszélésükre választott rosszul ellenfelet. Jelen esetben mindegy, hogy Vivit nem hívhatta volna ki, hiszen nem tudják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1381) antikomcsi válasza Vakegérke (#1380) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Itt is az a tipikus kan cigány testbeszéd, amitől falnak megyek.

Az első párbajon ki kell essen, a brazil gépsor szavazatai ide kevesek.

(#1382) Vakegérke válasza antikomcsi (#1381) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na meg a mentalitás. Szellőre is viharral reagál..

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1384) LamaCube válasza antikomcsi (#1383) üzenetére


LamaCube
addikt

Minden egyes betűjével egyetértek! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1385) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom nézzem e este, mert már az előzetestől felmegy a pumpa bennem!

Persze nézni fogom, hogy tudjam, mi történik, de ez nem szórakoztató számomra.

Mennyi ilyen Retardó féle féreg élhet ma a világon?

(#1386) LamaCube válasza antikomcsi (#1385) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyértelműen arra játszik, hogy valaki megüsse, mert máshogyan nem fog nyerni senki ellen.
Én megmondom őszintén , ha Bálint helyében lettem volna vagy most Moh helyében, ismerve magam már rég ledaráltam volna. ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1387) Vakegérke válasza antikomcsi (#1385) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, egyre mélyebbre ássa magát a sz*rban. Legkésőbb két (vagy három?) hét múlva búcsút veszünk tőle.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1388) snecy20 válasza Vakegérke (#1387) üzenetére


snecy20
veterán

Igen. Ilyen gusztustalan állatokra nincs szükség.
Ez a viselkedés a való életben sem túl imponáló.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1389) antikomcsi válasza LamaCube (#1386) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csak úgy lenne esélye nyerni, ha az összes játékossal leveretné magát mert, hogy párbajt nem fog nyerni az holtbiztos.

Ráadásul ez a nyomorult párhuzamot vont Merci és saját maga között, hogy úgy látszik nem baj az agresszió szeretik a nézők, hisz Mercit is visszaszavazták, akkor nála sem gond. Ez nem csak megjátssza magát, hanem tényleg ennyire sötét. Azt nem fogja fel, hogy ő lesz a következő akit Fru odavet majd a többiek elé prédának.

(#1390) snecy20 válasza antikomcsi (#1389) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem onnan lesz majd érdekes a dolog, amikortól szép sorjában kiesik a Fru-Recskázó-Gina hármas... mert utána már a szent és sérthetetlen(nek tűnő) barátságokat és szövetségeket kell megbontani. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1391) LamaCube válasza snecy20 (#1390) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen az is jó szituációkat fog szülni! De szerintem nem lesznek ilyen aljasok, mint a másik csapat vagy de :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1392) antikomcsi válasza snecy20 (#1390) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, onnét lesz érdekes. Várom, hogy Robi és Vivi hová fog állni? Bálint, Dani, Virág hármashoz, vagy a Moh, Merci párhoz? Illetve érdekel, hogy megmaradnak e emberségesnek és tisztességgel "küzdenek" majd egymás ellen, amikor a helyzet úgy kívánja.

(#1393) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1394) LamaCube


LamaCube
addikt

Gina ajánlotta fel! de renátó mekkora barom, így nem rakják Ginára, mert nincs érvük ellene. Ez hülye...szerinte a sajátjaikra rakják?
renátó meg se szólalt... Moh egyből lemondott róla. na ezekről az erényekről beszélünk hetek óta.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1395) UFO1


UFO1
senior tag

Az hiszi recskardó hogy a 8 ker stílus bejön a nézőknek? Ilyenkor szokták azt kérdezni fej vagy test!

Ment a szavazat a házas (csicska) párra! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1396) LamaCube válasza LamaCube (#1394) üzenetére


LamaCube
addikt

Remélem a nézők szavazatai alapján levetetik a lila kendőket Fru meg rencsiről. Mondjuk Gina vak bár renátórol azt mondta segget csinált a szájából...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1397) Vakegérke válasza LamaCube (#1394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találkoztam már bunkó sutyerákokkal, de Recskádó mindegyiken túltesz, ráadásul agresszív.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1398) LamaCube válasza UFO1 (#1395) üzenetére


LamaCube
addikt

Nálunk ilyenkor csak felhívom a haverom és csak annyit mond: Tudom ásó, lapát ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1399) LamaCube válasza Vakegérke (#1397) üzenetére


LamaCube
addikt

A vére ilyen, mindig más háta mögé bújik, ha meg van tömeg mögötte, akkor nagy a szája...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1400) antikomcsi válasza LamaCube (#1394) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nincs érvük ellene! Ez tök hülye! Meg az is aki önként ment a vágóhídra. Persze Mohnak azt mondta, hogy Recska segget csinált a szájából. Az nem elég érv, hogy arra teszik a jelet, aki marad a másik csapatból. Vajon mit gondolt erről a lila kendős sztoriról este, amikor Merci tért vissza majdnem 82%-l?

Robit most nem értem! Miről beszélt? Miben volt igaza mindkettőjüknek? Itt most vesztett nálam egy kicsit az "értékéből". Ha esetleg Recsinek igaza is lett volna (nem volt) ez akkor sem stílus, ahogy előadta magát.

Én Fru-t és Recskát jelöltem be és úgy küldtem el! Simán elment!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.