Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jöttem láttam buktam, Fru

Anikó nagy király volt, és Betti néni is.

(#2852) Vakegérke válasza antikomcsi (#2851) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leszedtem, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2853) antikomcsi válasza Vakegérke (#2852) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szívesen! Jó szórakozást hozzá!

A vége felé garantált lesz! :DDD

(#2854) LamaCube válasza antikomcsi (#2853) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi le is szedtem! :R :R :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2855) Zsadi válasza antikomcsi (#2851) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszönöm! :R

(#2856) F34R válasza antikomcsi (#2853) üzenetére


F34R
nagyúr

Azigen... thx... Ez a Retardo nem fog valtozni, ez a kis Fruska meg akkor is vele marad ha bucira veri az arcat. :U Aniko jol visszaoltotta. :C

(#2857) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2858) LamaCube válasza antikomcsi (#2853) üzenetére


LamaCube
addikt

Uhh...
Már látom a híreket: "Fru hazafelé tartva átesett egy vak Komondoron...a kutya jól van, de még mindig vak kb., mint Fru."
Azért az is beszédes, hogy az anyukának kell rámondania az áment a kapcsolatukra. ha olyan nagy a szerelem, akkor nics semmilyen tanács, ami miatt nem lesz szerelmes.
Renátónak már remegett a szája meg a lába a végén, amikor Anikó kiosztotta... mi lett volna, ha nincs kamera, hanem csak úgy otthon történt volna meg egy kis szobába...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2859) 3L1T3 válasza LamaCube (#2858) üzenetére


3L1T3
addikt

Anikó zseniális volt! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2860) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Némi reggeli torna után jött a fincsiség, az evezőgép. Ahhoz képest, hogy Robi hogy kezdte, megnyerte a versenyt. A srácokban alig maradt erő. Megisszák még ennek a levét, lesz majd jó kis izomlázuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2861) Vakegérke válasza LamaCube (#2858) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tartogatom a csemegét egy nyugodt órára, ki akarom élvezni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2862) antikomcsi válasza LamaCube (#2858) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Fru, azt mondta, hogy Szolnokon képzeli el a jövőjét, majd Recska költözik hozzá.
Ehhez viszont Fru anyukának is lesz egy-két szava. Szóval Fru nem költözik, Recska nem jöhet, és ha nem Ricsi ökle, akkor a Szolnok - Szombathely távolság majd pontot tesz ennek a kapcsolatnak a végére.

Amúgy tényleg jó sötét ez a Fru, azt mondja kint ilyen nem lesz, nem fog előfordulni, hogy gatyában sétálgatnak majd emberek. Már látom, ahogy Fru a strandon burkát kap majd, mint kötelező fürdő viselet. A többieknek meg majd kioszt egy kertészgatyát Recsike, mondván aki itt akar sziesztázni az jobb ha beleugrik, ha nem akar bajt!

(#2863) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hogy a csajok nem lesznek a női tornászválogatott tagjai, az biztos. :D

Dani megsértődött, mert Virág nem ment át hozzá a nyugiba az olimpiai buliból. Ha tényleg szerelmes, akkor igazat adok neki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2864) antikomcsi válasza Vakegérke (#2863) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani min nem sértődik meg?

(#2865) Vakegérke válasza antikomcsi (#2862) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akár össze is költözhetnek Szolnokon, ha Fru elköltözik otthonról, ezt az anyukája nem tudja megakadályozni. Csak az a kérdés, hogy mennyi idő után könyörgi magát vissza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2866) Vakegérke válasza antikomcsi (#2864) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem voltam se féltékeny, se sértődős, de egy hasonló helyzet nekem se esett volna jól.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2867) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2861) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én most kezdtem el nézni. Majd erősítsd meg (vagy cáfold), de én mintha már az elején - amikor még csak Frúval beszél - látnék némi nehezen palástolt undort Anikó arcán.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2868) antikomcsi válasza Geri Bátyó (#2867) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is tisztán láttam, hogy sem Fru, sem Recsike nem a szíve csücske. Ehhez képest tényleg korrekt módon vezette le mindkét beszélgetést.

(#2869) Zsadi


Zsadi
őstag

És ilyenekkel osztja az észt, eszem megáll..
[kép]

Nincs képben ez az ember önmagával.

[ Szerkesztve ]

(#2870) antikomcsi válasza Zsadi (#2869) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az a durva, ha be is beszéli magának, hogy ő ilyen és mindenki más van vakon, de ettől még nem lesz ő az új Gedeon bácsi, azt most elintézte magának a (le)szereplésével.

(#2871) Zsadi válasza antikomcsi (#2870) üzenetére


Zsadi
őstag

Vagy csak ezt mormolja magának, hátha egyszer olyanná válik mint ami az idézetben van.

De erősen kétlem...

(#2872) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2867) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy Frutól undorodik, az eltörpül amellett, amilyen érzelmeket Renátó vált ki belőle. Mindkettő selejtes. A dicsérő szavakat meghallják, a kritikákat lesz*rják, ahogy mondták is.

Az anyukája érveket, megtörtént eseményeket sorolt, de nem tudta meggyőzni Frut, hogy csak a kutyája lehet Renátónak, aki ha úgy látja jónak, meg is rugdalja.
Egyébként érdekes, hogy Fru mindezek után az anyukája áldásától teszi függővé a kapcsolatot. Na, arra aztán várhat.
Fru anyukája helyében be se engedném a lakásomba azt a suttyót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2873) antikomcsi válasza Vakegérke (#2872) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ahogy láttuk, nem is volt bent! ;]

(#2874) Vakegérke válasza antikomcsi (#2873) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sőt, amikor Fru kiment a párbajról és találkoztak hármasban, hazazavarta a f*szba. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2875) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2876) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, Dani csak megenyhült.

Jó kis kacsaleverős boxparti volt. Virág elhúzott, de Merci nem hagyta magát, és végül ö lett a győztes. Hááát, nem biztos, hogy barátságos mérkőzés volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2877) antikomcsi válasza Vakegérke (#2876) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már mondtam, hogy nem normális. Most be vannak zárva, a szabadságuk eléggé korlátozott. Viszont mit gondol Dani, mi lesz ha kijönnek a villából?
Maga mellé akar láncolni egy 18 éves lányt, akinek most kezdődne az élete? Azt gondolja, hogy majd a jó időben nyáron egész nap mellette akar majd kuksolni a raktárban?

Amúgy is Virág iskolába akar majd járni, legalábbis ez volt a terv, hogy folytatja magszakított tanulmányait és leérettségizik. Ebben az iskolában nem lesznek fiúk? A buszon, utcán nem fog másokkal találkozni? Esetleg Dani elkíséri majd minden nap és beül vele az iskolapadba? Mondjuk ráférne! Vagy majd zsebe nyúl és csenget szépen mindenféle tanárnak, aki házhoz jön és Virág magántanuló lesz?

Ez a kapcsolat így halálra van ítélve! Itt bent még el van Virág, de a villa után az életben nem fogja sokáig bírni ezt a fajta korlátozást, és lelki terrort!

(#2878) Vakegérke válasza antikomcsi (#2877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Borítékolható, hogy nem lesz ezüstlakodalmuk. Eddig még egy villapáros se maradt együtt.

A gátugrálógyaloglást Merci feladta.
A bringázás kezdeténél már látni lehetett, hogy virág nagyon pörgeti. Nem tudom melyikük hajtotta csapágyasra a bringát, nagyon nyikorgott. :)

Szóljanak a fanfárok, a villaolimpián a női szekcióban Virág lett az aranyérmes. Gratula neki. :C

Nos, úgy gondolom, hogy van egy halvány esély rá, hogy Merci Moht hívja ki párbajra. Ezt arra alapozom, hogy levált róla, külön is alszanak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2879) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az imént mondta Győzike, hogy már alig várja, hogy Merci kijöjjön hozzá szombaton.

Akkor már ezen a párbajon sem kell izgulnom! ;]

(#2880) rushty válasza antikomcsi (#2879) üzenetére


rushty
senior tag

:D Moh-t se verné meg. (vmelyik szombaton.)

Revolut meghívó pü-ben

(#2881) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, lehet, hogy igazam lesz? Valaki puszira kap lila kendőt. Ha az a valaki Virág lesz, Merci no vajon kit hív ki párbajra?
Hüm-hüm... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2882) rushty válasza Vakegérke (#2881) üzenetére


rushty
senior tag

Mercike [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#2883) antikomcsi válasza rushty (#2882) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon kellenek az ilyen videók egy 11-12 éves kislányról.

Nem az a baj, hogy linkeled, hanem, hogy valaki elkészíti és feltölti így, ebben a formában.

(#2884) 3L1T3 válasza antikomcsi (#2883) üzenetére


3L1T3
addikt

Az egész világ úgy el van cseszve ahogy van...

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2885) Zsadi válasza antikomcsi (#2883) üzenetére


Zsadi
őstag

És akkor a Tiiktok-ról ne is beszéljünk...
Fiaim miatt (tényleg az miatt :) , nem kiduma) ránéztem. Hát elkeseredtem... Félelmetes merre tartanak a dolgok, és hogy szippantja be a fiatalokat ez a sz@rság.. :(

[ Szerkesztve ]

(#2886) rushty


rushty
senior tag

UFO1 jól "látta" - Virág énekelhet [link] az X-faktorban.

Revolut meghívó pü-ben

(#2887) Zsadi válasza rushty (#2886) üzenetére


Zsadi
őstag

Nono, majd ha Danika is áldását adja rá.. :)

(#2888) LamaCube válasza rushty (#2886) üzenetére


LamaCube
addikt

Dani fején hatalmas öröm látható a hír hallatán és mekkorát gratulált neki ;]
Most el is döntöttem, ha nem lesz lila kendője Virágnak, akkor ellene szavazok, hogy minél hamarabb rájöjjön, hogy Danival rosszul jár.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2889) Vakegérke válasza Zsadi (#2887) üzenetére


Vakegérke
veterán

Abba nem lesz beleszólása, aztán ha Virág befut, akkor Dani becsicskulva fog lapítani az árnyékában. Feltéve, hogy akkor még együtt lesznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2890) Zsadi válasza Vakegérke (#2889) üzenetére


Zsadi
őstag

:D

(#2891) Vakegérke válasza Zsadi (#2890) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nézése mindent elárul. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2892) Zsadi válasza Vakegérke (#2891) üzenetére


Zsadi
őstag

Általában ha netán nincs mellette imádata tárgya, akkor jellemzően így néz. :)

(#2893) antikomcsi válasza Zsadi (#2892) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

De ez nem szerelem szerintem, hanem inkább birtoklási vágy!

(#2894) Zsadi válasza antikomcsi (#2893) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem is szerelmet írtam. :) :N
Össze kéne Renátóval kötni. Szinte ugyanaz az önzőség, birtoklás, csak egy fokkal képernyő képesebben adja elő.

(#2895) rushty válasza antikomcsi (#2893) üzenetére


rushty
senior tag

Van annyi esze, hogy a rosszlanyokhurol nem kötné össze magát.

Revolut meghívó pü-ben

(#2896) Vakegérke válasza rushty (#2895) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, azért Virág múltja enyhén szólva sem szeplőtelen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2897) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2898) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Le a kalappal Virág előtt. Felköthetné a lila kendőt, de nem teszi, mert fél, hogy akkor Dani lesz a kihívott. Dani vajon megtenné ezt érte?
Amúgy én Virág helyében bizony kisajátítottam volna a védettséget. :B

A fejfoci jó játék volt, habár Bálintból kiszakadt egy cifra káromkodás. Robi győzött.
Ez nem Bálint napja volt, hiszen neki jutott a nehezebb csaj, bár nem sokat nyomott a latban, (hehe :D ) hiszen súlyt kellett a fejük fölött tartani. Robi győzött, de már ő is alig bírta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2899) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Bakker, Virágnak ez a kicsinyes sértődött irigysége nagyon szánalmas! :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2900) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2899) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyan miatt sápítozik, amit nem érdemelt meg, hiszen két számban is legyőzte Merci, Robi pedig tarolt Bálinttal szemben.

A lovas akadályfutam érdekes volt. Már azt hittem, hogy Bálint ott hal meg a pályán.

Na mi lesz? Senkinek nem kell a lila kendő?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.