Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Recskátó azt mondta, hogy megszóratják magukat kintről lila kendővel. Miről beszél ez a szerencsétlen?

Grincs saját állítása szerint alázatos. No persze..

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1702) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#1701) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Csak vágyakozik, mert tudja, hogy más esélyük már nincs.

Fru(j) is jól elmagyarázta a nézőknek, hogy ostobák, mert nem úgy látják a dolgokat, mint ők. :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1703) i3odnar válasza Vakegérke (#1699) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Sajnos mindig az aktuális utolsó részt engedi előfizetés nélkül megnézni aaz RTL Most, utána már csak RTL Most+ -al lehet visszanézni.

#1701 Vakegérke
Mekkora fordulat, meg váratlan dolog lenne. Még úgyse volt ilyen az évad során.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1704) UFO1


UFO1
senior tag

Remélem senki sem hatódott meg ogre asszonyság pityergésén mert ezzel elkésett minimum 1 hónappal!

ÉNB benyögi nekem ez jól megy (a teniszlabda elkapás) még jó hogy egy kapusnak mi menne jól! ;]

#1701Vakegérke
Hát arról hogy most jón a fordulat! Nem nézed a műsort! Cseh2? ;]
Lesz fordulat szépen megfordul a párbaj végén a nyertesnek és elhagyja a stúdiót az utca ajtón keresztül! :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#1705) Vakegérke válasza i3odnar (#1703) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyorsan kipróbáltam. A 48. adást is meg lehet nézni.
A 44est is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1706) LamaCube válasza i3odnar (#1703) üzenetére


LamaCube
addikt

5 napig vissza lehet nézni pedig. Rendesen beregisztráltál?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1707) UFO1 válasza i3odnar (#1703) üzenetére


UFO1
senior tag

14-15 adást lehet visszanézni!

Viszont nem lehet visszanézni a Jöttem, láttam, buktam-ot (Anikó azt mondta egy ideig meg lehet) pedig érdekelt volna mit gagyog Gábor meg aranda! :W

Egyet nem érek miért nem megy vissza ÉNB kapusnak láthatóan nagyon jól megy neki! :F :U

Mekkora ÉNB beszél a riportban és kint hallanak mindent! :D

[ Szerkesztve ]

(#1708) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Vivi: "Egzotikus fejem van" :DDD ja, olyan kókuszdiós :DD

#1707 UFO1
Valóban. Akkor storno, nem szóltam.
De múltkor beléptem, akkor viszont le voltak zárva a részek :F

[ Szerkesztve ]

(#1709) LamaCube válasza i3odnar (#1708) üzenetére


LamaCube
addikt

:D
Robi és Vivi szétröhögöm rajtuk magam :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1710) UFO1 válasza LamaCube (#1709) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja Boby meg Vivi csinálják a show-t kint :C erre Daniella királykisasszony meg húzza saját magát és Virág agyát! :W
Alakul az új grincs pár?! :F :Y :P

Várjál és Vivi alatt miért volt ott a szék guggolás közben???! :U

[ Szerkesztve ]

(#1711) Peti78 válasza rushty (#1698) üzenetére


Peti78
őstag

és Vakegérke. A jöttem láttam buktam linkjét tartalamzó hsz-re reagáltam :)
Ja, azért fejeztem ki magam úgy, hogy lemaradtam az élőről, mert az rtlmost-on az élő fül alatt adták ma hét órától. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1712) LamaCube válasza UFO1 (#1710) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom a székig le kellett mennie , hogy mindig egyforma mélységig guggoljon :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1713) UFO1 válasza Peti78 (#1697) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem neked kell fizetned a szolgáltatódnak kell megállapodni az RTL-el hogy tudd nézni. A tré foson nincs mert az orbán szolgáltató nem fog fizetni az RTL-nek! :W

És igen és lett volna eddig adásban is ami most a BVV-ban (ölik Vivit) ha nincs az utálkozó banda! :C :D

ÉNB összefosta magát és nincs papír de senki sem hallja a segélykiáltásait! :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#1714) UFO1 válasza UFO1 (#1713) üzenetére


UFO1
senior tag

*És igen és lett = És igen ez lett!

#1712LamaCube
Ja ez lehet nem is gondoltam rá. Ha valaki edz akkor nem csaljon nálam ez alap úgy látszik Vivi máshogy látja! ;]

#1715antikomcsi
Felvehetnéd valami képlopóval a Jöttem L.B-ot és akár ide (500MB és 10 percet lehet ingyen) vagy videa-ra feltehetnéd akár több részletben is!

[ Szerkesztve ]

(#1715) antikomcsi válasza Peti78 (#1711) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én nézni tudom, de letölteni nem.

Párszor Anikó rendesen "beszól" Arandának. Értsd, hogy szembesíti a valósággal.
Megkérdezte tőle, hogy szerinte kinek van a legtöbb követője, Aranda rögtön rávágta, gyűlöletből, hogy Bálintnak, erre Anikó közölte, hogy nem, és hogy semmit nem számít a nézők szemében, hogy valakinek hány követője, mert nem ez alapján döntenek, csak az alapján döntenek, amilyen a játékos valójában.

Aztán szóvá tette, hogy mindenkit kibeszélt, még ciGádzsinát is, illetve azt is elmondta neki Anikó, hogy Mercivel nem is volt baja, csak azon az egy mondvacsinált ürügy okán vitte ki, és ráadásul szánt szándékkal provokálták Fruval, hogy valami "bajt" csináljon.

Én csak így beletekergettem, de pont ezeket láttam.

(#1716) UFO1


UFO1
senior tag

Nézem ezt a videót de lövésem sincs Daniella miről beszél itt :U és az a vicc beleviszi Virágot is az meg követi mint a birka. :W
Kb. az játszódik le amikor Fru elkezdte a lejárató kampányát Moh ellen úgy hogy semmi alapja nem volt a történetének! :W

[ Szerkesztve ]

(#1717) UFO1


UFO1
senior tag

Szóval nincs RTL Most + a tré foson (most már telefos) és nem is lesz szerintem úgy hogy szinte minden máshol van már! :W

(#1718) lowzor


lowzor
veterán

Engem egyedül a Bálint-Robi-Vivi trió szórakoztat, a többi felőlem mehet a levesbe. Daninak talán még van 1-2 értelmesebb pillanata, ha épp nem tahó. Merci és Moh nyugodtan mehet Retardóék után, miután kiestek, mert már nagyon unalmas a vergődésük.

(#1719) UFO1 válasza lowzor (#1718) üzenetére


UFO1
senior tag

Különben esélyes hogy ez a hármas lesz a döntőben, bent meg azt hiszik milyen gyenge Vivi, de ahogy olvasgatom insta-n mindenki azt írja mekkora forma. Mindenki szereti. :K

Ezért írtam pár napja ha nem vacakolna ez a fatokú Moh Mercy-vel hanem hagyná, hogy szeresen belé sokkal tovább jutna, mert amúgy baromi unalmas a szenvedése. És a legviccesebb elmondja mi a nőideálja és kb. minden igaz Mercy-re
Latinos –
Barna –
Szép haj ✓ (pipa)
Szép mosoly ✓
Szép popsi ✓
Alacsonyabb ✓
Szép bőr ✓
Cuki ✓
Csajos ✓
Viccelődős ✓
kivéve hogy nem latinos és barna de ez nem feltétlen a legfontosabb teszi hozzá. Aztán elmondja Mercy is erre Moh: ez én vagyok persze Mercy is: akkor én is mondhatnám, hogy engem írtál le. Akkor ilyenkor mi is van??? :F :W

[ Szerkesztve ]

(#1720) UFO1


UFO1
senior tag

Megőriztem az utókornak 2 posztot Fru oldaláról mert a kiesők előszerettél törölgetik a negatív véleményeket.
Íme:

Hát itt csak az van.
Fru kijövetel → insta megnéz → az egész törlése → enjoy ;]
Van közte pár igazi gyöngyszem is!!! :DD :C
Jó szórakozást! ;] :P

vv10fru2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣✨ #valovilag #valovilagpoweredbybigbrother

Te leszel a következő...aki megy haza!

reméljük aztan renato

Biztos ez?

Úgy gondolom igen!

Benéztem ide is.... ajaj, egy pozitív komment sincs. Na legalább egyet muszáj írni, mert nagyon rossz lesz neki ezt a sok negatívumot olvasni. Kedves Fru. Hamarosan láthatod a családod ❤️ segítünk ebben, mert látjuk, hogy nagyon nem jó neked szerepelni. Nagyon szeretnénk kint látni

De jót nevettem

Hányinger vagy Te is az idegbeteg állat gyökér pasiddal együtt... remélem megérte szerepelni a tv-ben.. csupán csak a 80% van rosszul tőled

a pasijától meg 96%, aki Fru szerint megnyeri

igaz, mert én kétlem, hogy a családja és a haverjai ezt támogatnánk, és ez tetszik nekik. De hát madarat tollárol

Sztem 99.9%

Te mindig megismered egy új arcát Renátónak és elfogadod Elhiszed hogy ő fog nyerni?? Kint lennétek már csattogtak volna a csicska pofonok Renátótól neked csak szólok, de az is egy új énje lesz viseld el azt is!

Sajnos ezek nem Fru szavai.....

sajnos azok is. Megértem, hogy nem mondhatják azt egy karácsonyi üzenetben, hogy szégyen vagy édes lányom, de azért egekig magasztalni, mikor egymás szájába köpdösnek a pasijával és 0-24ben áskálódnak...

Hanyinger nő fujjjj meg az szájfestés katasztrófa

Ez a pali nem csak bolond és idegbeteg, hanem egészen konkrétan szociopata. Fru meg teljesen fogyatékos, ostoba és retardált, hogy mosolyog a szájbaköpésre meg erre a pólós dologra is. Én az anyja helyében, ha vasárnaponként Rencsike a közelbe jön, kaszával basznál 42 felé. Nem elég, hogy a lánya egy rosszindulatú féreg, még összeszed egy ilyen szardarabot

nagyon jó és mily igaz!

Nagyon jó! Ez jó!

a nap kommentje, egy órája röhögök

Hát azért az anyukája is megtanithatta volna hogy kislányom ha a szádba köpnek azért azzal van egy kis gond... Ha már annyira higiénikus állítólag...

erre mondják, hogy zsák a foltját :D de amúgy adlak, az utolsó 6 soron végem

arra is meg taníthatta volna hogy ne tátott szájjal egyen mind egy marha. Hogy az embernek fel fordul a gyomra mikor nézi.

Fú de okádék vagy a pasiddal együtt...

Remélem hamarosan hazahúztok...

de nem vettétek észre amikor kiesnek milyen nyuszik lesznek addig van csak nagy pofájuk amíg bent vannak!! Meg még a párbajon ututána mindenki úgy megváltozik

Akkor koppant mikor kiesel és rajossz mennyien utálnak

Nagyon összeilletek !
Ket rohadt nagy szarkupac

Na mar nincs kit kuldenetek a sajat seggetek helyett mehettek ti is haza

De Nagy lenne mennél parbajozni akárkivel és neked 0% lenne

vv10fru🤨 #valovilag #valovilagpoweredbybigbrother

Gonosz törpe

Mitől ennyire rosszindulatú ez az ember?? Ki bántotta? Honnan jön ez a mérhetetlen gyűlölet és gonoszság ami sugárzik belőle??

sokat csúfolták az isiben a magassága és a fogai miatt

amùgy biztos ez van a háttérben,nem lehetett tùl jó gyerekkora vagy hasonlók.csak így lehet valaki ilyen sztem

ez egy jó kérdés hiszen nő létére ez a stílus undorító de még ha férfi lenne akkor sem megengedett!

Kissebbségi komplexus + az intelligencia hiánya!

Ostoba . Rosszindulatu es annyira buta 1 honap utan mit akarotok ti gyereket egymastol?? Ki mentek azt egyik balra masik jobbra meg amugy ossze se illetek egyaltalan

össze illenek 2 rosszindulatú gonosz ember

ugy igen de kinezetre nem utalom oket

Igaz kell valaki aki szájba élveze

Gina után remélem te leszel vagy Renáto a következő

Igazad van ezek után nekik nyílik az utca!! A fagyi visszanyal!!

reméljük

amen!

és utána ki megy ki azt is tudod?

Már azzal elástad magad, hogy azt mondtad akárki ellen visszajösz. Rekord mennyiséggel fogsz kiesni!

Mi ez a fintor nyuszika, Renátócska ma még nem köpött a szádba?

jahh,,a gusztustalan állatok

De hát ő egy “igényes nő”.

Gonosztörpeee

Te mondod, hogy sose mondtad, hogy telibe vernel valakit??? Dragasagom, Vivire azt mondtad, telibe verned ha kint lennetek, Viragra is. Akkor mirol beszelunk?
Ha influencerek is lettetek volna a villa elott Rencsikevel SE, tudnatok visszamenni senki ellen mert szanalmas, buta taplok vagytok.

Kis gonosz törpe grinch hamarosan otthonró pillazhatsz

En meg sosem láttam olyat hogy egymás szájába köpkődnek undórító főleg egy nőtől meg a nyitot száj eves fuj geci ez nem nő

ugy eszik baszki mind egy állat. Még azok is szebben esznek. Tátott szájjal hogy az embernek fel fordul a gyomra

Te leszel kovetkezo a paroddal egyutt

Tölle' mikor tanulsz meg normálisan beszélni?

És akkor a férj urától is egy kis iromány! ;]

vv10renato2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣🎉 #valovilag #valovilagpoweredbybigbrother

2 lyen egy kepmutato es undorito parost akarva is nehez lenne osszeallitani. Kezdhetitek pakolni a borondot. Utcan meg majd repulnek a csicska pofonok “kan” fiu

Beteg malac es a ronda torpe

Neked is rá lehetne nyomtatni egy pólóra amikor első este a Gina alá nyúlkáltál a jakuzziban

Ezek csak armanykodni, gyulolkodni, árulást szervezni tudnak undorító egy banda ez

de akkor együtt voltak?

kussolj már cigi

ezzel vagánykodsz?Kémény vagy....

Ideg beteg vagy sajnos vagy sajnos. Ilyen embernek 20 Ft nem adnék, nem hogy 36 milliot. Ellenszenves stílusod van. Ezért drága a kenyér.......

Reméljük minél hamarabb takarodsz Gina után,1 undorító féreg, elmebeteg

Meg érdemlik egymást egyik gázabb mint a másik borzasztó rosszindulatu páros

Ez a két madár

megis koveted

van min nevetni

ezzel csak sajat magaddal cseszel ki de jolvan akkor

en is csak szorakozni jarok ide a kommentek miatt

takarodjatok ki gecipitonyok okádék vagytok rondák vagytok mint a szar !!!! Kitenném az ablakon a seggem ők meg a fejüket azt hinnék hogy ikrek

Férgek

Bassza már ki egy smasszer a bejárati ajtón ezt a tetvet végre! Köszönjük szépen a leszereplést emberségből. Nem fog sikerülni!

Két undorító....

Két féreg

[ Szerkesztve ]

(#1721) UFO1


UFO1
senior tag

Nem tudtam kihagyni: Boby és Vivi esti show!
Szakadok!

[ Szerkesztve ]

(#1722) antikomcsi válasza UFO1 (#1716) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Dani még mindig csak féltékeny, és ebből adódóan minden apróságot felnagyít Mohval szemben és azokat negatív mondanivalóval tölti fel, ha van alapja, ha nincs. Legtöbbször nincs, és nem is igazán van joga Moht számon kérni. Virág pedig teljesen a befolyása alatt áll. Hiába lenne okos kislány, és fejlődhetne bármivé, jelenleg egy Dani visszhang.

Azt sem értem, hogy miért zavarja őket, ha valaki örülni mer, mert a 3. párbajáról is visszatér.
Elég nagy teher lehetett rajta, mert nagy a tét, és már harmadszor kellett megmérkőznie Bálintnak, úgyhogy szerintem természetes, hogy amikor visszatér, akkor kiszakad belőle a feszültség. Ha Daninak kellett volna elviselni, vagy Retardónak azt, amit a stúdióban Bálint kapott, lehet tettlegességig fajult volna a dolog. Szóval nem vagyok olyan, hogy bármit elnéznék Bálintnak, mert kicsit értelmesebb, mint a többi, da ha valamiért el kell ítéljem az nem az, hogy egy ilyen stresszhelyzet után kicsit felszabadultan örül.

(#1723) antikomcsi válasza UFO1 (#1721) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sokan azt mondják, hogy milyen unalmas lesz a műsor, ha Gina, Recsi, Fru kiesik, ezt akarjuk? Mit nézünk majd a szent 7-est?

Igen, én ezt akarom, mert ez szórakoztató tud lenni, és nevetni is lehet rajtuk, a másik oldalról az alpári tahóság, kötekedés, agresszió engem nem szórakoztat.

És azt is mindig mondják, hogy a nagy 7-es csapat, akik mindig mindent megbeszélnek és kitaktikáznak.
Ez azért bosszantó, mert nem így van! Más nem látta, hogy nem ők csináltak csapatot? Sőt, hogy más szavaival éljek ők csak a maradék, a selejt. Mert igazából úgy történt, hogy Gáborék vonultak külön, alapítottak egy csapatot, a többiek pedig csak szimplán nem akartak részt venni ebben. Most, hogy így sült el az egész, a retardáltak fordítva látják az egészet.

Nem kellett azért összebeszélni, hogy egy Gábort megpakoljanak jelekkel, elintézte magának a dolgot, mint ahogy ment volna Fru, vagy Retardó is ciGádzsina helyett, ha nem szólnak bele a játékba a kendőkkel.

És akkor még benyögi, a Retardó, hogy most kéne egy csavar kintről, ami még nem volt, megszórni őket lila kendővel? Ez teljesen hülye? Most kapott ő meg a köpőtársa lila kendőt ajándékba, amivel megmenekültek a kieséstől, erre nekik már minden héten kéne? Amúgy is mit aggódik, ő megnyeri a játékot, és Fru is kint hagy mindenkit.

(#1724) flegga92 válasza UFO1 (#1717) üzenetére


flegga92
senior tag

Diginél sincs pedig ő is a legnagyobbak közé tartozik. És nem is reménykedek benne, Digionlineban sincs már jó ideje élő RTL csatornák. Havi szinten áldoznék is rá minimál összeget (na nem a VV miatt), nem hinném, hogy túl sokat fizetnek a szolgáltatók,

(#1725) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Letöltöttem nektek, és felraktam a drivera.

jöttem, láttam, buktam amanda

Szedjétek le ha kell valakinek, hogy foglalja a tárhelyt, mert 1 hét múlva törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#1726) Vakegérke válasza antikomcsi (#1725) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1727) LamaCube válasza antikomcsi (#1725) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi! Ha lesz Gináról azt is feltennéd majd?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1728) Vakegérke válasza LamaCube (#1727) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg Recskátóról, meg a Grincsről. Azt hiszem, nem csak én vagyok kíváncsi, hogy mit hablatyolnak össze, hogy miként nyalogatják a sebeiket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1729) UFO1 válasza antikomcsi (#1725) üzenetére


UFO1
senior tag

Köszi letöltve. Egyáltalán nem értem minek csinálta ezt a most+ az RTL kb. 1 éve akár évekére visszamenőleg meg lehetett nézni bármilyen műsort! :W

Különben én most se és akkor se értettem ÉNB miért tette arandára a jelet ha csak ki nem mondva de idegesítette, hogy rá akart nyomulni és hát finoman szólva sem az esete. Ha volt is nyomosabb érv azt mi nem láttuk adásban. Az hogy ez kevés az mit jelent? Ez terelés és nem mondja ki a frankot pedig akkor még nem volt szervezkedés és pont ez indította be a sötét oldal létrejöttét! :K
Jobb lett volna te állsz tőlem a legtávolabb vagy mit tudom én igaz az se lett volna valós indok.

Anikó különösen az elején milyen fa arccal ülte végig a beszélgetést és végig valami olyasmi látszott rajta hogy minek terelsz nem veszed észre már csak az insta posztok elolvasása után is hogy mennyire utál mindenki és ezt csak magadnak köszönhetted mert te voltál a szervezkedések kiindítója és mozgató rugója!
Ja és igen a number one kérdést is felehette volna: gondolod, hogy bárki ellen vissza tudtál volna menni? és azért Anikó benyöghette volna, hogy innen kintről úgy látszott hogy nem mert már a fantomképre is hatalmas mennyiségű szavaz érkezett ellened! Mondjuk jó ez így mert nem akarta megalázni mint ahogy azt bent tették a csapatává. ;)

Azért mikor nézte a saját oldalát (gondolom az instát) és bemondta, hogy nagyon sok rosszindulatú ember van akkor azt nagyon nem értettem. Saját magát is vissza kell néznie mert nem emlékszik miket tett? :U

Mikor a végén Anikó megkérdezte, hogy mi a terved a jövőre nézve és lökte a sablon dumát, hogy szeretnék a médiában bla – bla – bla akkor szinte azt láttam Anikó arcán persze a helyemre pályázol na abból nem eszel (meg majd mindenkit kibeszélsz mondvacsinált indokokkal – ezt már csak én gondoltam hozzá)! ;]

(#1730) lowzor


lowzor
veterán

(#1731) snecy20


snecy20
veterán

Jaj de jó, hogy a szereplőgárdát ezúttal is meglévő alapanyagból válogatták. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1732) Danex válasza snecy20 (#1731) üzenetére


Danex
addikt

Nehéz elképzelni hogy ennyire nehéz lenne 15 idiótát találni akinek nincs semmi kapcsolata az RTL-el. :(

(#1733) Vakegérke válasza Danex (#1732) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem régi vesszőparipám, hogy csövesek közül kéne kiválogatni a játékosokat. Mindent megtennének, hogy minél tovább bent maradhassanak. Akik kiesnek, azoknak is jutna 1, 2, akárhány hét habzsi-dőzsi, aki pedig megnyerné, annak egyenesbe jutna az élete.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1734) Danex válasza Vakegérke (#1733) üzenetére


Danex
addikt

hát utóbbi többségében szerintem nem igaz, legalábbis ha a vidéki csövesekből indulok ki, a csúnyán lecsúszott emberek többsége visszakerül a "helyére". Volt már lottó nyertes akinek sikerült még lejjebb is csúszni mint mikor megnyerte volt

(#1735) LamaCube válasza lowzor (#1730) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt tudom, hogy az észbontókban fizetnek rendesen, hogy hülyeségeket beszéljenek, de vagy nagyon jó színész Merci vagy nagyon hülye szegény... :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1736) lowzor válasza LamaCube (#1735) üzenetére


lowzor
veterán

Erősen kamuszaga van az egész műsornak, bár attól még benne van a pakliban, hogy ennyi esze van.
Nekem mondjuk nem tudom mennyi pénzt érne meg, hogy egy ország előtt hülyét csináljak magamból.

(#1737) Vakegérke válasza LamaCube (#1735) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a leghülyébb Lacika volt a VV9-ben.

Íme élőszóban.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1738) LamaCube válasza lowzor (#1736) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen én is ezen agyalok, hogy mennyi pénzért lennék ilyen hülye... :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1739) LamaCube válasza Vakegérke (#1737) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen,igen :K Ezért sajnálom, hogy most nem lesz iskolás hét :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1740) F34R válasza LamaCube (#1739) üzenetére


F34R
nagyúr

Miert nem? mert akkor kiderul meg butabbak mint az elodok? :D

(#1741) LamaCube válasza F34R (#1740) üzenetére


LamaCube
addikt

Az könnyen lehet. ;) Lenne az most is, mert azt szerintem mindenki szerette a nézők közül és minden évadban volt. :K :D Sajnos a Covid miatt nem lesz :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1742) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1743) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a szívószálas játék talán Recskátónak lett volna testhez álló. Nem viccből mondom, nem gúnyolódom, talán neki a legnagyobb a szája.

Vivi becsületére legyen mondva, önként vállalta a feladatot.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1744) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Dani és a féltékenysége már szánalmas!

Egyébként én ezért nem kritizálnám Moh-t! Megpróbálta annak ellenére, hogy tudta, semmi értelme az egésznek, ez egy nagyon hülye feladat volt, akkor sem sikerült volna, ha még több órán keresztül próbálkozik.

(#1745) UFO1


UFO1
senior tag

Még jó hogy megbeszélték Moh és Mercy hogy nem fekszenek egymás mellé erre rendesen ki lett tapogatva a bébi pini!
Na végre a fatökű akcióba lép. EZ AZ toljad húzzad nyomjad!

Daniella mi a f@szrol beszél már megint? :W
Moh-t mikor érdekelte Virág különben is ott a formás és „csodaszép” Mercy pont lecserélné az elöl deszka … arcilag defektes Virágra. :UValaki vigye már be neki a gyógyszereit! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1746) UFO1


UFO1
senior tag

Én az alsóra nyomtam jó ez a szivatómata! :D ;]

Mercy szerintem kicsit elferdíti a történteket :B oda feküdt mellém nem történ semmi aztán majdnem hangosan nyögdécselt mikor Moh hátólról megtekintette a látványt és bekéredzkedett a tárlatvezetésre! :D

ÉNB ne beszéld már le Moh-t Mercy-ről mikor épp beindulna a "szerelem"! :D
Érdekes az ogre házaspár hogy visszavett az stílusából! :U
Mi van mi van beijedtek! :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#1747) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az előzetes alapján Fru holnap egy újabb énjét ismeri meg Recsikének! De nem baj, mert ez is ő, és ettől igazi férfi! :DDD

(#1748) UFO1 válasza antikomcsi (#1747) üzenetére


UFO1
senior tag

Holnap jó lesz a szörnyeteg (cigó) otthagyja a szépséget? Érdekes? Örülhetne, hogy egyáltalán hozzá szólhat. Most tekintsünk el a keveréseitől! ;)

#1746UFO1
Kicsit elhamarkodottan írtam azt hittem...de ezek sose változnak:W Nem is baj kívül tágasabb! :K ;]

Tetszett az a Moh Mercy show és csak tagadnak és tagadnak pedig innen látunk (majdnem) mindent! :D :P

[ Szerkesztve ]

(#1749) lowzor válasza UFO1 (#1746) üzenetére


lowzor
veterán

Kíváncsi lennék, hogy a cigiről mikor mondanának le, szerintem előbb beáldoznák még a melegvizet is.

(#1750) UFO1


UFO1
senior tag

Boby-val együtt fürdeni :Y dobd el a szappant dobd el a szappant! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.