Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Zsadi válasza rushty (#3999) üzenetére


Zsadi
őstag

Na, írt Dani a csoportba, konkrétumot azt nem, csak annyit, figyeljük majd a blikk-et.

(#4002) antikomcsi válasza Zsadi (#4001) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem is lehetne másképp!
Majd reggeltől-estig a blikket fogom figyelni!

(#4003) Zsadi válasza antikomcsi (#4002) üzenetére


Zsadi
őstag

:D
Majd linkelem ha esetleg elém pottyan a cikk. Megkíméllek a sok figyeléstől. :)

(#4004) antikomcsi válasza Zsadi (#4003) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Lekötelezel! :DDD

(#4005) Zsadi


Zsadi
őstag

Azért sokáig húzták [link]

(#4006) rushty válasza Zsadi (#4005) üzenetére


rushty
senior tag

A dani gyerek csak nem egy k.-val fog élete végéig élni...

Revolut meghívó pü-ben

(#4007) antikomcsi válasza Zsadi (#4005) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennyi időt én sem adtam nekik. Szerintem ezt rajtuk kívül mindenki tudta, hogy így lesz.

(#4008) Zsadi válasza antikomcsi (#4007) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja :K
De volt egy-két dolog, ami összepasszolt bennük :D

rushty:
még volt valami Dani által elkapott üzenet anyóséktól, amiben a származásával kapcs., meg hogy szellőztesen utána a lányuk... - de ezt csak olvastam, nem tudom mi igaz belőle

[ Szerkesztve ]

(#4009) LamaCube


LamaCube
addikt

A szája profi lett... :DDD :DDD :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4010) Zsadi válasza LamaCube (#4009) üzenetére


Zsadi
őstag

Az......

Más, Vakegérkéről tudtok valamit? Rég láttam, rég is lépett be PH-ra.

(#4011) rushty válasza Zsadi (#4010) üzenetére


rushty
senior tag

Nem tudunk semmit sajnos, borzasztó, hogy eltűnt.

Revolut meghívó pü-ben

(#4012) LamaCube válasza Zsadi (#4010) üzenetére


LamaCube
addikt

:(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4013) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnos én sem tudtam meg semmit, pedig pár napja már keresgélem az információkat. Nekem sajnos csak a céges fiókom kezeléséhez szükséges facebook fiókom van egy fantázianévvel, erről nem szeretnék üzenni senkinek, nehogy zaklatásnak vegye, de aki esetleg megtenné, az az ismerősök közt szereplő megegyező vezetéknevű hölgynek küldhetne egy érdeklődő üzenetet, hátha megtud valamit. [Solymosi József]
Február 26.-a óta semmi infó, ez már több, mint aggasztó! :(

(#4014) LamaCube


LamaCube
addikt

Én írnék. Melyik a konkrét profilja? Mert a linken nekem nem jön be.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4015) rushty válasza LamaCube (#4014) üzenetére


rushty
senior tag

Az unokanak irnek [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#4016) LamaCube válasza rushty (#4015) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm! Írtam neki messengeren és reméljük a legjobbakat! Mondjuk elég inaktív a face oldala 2021 az utolsó poszt.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4017) Zsadi válasza LamaCube (#4016) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi, szerintem többünk nevében is! :R

(#4018) antikomcsi válasza LamaCube (#4016) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én nem is látom a posztjait, szerintem azokat csak az ismerősök, vagy az engedélyezettek látják. Remélem azért válaszol és a rossz előérzetemre rácáfolva jó hírrel szolgál.

(#4019) LamaCube


LamaCube
addikt

Eddig sajnos nem olvasta! :(
antikomcsi
ÉÉn egy pár posztot látok. Lehet egy posztjára is írok, hogy küldtem üzenetet.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4020) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Eddig sajnos semmi hír. Nem olvasta az üzenetet. Most ráírtam egy másik ismerősére hátha ő olvassa. De sajnos nagyon nem jó érzéseim vannak :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4021) Peti78 válasza LamaCube (#4020) üzenetére


Peti78
őstag

SZia!
Bízzunk a legjobbakban azért ...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#4022) antikomcsi válasza LamaCube (#4020) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is minden nap odakattintok az adatlapra, de mindig azt a fránya február 26.-t látom utolsó bejelentkezésnek. Sajnos ez nem ad okot nekem sem a jó érzésekre. :(

(#4023) antikomcsi válasza LamaCube (#4020) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Fészbuk hirdetés

Earl_Muttley és mephi666 információi szerint a hirdetést feladó hölgy Vakegérke lánya, az írásaiban tett említést róla és az adatok egyezést mutatnak, Kőbánya, Újhegyi lakótelep, pedig Vakegérke lakhelye is volt. Az elvitelre felkínált tárgyak pedig beleillenek Vakegérke érdeklődési körébe. Ezek alapján sajnos én is a legrosszabbat gondolom. :(

Azért remélem olvassa onnét fentről a soraimat, így köszönök Neki mindent és kívánom, hogy nyugodjon békében, és emlékét örökké őrizzék meg!

(#4024) Zsadi válasza antikomcsi (#4023) üzenetére


Zsadi
őstag

Valahol még én is bízok, csak sajnos ott a sok mellékes tényező.... :( , de még reménykedem...

(#4025) mephi666 válasza Zsadi (#4024) üzenetére


mephi666
nagyúr

én sajnos csak ma reggelig tudtam reménykedni... hogy: "hátha csak covidot kapott és azzal van már 2 hónapja kórházban, de javul az állapota és hamarosan visszatér" (ezzel lehetne magyarázni ennyi időt)

fb-n Erika Solymosi hirdet csomó ingyen elvihető cuccot (nevére kattintva látszódnak az egyéb hirdetései... közben most látom, hogy kint volt már a link), amik egybevágnak az érdeklődésével+lakhelyével: még a kirakott alaplapdoboz is passzol az adatlapjához :(

Nyugodjon békében... hiányozni fog :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4026) lowzor válasza mephi666 (#4025) üzenetére


lowzor
veterán

Nyugodjon békében! :(

(#4027) Zsadi válasza mephi666 (#4025) üzenetére


Zsadi
őstag

Én is valami ilyesmiben reménykedtem.

Nyugodjon békében! :( Emléke örökre megmarad bennünk!

(#4028) LamaCube válasza antikomcsi (#4023) üzenetére


LamaCube
addikt

:( :( :(
Hirtelen a sok hozzászólást látva felcsillant a remény, de sajnos gyorsan elveszett. 46 évesen így "ismeretlenül" is megkönnyezem és gombóc van a torkomban. Nagyon remélem könnyű volt az útja és nem szenvedett. Ha netalán van egy másik világ, dimenzió ki minek gondolja, akkor a kapuja előtt egy széles mosollyal a szállóigéjét remélem elmondta: "No nézzük..." Az biztos, hogy ezeket a műsorokat mindig hozzá fogom kötni és elmondok egy "No nézzük..." szlogent.
Vakegérke legyen könnyű a föld! Talán fórumozunk még valahol veled...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4029) Zsadi válasza LamaCube (#4028) üzenetére


Zsadi
őstag

Valami ilyesmit szerettem volna én is írni, méltón búcsúzni Tőle, de képtelen vagyok rá... :(

Egyébként jól emlékszem, hogy nagyon régen Ő korrektor volt itt a PH-n, egyedi ranggal?
Ez is sokatmondó: 63886 blog és lokál hozzászólás Tőle. Nagyon fog hiányozni!

(#4030) Danex


Danex
addikt

:(

(#4031) LamaCube válasza Zsadi (#4029) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajnos nem tudom, de a 63886 blog és lokál hozzászólás jelent valamit. Nekem is hiányozni fog!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4032) Kalandor válasza mephi666 (#4025) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ott a képen a PH-s egéralátét is :(

(#4033) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nyugodjon békében! :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4034) Earl_Muttley válasza philoxenia (#4033) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Valami kicsi megemlékező poszt lesz idővel? :( Volt egy munkássága itt azért. :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4035) Zsadi válasza Earl_Muttley (#4034) üzenetére


Zsadi
őstag

Ezt a kérést én is támogatom.

(#4036) LamaCube válasza Earl_Muttley (#4034) üzenetére


LamaCube
addikt

Támogatom!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4037) Kalandor válasza Earl_Muttley (#4034) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#4038) Earl_Muttley válasza Kalandor (#4037) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

:R :R :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4039) 7 válasza LamaCube (#4019) üzenetére


7
addikt

Van az unokaval kozos ismerosom. Rajta keresztul megprobalom megkerni, hogy nezzen ra az uzenetkeresekre.

(#4040) LamaCube válasza 7 (#4039) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4041) Earl_Muttley válasza 7 (#4039) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem az nagyon nem az o profilja, akinek az unokajat megtalaltuk. Se a hajhossz se az alkat nem stinmel.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4042) 7 válasza Earl_Muttley (#4041) üzenetére


7
addikt

Nekem is ketsegeim vannak, de majd meglatjuk. Solymosi Erika hirdeteseit viszont nem tudom megnyitni. Valakinek megvan a link vagy a profil?

[ Szerkesztve ]

(#4043) Zsadi válasza 7 (#4042) üzenetére


Zsadi
őstag

Ma már nem látom a hirdetéseit, lehet leszedte, vagy nem tudom, eleve nehezen jött be tegnap.
De sajnos rajta volt a képeken a PH-s egéralátét, és az aláírásában szereplő alaplap doboza is, ahogy előttem is írták. :(

[ Szerkesztve ]

(#4044) 7 válasza Zsadi (#4043) üzenetére


7
addikt

Tudom, olvastam :( Privatban megkaptam a profilja linkjet. Megprobalom felvenni vele a kapcsolatot, aztan majd jelzek, ha van hirem.

(#4045) LamaCube válasza 7 (#4042) üzenetére


LamaCube
addikt

Írtam neki, de még nem látta.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4046) 7


7
addikt

A hír igaz. Felkerestem a lányát, kaptam választ.

"Nagyon szépen köszönöm az érdeklődést. Sajnos mély fájdalommal tudatom, hogy Apukám 2022.03.10-én otthonában eltávozott egy fájdalommentes, testetlen világba. Elnézést, hogy nem jelentkeztem, sokat gondoltam a közösségre, amelynek aktív tagja volt."

(#4047) Met válasza 7 (#4046) üzenetére


Met
nagyúr

:(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4048) LamaCube válasza 7 (#4046) üzenetére


LamaCube
addikt

:(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4049) Zsadi válasza LamaCube (#4048) üzenetére


Zsadi
őstag

:(

Szerk:felrenyomtam a választ.

[ Szerkesztve ]

(#4050) 7 válasza 7 (#4046) üzenetére


7
addikt

Közérdekű:

Emlékeztető Vakegérke temetéséről mindazoknak, akik részt szeretnének/tudnak venni a szertartáson: 2022.05.04. 13:30 Budapest Fiumei úti sírkert.

Továbbá üzenet a lányától:
Szívből köszönöm mindenkinek az érdeklődést és aggódást Apum miatt. Nagyon kedves volt mindenkitől, hogy gondolt és gondol rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.