Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Vakegérke válasza lowzor (#2800) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár úgy lenne, de az emberek hajlamosak felejteni, márpedig mostanában Danival (leszámítva a Moh ellentétet) nincs igazán baj.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2802) antikomcsi válasza Vakegérke (#2799) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért maradnak holnap hatan?

(#2803) Vakegérke válasza antikomcsi (#2802) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csessze meg, megint hülyeséget mondtam. Annyira sürgetném már a párbajt, hogy egy héttel előre hoztam. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2804) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2803) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bizony, holnap még csak hugyozni fognak kiválasztás lesz! :K
Ezért írtam azokat, amiket!

Amúgy én is hajlok egy Vivi, Bálint, Robi döntő felé. Dani az állandó ok nélküli féltékenységével nagyon leírta magát.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2805) LamaCube


LamaCube
addikt

Megnéztem a tegnapi adást... :W , ha Virág-Merci párbaj lesz tutira Merci ellen teszem a szavazatom.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2806) Vakegérke válasza LamaCube (#2805) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még mindig nem tudom, hogy melyikükre szavazok, ha létrejön ez a párbaj. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy Mohon kívül lesz-e valaki, aki Mercit támogatja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2807) lowzor válasza Vakegérke (#2806) üzenetére


lowzor
veterán

Egyedül Robit tudom elképzelni, aki támogatná.

[ Szerkesztve ]

(#2808) Vakegérke válasza lowzor (#2807) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg pont őt nem. Vivivel országos haverok, Merci meg ellene támogatta Frut.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2809) lowzor válasza Vakegérke (#2808) üzenetére


lowzor
veterán

Virág elleni párbajon mondom csak, hogy talán támogatná. Robi mondogatta, hogy már nagyon távol áll Virágtól.

[ Szerkesztve ]

(#2810) Vakegérke válasza lowzor (#2809) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy távol áll Virágtól, az kisebb fajsúlyú érzelem, mint az, hogy neheztel Mercire.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2811) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2812) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Virágnak keményen beolvastak a nézők. Viszonylag jól viselte.

A Merci-saga töretlenül folytatódik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2813) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fene tudja, szerintem Bálintnak jól állt a szakáll.

Nincs tematikus hét, nincsenek feladatok, játékok, így kissé szürkék, unalmasak az összefoglalók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2814) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2813) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez a visszaszoktatós hét legfeljebb a játékosoknak érdekes, de a nézőknek biztosan nem.

Bálintnak szerintem is jobb volt a szakáll. Így kicsit hülyegyerek feje van.

Bakkker, Vandának a "sztálylisztyát" nem lehetne élő adásban karóba húzni? Szerintem az lenne a VV10 legnézettebb adása! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2815) LamaCube válasza Vakegérke (#2813) üzenetére


LamaCube
addikt

Én szakállas vagyok már nagyon sok éve /kb. 18cm hosszú/, persze havi rendszerességgel járok barber-hez és igazából sokkal több a nyűg vele /szakáll olajok, sampon, kefe, beszárítás egyenesítés stb./, de nem vágnám le soha. Egyszer elbuktam egy fogadást és a szakállam volt a tét, azt hittem sírva fakadok. :O
Bálint most a komment miatt bevállalta bár el se tudom képzelni ezt a hülyeséget, hogy +20 %-ot hozna neki. Szerintem is karakteresebb arca volt szakállal.
Merci már orvosi eset.
Moh el is vágta magát nálam, mert egy hülye komment miatt /gyorstüzelő/ bevállalta Mercit és ezt el is mondta a riport szobában. Bár előtte tisztázhatta volna, hogy ez csak szex és semmi több, azóta Merci még szerelmesebb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2816) i3odnar válasza LamaCube (#2815) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Szerintem Moh elmondta már elégszer előtte is, meg utána is, arról meg nem tehet, hogy ha napi 5x mondaná el, Merci akkor is reménykedne, meg egy apró közeledést is túlgondolna ugyan úgy.
Meg fogja még inni a levét annak, hogy bevállalta Mercit.
Már csak abban tudok reménykedni, hogy ezek a beküldött cikkek felnyitják a lány szemét.

(#2817) LamaCube válasza i3odnar (#2816) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt értem, hogy elmondta, de nagyon jól tudja, hogy fülig szerelmes belé még, ha tagadja is, ezért nem kellett volna megtennie csak egy idióta komment miatt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2818) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bár a nézők szerint Virágot szavazzák ki, nekem az az érzésem, hogy Merci kapja a zöld kendőt. Kérdés, hogy a többiek hajlandók-e elfelejteni neki, hogy Vivi ellen Frut támogatta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2819) LamaCube válasza Vakegérke (#2818) üzenetére


LamaCube
addikt

Bálint helyett meg Ginát...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2820) Vakegérke válasza LamaCube (#2819) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az már "régen" volt, de a Vivi-párbaj még a tudatukban van. Persze az is felszínre törhet bennük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2821) Danex válasza i3odnar (#2816) üzenetére


Danex
addikt

Elmondta persze, utána meg kicsimezte, bújt hozzá, olelgette, együtt fürdött vele stbstb.

Ez a legrosszabb hogy sose engedte el teljesen, mindig a közelébe tartja és húzza vissza, de az utolsó lépést meg eddig sose tette meg.

Itt nagyobb hibás Moh mert egy 19eves szerelmes lánynak elég nehéz logikusan cselekedni ha fülig szerelmes.

És amúgy Balintek se egy szent lelkek mert a jacuzziban valszeg ment a kis "uszítás"

(#2822) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2823) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivinek legyezgették a hiúságát a kommentek, persze csak a hízelgőkre volt kíváncsi.

Virág szépen énekel. :)

Bálint úgy néz ki borostásan, mint egy útonálló.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2824) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ha most villalakó lettem volna, biztos megkérem a nagytesót, hogy a többiek produkciójának meghallgatása helyett valami kevésbé fájdalmas büntetést adjon. 30 botütést teszem azt. :(

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2825) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2824) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát nem elragadó, ahogy Vivi teljes beleéléssel elénekli, hogy "almabort inhalál"? :D

Bálint kiakadt, de volt is oka rá. Vivi beszólt neki keményen. Persze a lány később magyarázkodott, csak azt nehéz megértenie, hogy a többiek csak ugratják, hiszen szeretik.

Merci is kapott negatív kommenteket, amiket meg is érdemelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2826) Vakegérke válasza Vakegérke (#2825) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nocsak. Merci trafikos csaj volt?
Vivi unatkozik. Én rendeltem volna tőle fasírtot, palacsintát, francia salátát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2827) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2826) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem inkább babgulyást? :D

Az nem lep meg, hogy Merci nem asztalosként dolgozott, mert az kiderült, hogy annak csapnivaló! :K

A zöld kendője sem meglepő, de az igen, hogy Dani kapott kettőt és Virág csak egyet.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2828) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A nézők csalódtak, mi viszont ráéreztünk, Merci lett a kiszavazott.
Robi döntésén meglepődtem. Tudhatta, hogy hiába rakja rá a jelet, nem megy párbajozni, mégis megtette. Szimpatikusabb lett volna, ha ő is Mercire teszi.

Geri Bátyó: Amiket felsoroltam, viszonylag gyorsan, könnyen elkészíthetők. Azért egy babgulyás eléggé komplex kaja. Mondjuk ha bent lennék, én már csináltam volna, no meg jó kis vörösboros pörköltet.
Szerk: Mégis ki rakott volna még jelet Virágra? Moh reflexből Danira teszi, Robinak meg nincs oka rá.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2829) antikomcsi válasza LamaCube (#2681) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Te is annyira izgultál ma mint én! :DDD Nagyon kiszámíthatatlan volt az eredmény! :N

Szerintem én nem is fogok szavazni, nekem oly mindegy, hogy Merci, vagy Virág.

(#2830) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2828) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Persze, hogy komplex, de legalább nem unatkozik!

Én meg összeütöttem volna a lekváros csirkét! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2831) LamaCube válasza antikomcsi (#2829) üzenetére


LamaCube
addikt

Lerágtam a körmömet :K
Mint írtam Robi kétséges volt és igazam lett.
Számomra is érdektelen ki megy vissza. Rábízom a szavazatomat erre a topikra, tehát akire a többség szavaz arra fogok én is vagy nem. :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2832) Geri Bátyó válasza LamaCube (#2831) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért várnám inkább Mercit vissza, hogy meglássuk, Dani mit csinál, ha Virág kiesik. Vagy elkezd közösségi életet élni és nem lesz oka féltékenykedni, vagy elönti a szar az agyát és akkor tényleg mehet a levesbe. Én nem szeretném a döntőben látni, az biztos.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2833) i3odnar válasza Danex (#2821) üzenetére


i3odnar
csendes tag

+ #2817LamaCube
Van abban is igazság amit írtok, viszont azt se feledjük el, hogy Merci nem egyszer hangoztatta, hogy Moh tegye félre, zárja ki az érzelem témát csak legyen már valami..
Nem úgy látszik, mintha bánná, hogy megtörtént, ami történt.

Ebben nem tartom hibásnak most egyikőjüket sem, azon az adott estén mindketten erre vágytak és ennyi. Csak utána Merci ezt is túlgondolta, mint mindent ami Moh-val kapcsolatos (kb. már az elejétől kezdve).
----
Más:

Vivi sírdogálása, Bálint kiakadása: Oooké, hogy csak szívatják, de amikor (még ha csak poénból is) napok óta egy jó szót sem kap, csak a szívatást, főleg azzal, amit elmond, hogy rosszul esik neki és még ezután is csak annyit bír felfogni belőle Bálint, hogy "sajnálnom kellene?!" emiatt.. hát nem is tudom.. ráadásul még beleáll Daniba is, nehogy már egy kis empátiát kapjon Vivi. Majd ezt is Vivi-re hárítani, hogy most miatta vitázott Danival.. abszurd.
Tényleg megértem, hogy haverok, szívatják és ettől függetlenül szeretik, de ha látják, hogy már túltolták, akkor nem rárakni kellene még egy lapáttal, hanem ahogy mondjuk Robi tette, meg lehetne szeretgetni, szólni hozzá pár kedves szót stb.
Azzal is tisztában vagyok, hogy Bálint csak viccel vele és örül, hogy visszatért a párbajról, de a riportban is mindig nyűgként beszél róla, szemtől-szembe is sokszor úgy beszél vele, mintha nyűg lenne, akkor sem dicséri, amikor megérdemelné és ez egy idő után azt az érzést kelti, mintha utálná, még ha ezeket iróniából vagy viccből is teszi.

Robi jelrakása logikus volt, Danira volt indoka tenni, Merci meg személy szerint nem ártott neki.

Ment a szavazat Fantomképre (Virágra), Merci nyávogása már unalmas és úgy tűnik nem is fog változni, más vonalat mutatni. Virág még okozhat bonyodalmat, konfliktust, váratlan fordulatot a túlgondolásaival és azzal, hogy mindent támadásnak vesz. Esetleg ha Dani kiesik a következő párbajon, akkor mi lesz vele. Moh Merci nélkül, Virág Dani nélkül... :U

BVV:
Még több ilyen epizódot! :R Vivi és Bálint egész jó műsorvezetők voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2834) rushty


rushty
senior tag

Indianmore először a vv-s tartalom tűnt el, most már minden retek

Merci ajnározója is eltűnt. :(

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#2835) lowzor válasza rushty (#2834) üzenetére


lowzor
veterán

Máig nem értem mit imádott annyira Merciben. :D

[ Szerkesztve ]

(#2836) Zsadi válasza rushty (#2834) üzenetére


Zsadi
őstag

Egyre több helyről vetetik le a tartalmaikat.

(#2837) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2838) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Robi kombinál. Szerinte Bálint azért haverkodik Mohhal, hogy ha párbajozni megy, ne őt hívja ki, hanem őt, vagyis Robit.

Olimpiai hét. Remélem jó lesz. Ha másra nem, arra biztos, hogy megmozgassa a villalakók berozsdásodott izmait, ízületeit.
Dani annyi nyavalyáját felsorolta, hogy az még egy nyugdíjas néninek is sok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2839) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Volt már olyan feladat, munka, sport, amit Mercinek találtak ki?
Valahogy pont mindig semmi nem a neki való munka, vagy nem az ő sportja.

Attól függetlenül, hogy megpróbált valahogy hozzá állni, attól függetlenül nem sikerült, mert minden ízülete kivan, attól függetlenül, hogy 22 éves, de ha kimegy attól függetlenül megígéri, hogy megműtteti. Attól függetlenül az érdekes, hogy ezek a fiatalok már most így le vannak robbanva.

(#2840) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Merci bemutatta a féltérden fejős úszásnemet. :D
Dani feladta. Ha nem futott volna, hanem csak gyalogol, vagy sétál, akkor se esett volna ki.

Virág készül a párbajra, hiszen mindenki tudja, hogy ő lesz a kihívott.

Ha már párbaj, elgondolkodtam valamin. Ha Merci Moht vinné párbajozni, mondván "ha nem kellek, ne is lássuk egymást", vagyis egyikünk menjen haza, szerintem esélyesebb lenne a győzelemre, mint Virág ellen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2841) rushty válasza Vakegérke (#2840) üzenetére


rushty
senior tag

Na az jó lenne, akkor kint is maradhatna Moh. :P

Revolut meghívó pü-ben

(#2842) Danex válasza i3odnar (#2833) üzenetére


Danex
addikt

Az ahogy Bálint beszélt Vivivel szerintem de volt tiszta, tudják jól hogy Vivi mindene a külső megjelenése es direkt szivatjak, aztán mikor elég lesz a másiknak és szóvá teszik még nekik áll feljebb.

És az is vicc hogy megint Daniba állt bele, mint múltkor is, mintha csak Bálintnak lenne szabad igazságosnak és jolelkunek lennie.

És szomorú hogy egyedül Dani gondolta hogy sértő lehet a zsák krumpli "hasonlat"

(#2843) Danex válasza antikomcsi (#2839) üzenetére


Danex
addikt

Ez az egészség sajnos ilyen, valaki bármit csinálhat orokelet, a másik meg fordítva.

Illetve van olyan akinek a szervezete egyből jelez hogy valami nincs rendben valakinek meg mikor már jórészt késő.

Pl nekem se volt semmi érezhető problémám a derekammal, majd egy diakmunka 12 órás műszak alatt sérvet kaptam, ami igazából már megvolt csak pont az a extra terhelés kellett hozzá hogy ajtostol bemutatkozzon.

(#2844) Zsadi


Zsadi
őstag

Jó lesz ez. Anikó helyrerakta Rencsikét seperc alatt. :)
[link]

Mondjuk hogy mi a francot keres bent, azt nem értem. Már oda sem mehet Fru egyedül?

[ Szerkesztve ]

(#2845) Vakegérke válasza Zsadi (#2844) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beszélek.
Ez a szó annyi jelent Renátónál, hogy mindenkinek kussolnia kell, majd ő megmondja a frankót. Anikó előtt nem akadt senki, aki helyrerakta volna ezt az őstulok suvernyákot?

Fru anyukáját őszintén sajnálom. Hiába mondja intelmeit, Fru összekabátol Renátóval, és nem tehet ellene semmit. Ha majd a kislánya zokogva borul a nyakába, mert vége a lamúrnak, magához öleli, mert anyából van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2846) Zsadi válasza Vakegérke (#2845) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát kb igen. Jól összefoglaltad.

Remélem lassan kikopik a képernyőről. Bár tudják szerintem, hogy amennyire gyűlölik, annyira is kíváncsak rá. Sajnos...

(#2847) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha igény van rá, megcsinálom a Fru-s jöttem láttam buktam részt, viszont az előzőket törlöm, mert kifogytam a tárhelyből.

(#2848) Vakegérke válasza antikomcsi (#2847) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy van-e igény? Hát persze, alig várjuk. :K

Aki még nem töltötte le az előzőeket, az meg sem érdemli. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2849) LamaCube válasza antikomcsi (#2847) üzenetére


LamaCube
addikt

Hogy a fenébe ne lenne rá igény :) Előre is köszönöm! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2850) Zsadi válasza antikomcsi (#2847) üzenetére


Zsadi
őstag

:K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.