Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy kicsit megszivatták Vivit. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3002) Zsadi válasza Vakegérke (#3001) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha már Vivi [kép] :)

(#3003) Vakegérke válasza Zsadi (#3002) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3004) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3005) Vakegérke válasza Vakegérke (#3004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivi gyomorkutykuruttyán ha nem is szép dolog, de nevettem. Azt viszont nagyon rossz nézni, ahogy Dani szenved. Átérzem a fájdalmát, hiszen átéltem a feleségem utolsó napjait, fel kellett dolgoznom a halálát. Jó, az ő fájdalma nem ennyire tragikus, de na.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3006) Vakegérke válasza Vakegérke (#3005) üzenetére


Vakegérke
veterán

A legreménytelenebb feladat a Me-Mo párosnak jutott. A görcs tudja, hogy minek az a sok vegyszer, és ha valamelyikre reagál a tojás az mit jelent. Na jó, ha savra reagál, akkor meszes a burkolata, aztán annyi.

A matek feladat is magas. Bár voltam matek országos versenyen, de 52 éve.

A BL55 egyértelmű volt, hogy liszt, a többit figyelmen kívül hagytam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3007) Vakegérke válasza Vakegérke (#3006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bálint találmányára Vivi rögtön rávágta, hogy anál dugó. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3008) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bejött a papírforma, Dani kapta a zöld kendőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3009) antikomcsi válasza Vakegérke (#3008) üzenetére


antikomcsi
veterán

Francért kellett ennyire elhúzni! Arra még emlékszem, hogy kiküldte Anikó Danit gatya nélkül, a bőröndért, a fiúkat a tábláért, még azt is halottam, hogy akkor Dani gyere elsőnek, de, hogy Dani kire rakta a jelét arról már fogalmam sincs. A következő vágókép nálam az volt, hogy Vanda játszik a tojásaival.

(#3010) Zsadi válasza antikomcsi (#3009) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak irigység..nem a Te tojásaiddal játszott, az a baj.. ;]

(#3011) antikomcsi válasza Zsadi (#3010) üzenetére


antikomcsi
veterán

Francba, már megint lebuktam! :DDD ;]

(#3012) Danex


Danex
addikt

Merci párbaj alapján az a félelmem hogy Moh fogja megnyerni, pedig max Robinak adnám oda mert ő játszotta a játékot

(#3013) Vakegérke válasza Danex (#3012) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kizártnak tartom. Bálinthoz, Danihoz, de még Robihoz képest is csak egy puha pöcsű gyerek.
Mondjuk Vivi még okozhat meglepetést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3014) lowzor


lowzor
veterán

A következő párbajnál én nem is fogok szavazni szerintem. Danit nem bírom a korábbi viselkedéséért, Moht pedig a Mercivel való szenvedése miatt. Plusz ha Moh visszamenne, akkor megint minden nap meg kéne nézni valamelyik 1000x lefutott körét Mercivel, amit azóta is látunk minden adásban. Egyiket sem támogatnám abban, hogy továbbmenjen.

(#3015) Vakegérke válasza lowzor (#3014) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp most mondtam, hogy Danihoz képest egy puha pöcsű gyerek. Egyetlen vitába nem állt bele, Mercit is csak ugródeszkának tekinti, produktum semmi.
Mondjuk Dani sem brillírozott, de ha ketten párbajoznak, ő kapja a szavazatomat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3016) lowzor válasza Vakegérke (#3015) üzenetére


lowzor
veterán

Ha szavaznék, én is inkább Dani felé hajlanék.

(#3017) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3018) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Tegye fel a kezét, aki ki tudta olvasni a térképről, a városnevekből, hogy ECET!

(#3019) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az ilyen doktoroktól ments meg, Uram!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3020) Vakegérke válasza antikomcsi (#3018) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem csak az tudja, aki kitalálta ezt a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3021) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szelídebb csirkéket még nem láttam, de a csajok be voltak rezelve tőlük. :D

Mi a frász az a nagy titok a tojás kapcsán, amiért le kell oldani a héját? Átlátszó nem lesz, csak annyira lágy, hogy át lehet bűvészkedni egy gyűrűn.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3022) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, kit hív ki Dani? Szerintem Robit. A Moh-val kapcsolatos problémák már elhalványodtak, de Robi "galád" tette, miszerint elorozta a lehetőséget Virág elől, hogy felköthesse a lila kendőt, még viszonylag eleven.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3023) LamaCube válasza Vakegérke (#3022) üzenetére


LamaCube
addikt

Moh-t fogja szerintem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3024) rushty


rushty
senior tag

benéztem

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3025) Vakegérke válasza LamaCube (#3023) üzenetére


Vakegérke
veterán

Moh már tért vissza győztesen párbajról, Robi még nem. Ez is lehet szempont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3026) Vakegérke válasza rushty (#3024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Be bizony. Még csak most jön. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3027) LamaCube válasza Vakegérke (#3025) üzenetére


LamaCube
addikt

Folyamatosan Moh-val volt baja, ha nem hívja ki, akkor beszari alak... Mindig hangsúlyozta, hogy az az ő párbajuk. Mondjuk gondban leszek, hogy Dani-Moh párbajon kire szavazzak...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3028) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3029) Vakegérke válasza LamaCube (#3027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én Danira fogok szavazni, korábban megindokoltam, hogy miért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3030) LamaCube válasza Vakegérke (#3029) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha Moh-t hívja ki én is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3031) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit össze szenvednek a tojás problémával. Ha már lemarta az ecet a tojás héját, akkor mi lesz a feladat, mit csinálnak vele? Átbűvészkedik valami szűk nyíláson? Különben mi értelme lenne ennek a nyűglődésnek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3032) antikomcsi válasza Vakegérke (#3029) üzenetére


antikomcsi
veterán

Csak egy opció van számára, és az Moh, elintézte magának, hogy ne legyen választása.

Én mindenképpen a kihívottra fogok szavazni, mert esélyt sem szeretnék adni annak, hogy valaki példa értékűnek, követendőnek tartsa ezt a primitív, tanulatlan suttyót.

Mohval semmi baj nem volt a játék során, felnőtt módjára higgadtan kezelte a konfliktusokat, nem ült fel Dani és Retardó provokációjának, 100x jobban megérdemli, hogy a döntőbe kerüljön.

Ha mégis Robit vinné, akkor pedig nem is lehet kérdés, hogy akkor is a kihívottra szavazok.

(#3033) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Dani teljesen elmebeteg, takarodik szerencsére :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3034) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a szemét Moh, nem ismerte fel az agyonsminkelt Virágot (én sem) elsőre, és azt merte mondani Bálintnak, hogy egy új versenyző.

Felháborító, meg is értem Danit, hogy ezen megsértődött!
Eleve, hogy képzeli, hogy bármit is mond, és előtte nem végez egy felmérést, hogy vajon ez most tetszeni fog Daninak, vagy sem?

(#3035) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Moh kapta a kék kendőt.
Bár nagyon nem értetek velem egyet, én Danira szavazok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3036) lowzor


lowzor
veterán

Holnap megint eljátssza ugyanazt a kullancs Mohval... :W

(#3035) Vakegérke:

Én is szavazok Danira, ezt az előzetes alapján döntöttem el. Ha Moh kiesik, az utolsó héten legalább nem látom a szenvedésüket Mercivel.

[ Szerkesztve ]

(#3037) htc07 válasza antikomcsi (#3032) üzenetére


htc07
addikt

Nagyon jól megfogalmaztad a gondolataimat, Dani beszél meggondolatlanságról, közben meg beleáll minden balhéba ami sérti az önérzetét (gondolom emiatt van a kinti ügye is), ugye amikor Bálintra is kiakadt, hogy Moh-t előrébb sorolja, abból is csak annyit fogott fel, hogy Bálint ellene fordult.

Moh ellen a Merci témát felhozni meg szerintem azért gyenge érv, mert már az elején megmondta, hogy nem lesz köztük szerelem, most ha ezek után is teper egy csaj, akivel össze vagy zárva hónapokig, hát na férfiból van ő is :DDD De sosem alázta meg, főleg úgy, ahogy Dani bánt Virággal.

Mást meg nem igazán tudnék felhozni ellene, előzékeny, konfliktuskerülő, ez maximum azok szemében gyengeség, akik ugyanúgy döngetik a mellüket, ha valaki megsérti a kis törékeny egójukat.

(#3038) antikomcsi válasza Vakegérke (#3035) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az mindegy, hogy egyet értünk e vagy sem, arra szavazol, akire szeretnél.
Mindenkinek más az inger küszöbe.
Én nem adnám a szavazatom egy ilyen retardált, betegagyú állatra. Egy értelmes mondatot nem tudott mondani most sem, össze-vissza hadoválta, alaptalan féltékenységi kényszerképzeteit.

(#3039) rushty válasza Vakegérke (#3035) üzenetére


rushty
senior tag

egyetértek, várom, hogy Moh kiessen
a Mercis vívódás gusztustalan :U

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#3040) ¤Envy¤ válasza lowzor (#3036) üzenetére


¤Envy¤
tag

"Ha Moh kiesik, az utolsó héten legalább nem látom a szenvedésüket Mercivel."

Pontosan ezért kellene Danit visszaküldeni... az ő "szerelme" már kiesett, végre az utolsó pár napban nem kéne a két "pár" nyűglődését nézni.

Dani így sem esélyes a nyerésre, legalább Mercike is magába szállna kicsit, mert nagyon elbízta magát a két nyertes párbajtól.

[ Szerkesztve ]

(#3041) antikomcsi válasza rushty (#3039) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt értem, hogy nem tetszik, de miért Moh-t kell büntetni Merci értetlenségéért?
Szerencsétlen gyerek nem tehet róla, hogy ez a kislány ilyen hülye.

(#3042) Danex


Danex
addikt

A sok kislánynak úgy is Moh tetszik és repülnek majd a szavazatok.

Amúgy azért nem fogadom el Mohval szembe hogy hát férfi ezért dugta meg mercit és ő elmondta hogy nem lesz szerelem, mert közben 0/24 olelgette, eljart vele csupaszon zuhanyozni, olelkezve aludtak, feszt puszilgatta, kicsimezte jó hogy a kislány nem tudta elengedi sose.

És szer ez rosszabb mint ha csak megdugta volna

(#3043) lowzor


lowzor
veterán

Merci amúgy kb az ostoba Zsu értelmi szintjén állhat. Ahogy tátott szájjal maga elé szokott bámulni, teljesen úgy néz ki, mint egy gyp-s. Plusz minden feladathoz teljesen hülye.

(#3044) rushty válasza antikomcsi (#3041) üzenetére


rushty
senior tag

Mindkettő bűnös, egy ilyen keserves szerelmi szálból ne kerüljön ki végső győztes. :DD

Revolut meghívó pü-ben

(#3045) LamaCube válasza antikomcsi (#3041) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért? :Y
Danex-el értek egyet.
Úgy gondolom, akitől nem akarok semmit, akkor nem puszilgatom nem ölelgetem, nem szexelek vele és nem hagyom, hogy lecumizzon. Ez mind közrejátszott abban, hogy Merci beleessen fülig. Az nem lehet indok, hogy hülye Merci, mert ennyi erővel Moh is az, hogy ezekbe belement. Fordítsuk meg ez fordított esetben nemi erőszaknak minősülne...Moh-t meg elintézik annyival hát férfiből van nem tudott ellenállni.
Dani egy tróger nem vitatom és ahogyan birtokolja Virágot nekem sem tetszik. Viszont, ha tetszik, ha nem, ezt Virág elfogadja és én úgy érzem valamilyen lelki kapcsolat kialakult köztük akár lehet mindkettőnek valami komplexusa van.
Dani és Moh se tudja kifejezni magát beszél mindkettő hülyeségeket. Moh "konfliktus kerülő"-számomra meg nem tudja megvédeni magát inkább bocsánatot kér a semmiért.
Dani ritkán beszélt valaki háta mögött vagy ha igen, akkor utána szemtől-szembe is megmondta. Moh ilyen esetekben is csak vigyorgott, ha szembesítették ilyennel.
Bár ez a párbaj is lényegtelen számomra, de most még dani felé hajlok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3046) Vakegérke válasza antikomcsi (#3041) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "szerencsétlen gyerek" táplálja Merciben a megalapozatlan reményt.
Ha nem akar tőle semmit, akkor miért? Akkor ki is a szerencsétlen? Szerintem Merci, akit önös érdekből kihasznál, kiszolgáltatja magát vele. Na, ezért szavazok Danira.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3047) Zsadi


Zsadi
őstag

Nekem az tetszett, amikor beadták Virágot, Dani fel sem ismerte.. :) Még mi fejeket vágott rá.

VV csoport szavazás: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#3048) lowzor válasza Zsadi (#3047) üzenetére


lowzor
veterán

Én azonnal felismertem, pedig én nem voltam vele 3 hónapig összezárva.
Durva amúgy, hogy 600 kiló vakolat mennyire meg tudja változtatni a külsőt. Bent nagyon igénytelenül nézett ki mindig.

[ Szerkesztve ]

(#3049) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Ez a párbaj ígérkezik a legnehezebben tippelhetőnek idáig.

Sokáig pártoltam Moh-t, viszont az eddigi tartózkodása, "távolságtartása" Merci irányába átalakult a lány érzelmeinek kihasználásává. Ezelőtt is élvezte ezt a helyzetet, de nem élt ezzel így vissza. A gyorstüzelős komment óta eléggé átalakult ez nála és hitegeti minden ilyen megmozdulással a lányt. (Mondjuk még mindig kettőn áll a vásár.. :U.)
Szerintem Danira szavazok.

A következő kiszavazáson a villalakók esélytalálgatása alapján Vivi kapná a legtöbb szavazatot és a zöld kendőt. Ő logikusan gondolkozva Mercit hívná ki. Ez Moh visszatérésével szinte borítékolhatóvá válik. Ha Dani tér vissza, talán Bálinttal összefogva kitudják küldeni még Robit valamikor, amiből egy Robi - Dani párbaj alakulhat.

A Danis vonalon elindulva, ha Vivi kapja mégis a legtöbb szavazatot legközelebb, Merci ellen esélyesebbnek látom visszatérni (unalmas már Merci játéka, a két győztes párbajtól egy kicsit el is szállt, a "szerelmi" szál pedig a zavaróból mostanra már irritálóvá vált). Vivi visszajön, Dani és Bálint nem fogja hagyni, hogy Robi párbaj nélkül megússza és vállalják azt is, hogy valamelyikőjüket kihívja párbajra. Dani ellen Robi visszajön és a finalisták: Vivi, Bálint, Robi. :U
Ha Moh jön vissza, Vivi - Merci párbajig és az eredményig ugyan így gondolom a történéseket, utána viszont ismét Vivit szavaznák zöld kendőre szerintem, de az már nem prediktálható, hogy ott ki ellen párbajozna.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.