Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) i3odnar válasza lowzor (#2747) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Nem csak te, szerintem is unalmas és képes minden egyes kör után ugyan azt a hisztit levágni.

[ Szerkesztve ]

(#2752) UFO1 válasza i3odnar (#2746) üzenetére


UFO1
senior tag

A videóban ÉNB elmondta a lényeget csak Moh gondolta ezt az egészet ennyire túl! ;)

Más:
A langyi srác avagy ismerd meg Moh igazi énjét! :DD :C
Daniella kapja az ívet! :D A legszebb fel sem fogja a lényeget! :N
Dani az ördög nem alszik!! :C ;]
Mercy ne aludj! Csak a videó miatt! :DD :C
Instán is ez a vezető hír!
Cukiskodás! :R
És itt a kerülendő példa a borzalmasak by recsi style! :Y :W
Párbaj replay! ;] :R
NE HALLGASD MEG! SOSE! :Y :C
Archív: Vivi becsicsakítja Fru-t! ;] :DDD :R
Egy kettő három! :R
Jakuzzi takarítás újragondolva! ;]
Ezmiez? :U Természetesen a kommentek törölve és letiltva a lájvok törölve! :Y :C
A Dubaj-os lány! :N

[ Szerkesztve ]

(#2753) antikomcsi válasza lowzor (#2747) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is! És főleg azt, hogy a szerencsétlen Moh gyereket hibáztatják érte.

Szerintem is úgy van, hogy már megbánta Moh, azt is, hogy szóba állt vele. De már kényszerhelyzetben van nem pattinthatja le, mert akkor még jobban megszívja.

Mohnak az lenne a legjobb, ha Merci rövid úton kiesne a következő párbajon.

(#2754) i3odnar válasza UFO1 (#2752) üzenetére


i3odnar
csendes tag

ÉNB sokszor iróniából szólt Mercihez és adta alá a lovat, hogy kezdjen el nyafogni, akkor tapintott rá a lényegre amikor a nyitott lapokat, meg a szexet kezdte el mondani, Moh meg nem gondolt túl semmit, pontosan úgy van ahogy felvázolja a helyzetet. :)

Egyébként az RTL oldalára és az Instagramra kikerülő "extra" tartalmak nem értem miért extrák, amikor nagyon sokszor ugyan azt nyomják fel ezekre MÁR ADÁS ELŐTT, amit később beleraknak az összefoglalóba is és nem ritka, hogy amiket ide belinkelsz kb. lefedik az összefoglaló 1/3-át vagy a felét.
Ennek nem tudom mi az értelme RTL részről, illetve, hogy milyen extra tartalmat szolgáltatnak ezzel, ha már "extra" címkével futtatják őket. Sokkal inkább nagybetűs "SPOILER" címkével kellene ezeket ellátni, mert elveszik az értelmét az összefoglalónak. Az 51 perces összefoglalóból nettó marad 44 perc a reklámok levonása után, ebből még az előre "leakelt" anyagokat is levonva nagyjából 20 perc újdonság marad, amiből még lejön PP vagy NA szereplése és az unalmas felvezetők meg az átkötők. Elég lehangoló. Lehetnének kreatívabbak és szolgáltathatnának valóban EXTRA tartalmakat, ha már ennyi platformon jelen szeretnének lenni egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#2755) UFO1 válasza antikomcsi (#2753) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem ő fog menni!
Most Virág kapja a zöldet.
Kihívja Mercy-t.
Mercy visszamegy 60+%-al mivel Virág harmatgyenge és Danika ezen csak rontott.
Utána Dani kap zöldet.
Kihívja Moh-t.
Ez lesz a legszorosabb párbaj, de szerintem pár %-kal Moh nyer.
Ez után megint Mercy-é a zöld.
Kihívja Vivi-t.
Vivi hiába kedvenc és jó fej szinte semmit se csinál a műsor több mint 50%-a Mercy-ról szól tehát szerintem ö megy vissza.
Ha mákja van lesz még lila ha nem a négyes közül vagy ő vagy Moh fog kiesni 4-ként.

#2754i3odnar
Azt gondolta túl hogy csak azzal vagy akkor csókolózik ha szerelmes valakibe. Ez természetesen mindenkinél így van és csak azzal fekszünk le és érezzük jól magunkat pláne 3 hónapi bezártság mellett! :N ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#2756) lowzor válasza UFO1 (#2755) üzenetére


lowzor
veterán

Vivi csont nélkül visszamegy Merci ellen, de remélem hogy még Virág is.
Róla szól a műsor 50%-a, de az a szenvedése Mohval, amiből kb mindenkinek elege van már.
Plusz ő az utolsó, aki még részben a sötét oldal tagja, mert végig oda kacsintgatott. Cserben is hagyta a barátait Gádzsina meg Fúj miatt.

[ Szerkesztve ]

(#2757) Vakegérke válasza UFO1 (#2755) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem mindegy, hogy melyikük kapja a zöld kendőt? Akár Merci, akár Virág, 99%, hogy ők lesznek a következő páros.

Én is kedvel(t)em Mercit, de már kétszer támogatta a sötét oldal párbajozóját. Ahogy korábban írtam, lehet, hogy taktikázik, igyekszik szavazókat szerezni Gina, Fru, Renátó táborából. Még az is lehet, hogy Moh is a taktikájának eszköze lenne, ha a srác hagyná.

Még mindig nem tudom, hogy melyikükre fogok szavazni, talán ki is hagyom a szavazást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2758) i3odnar válasza Vakegérke (#2757) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Ne szavazzon senki és legyen 50-50% :DDD Gondolom olyan úgysem volt még, lehetne ez a legek szériája :D

Mercit én is kedveltem, de azon felül amit te is leírtál, még annyi zavar, hogy többször elhatározta már, hogy leszáll Moh-ról és elkezd a játékra koncentrálni, de ezt általában 5 perc után feladta és ment minden vissza a megszokott kerékvágásba.

#2755 UFO1
Ilyen alapon Merci se csinál semmit :D Na de komolyan, Vivi is szerepel annyit és van olyan szórakoztató is, mint Merci (sőt.. ) .
Én az esetleges párbajukat is másképp látom, lehet szoros lenne (innentől már melyik nem lesz az?!), de Vivi behúzná.

Moh-ra visszatérve neki nem azzal van problémája és nem azért nem csókolózik és szexel Mercivel mert nem szerelmes belé, hanem azért mert Merci igen. :D Olyannal pedig nem fekszünk le és nem csókolózunk (= nem használjuk ki) akivel jóban vagyunk és jóban is akarunk lenni, szeretjük imádjuk (de nem úgy :U ) , de nem tudnánk viszonozni ezeket az érzelmeket felé. Pláne három hónapnyi összezártság mellett (és 36 millió Ft-ot kockáztatva)!:N ;)

(#2759) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2760) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani gyereket kicsit irigylem! Állítása szerint ő napi 10.000.- Forintot költött kajára a beköltözés előtt. Azért az havonta 300.000.- Forint. És ez egy főre. Ez szerintem elég kemény.

(#2761) Vakegérke válasza antikomcsi (#2760) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még a Virág-féle limitet is sokallom. Ha napi ötezret költenék kajára, majdnem az egész nyugdíjam rámenne.
Ha jól emlékszem, Dani szülei vállalkozók, elméletileg ő is ott dolgozik. Ha megy az üzlet, nem gond a napi tízezer.

Szerintem a reggeli ébresztőt egy-egy vödör vízzel kéne intézni Mercinél és Virágnál. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2762) snecy20 válasza Vakegérke (#2761) üzenetére


snecy20
veterán

Átlag (kis)nyugdíjasoknál a költés élelmiszerre az valahol 500 és 1000ft között van napra kiátlagolva 1 hónapban, de gondolom ezt nem kell bemutatni. :) :N

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2763) Vakegérke válasza snecy20 (#2762) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dani kapott hideget-meleget a nézőktől. Sokan csípik, sokan rühellik.

Vivi jól kidekorálta Moh fizimiskáját. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2764) Geri Bátyó válasza snecy20 (#2762) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én nem vagyok kisnyugdíjas, de én sem költök 1000 Ft/napnál többet. Illetve ami miatt mégis, az az, hogy sajtrajongó vagyok és hajlamos vagyok drága sajtokat is megvenni a normál kaján kívül.

(#2763) Vakegérke Nekem Vivi beszólása tetszett Moh kipngálása közben: "Tetszeni fogsz a csajoknak, főleg Robinak!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2765) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A "Jöttem láttam buktam" Fru búcsúztató letölthető verziót be tudná valaki linkelni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2766) rushty válasza Vakegérke (#2765) üzenetére


rushty
senior tag

:C :Y :P ;] korai még, nem fogant meg a rencsibaba :F

Revolut meghívó pü-ben

(#2767) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ma kiszavazás lesz. Merci és Virág valószínűleg egymásra teszik a jelet. Dani és Moh valószínűleg szintén
egymásra teszik a jelet.
Mondjuk Dani döntése kérdőjeles, hiszen meglátása szerint Merci többször is kioktatta, megtámadta Virágot, így nem lenne csoda, ha a szőkeségre tenné a jelet.

Vajon hogy döntenek a többiek?

Azt hiszem, sem Dani, sem Moh (ha egyáltalán kap,) nem kap több jelet. Már csak az a kérdés, hogy Mercit, vagy Virágot küldik párbajozni. Virág a Mercivel való összezördülésén kívül senkinek nem okozott problémát. Ellenben Merci már másodszor állt a sötét oldalra a Fru-Vivi párbaj kapcsán. vajon szemet hunynak e felett?

A józan ész és logika azt mondja, hogy Mercié lesz a zöld kendő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2768) Vakegérke válasza rushty (#2766) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elég ahhoz egy-két mozdulat, akár már osztódhatnak is a sejtjei. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2769) antikomcsi válasza Vakegérke (#2765) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem csak hétfőn 19 órától lesz elérhető.
Gondolom most forgatják, hétvégén meg összevágják.

(#2770) antikomcsi válasza Vakegérke (#2767) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vivi és Bálint helyében nem hunynék szemet. És ráadásul most még a konfliktust is tudják kerülni ezzel, hisz van logikus érvük a jelre. Nem támogatta őket, amikor szükségük lett volna rá, a többiek meg igen, ezért most Mercié a jel.
Virágnak is Mercire kell tennie, nincs nagyon más opció számára. A 3 jel pedig már elég lesz szerintem.
Merci pedig majd valóban kihívja Virágot. Nem tudom megtippelni az eredményt, mindkettőt elég sokan szidják már.

(#2771) Vakegérke válasza antikomcsi (#2770) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Robi sem felejti el, hogy Merci Vivi "ellen" volt a párbaj kapcsán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2772) Vakegérke válasza Vakegérke (#2767) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hülyeséget mondtam. Nem ma lesz a kiszavazás, hanem holnap. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2773) Vakegérke válasza Vakegérke (#2772) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megint hülyeséget beszéltem. Szombaton lesz a kiszavazás, ha nem változtatják meg az időpontját. :B :B :B
Bocs, nyugdíjas lévén nem tartom számon, hogy milyen nap van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2774) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2775) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Virág ég, mint a rongy. Most éppen a legtrehányabbnak szavazták meg, így büntit is kapott. Neki kell mindenki után elpakolni, mese nincs. :D

Moh vonóhorga beleakadt Mercibe. Szegény Vivi "szűz" még, senki nem akarja megqrni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2776) rushty válasza Vakegérke (#2775) üzenetére


rushty
senior tag

Megtörtént a csoda?Pff

Revolut meghívó pü-ben

(#2777) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Valahogy mostanában sokkal vidámabbak az összefoglalók. Nekem jobban tetszik a műsor a gonoszok nélkül.

Na nézzük a titkokat.

(#2778) Vakegérke válasza antikomcsi (#2777) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami a titkokat illeti, Merci lebukott, hogy butának nevezte Vivit. Nagyon érik neki a zöld kendő.

Ez a "Mi a fáma tesó" sorozat valahogy nem dob fel, bár vannak jó beszólások, vicces figurák.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2779) antikomcsi válasza Vakegérke (#2778) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a mai "híradó" volt a leggyengébb. Látszott rajta, hogy 2 iq nulla készítette. Míg mondjuk Robié vicces volt, addig Danié inkább csak arra ment ki, hogy Moh-t alázza.

(#2780) laposonly11


laposonly11
senior tag

Link

Ordo est anima rerum.

(#2781) i3odnar


i3odnar
csendes tag

(#2782) Vakegérke válasza i3odnar (#2781) üzenetére


Vakegérke
veterán

Friss a hír, de ez se régi.

"Még Fruzsival át kell beszélnünk, hogyan leszünk meg miként leszünk, hova költözünk, ki költözik majd."
Szóval még nem szakítottak, Renátó még a közös jövőt tervezgeti.

"Fru édesanyjával már beszéltél. Ez hogy sikerült szerinted?
Beszélgettünk, ő azt mondta, hogy előbb Fruzsinával szeretne beszélni, mert ő is ugyanazt látta, mint a többi néző. Viszont látja rajtam, hogy szeretem Fruzsit és ha úgy van, áldását adja rám, de előbb Fruzsival kell beszélnie."

Tehát Fru anyukája is azon a véleményen van, hogy Renátó egy agresszív mocsok, és igyekszik a lányát lebeszélni a kapcsolatról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2783) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2784) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem igazán értem a Bálintnak beküldött kommentek zömét! Sikerült egy igazi sz@r embernek beállítani, akit sokan utálnak kint!

(#2785) Vakegérke válasza antikomcsi (#2784) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem Kati néni üzenete tetszett a legjobban. :)

Bálint csak röpke pár perc volt, igazából Merciről szólt idáig minden. Még a sporthíreknél is őt mutatták, ahogy grimaszol.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2786) lowzor


lowzor
veterán

Merci-Moh szenvedés ismét megvolt, ugyanaz játszódott le száznyolvanadjára: elutasítás-sértődés-10 perc múlva kibékülés.

(#2787) antikomcsi válasza lowzor (#2786) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én már vagy ezredszer látom szerintem! Már valóban baromi unalmas! Mást is bevághatnának, mint ezt az óvodás szenvedést!

(#2788) lowzor válasza antikomcsi (#2787) üzenetére


lowzor
veterán

Én a reklámig néztem, utána nekiálltam valami értelmesebb műsort nézni inkább. Lehet, hogy nem is nézem már, míg Merci ki nem esik.

(#2789) Vakegérke válasza lowzor (#2788) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy jövő hét szombaton kiesik, addig már kibírod. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2790) antikomcsi válasza lowzor (#2788) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Holnap is folytatódik majd a "Ne pityeregj Baba" Ide-oda költözünk előadás.

Bálint híradója volt még. Nekem nem is tetszett, sokkal jobbra számítottam. Vivi túltolta a sminkelést. Ha összevetem az adásokat, szerintem Robié volt a legjobb, arra érdemes szavazni.

(#2791) lowzor válasza antikomcsi (#2790) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor legalább tudom, hogy holnap sem érdemes nézni.
Ilyenkor örülök, hogy van Netflix előfizetésem. :D

Amúgy fura nekem, hogy ilyen kevéssel a vége előtt ennyire elhúzzák a következő párbajt.

(#2792) rushty


rushty
senior tag

Volt már olyan, hogy jelölés és másnap párbaj.

Revolut meghívó pü-ben

(#2793) Vakegérke válasza lowzor (#2791) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elméletileg 3 hétig tart még a játék és 4 villalakót kell, kiszórni, hogy hárman maradjanak a döntőben. Vagy nagyon felpörgetik a párbajokat, vagy meghosszabbítják a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2794) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Poén poén hátán, de a legjobb az, ahogy Merci eszik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2795) i3odnar válasza Vakegérke (#2794) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Hogy eszi azt a vishu levest :DDD Legrosszabb kajákat eszik a legjóízűebben :Y

(#2796) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Most nézem vissza a tegnapi részt. Áldom az Istent, hogy nem a TV-ben néztem, így át tudom ugrani Merci riportos részeit. :R Nem gondoltam volna, hogy ennyire idegesítő tud lenni a magyarázkodása.

Nekem bejött a híradó amit Vivi és Bálint összerakott. :C

[ Szerkesztve ]

(#2797) antikomcsi válasza i3odnar (#2796) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Magyarázza meg egyszer, kétszer, vagy háromszor!

De minden adásban tízszer? Moh biztosan bukott pár szavazatot miatta.

(#2798) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2793) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Van másik két lehetőség is.
Az egyik, hogy most még normál menetrend lesz, tehát holnap kiválasztás, jövő héten párbaj, de utána azonnal kiválasztás és így folytatják, ami azt eredményezi, hogy 4 ember marad a döntőre.
A másik, hogy marad a megszokott menetrend, de dupla kiválasztás és dupla párbaj lesz ezentúl. Így meglenne a 3 ember a végén.
Persze mindegyik azt feltételezi, hogy 27-én utolsó párbaj és 28-án már döntő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2799) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2798) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem gondolnám, hogy dupla párbajok lesznek. Azt viszont el tudom képzelni, hogy mivel holnap hatan maradnak és három hét van hátra, hetente lezavarnak egyet. Hétfőn kiszavazás, szerdán kihívás, szombaton párbaj. Az utolsó héten elképzelhető a pénteki párbaj, hogy szombaton bekövetkezzen a finálé.

Itt a latolgatás ideje. Kik lesznek a döntőben?
Szerintem (abc sorrendben) Bálint, Dani, Robi.

Merci szerintem a következő párbajon kihullik. "Volt, nincs, fene bánja" kategória. Attól nem lett népszerű, hogy nyávog, tapad Mohra, de még attól sem, hogy jó teste van, jó táncos.

Virág se jut döntőbe. "Futottak még" kategória, ha nem ő lenne Dani "kielégítő parancsnoksága", egy percnyi műsoridő se jutna rá.

Vivi tud szórakoztató lenni, a srácok is azzá teszik, de hiába győzött egy párbajon, annyira nem "nagy", hogy bejusson a döntőbe.

Moh szerintem kiküzdötte a "puhapöcsű" jelzőt, a Mercivel folytatott felemás románc inkább lehúzta, mint kiemelte. A vitákba nem állt bele, nem lehet vele kapcsolatban semmi érdemlegest megemlíteni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2800) lowzor válasza Vakegérke (#2799) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem Vivi, Bálint, Robi döntő lesz.
Dani ki fog hullani a viselkedése miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.