Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) lowzor válasza Vakegérke (#1800) üzenetére


lowzor
veterán

Olyan gyorsan én még nem szavaztam, ahogy a fantomképre fogok, ha Recskátóra kerülnek a jelek. Viszont van egy olyan érzésem, hogy megint meg fogja úszni. De ne legyen igazam...

(#1802) freeknight válasza lowzor (#1801) üzenetére


freeknight
őstag

Hiába jött vissza Bálint már 3 párbajról, azért egy Renátó ellenit nem próbálna meg, mert odabent azt hiszik (tévesen), hogy milyen erős. Szóval így a lila kendő birtokában biztosan fogja presszionálni a többieket, hogy az ogréra rakjanak.
Viszont az első repedések már megjelentek a "Hetek" barátságának szent pajzsán, így nincs kizárva, hogy a Proli Úr és szívszerelme Moh-ra raknak, ami ha fülébe jut a Grincséknek, kapni fognak az alkalmon, bár az állás még így is egy magabiztos 5-4 lesz az ogre ellen.
Minden azon múlik, mit lép Robi, de sokkal valószínűbb, hogy ő egyelőre még marad Bálinték oldalán.

(#1803) lowzor válasza freeknight (#1802) üzenetére


lowzor
veterán

Nem hinném, hogy Bálint beijedne egy Recskátó elleni párbajtól. Eddig azon az elven játszott, hogy ha kiesik egy párbajon, akkor úgysem lett volna esélye a 36 millára. Digót is erősnek tartotta mindenki, mégis kihívta.
Én attól félek, hogy a Grincsre is kerül majd 1-2 jel, és ha Daniék és Ogréék is Mohra rakják, akkor megúszhatja Recskátó.

(#1804) freeknight válasza lowzor (#1803) üzenetére


freeknight
őstag

Nem hinném, hogy a Hetes (vagy talán most már csak Ötös) többfelé szavazna, Ginára is rádobta közülük mindenki, szóval abszolút megy náluk a taktika. Ha kerül Frura szavazat, akkor az összes rá fog kerülni.
Nyilván nem szarja össze magát Bálint, de egyre közelebb kerülve a végéhez azért ha lesz esélye rá, most már igyekezni fog elkerülni a párbajt :)

(#1805) Vakegérke válasza freeknight (#1804) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egye fene, legyen Grincs a kiszavazott. Ugye azt mondta, hogy bárki ellen visszajön. No, azért kíváncsi lennék, hogy kit mer kihívni, no meg az orcájára, amikor kiderül, hogy kakukk, számára vége a játéknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1806) UFO1 válasza Vakegérke (#1800) üzenetére


UFO1
senior tag

Szinte látom ahogy szarvas koponyával a fejeden varázsigéket kántálva kevergeted a varázsfőzetet és a házilag készített kiválasztó táblán recskárdó woodoo babájára pakolod a jeleket! ;]

(#1807) Vakegérke válasza UFO1 (#1806) üzenetére


Vakegérke
veterán

Recskátó woodoo babájába inkább tűket szurkálnék, hadd fájjon neki. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1808) UFO1


UFO1
senior tag

Csak úgy megjegyzésként milyen rendesek voltak a szerkesztők, hogy aranda után ilyen gyorsan (1 hétre rá) utána küldték a „nagy” barátnőjét. Ugyan ezt megtehetnék az ogre házaspárnál is! :C
Aztán kint az egyik jobbra a másik balra már csak azért is mert Fru szülei vasvillákkal, kaszákkal fogják megvendégelni a sutyerák cigó gyereket! :D ;]
Remélem! :U

[ Szerkesztve ]

(#1809) UFO1


UFO1
senior tag

A nagy pálfordulás!

Történelmi 175.771 szavazat!

És még mindig nem érti!

Műveltségi vetélkedő jóval a beköltözés előtt!

Ezt csak azért mert a középső videó a kedvencem ahogy a szilveszteri bulin Mercy ül Moh mellett és nézi a száját és annyira várja, hogy végre megcsókolja! :U

Nem csókolta meg! :O

[ Szerkesztve ]

(#1810) Vakegérke válasza UFO1 (#1808) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon a Grincs szed fogamzásgátlót? Óvszer nuku, szóval nem elképzelhetetlen, hogy örök emléket kapott Recskátótól.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1811) freeknight válasza Vakegérke (#1810) üzenetére


freeknight
őstag

Nem emlékszem, hogy a VV történetében valaki valaha is húzott volna óvszert :D

(#1812) Vakegérke válasza freeknight (#1811) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az viszont biztos, hogy van náluk, és nem azért, hogy Vivi fejére húzzák. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1813) freeknight válasza UFO1 (#1809) üzenetére


freeknight
őstag

Azért durva hogy Mercike tudta az összes kérdésre a választ :DDD
Eddigiek alapján ki nem nézném belőle, de ügyes volt.

(#1814) Berreh válasza freeknight (#1811) üzenetére


Berreh
tag

Amikor Fruzsina véletlenül elszólta magát a nézői kérdésekre, valakinek (talán Moh-nak) leesett, hogy korábban kértek tőle (?) óvszert. Ha valamilyen nemi betegségre gondoltok, talán erre csak szűrték a jelentkezőket ...

[ Szerkesztve ]

(#1815) Vakegérke válasza Berreh (#1814) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amikor Recskátó nekiesik élete párjának, utána egy pólóba törli a szerszámát, kötve hiszem, hogy használt óvszert.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1816) rushty válasza Vakegérke (#1815) üzenetére


rushty
senior tag

Az igényes nő ismerhet más védekezési módot, mondjuk X éve nem volt párja. :F

Revolut meghívó pü-ben

(#1817) F34R válasza rushty (#1816) üzenetére


F34R
nagyúr

Persze, kiszamolja hogy van-e peteerese, es csak akkor kefelnek. :U Azert ennyire Einsten-nek se hidd. :C

(#1818) Berreh válasza Vakegérke (#1815) üzenetére


Berreh
tag

Miért, az óvszerből hova lesz a ... termék?

[ Szerkesztve ]

(#1819) UFO1


UFO1
senior tag

Folytatódik Mercy és Moh története a hálóban: az incselkedés


[Katt ide a nagyobb képhez]
Folyt. köv.

[ Szerkesztve ]

(#1820) UFO1 válasza freeknight (#1813) üzenetére


UFO1
senior tag

Igen az észbontók valószínű egy megrendezett műsor! :U

Remélem Daniella meg Virág ma nem b@sznak mert elkapcsolom a TV-t! :W

(#1821) Berreh


Berreh
tag

Nézzük?

(#1822) LamaCube


LamaCube
addikt

Na...

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1823) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1824) UFO1


UFO1
senior tag

Na lessük ... most!!!! ;]

Nem tudom kire szavazzak mert nem tudom kapnak e valamit, ha
pszichológust küldenek be akkor az ogre pár befigyel! :D

ÉNB jól elvan egyedül! :C

Most esik le az az idióta Daniella nem a Mohra féltékeny hanem a Virágra hogy neki tetszik és jobban mintafolyamatosanbeszélekmegállásnélkül! bla-bla-bla :W

[ Szerkesztve ]

(#1825) Berreh


Berreh
tag

De, Dániel, de ...

(#1826) LamaCube


LamaCube
addikt

Dani kezd befordulni... én onnantól látom másnak, amikor őt szavazták meg -most nem emlékszem minek :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1827) UFO1


UFO1
senior tag

Daniella nincs észnél mikor volt az már mikor Moh poénból táncolt Virággal. És Virág (cserép) meg vevő rá! :W
És Moh milyen jól látja! :R

Én Daniellára nyomtam hátha beküldenek neki egy pszichológust!

És asszonyja Mercy az ágyban tedd be erre Moh mit??? :D :U :C
Szerintem a BVV-ben lesz benne! :DD ;]

Vicc az egész és Virág fűti Boby-t a semmire, megint! :W

[ Szerkesztve ]

(#1828) UFO1


UFO1
senior tag

Most miről beszél Virág Boby-nak? Daniella kiabált vele és ezért Moh a hibás? :W
És Puskás megmondta az igazat és remélem megkapja az orvost is mert kezd megkatatni! :R ;]

[ Szerkesztve ]

(#1829) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dani egyre jobban megutáltatja magát.

Mikor szólt a figyelmeztetés, hogy jön a labda, Recskátó és Grincs le se tojta.

Már evőeszközük sincs, de anélkül meg lehet lenni. Ettem már levest kenyérhéjjal kanalazva. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1830) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#1829) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Ettem már levest kenyérhéjjal kanalazva."

Szóval te voltál: Eb, ki kanalát meg nem eszi! :DDD

Dani tényleg egyre jobban befordul. Teljesen levette az eszét a féltékenység. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1831) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tényleg Daninak kell a pszihomókus! A semmit látja. Ezen a semmin már túltette magát.
Totál idióta lett. Eleve egy olyan dolgot hoz fel, ami csak egy poén féle volt, aminek nem volt semmi komoly tartalma. Egy épeszű ember ezt fel tudná fogni, de Dani már nem az. Virágról majdnem elhittem, hogy lehet önálló gondolata, de látom, hogy nincs.

Most szépen telik az idő, és Fru kikerült a fókuszból, valószínű menteni próbálják a menthetőt a szerkesztők, ás inkább adásba raknak valamit egy nem létező konfliktusról, bocsánat, rosszul mondom, mert létezik, de csak egy képzelt dolog alapján. Sőt, nem is egy ilyen képzelt dolgot látunk, mert már Virág is össze-vissza beszél. Legalábbis én nem értettem, miről magyaráz Robinak, mi baja van Mercivel? Az eddig látottak alapján neki Retardóra kéne tegye a jelet, senki más nem alázta úgy le. Érdekes, hogy Dani is azon a buli alatti hülyeségen kattog, ami Mohval történt, de Retardóval, meg haverkodik.

(#1832) UFO1 válasza antikomcsi (#1831) üzenetére


UFO1
senior tag

Remélem rájuk nyomtál te is és mindenki! ;)

Más:
Jáj Bobby mi lesz a vérhólyagtól le kell vágni majd a lábad. ;] Összekeveri az üszkösödéssel vagy a leprával? :U

Beszarok mindennel ettek amit értek! :DD :C :))

Hoh mekkora felvett egy maszkot kettőt levert! :DD
Vivit meg a csiga is lehagyná! :K

[ Szerkesztve ]

(#1833) UFO1


UFO1
senior tag

De szemetek a labda mellé (szivatómata) vizet is küldtek ez az ez tetszett! :DD ;]

Na különben ezt mondtam ha nincs aranda meg a klánja meg az északi boszorkány mennyivel másabb lett volna Fru!
Különben már kezdem sajnálni és nem értem miért nem pattintja már le az zsírdisznó recskárdót? :W
Semmilyen szinten nem illenek össze! :(
Jó lesz ez az éjszakai szivatómata! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1834) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Ezt a szappankészítést ha az Erdélyi Mónika látja, biztos irigykedik. Jövőhéten videó . :DDD

(#1835) Vakegérke válasza antikomcsi (#1831) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az hagyján, hogy a Grincsre egyre kevésbé morognak, de Dani lepacsizott Recskátóval. Úgy látom, kutya világ jön a villába.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1836) antikomcsi válasza UFO1 (#1832) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én a Dani - Virág párosra szavaztam. Ha esetleg tényleg küldenek be terapeutát, az leginkább rájuk fért volna. Mohék ugye nem egy pár, Retardó meg menthetetlen.

Fru szemmel láthatóan üzemmódot váltott. Szerintem is egy teljesen más Frut ismernénk, ha nem csatlakozik a debil klánhoz, hanem beállt volna Bálint mögé már az első párbajon.

(#1837) UFO1 válasza Vakegérke (#1835) üzenetére


UFO1
senior tag

Az ötöst úgysem tudják szétverni Boby legjobb barátja ÉNB és mindkettőjüknek Vivi és nem hiszem Moh-t vagy Mercy-t hátba támadnák!

#1835Vakegérke
Különben ha tudnák, hogy mennyire gyenge recskárdó és Fru nem nagyon állnának melléjük! ;)

#1836antikomcsi
Dehogynem mától majd meglátod mennyire együtt lesznek Moh és Mercy! :B :K
Jön a digi dugi! :C :R

Vivi a WC-ben fürdött? ;] :K

[ Szerkesztve ]

(#1838) antikomcsi válasza UFO1 (#1837) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az, hogy lenyomnak egy menetet, az nem jelenti azt, hogy egy pár. Vagy mindenki aki elmegy egy örömlányhoz az szerelmes is lesz belé? :DDD Ez lehet csak simán a fizikai szükséglet kielégítése. Mondjuk jobban jár ha megrakja, mert legalább neki is lesz valami sikerélménye, ha majd egyszer visszagondol erre a játékra. :DDD

(#1839) i3odnar válasza antikomcsi (#1836) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Csatlakozom, én is rájuk szavaztam. Renátó-Fru menthetetlen, Moh-ék még nem egy pár, sőt én még mindig azt tartom, hogy jobban is jár, ha nem áll össze Mercivel, Dani-Virág párost meg megnéztem volna mit okoz közöttük egy agyturkász doki, hátha Virág önálló életre kel :D

(#1840) UFO1 válasza antikomcsi (#1838) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát nem tudom nekem Moh és Mercy az olyan szép egy igaz szerelmespár ahogy egymáshoz érnek ahogy beszélnek egymással. Hogy ezt Moh tagadja az csak az ő baja de szerintem mindenkinek jobban tetszik innen kívülről és a játék szempontjából is. Lehet holnaptól majd változni fog ez is csak nem szóljon bele megint ÉNB mert akkor kapcsolt rükvercbe megint Moh! ;)

Daniella és Virág attól hányok mert basz...!

Fru meg a szörnyeteg említésre sem érdemes!

[ Szerkesztve ]

(#1841) UFO1


UFO1
senior tag

Mercy és Moh saga újabb fejezte: a kiteljesedés 1 rész


[Katt ide a nagyobb képhez]

És akkor ezután a forró este után másnap bedobják reggel ébresztőknek Fluortól a Partyarcot (hatalmas!). :R
Gratula szerkesztők egy csöpp utalás sincs benne! ;) De van! :K
A szöveget figyeljétek mert pont Mercyről és Mohról szól!! :K
Különben majdnem meg sem ismertem Fluor Tomit így szőrzet nélkül mintha a fia lenne kb! :Y

(#1842) UFO1


UFO1
senior tag

Én azt mondom most kezdődik a játék így kellett volna kezdeni. recskárdót kell már csak kitenni és akár mehetne be 4 új (de jóindulatú) játékos. Tudom álmodik a nyomor! :O

Barki bármit gondol de Fru kifejezetten szerezhető volt a szappankészítés közben. :K Csak le kéne pattintani magáról a zsírgombócot! ;]

Dani gyereket nem értem komolyan + amit Virággal csinálnak az számomra hányinger keltő (a b@szásra gondolok). recskárdó "műsora" szintúgy. :W

Mercy és Moh ha lehet ilyet mondani és szeretnék szeretkezést/szerelmeskedést nézni (nem ezért nézem) akkor ők csodaszépen teszik mint egy filmben. Összekulcsolt kézzel egymáshoz simulva komolyan rendezni nem lehetne szebbet úgy hogy mindketten nagyon fiatalok és talán Mercynek ez az első szerelem az életében (vagy remélem az lesz)! :R

Jó lenne ha ÉNB Boby és Vivi humor estjei nem szakadnának meg nagyon viccesek. Vivi alapból nagyon hülye, imádom! :R

Azon gondolkozok miért nem volt iskola hét (tudom a vírus írtam is) de lehetne online mint ahogy a való életben is!
Sőt ugyan így lehetne éneklős (X faktor) hét is hamár máshogy nem lehet! :O

[ Szerkesztve ]

(#1843) snecy20 válasza UFO1 (#1842) üzenetére


snecy20
veterán

és talán Mercynek ez az első szerelem az életében (vagy remélem az lesz)

Dehogy az első.... :DDD

3 éve Anikó show-ban valami fogatlan roma gyerekkel már volt szereplése. És lehetett akkor vagy 16 éves...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1844) antikomcsi válasza UFO1 (#1842) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

De hát nem tudtad? Ők nem b@sznak?
Dani csak fenékbe tolja, és az nem számít szexnek, elmondta.

Én is néztem az összefoglalót és pont arra gondoltam, hogy milyen aranyos lehetett volna ez a Fru ha végig ilyen, de furcsa úgy nézni ezeket a képsorokat, hogy közben ott vannak előttünk a pár héttel ezelőtti tettei. Én is írtam, hogy teljesen más karakter lehetett volna belőle, ha nem áll be a gyökerek közé. Most már késő, már csinálhat bármit teljesen elb@szta.

Retardo és Dani szóra sem érdemes, valami nincs rendben velük. Előre sajnálom azokat, akik majd a párjaik lesznek. Nem csípem Fru-t, de még neki sem kívánok ilyen barátot, férjet.

#1843snecy20

Azt írták ki, hogy Merci (18). De nem tudom elhinni, hogy azzal a rotációskapafogú csávóval összeállt volna.

[ Szerkesztve ]

(#1845) lowzor válasza antikomcsi (#1844) üzenetére


lowzor
veterán

Most csak azért kedves, mert rájött, hogy a gonoszsággal nem lesz nagy sikere a nézők előtt, amúgy az a valódi személyisége. Plusz meg akarja úszni a jeleket.
Az talán még gázabb, hogy kb minden tekintetben segget csinált a szájából.

(#1846) UFO1 válasza snecy20 (#1843) üzenetére


UFO1
senior tag

Az hogy Mercy együtt volt egy ilyen "szép" gyerekkel az nem jelenti hogy a szerelme is volt és valóban csak 1 éve volt az az ominózus Anikó show!
Moh egy jó gyerek + jóképű és nagyon össze is illenek nem csak külsőleg hanem belsőleg ami talán sokkal fontosabb!

(#1847) i3odnar


i3odnar
csendes tag

➥ #1845 lowzor (valamiért elfelejtette, hogy a "Válasz"-ra nyomtam)
Fru olyan kisujjból kirázósan hozta azt a gyűlölködő, cselszövő stílust, hogy kell ebben legyen valami.. Bejött, hozni akart egy kedves, aranyos szende karaktert, ment is volna neki, de eltaktikázta magát vagy valóban ennyire kijöttek volna az érzelmei :F (kétlem) és Retardo mellé került, ott felszabadult, nyeregben érezte magát és kimutatta a foga fehérjét, most meg amikor szorult a hurok taktikát váltott, elkezdett az empátiára építeni és próbálja játszani az ártatlan, az elesettet, akit mindenki csak bánt, akinek már csak ez jutott, meg a cuki szerelem. :U :N Sajnálom, hogy így alakult, szimpatikus karakter volt az elején.

#1843 snecy20
Dehogy volt 3 éve :D Merci a 3.évad 91.részében szerepelt. Az az évad 2019 júniusában indult. (18 éves volt akkor.) Abban a részben azt mondta a barátja, hogy egy éve vannak együtt. Még az is lehet, hogy beköltözéskor is ez a Larion nevű srác volt Mercike párja. Nem emlékszem a VV-ben említette-e Merci, hogy mióta tart a kapcsolata, ha valakinek megvan, akkor ki lehet következtetni.
Mindenesetre ha eddig ilyenekkel állt össze Merci, nem csoda, hogy ennyire él-hal Moh-ért a villában. ;]

Ja és a 2020.04.14-én startoló Észbontók 7. évadának 10.részében is szerepelt [link] .
Ahogy nyilatkozta a beköltözése előtt, legfőképp azért jelentkezett a Váló Világba, hogy ismertebb legyen. Úgy látszik ehhez 2 trash műsor még nem volt elegendő, kellett neki egy harmadik is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1848) rushty válasza snecy20 (#1843) üzenetére


rushty
senior tag

O, mar értem miért barna fiút keresett.

Revolut meghívó pü-ben

(#1849) Vakegérke válasza UFO1 (#1841) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó ez a képregény-szerű sorozat. :K

Esetleg csinálnál arról is, amikor és ahogyan Recskátó, meg a Grincs dicstelenül, megszégyenülten távoznak a villából?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1850) lowzor válasza i3odnar (#1847) üzenetére


lowzor
veterán

Megnéztem a srác Facebookját, és egy 2018-as képen a barátnőjeként hivatkozik Mercire, szóval lehet benne ráció.
Amúgy a morék értelmesebb csoportjába tartozhat, mert le tudott írni egy egész hosszú szöveget nagyjából helyesírási hibáktól mentesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.