Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dani családjában valami történt. Őszintén remélem, hogy nem tragédia.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2352) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2348) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem, ha minden pár ember odafigyelne (legalább egy kicsit) a környezetvédelemre, kapásból 20%-al lehetne csökkenteni a szennyezést. Ha a nagykutyák is figyelnének (cégek), akkor 50-60%-al.
A cigi meg teljesen természetes anyag, úgyhogy lebomlik. Azzal csak magát károsítja.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2353) UFO1 válasza UFO1 (#2348) üzenetére


UFO1
senior tag

Lehet időutazó vagyok pont arról szól a BVV amit írtam! Dani nem tanulja az angolt a szőkeség meg igen.

Dani ez szexojóga! :DD

#2352Geri Bátyó
Valóban!? Kicsit gondold át! :K

[ Szerkesztve ]

(#2354) UFO1


UFO1
senior tag

ÉNB furulya művész lett! :C
Fru meg Moh-nak is adhatna szexuális felvilágosítást! :B
Ez a szőke ez egy nő … :K
Különös ismertető jegye: aranyos, cuki, jó illatú de néha nyafog esetleg visít! Ilyenkor meg kell nyugtatni ha az nem segít hagyd magára 1-2 órára/hétre/évre! ;]
Látod itt felül van két domb ennek a közepén a két bimbó szereti ha nyelvvel cirógatják. Az a két hosszú ott lent az a láb közte meg a baby pini! :D

[ Szerkesztve ]

(#2355) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2353) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az előállítására valóba nem gondoltam, ebben igazad van. :K Mondjuk az más kérdés, hogy ezzel az erővel ne termeljünk búzát és kukoricát sem, mert az is a természetes környezet kárára telepítik.
Az, hogy mennyi kémiai vegyület van benne, a környezet számára nem jelent gondot, mert a nagy része a dohányban van és a papírban lévők is természetazonos vegyületek.
Arról viszont szívesen megnéznék egyszer egy összehasonlítást, hogy napi 1 doboz cigi 1 héten keresztül, mennyi szén-dioxidot és szén-monoxidot jelent és hogy ez hogyan viszonyul egy autó kibocsátásához. Az az érzésem, hogy elhanyagolható.
Nyilván az is környezetszennyezésnek minősülhet, ha fingok egyet (a metán és a kén-dioxid sokkal súlyosabban károsítja a környezetet, mint a szén-dioxid és a szén-monoxid). Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy persze, hogy a ciginek is van valamennyi környezetkárosító hatása, de a többi, teljesen hétköznapi dologhoz képest sem jelentős (autók),
A cikkek íróinak meg üzenem, hogy "Nem kell fullba tolni a kretént".

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2356) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2355) üzenetére


UFO1
senior tag

Tényleg nem akarok kötekedni de csak amit a cikkben leírtak a 4000-ből az is elég és nem természetes (magyarán úgy állítják elő: benzol, ammónia, hidrogén-cianid, aceton, bután, DDT, formaldehid, hidrazit) mind veszélyes anyag és súlyosan mérgező. Ne feledjük el a papírt se ami nem újrahasznosított fa → kivágás → mondjuk esőerdő → kivágás után sivatag lesz → fehér papír → fehérítő stb. stb!
Semmit nem számít pár ember mert baromi sok cigit gyártanak!
Mondjuk nem nekem! :P
A energia ill. a vegyipar a legszennyezőbb és az azt felhasználok!
A második a mezőgazdaság!

[ Szerkesztve ]

(#2357) philoxenia válasza Geri Bátyó (#2352) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem kötekedésképpen, de ha így nézzük a plutónium is az...
A dohány termesztése és a környezetszennyezés.
Amúgy nekem az az érvem az alkohol mellett, hogy az lebomlik a szervezetben, ellenben a cigi sok alkotóelemével.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2358) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

+ philoxenia

Bármit termelsz ipari szinten, az károsítani fogja a környezetet. Szerintem ebben egyetértünk. A dohányt azért emelik ki ennyire, mert az közellenség már jó ideje. Az elektromos cigarettát meg sok helyen tiltják, vagy korlátozzák, pedig ahhoz nem kell erdőt irtani. A legnagyobb probléma itt nem a dohány, hanem a képmutatás, ugyanis a dohánylobbi az egyik legerősebb a világon.
Arról is írhatnának, hogy a rizstermesztés mennyire vízpazarló és ennek egyenes következménye sok országban a vízhiány, de erről valamiért nem írnak sehol. Ráadásul azt elfelejtik, hogy a rizs a középkorban a leggazdagabb rétegek kiváltsága volt és ezért vágyott rá mindenki. Simán visszatérhetnének a hajdina, a köles, a cirok, az árpa és a rozs termesztésére, amikhez nagyságrendekkel kevesebb víz kell.

Emberre ártalmas anyag rengeteg van a természetben is és szerintem teljesen mindegy, hogy az a mérgező anyag konkrétan a természetből, vagy egy vegyi gyárból származik, mert megkülönböztethetetlenek egymástól.

Ami a lényes, hogy on is legyek: Bent a villában korlátozottak a lehetőségeik és az eleve szomorú, hogy még ezt is elutasították. Az még nagyobb probléma, hogy egy csomó kaját csomagolt formában kapnak, amit másképpen is beküldhetnének nekik, de nem teszik meg, úgyhogy ez a "Nagy Testvér" hibája is.
A cigi helyett kaphatnának e-cigit, de az a törvények miatt nem lehet, úgyhogy ezt a részét a másik "Nagy Testvérnek" köszönhetik.
Az oktatással is az volt a baj, hogy azt mondták, hogy ne rendeljenek olyat, mi csomagolt. Például a tálcás, szeletelt hús és a csomagolt felvágottak. De azt már nem mondták nekik, hogy a piacra kimegyünk és hozunk nektek onnan. Vagy például, hogy mostantól nem kapszulás kávét kaptok, hanem rendeset (van csomagolás, de a töredéke).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2359) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, gondókoggyunk. Este kiszavazás, két jelöltem van.

1. Vivi. Hacsak nem szólt a többieknek, hogy nem kér belőle, megszórják jelekkel. Tuti Fru lesz a kihívottja.
2. Fru. Ha látják Vivin, hogy depresszió nuku, akkor nem ússza meg. Tuti Vivit hívja ki.

A Vivi-Fru, vagy Fru-Vivi párbaj borítékolható.
Ami Frut illeti, biztos kieső, elintézte magának. Igaz, hogy elővette a szerethető énjét, de ne feledjük, hogy kis idővel ezelőtt mi volt a véleménye a többiekről. Örülhet, hogy nem közösítik ki.
Az egy dolog, hogy rossz falkához csapódott, de nem csak követte őket, hanem hangadójuk volt, mi több, a provokátoruk.

Az ember hajlamos szebb színben látni a hetekkel ezelőtti eseményeket, ráadásul Fru mostani viselkedése is tompítja az iránta táplált indulatokat, így a 90-10%-os vereségéből nem lesz semmi. Ha saccolnom kell, azt mondom, hogy 70-30%.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2360) LamaCube válasza Vakegérke (#2359) üzenetére


LamaCube
addikt

Számomra Fru csinálhat bármit a véleményem nem változik róla. Én az utóbbi napokban sem láttam rajta pozitív dolgot. Ha lenne mellette olyan ember, akivel tudna áskálódni, akkor azt tenné.
Az tuti, hogy Vivi lesz kiválasztva. A kérdés, hogy majd ki kihez fog mellé állni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2361) Vakegérke válasza LamaCube (#2360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elhiheted, hogy én sem feledem az acsarkodó, agresszív énjét. Szerintem pozitívum, hogy elég sokszor mosolyog, nevetgél, Mercivel egész jól elvan. De hát mitől lenne jobb kedve, bizton tudja, hogy vár rá egy párbaj, annyi esze meg csak van, hogy tudja, nem győzhet.

Ő is mondta, nem csak Renátó, hogy bárkit legyőz párbajban. Érdekes, nem kérte, hogy pakolják meg jelekkel, hogy bosszút álhasson a szívszerelme elvesztéséért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2362) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nálam ez a kiválasztás nagyon nagy kérdőjel. Szinte mindenkinél többesélyes a dolog, hogy kire rakja a jelet.

Dani: Mivel Mohra nem rakhat, ha következetes, akkor a gonosz törpe, de Vivi is képben van.
Virág: Valószínűleg még mindig Merci, de Vivi nála is képben lehet.
Moh: Danival elcsitultak ugyan a dolgai, de nem kizárt, de inkább Fru.
Merci: Hiába fúrta Fru folyamatosan, most a seggét nyalja. Elvileg senkivel sincs rosszban. Tippem sincs.
Vivi: Talán Fru, de nála nem lehet tudni.
Bálint: Nála szerintem Vivi és Fru egyformán esélyes.
Robi: Szerintem ugyan az, mint Bálint.
Fru: Nála Vivi és Bálint, de talán még Robi is játszik.

Szóval lehet, hogy Vivi akár 6 jelet is kaphat, de az is lehet, hogy egyet sem! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2363) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#2362) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szaunában Bálint mondta Vivinek, hogy ne adja fel a játékot, bukjon el párbajon, ha buknia kell, majd ők (mármint a szimpatizánsok) megszórják jelekkel. Ha így lesz, akkor Vivi lesz a kiválasztott, ha nem, akkor Frut pakolják tele.
Daninak semmi oka Vivire haragudni, viszont biztos emlékszik Fru mocskolódására, valamit hogy primitívnek titulálta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2364) UFO1


UFO1
senior tag

(#2365) Vakegérke válasza UFO1 (#2364) üzenetére


Vakegérke
veterán

A támadós link nem jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2366) UFO1


UFO1
senior tag

Vivi támad! ;]
Ez már jó!
Nem akarta telóról! :W

[ Szerkesztve ]

(#2367) Vakegérke válasza UFO1 (#2366) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már tényleg jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2368) i3odnar válasza Vakegérke (#2359) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Vivi kapja a zöld kendőt, Fru a kéket és 60-40%-al Vivi visszamegy.

(#2369) Vakegérke válasza i3odnar (#2368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én 70-30%-ot mondtam, de ha a nézők nem felejtenek, akkor meglesz az a 90-10%.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2370) LamaCube válasza i3odnar (#2368) üzenetére


LamaCube
addikt

60-40? Azt hogy? Kb. Renátó szinten lesz. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2371) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igazából, ma minden játékos mondhatja azt, hogy nem rossz szándékból, de Vivire teszi a jelet, mert fel akarta adni, és ezért, most itt az idő, hogy megmérettesse magát, és ha el kell hagynia a villát akkor így tegye.

És valószínű, hogy szerdán majd Fru-t hívja ki. Mert ki mást hívhatna?

És én sem felejtek, megy majd a szavazatom Vivire!
Sokan csak a pillanatnyi kép alapján szavaznak, de én nem felejtem el az a mérhetetlen rosszindulatot, és gyűlöletet, szarkavarást, amit Fruzsina csinált.
Az eltelt idő miatt sajnos szerintem is elúszott a megalázó vereség lehetősége, nem lesz Fru 10% alatt, de Vivi fog nyerni.

Ez az én forgatókönyvem.

(#2372) Vakegérke válasza antikomcsi (#2371) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem itt mindenki Vivire fog szavazni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2373) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2374) i3odnar válasza antikomcsi (#2371) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Bálint a szaunában ecsetelgette Vivinek a múltkor (Robi és Merci társaságában), hogy mindannyian rá fogják rakni a jelet, de mögé fognak állni, ha párbaj lesz. Szerintem ez nem változott, hiába jobb a hangulata már Vivinek.

Így mögé már borítékolható: Robi, Bálint, Merci, szerintem még Moh is. (Ha nem állnak be mögé, akkor segget csinálnak a saját szájukból, kivéve Moh, mivel ő nem ott ennél az ígérettételnél.)

Fru mögé maradt Dani és Virág. Szerintem mögé is fognak állni, nekik van egy kis elhúzásuk az eddigi társaiktól.

#2370 LamaCube + #2369 Vakegérke
Azért lesz 40% Frunak, mert már most sokat felejtettek a nézők és jelenleg sokan csak azt látják, hogy sírdogál szegény lány, brühühü mennyire rossz lehet neki. Vannak akik még mindig azt gondolják, hogy Fru-ra csak a sötét oldal volt hatással és amiatt volt olyan gonosz ő is. Itt a fórumon is olvastam olyat, hogy abban reménykednek megmutatja a másik oldalát és a bent maradtak között kibújik a jó énje is. Csak azt ne feledjük el, hogy egyszerűen azért szűnt meg a gyűlölködés Fru részéről, mert nincs már akivel tudna nyugodtan furkálódni. De azért a amikor Vivit figurázták ki, hogy nézi Bálintot az ágyból, akkor egyből csatlakozott a témához, pletyihez, ha valaki elejtett volna a szájából annyit, hogy " ez annyira gáz" Fru sem fogta volna vissza magát és fröcsögött volna a sz*r ismét.:D
Ha talál hozzá társat, előszeretettel elkezdene újból furkálódni.

(#2375) i3odnar


i3odnar
csendes tag

#2374
Lemaradt: Vivi pedig fel akarta adni, ez a lépés pedig sokak véleményét megváltoztathatta vele kapcsolatban. __________________

71.rész:
Erről a táblás feladatról most lecsúsztam, csak Bálint sorrendjét sikerült elcsípni.
Virág kiakadását nem értem, el van tűnve, semmit nem mutat magából, amit meg mégis mutat az elég kiábrándító, az adások nagy részében köntösben járkál és a hálóban van, a konyhában nagy 0, amiket a többiek elmondtak róla, hogy trehány, néha még a hűtőt sem zárja be maga után, meg kint hagy mindent maga után.. most őszintén mit vár?! Top4-be fogják majd rakni az erőviszony találgatáson? :N
Szinte csak a szexjelenetei miatt felkapott. Mellesleg még buta is. :K

[ Szerkesztve ]

(#2376) Vakegérke válasza i3odnar (#2374) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kap Fru 40%-ot. Lekopott a csajról a cukormáz, nem más, mint egy sunyi szarkavaró. A nézőkben megragadt, hogy egy erőszakos suttyó cicamacája lett, neki kussolt, a többieket gyalázta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2377) LamaCube válasza i3odnar (#2374) üzenetére


LamaCube
addikt

Fru-ról akinek eddig nem volt jó véleménye az nem fogja megváltoztatni csak azért, mert most meghúzza magát. Alamuszi nyuszi nagyot ugrik :)
Virág kiakadása teljesen alaptalan :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2378) philoxenia válasza Geri Bátyó (#2358) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mezőgazdasággal azért inkább ne gyere, sokkal komplexebb, mint gondolod, ráadásul ugye enni kell, cigizni nem. Cirkot mikor ettél például? Ugyanott mennyi hajdinát termelsz, ahol rizsből egy mázsát? Nem mindegy, hol mit termelsz. Mennyi termőföld kellene szerinted ugyanannyi terméshez a régi módszerekkel?
Ráadásul az sosem érv, hogy a "másik is" azt mentegetőzésnek hívják. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2379) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mi lesz vajon a riportban Danival?

Jól beparáztatják, aztán csak közlik vele, hogy gyarapodik a család?

Mit tippeltek?

(#2380) LamaCube válasza antikomcsi (#2379) üzenetére


LamaCube
addikt

Jó kérdés. Remélhetőleg semmi tragikus!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2381) i3odnar válasza Vakegérke (#2376) üzenetére


i3odnar
csendes tag

+ #2377 LamaCube
Meglátjuk Uraim, meglátjuk :P Én Vivi mellett állok, de nem látom ilyen simának ezt a párbajt.

(#2382) andrey.


andrey.
csendes tag

Petinél az asztalnak nem sok van hátra. :DDD

Ne aggódj a holnap miatt, hisz a mai nap is csak egy holnap ami miatt tegnap aggódtál!

(#2383) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Fru-nál mi ez a szemöldök?!:Y Jó hogy el nem repül

(#2384) LamaCube válasza antikomcsi (#2379) üzenetére


LamaCube
addikt

MOST! Adj fel egy Lottót! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2385) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem vagyok egy divat diktátor, ezért kérdem, hogy Frunak ez a szemöldök komoly, vagy valamiféle paródia?

#2384 LamaCube

Már annak is örülnék, ha csak azt a pénzt visszakapnám, amit eddig ráköltöttem! Biztos jobban járnék, mint anno a takarékbélyeg gyűjtő albumommal! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2386) LamaCube válasza antikomcsi (#2385) üzenetére


LamaCube
addikt

Szemöldökét festette :K Gondolom rajta kell valameddig lennie, mint a hajfestéknek.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2387) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A koncertet igyekszem elfelejteni, hogy ne sírjak fel álmomban. A jógázás viszont jó volt, tetszett.

Még nekem is összeszorult a gyomrom, nem irigyeltem Danit, mikor a riportszobába ment.
Hál' Istennek jó hírt kapott, termékeny az apja, anyja, jön a kistesó. Jó egészséget neki és a családnak.! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2388) antikomcsi válasza LamaCube (#2386) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tyűűűűűű anyám!
Mik vannak!?
Félelmetes.

(#2389) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani akart valami komolyat beszélgetni Bálinttal, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerült neki, igazából megint se füle se farka nem volt annak, amit mondott, sőt, javarészt ez a beszélgetést is csak a Mohval szembeni tévképzetei inspirálták.

(#2390) LamaCube


LamaCube
addikt

Mohról lekerült? :Y
Mit tehetett? Lehet Danival összekaptak azt levette? Bár ahhoz szerintem gyáva?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2391) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Hoppá, csavaros lett a fagyi, Moh-n nincs lilakendő. Vajon eddig húzta a büntetésekkel, hogy elvették tőle a védettséget?

(#2392) antikomcsi válasza i3odnar (#2391) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én senkin nem látok lila kendőt.

De teljesen mindegy, mert legalább 4 jellel Vivi kapja a zöld kendőt.

(#2393) Vakegérke válasza i3odnar (#2391) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem akkor sem ő kapja a zöld kendőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2394) LamaCube válasza antikomcsi (#2392) üzenetére


LamaCube
addikt

Fru-Moh
Dani-Moh
Virág-Moh
Robi-Vivi
Bálint-Vivi
Merci-Vivi
Moh-Fru
Vivi-Fru
3-3 villamester dönt és az Virág. A párját nem küldi ki, tehát megint megy Moh. Kiviszi Danit és kint is hagyja.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2395) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azt azért nem értem, ha Moh végül esetleg büntetés miatt vesztette el a védettséget, akkor a többieket miért kellett a hideg vízzel szívatni?

(#2396) Vakegérke válasza antikomcsi (#2395) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ment a szavazatom Vivire. Ha Fru lesz a kihívott, nincs az az Isten, hogy leszedjem róla.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2397) LamaCube válasza antikomcsi (#2395) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem felajánlotta a lila kendőt a melegvízért cserébe. Mivel tudta, hogy nincs veszélyben.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2398) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Na eddig papírforma, Mercin kívül Bálint,Robi és Moh is tartotta magát a tervhez. Már csak Fru-t kell kihívni, mivel ellene nagyon sok érvet tudna felhozni és egyenes az út vissza a villába (ha csak nem történik valami a kihívásig).

BVV:
VV Dubai-t sajnálom, hogy már olyan korán kiesett, sokat dobott volna ezen a szérián szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2399) UFO1


UFO1
senior tag

Nagyon nem volt fontos hogy mit gondolt Boby meg sem mutatták kire szavazott. :P

Különben ez egy kis teszt vagy mi hogy ki kire fog tenni a valós szavazáson vagy rosszul látom,
Nem! De! Nem! … Nem! De! Nem! … (aztán mégse így lett! ;] )
Virág hogy kiakad, hogy hetediknek tették a legtöbben! Én meg azon mikor azt mondta: van nekem itt bent egy szerelmem!?? :Y :(

Most mi az meg van a másik oldal Virág és Danika? :U :C
Fru meg besorolt ÉNB mögé és őt tette első helyre?! :Y :RÉéééééérdekeees!
Itt még lesz szex! Ugye a remény hal meg utoljára! :DD

Puskás: Monak köszönhetően nincs meleg víz viszont hidegből annál több! :D

Boby a feltaláló meleg vizet a kopaszra flakonokkal fürdés de jó is az, ÉNB viszont kemény spártai jó ez a hideg víz is! Már nekem fájt! :Y

Mekkora zene volt reggel az a fantomos az operából. Nagyon ráálltak erre a komoly(abb) zenére! :K

Ájjjáj már megint akrojóga és Boby össze vissza fogdosta Fru-t retardó már Ausztriában rúgja szét a LED TV-ket!

Egyáltalán nem volt rossz! És a csaje se! :P

A legnagyobb rész Moh ÉNB-nek Fru-ról: elkapod tudom!

Daniella meg megint befenyíti Virágot hogy nem ihat. :W
ÉNB kicsit túldimenzionálja ezt a 85-15%-ot nem Moh-ra tettük hanem retardó ellen ez ennyire nem jön le bent hogy az a csapat teljesen elfogyott? :U

Boby alias új 007 szövetkezik Vivivel mi a pillanat.
Danika megint kombinál rosszindulatú ÉNB? Ezt még egyszer! :U
Rosszindulatú ÉNB? Jaaaaaaaaa! Nem! ;)
Világturné! Persze menjenek! :Y

Hoppá hoppá Fru rájött, hogy nem gonoszak a többiek sőt nagyon aranyosak aha aha ... kell pár perc mire újra boot-olok ......................... Szóóóóóóóval akkor akkor akkor mi mi mi a fenéért is kellet áskálódni ellenük he? :U :F

Miért nincs Moh-n lila és hogy a pi-be nem Fru-ra tette a jelet mint mindig? Mi folyik itt? Ezek is összejönnek? :U

Hát én szerintem bármennyire is szeretem Vivi-t de ha Fru-t választja én utóbbira fogom tenni (tudom ettől még ki fog esni Fru de remélem Virágra teszi) és nem azért mert elfelejtettem mit tett de nagyon megnézném mikor rámegy ÉNB. És igen jó lenne ha megismerné milyen egy normális párkapcsolat ha már eddig csak szarban :W volt része! :K

[ Szerkesztve ]

(#2400) LamaCube válasza UFO1 (#2399) üzenetére


LamaCube
addikt

Te komolyan azt hiszed rámegy Bálint Fru-ra??? :DD :C A bevágásban is mutatták Fru véleményét a többiekről. Szerinted most fény gyúlt a fejében azért, mert a sötétség elment mellőle? Ott pityergett élőben amikor Rencsiről beszélt. Biztosan Bálinttal összejönne. :W Nagy színész a csaj, de tudja jól hogy ezzel mégjobban elásná magát. Nincs az a cselekedet, hogy Fru-ra tegyem a szavazatom, pedig Vivi is nagy színésznő a depivel meg egyéb dolgaival. Nem hiába dobták Vivire a többiek, mert az hogy nézett volna ki, ha szegény, egyedül maradt Fru-t szórták volna meg. Az olyan gonosz lett volna...
Miért rakná Virágra? Fru-ra tette a jelét Fru meg rá. Tiszta ügy :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.