Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én Frura és Virágra szavaztam. Bármi is lesz a munka, dolgozzanak csak.

Mindjárt kész vagyok a Retardós résszel. Gondolom nem árulok el titkot, hogy mindenki más hülye, csak ő a tökéletes.

(#2452) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Ééééés igennn! Disznóvágás a villában! Ezt vártam! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2453) LamaCube


LamaCube
addikt

Merci mi a tökömért fintorog? Mit gondolt a rántott hús miből van? Vagy a hamburger hús?
Gondolom egy falatot se fog enni...
Merci tényleg nem csak asszisztált az Észbontókban :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2454) UFO1


UFO1
senior tag

Vivi élvezi a disznóvágást a többi lány menekül a környékéről is! ;]

#2451antikomcsi
Én Virág Dani mert utóbbi mindenhez ért és hamar tanul mint láthattuk angolt is! ;]
#2455
Lent is van! Köööösziii! :R

[ Szerkesztve ]

(#2455) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csalódott vagyok, Anikó nagyon könyörületes volt, még Ginát is jobban leoltotta!
Mondjuk most lehet félt, hogy kap egy maflást! :DDD

jottem láttam buktam retardo

(#2456) LamaCube válasza antikomcsi (#2455) üzenetére


LamaCube
addikt

:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2457) UFO1


UFO1
senior tag

Őrölni fognak majd a Campona környékén a trágya szagnak! :DD

(#2458) Vakegérke válasza antikomcsi (#2455) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2459) Geri Bátyó válasza antikomcsi (#2455) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszike! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2460) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Estére már ne nézzétek meg, majd holnap, tiszta fejjel! :DDD ;]

Szerintetek Merci komolyan kérdezte azt, hogy a magyarokon kívül eszik e még más disznót?
Mert szerintem igen, és nem tudom hová tenni! :F

Csere kereskedelem, nagyon szuper! Akarna a fene cserélni, oda nem adnám a jó kis oldalast, egy nyamvadt uborkáért. Ezen a héten húst-hússal ennék.

Amúgy pont 2 hete csináltunk 70 kiló kolbászt, és én is hasaalja szalonnát daráltam a húshoz. Mindig azt szoktam és isteni vele.

(#2461) csababarca válasza antikomcsi (#2460) üzenetére


csababarca
őstag

Láttam instán ma egy videót arról, amiben értekezik, hogy más országokban tartanak disznókat, nálunk Magyarországon nem, így olyan országokból hozzák készen a húst ahol tartanak.
Nem tudom ez a műsorban is benne volt, vagy csak belevalóban.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2462) UFO1


UFO1
senior tag

Nézegettem Fru insta-ját és nagy jön föl ha Vivi ellen megy hááát lehet kapaszkodni. :Y
És végre nem a fantomképre szavazunk alapból! :K

Miért nem Dani és Fru ment ki a Villán kívűl? :P Szart lapátolni! :D
Dupla féltékenység! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2463) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Gyerekek, szegény Virág nem ért rá, nagyon elfoglalt volt minden nap, sem ideje, sem idegrendszere nem volt az a több száz négyzetméteres konyhát rendben tartani! :U

(#2464) UFO1


UFO1
senior tag

Mercy azt a fejet! :C
Mikor lapátolni kéne! :B
Dani nem semmi kézzel piszkálja a szart! :Y
És bekérdez a gazda Mercy-nek bikát szívesebben fejnél? :C :DD
Mercy meg már fűzi is Vivinek! :R ... a gazdát! :K
Ez a legjobb adás már régóta ez a gazda besza-behugy olyan
poénokat tol!!! És a végén álmodjatok rólam!!!! :C :DD :P

[ Szerkesztve ]

(#2465) LamaCube válasza antikomcsi (#2460) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintetek Merci komolyan kérdezte azt, hogy a magyarokon kívül eszik e még más disznót?
Mert szerintem igen, és nem tudom hová tenni!
Én azt hittem, hogy az Észbontókban csak színészkedett, de a sárkányos és a disznóevéses dolog után belátom, hogy tényleg ilyen buta szegény...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2466) UFO1 válasza antikomcsi (#2463) üzenetére


UFO1
senior tag

Láttad mikor főzött volt ám rend! :Y :C

(#2467) Vakegérke válasza UFO1 (#2464) üzenetére


Vakegérke
veterán

Merci arcán olyan "temetném a munkát" kifejezés volt. Bár lazáskodott, de dolgozott becsülettel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2468) UFO1 válasza Vakegérke (#2467) üzenetére


UFO1
senior tag

Igen hasonlót még filmen se láthatott! De azért cuki volt mikor a feje fölött dobálta a trágyát pedig azt jobb lett volna átgondolni mi hova hullhat! ;] :N

Vanda BVV a gazdasszony! :R :P
Kb. úgy néz a húsra mint a bent csajok! ;]
Mi lehet ez a vörös izé! :F :U
Jól tud húzogatni (belet) a kolbásztöltőre gyakorlott! :C

[ Szerkesztve ]

(#2469) UFO1


UFO1
senior tag

Szegény Vivi megint kapja az oltást ÉNB-től és Boby-tól! :D
Mercy úgy ugrott a földön a gumicukorra mint tyúk a takonyra! ;]
Boby megujjazza porszívóval Mercy-t erre belöki szeretem a vastagot! :C
Vivi bevállalja az anált! :DD
Ma is Vivi show van? :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#2470) UFO1


UFO1
senior tag

Hoppá hoppá Virág nem úgy muzsikál (takarít) ahogy Daniella akarja! ;]
Ez a BVV is nagyon jóra sikerült ma! :R

#2471antikomcsi
Nem nem először Virág jöjjön bele aztán majd 10 – 20 – 50 év múlva lesz takarítónő! ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#2471) antikomcsi válasza UFO1 (#2470) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Dani már most adhatja fel a hirdetést, hogy takarítónőt felvesznek! ;]

(#2472) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2468) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Mi lehet ez a vörös izé!"
Úgy hívják, hogy kolbászhús! Nem láttál még ilyet?
Darált hús és szalonna, + fokhagyma + só + bors + fűszerpaprika (ez utóbbi a piros és ez lehet részben csípős is.). Ebből lesz a kolbász és a paprikás szalámi. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2473) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2472) üzenetére


UFO1
senior tag

Jaj nem máááá :F a Vandára értettem úgy nézte! :U

(#2474) rushty


rushty
senior tag

A buktam Renátó rész (36p) miért lett rövidebb, mint a korábbi részek?
Fru mama nem volt elérhető?

Revolut meghívó pü-ben

(#2475) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2473) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vanda pont vagányan ált hozzá és simán elkezdte tölteni s kolbászt. Más kérdés, hogy kiszakadt a bél.

Lehet, hogy én sem mindig értem a humorodat. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2476) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2475) üzenetére


UFO1
senior tag

Tartok gyorstalpalót utalj erre a számlára: vagy nem alap mindig viccelek (kivéve Mercy-vel ;] :P ) ja és a smiley sem mellékes! :K

#2474rushty
Látni sem akarja a kokerót gondolod pont ilyen kellene a gyönyörű kislányának! Tűzzel vassal kaszával csak ebből ért sajna az ilyen! ;)

[ Szerkesztve ]

(#2477) UFO1


UFO1
senior tag

Megnéztem a JLB kiesőt!
Aszonnyja hogy a barátai büszkék rá! Hát gratulálok nekik! :W

Anikó: viszont ami a legnagyobb dolog amit nyertél ezzel a műsorral az a szerelem erre retardó remélem! :( Nem volt túl magabiztos mi az elvitte a cica a nyelvét a nagy arcát? Én remélem nagyon gyorsan (1 sec. alatt) lebeszélik erről a vírusról Fru barátai és a családja! :K

És visszajátszották neki amit a Moh-val művelt a Kill Bill zenés részt ami csak az ö beteg fejében állt össze egy összeesküvés elméletté! Ja meg mikor majdnem megdugta a kókuszos játéknál a full meleg Bobby! Így visszanézve egyszerűen nem értem Fru-t miért nem adta ki az útját mikor terroristának nevezte úgy hogy semmi sem volt ennek ellenére tovább tolta a faszságait retardó! :W

Így én még növel nem beszéltem :Y mondja Anikó arcán minden látszik és olyan lenezően néz rá hogy majdnem megöli szemmel és természetes egy szavát se hiszi. :N

Azért elég szépen beleállt Anikó ebbe a senkibe és próbálja rávezetni, hogy ami történt azt te tetted lement adásba és nem volt igazad meg cső látás és ne vegye magára hogy ő az áldozat stb. és hogy álljon bele tehát fogadja el hogy ezt elkövette és tanuljon belőle. :K

Anikó elmondja neki hogy Moh-ban egy fikarcnyi rosszindulat nem volt erre bedobja ez az idióta hogy megpuszilta Moh Fru kezét az angolórán. :Y Erre Anikó észre sem vettem de csak nem érti, hogy ez egy játék volt. :W Ilyenkor jön elő az amikor nem mindegy, hogy a hülyék okoskodnak vagy az okosok hülyéskednek. ;]
Anikó próbálja rávezetni, hogy ne gondolja túl a dolgokat de rázza a fejét komolyan elmekórtani eset a gyerek. ;]

Bejátsszák a kiesését kimegy a stúdióból erre benyögi milyen szemtelenek voltak a barátai mármint Moh-nak! :Y Valooooban? :D
Az öltözőben azt mondja olaszos a stílusa miért nem Cubai a 8 kerből? Ennyi erővel! :P

És még nem látta a telefonját most jön csak a fekete leves pajtikám! :DD

Találkozik a szüleivel. Az a fejjel alacsonyabb a faterja? Mondják neki hogy Fru taktikázott mert ezt látták. Á nem és a saját szüleinek sem hisz. (Fru meg alapból hülye ha olyannal akar bármit aki gyökeres ellentéte annak amit szeretne! Mind külsőleg és belsőleg ááá az meg borzasztó!) :W

Leül a két ős :N haver Gaben és retardó! És ő is azt mondja elsőre hogy milyen furcsa volt Fru pálfordulása! :K
A hotelben búsulgat és azon elmélkedik miért nem vették vettük észre mások hibái és kapcsolja be a telefont ez az! :C
Kapod a szart és csak azt nincs más mert ez a valóság nem a te aberrált világképed. Csicska, hányinger stb. a legszalonképesebb üzenetek és még mindig mindenki hülye. Egy alap tézis van: ha egy valaki mondja, hogy hülye vagy lehet nem vagy az ha 2-3 hát esélyes de ha mindenki akkor 100 hogy az vagy de neki semmi sem számít ő a jófiú akit mindenki bánt brühühü! ;] :P
Insta posztok? delete delete delete … delete delete delete … ;] :C

Reménykedik, hogy Fru édesanyja is úgy látta a történteket min ő azzal az elborult elméjével nooooormááális? :Y

Anyuka nem jelentkezett és remélhetőleg nem is fog hiába mondta, hogy tartják a kapcsolatot és ennek egy szavát se ...! :R

A legvége a legszebb mikor a mosókonyhába sírdogálva üzen neki Fru! :O
Ja nem van még jobb ők lesznek az első pár akik meg is maradnak:N Hát én szurkolok nagyon-nagyon! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#2478) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2476) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy csak túl öreg vagyok! :K
Most mit akartál írni?
Tartok gyorstalpalót. Utalj erre a számlára, vagy nem (ezt a részét teljesen nem értem). Alap hogy mindig viccelek (kivéve Mercy-vel ;] :P )
Az eredeti megfogalmazás és mondatszerkezet nekem még inkább kínai. Nem basztatás, de sokszor tényleg fogalmam sincs, hogy mit akarsz mondani.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2479) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2478) üzenetére


UFO1
senior tag

Hagyjuk hosszú! Abszurd humor! ;)

[ Szerkesztve ]

(#2480) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2477) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Az öltözőben azt mondja olaszos a stílusa miért nem Cubai a 8 kerből? Ennyi erővel!"
Egyetértek, viszont erre van egy pozitív példám a régmúltból.
Úgy 25 éve lehetett, hogy egy baráti társasággal eljártunk egy kocsmába dartsozni. Időnként hozzánk csapódott egy cigány srác. Alapvetően nem volt vele baj. Egyszer megjelent egy tipikusan cigányos cuccban és közölte: Olasz mi? Király!
Mi meg közöltük, hogy ez nem olaszos, hanem cigányos, és nem király, hanem gagyi! :D
Erre ő: Bazmeg, akkor engem félrevezettek?
Nem hőzöngött, hanem elgondolkodott. Na ,ezt nem csinálja Retardó!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2481) Geri Bátyó válasza UFO1 (#2479) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A rossz fogalmazás nem azonos az abszurd humorral. Nagyon sokszor írsz tök jó dolgokat, sokszor meg se füle, se farka annak, amit ideraksz, például azért, mert a mondatszerkezet teljesen kaotikus.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2482) UFO1 válasza Geri Bátyó (#2480) üzenetére


UFO1
senior tag

A gondolkodás fél egészség! Ez is abszurd!

(#2483) UFO1


UFO1
senior tag

Disznóvágás! :R
Kép szöveg nélkül, majdnem! ;] :P
[Katt a nagyobb képhez]
[Katt a nagyobb képhez]

(#2484) Vakegérke válasza UFO1 (#2483) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt jól összeszedted. :K
Ordít a képekről, amit láttunk is, hogy Fru, Merci és Virág kimarad a melóból. Ilyenkor hol marad a bünti? Én beküldtem volna nekik fejenként egy szelet kenyeret, meg 5 deka párizsit, elég az vacsorára. A többieknek pedig megtiltottam volna, hogy adjanak nekik a disznótoros kajából.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2485) snecy20 válasza Vakegérke (#2484) üzenetére


snecy20
veterán

Ezek a mai nők amúgy tényleg ennyire életképtelenek, mint amit látunk belőlük? ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2486) UFO1


UFO1
senior tag

Ez mekkora! :R :R
Vivi férjet keres! :DD :R
Müsorvezetö: Filipánics Bálint és Ollári Róbert!
Közreműködik: Balázs Mercédesz és Szlépka Armand. :K
Remélem ráharap az RTL! :C

#2484Vakegérke
Nem légy oly szigorú! ;)
Különben kevergették a szalonnát 30 percenként! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2487) UFO1


UFO1
senior tag

(#2488) Vakegérke válasza snecy20 (#2485) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neveltetés kérdése. A lányom iskolaigazgató-helyettes, mos, főz, takarít, ellátja a csirkéket, kutyákat. Nem lusta dögnek neveltem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2489) UFO1


UFO1
senior tag

retardó a fókuszban! MOST! ;] :P

Ott is szépen leoltották szép történet de nem szerelmi nem szociálpszichológiai szakkönyvekben! :C

[ Szerkesztve ]

(#2490) Vakegérke válasza UFO1 (#2489) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha erre gondolsz, hadd lássák a többiek is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2491) UFO1 válasza UFO1 (#2489) üzenetére


UFO1
senior tag

*de nem szerelmi hanem :W

#2490Vakegérke
Jaja! :R

(#2492) UFO1


UFO1
senior tag

Volt egy kis akson tegnap a BVV-ben kicsit átgondoltam! ;] :P :D

Katt a nagyobb képhez

(#2493) UFO1


UFO1
senior tag

ÉNB-ben ez hangzott el most: „azt szereti ha becsicskítják!” :C
Jogdíjat Fru-nak! :K :P

[ Szerkesztve ]

(#2494) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Adjatok címet a képnek:
.
.
.

(#2495) UFO1 válasza antikomcsi (#2494) üzenetére


UFO1
senior tag

Szegény Fru! ;) :B

(#2496) LamaCube válasza antikomcsi (#2494) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztosan ge.i vagyok meg antiszociális, de számomra ez a kép a Végítélet címet érdemli ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2497) Vakegérke válasza antikomcsi (#2494) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kirekesztve

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2498) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Azért minden jóérzésű ember a szíve mélyén megsajnálja, de ettől még nem felejthetjük el, hogy ezt magának főzte.

Ne legyenek illúzióink, ha az előző párbajon Moh esett volna ki, azelőtt, meg Bálint, akkor most habzó szájjal fröcsögtetné a nyálát, a következő kiszemeltjére.

(#2499) UFO1 válasza LamaCube (#2496) üzenetére


UFO1
senior tag

insta-n szinte az összes új poszt mellette van és örülnek, hogy az idegbeteg szívszerelme :W végre eltakarodott mellöle! :C
Rengeteg nőt fog maga mellé állítani és a jobb érzésű férfiakat persze Vivi ellen semmi esélye mert rá egy rossz kommentet sem írtak … mindenki szereti. (Ha visszamegy magas %-al kíváncsi leszek ÉNB fejére, hogy az általuk gyengének tartott „buta” :N lány, hogy nyert ennyivel!) :K
A Virág viszont kapja rendesen az ívet ezért írtam, hogy vele kéne mennie és kint is hagyná simán. ;)
Egy dologban lehet reménykedni, hogy Fru szülei észnél vannak és ők sem akarják ez a majmot a lányuk mellé amit talán az is bizonyít, hogy nem akarnak találkozni vele! :K :R

Ja és igen egy ilyen szép lány mennyi ajánlatot fog kapni rendes férfiaktól! :B
Megj.: azért az érdekes hogy az aki több mint 300 növel volt ennyire teper egy után. Az a 300 is olyan lehetett, hogy ment az utcán 1 nő 2 nő 3 nő … 8-10 év alatt csak megvolt a 300+! ;] :K

[ Szerkesztve ]

(#2500) LamaCube válasza antikomcsi (#2498) üzenetére


LamaCube
addikt

Most jó mélyen belenéztem a szívembe...de egy cseppnyi sajnálatot nem érzek iránta :N
Valószínű nem vagyok jóérzésű ;]

UFO1
Hogy lehetnek úgy mellette, hogy nem támogatják a szerelmével együtt? :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.