Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) LamaCube


LamaCube
addikt

Fru majdnem elröhögte magát...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1402) UFO1


UFO1
senior tag

A grincsnek kezd leesni hogy valami nem kerek hogy miért fogynak ennyire! :DD

És ÉNB látja a jövőt! :K

[ Szerkesztve ]

(#1403) LamaCube válasza antikomcsi (#1400) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is rájuk tettem.
Robi még párbaj előtt mondta, most már nem fog hezitálni, de tényleg fura volt...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1404) LamaCube


LamaCube
addikt

Fru-hajrá Gina toljad... renátót meg lekapta anno a 10 körméről...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1405) UFO1


UFO1
senior tag

Az lenne a nagy szám ha nézők szavazatai alapján - ami recskárdó és grincs lesz - sztornó az egész és újra lenne egy kiválasztás szerdán! Bár így is jó ahogy van! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1406) snecy20 válasza UFO1 (#1405) üzenetére


snecy20
veterán

Én mondjuk azért nem értem a nézői felháborodást, mert aki 1. szeretne lenni a játékban, annak ígyis, úgyis meg kell vernie bárkit, akivel a párbajon összekerül. Tehát pl. a színtelen, szagtalan karakterek kiesnek ígyis, úgyis, a végső cél szempontjából tökmindegy hogy a legelső párbajon, vagy a 10.-en.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1407) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a Recska mekkora egy hang ember! Játssza az agyát Frunak, hogy leteszi a kendőt a gecibe, aztán lehet őt jelölni. Később meg már tervezgetik, hogy melyikük kibe fog belekötni, és akkor is nagy pofával mondja, hogy őt nem érdekli bármikor kimegy bárkivel párbajozni és kint hagyja mindet a gecibe!

Szégyen ez az ember!

#1406 snecy20

Annyiból nem mindegy, hogy most még plusz 1-2 hétig nézhetjük őket. Én a magam részéről szívesebben nézem a vicces halkszavú jeleneteket, mint egy agresszív kannibál cigány ámokfutását.

[ Szerkesztve ]

(#1408) LamaCube válasza UFO1 (#1405) üzenetére


LamaCube
addikt

Fru már jelezte Ginának, hogy reméli nem hagyja őket cserben és áll át a másik csapathoz. Ekkora egy férget odadobták rencsivel Ginát a többiek elé...bár Ginát sem sajnálom essen ki a pi-be, de még mindig korrektebb, mint a szerelmespár...
Renátó-"Faszom kivan ledobom a lila kendőt aztán leszarom"-most már könnyen pofázik, mert Gina nem viszi ki...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1409) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú de nagy buli lenne, ha a szavazás alapján elvennék Grincstől a lila kendőt. Gina tudja, hogy miatta vesztette el Arandát, talán bosszút állna, és kihívná párbajra.
De még jobb UFO1 ötlete, miszerint "sztornó az egész és újra lenne egy kiválasztás szerdán!" Jogos lenne, hiszen Grincs érdemtelenül hordja a lila kendőt. Megjegyzem, Recskárdó is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1410) snecy20 válasza antikomcsi (#1407) üzenetére


snecy20
veterán

Én a magam részéről szívesebben nézem a vicces halkszavú jeleneteket, mint egy agresszív kannibál cigány ámokfutását.

Gina szinte ugyanez a kategória, csak nőben.
A cigányság ebben a szériában valahogy nem jeleskedik. ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1411) UFO1


UFO1
senior tag

Na végre „Sumi” nagyon csinos a BVV-ben és nem egy halálfej! :R
Lehet olvassa ezt a fórumot?! :U

aranda visszajövök, visszajövök, visszajövök, visszajövök, visszajövök, nem mentem vissza! :DD :C

És Moh csinálja jó hagyja, hogy recskárdó járassa csak le magát! :R

[ Szerkesztve ]

(#1412) antikomcsi válasza snecy20 (#1410) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sajnos igen, szerintem kettejük együttes IQ szintje sem üti meg egy tál zölduborkáét.

(#1413) LamaCube


LamaCube
addikt

BBV-ben Fru hogy csámcsog...mindig elfog a hányinger, ha ilyet hallok :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1414) UFO1 válasza LamaCube (#1413) üzenetére


UFO1
senior tag

De mekkora szája van ha bele tudsz gondolni?! :D :U ;]

Ez mekkora volt aranda gondolkodik és megy a windows homokóra!
:C

Azt hittem azt mondja Vanda hogy mindenki csinálja (a szexre gondolt) ők is csinálják én is csinálom! :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#1415) LamaCube


LamaCube
addikt

Amandáról a Windowsos lefagyás zseniális :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1416) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A rendszer leállítás és a homokóra nagyon nagy volt! :DDD ;] :DDD

(#1417) UFO1 válasza snecy20 (#1406) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát azért nem mindig volt így pl. VV1 Szabolcs és VV3 Milo nyertek és alig lehetett őket észrevenni, hogy bent e vannak. Mondjuk azóta sokat változott a világ mivel már a Barbi is akció(rajz)filmet csinált! :Y

(#1418) Vakegérke válasza UFO1 (#1417) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt a Grincset senki nem tanította szalonképesen enni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1419) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1420) LamaCube


LamaCube
addikt

Szerencsétlen Virág!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1421) UFO1


UFO1
senior tag

Most itt mi történt (Daniella + Virág) mert szerintem semmi! :U

Remélem kint már rájött aranda hogy simán a fantomkép ellen is kiesett volna! Nemhogy Vivi ellen!

[ Szerkesztve ]

(#1422) Vakegérke válasza UFO1 (#1421) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dani előadta a sültparaszt énjét.

Na, Gádzsinának most Aranda is megerősítette, hogy a Grincs-Recskátó párosnak "köszönhetően" esett ki a játékból. De jó lenne, ha levennék a lila kendőt Grincsről, Gádzsina bosszút állhatna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1423) UFO1 válasza Vakegérke (#1422) üzenetére


UFO1
senior tag

VV10 3. Párbajára 136 050 szavazat érkezett!

Tehát eddig ez a legtöbb!

Saját maga alatt vágja a fát Daniella királykisasszony mert így egy csomó női (lány) szavazatot veszít (igen :C ) pedig ők szavaznak a legtöbben!

[ Szerkesztve ]

(#1424) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Már tényleg sajnálom azt a szerencsétlen kislányt! Ezért kár ilyen műsorba még szinte gyerekeket berakni, mert egy életre szóló törést okozhat. Persze ez a VV nélkül is előfordulhat, de azért talán úgy könnyebb lenne feldolgozni.

Nekem konkrétan a bejátszásból nem derült ki, hogy mi rosszat csinált, de ha csinált is volna, akkor miért lenne baj? Dani azt mondta, hogy ő nem érez iránta szerelmet, nem akar tőle semmit! Akkor meg mit balhézik? Akkor azt csinálhatna Virág amit szeretne, és azzal akivel kedve tartja. Ha Daninak lesz egyszer barátnője, már előre sajnálom, mert nem partnernek fogja tekinteni, hanem tulajdonnak.

A másik amit észrevettem, hogy hiper sebességgel tolja a műsor előre ciGádzsinát!
Ha levetetik Viviről a kendőt, a nézőkre hivatkozva és kiejtetik ezen a párbajon, nagyon ideges leszek.

#1422 Vakegérke

Ha levetetik a kendőket, akkor Recsikéről és Viviről kerül le. Gondolod, hogy kihívná Recskát?

[ Szerkesztve ]

(#1425) LamaCube válasza antikomcsi (#1424) üzenetére


LamaCube
addikt

A nézők arra szavaztak, hogy rencsiék nem érdemelték meg, łgy ha levetetik bárkivel, akkor csak velük. Vivi ellen is kiesik Gina :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1426) UFO1


UFO1
senior tag

Most mi van Dani nem érez semmit Virág iránt de féltékeny rá? Hogy van ez! Persze a popoiba kuki az tetszett neki! :F

Jó ez bilincses feladat cigádzsina és ÉNB hogy asszomya bassza meg a …. :DD

A grincs miért nem a Mohval van összebilincselve! :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#1427) LamaCube válasza UFO1 (#1426) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem érez utána semmit csak tulajdonának tekinti... Bár már Virág a sarkára állhatna.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1428) LamaCube


LamaCube
addikt

Gina ezt se bírta sokáig, máris feladta :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1429) UFO1 válasza LamaCube (#1428) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem baj jövő héten már kintről nézi a játékot :D és lehet ide is fog írni! :C ;]
Kb. így: bassz.... meg (BAN) a jó ku... (BAN) édesa........ (BAN) ti fass.... (BAN) kis gec.. ! (BAN) :DD

[ Szerkesztve ]

(#1430) antikomcsi válasza LamaCube (#1425) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, de mindkét csapatból azt nézik, aki többet kapott, tehát Recsike és Vivi.

De nagyon aljas húzás lenne levetetni. Ha viszont mégis, az mekkora húzás lenn vaGinától ha Recsikét hívná ki.

#1428LamaCube

Pedig, hogy mondta a riportszobába, hogy jókislány lesz, és nem szeg többet szabályt, pláne nem szándékosan. Dehát tudjuk mennyit ér náluk az adott szó.

[ Szerkesztve ]

(#1431) Vakegérke válasza antikomcsi (#1424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, Recskátótól vennék el e lila kendőt. Ha Gádzsina gondolkodik, egyértelmű, hogy ellene nagyobb esélye van, mint Vivi ellen.
Nekem marhára tetszene, hogy a nagylöttyös, ősösztönös barom egy nő ellen veszítene. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1432) UFO1 válasza Vakegérke (#1431) üzenetére


UFO1
senior tag

Hát lehet a játék legkevesebb szavazata jönne be akkor! Mindkettőre nem lehet ilyenkor szavazni? :U

Azért írjatok kérdéseket (már nem is tudom hova kell?) amit beküldenek! :D

Mekkora mikor ÉNB a slozin trombita versenyt játszott és direkt fel lett hangosítva! :C

[ Szerkesztve ]

(#1433) UFO1


UFO1
senior tag

A Mercytől fekszek! (a sittes duma BVV) :DD :C
Az a baj így jól fel fogja húzni a recskárdót! :W

Na ezt nem tudja Győzike ez a Vanda tehetséges hogy ki mit csinált a hálóban a paplan alatt!

[ Szerkesztve ]

(#1434) antikomcsi válasza UFO1 (#1432) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem csak alá vágták a legtöbb hangot! Ennyi gázt nem lehet kiereszteni! :DDD

Insta üzenetbe kell megírni a kérdést.

(#1436) UFO1 válasza antikomcsi (#1434) üzenetére


UFO1
senior tag

Az is lehet vagy összesűrítették a 10 percet 5 másodpercbe! ;]
Különben meg lehet! Felvegyem vágás nélkül! :D ;] :P

(#1437) antikomcsi válasza UFO1 (#1436) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Inkább elhiszem! :DDD

(#1438) UFO1


UFO1
senior tag

Különben a szerkesztők most elcseszték ezt a feladatot :W mert így kellet volna összebilincselni őket! ;]

Moh → grincs: a két ősellenség
ÉNB → cigádzsina: szintén bár utóbbi sem tudja, hogy miért (ez OK)
recskardó → Virág: ugye tudjuk miért
Bobby → Vivi: hatalmas beszélgetések voltak a BVV-ben
Dani → Mercy: mert ők maradtak!

Lehetne javítani a fenti hibát: levél → párcsere! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1439) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tegnap látszódott a bulin, meg amúgy is, hogy Aranda kiesése mekkora űrt hagyott maga után a villában, a lakók szinte meg voltak zavarodva és leállt az élet. ;]

Egyébként ismerve a történteket, és hallva a levelet, amit ciGádzsina kapott szerintetek annak minden egyes szavát Aranda írta egyedül? Nekem gyanús a dolog, hogy néhány sor külső behatásra született ot meg, már a kiesés után.

Nagyon hoznák fel cigust, de ne felejtse senki, hogy miért utáltuk meg, most ne lehessen kitörölni a gusztustalan dolgait, pár jól összevágott videóval. Menjen szépen vigasztalni a barátnőjét.

(#1440) LamaCube válasza antikomcsi (#1439) üzenetére


LamaCube
addikt

Ginára 2 esetben szavazok, ha Fru-t vagy Rencsit viszi ki.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1441) Vakegérke válasza LamaCube (#1440) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dettó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1442) UFO1 válasza antikomcsi (#1439) üzenetére


UFO1
senior tag

Szerintem nem hozza föl csak nincs aki a szájába adja a mondatokat (aranda) és hát fejétől bűzlik a hal. Különben remélem valaki megkérdezi (insta) cigádzsinától hogy miért utálja ÉNB-t mert nekem nem rémlik, hogy lett e volna valami!? Hacsak az nem hogy aranda azt mondta utáljuk mert nem lett a pasija (még jó hogy nem) ill. rátette a jelet (helyesen). ;)
Instán szinte mindenki azt írja, hogy a fantomképre szavaz max. a családja szavaz rá (anya apa 8 puja na ez most lehet ly-os is!). ;]

Inkább recskárdó fog feljönni mert Mercy vicces és ezt mondtam ha kikerül a söpredék jöhet a poénos igazi játék! :D

ez a kép csak bal oldalra a háttérbe a halácsilag, 2 csillagromboló és pár TIE vadász a jobb oldalon meg pár X szárnyú és a Millennium Falcon kellett volna! :K

Betöltés csak kár, hogy nincs kint a homokóra! :C

[ Szerkesztve ]

(#1443) Danex válasza UFO1 (#1438) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem jók lettek a csapatok

ÉNB - Gina nem szeretik egymást hát legyenek
Virág - Moh a féltékeny sztory miatt legyen hátha Daninál kiakaszt még valamit, most úgy is mondta, hogy már ott a tüske Moh iránt
Fru- Robi már taktikáztak a fürdőben, hogy Robi nyitna Bálintéktól kivülre is.
Mercy- Renátó beszélgetése is érdekesebb volt mint az egész 30 perces sírás Virág és Dani között.

Amúgy Amandáról is lerí milyen ember, ha nyert volna verte volna a mellét, hogy az ő döntése alapján milyen király, ha pedig veszít akkor meg hát jajj a renátóék, kenjük rá másra gyorsan.

Nem mint ha bármint is változtatott volna, mert ugye Vivi-t ki se hívhatta volna, de ha végig mondja hogy saját döntés akkor elég patkány utólag visszamondani ezt, hogy jajj manipuláltak.

(#1444) UFO1 válasza Danex (#1443) üzenetére


UFO1
senior tag

Amit én írtam ott azért nagyságrendekkel nagyobb az ellentét. Nagyon megnéztem volna Moh → grincs mit kezd egymással 23 órán keresztül ;] nem kevésbé recskardó → Virág párosra :P . A jelenlegi párosításnál egyedül ÉNB → cigádzsinánál van hatalmas ellentét és mint írtam utóbbi részéről amit ő maga sem tud miért is van! :F
Le is vette a bilincset aminek az oka csak mai derül ki.
Azért néha mégis jól elvannak! "Ennyire még sosem élvezett semmit" dehogynem az ujjazást! :DD
A Bobby → Vivi páros élszakai beszélgetései is hihetetlenül szórakoztatóak voltak (szerintem). :D

Különben meg ha nincs aranda valószínű nincs ez a szarkeverés és nagy eséllyel nem szakadnak két táborra sem! Ő volt a katalizátor aki beindította a láncreakciókat! :W

Ez a daniella királykisasszony most miről beszél??? :W Csak egy poén volt Moh részéről az egész. Valaki küldje már be neki a gyógyszereit mert félrebeszél! :K Vissza(át)rendeződés? :U

A nagy merénylet! :D

[ Szerkesztve ]

(#1445) UFO1 válasza UFO1 (#1444) üzenetére


UFO1
senior tag

*A Bobby → Vivi páros élszakai = A Bobby → Vivi páros éjszakai ...
hoppá :W

[ Szerkesztve ]

(#1446) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1447) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Daniéknál beállt a világbéke, Recskátó viszont nekiállt balhézni a Grinccsel. Részemről mindkettőnek örülök. :)

Gádzsina levette a bilincset. Kollektív a bünti. a láncukra rá kellett akasztani egy 16 kilós súlyt. Na, ezzel hogy fognak klotyóra menni? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1448) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tulajdonképpen ciGádzsina szabályszegéséért, Bálint kapott büntetést.

Reklám után megint láthatjuk DakotaMan-t ahogy az intelligenciáját csillogtatja.

(#1449) Vakegérke válasza antikomcsi (#1448) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobban megszívja, mert ő cipeli, de ha véletlenül leejti, azt Gádzsina is megérzi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1450) LamaCube


LamaCube
addikt

Rencsike féltékeny egy meleg srácra? Itt is kijön a vére, hogy a tulajdonuknak tekintik a barátnőjüket... Danival egyetemben!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.