Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálam ezzel nem vágta el magát Merci szavazat szempontjából, ha őt vinné, rá szavaznék.

De hallottuk nem ez a terv. hanem az hogy kiviszi Vivit, kint hagyja, Mercit meg kizáratja.

És vannak olyan emberek, akiknek ez a 4-es csoport szimpatikus. Nem tudom, hogy mit látnak bennük, ami értékelhető lenne emberileg és érdemessé teszi őket a szavazatokra?

Amikor Aranda kiesik 15%-l, akkor sem fogják felfogni, hogy velük van a baj, beindul majd a bűnbak keresés.

(#1202) Vakegérke válasza Popes (#1200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idézek a topik mottójából.
"A jellemek változása, a szereplők tűrőképessége, emberi, vagy kevésbé emberi reakciók érdekelnek."
Ennyi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1203) kalanchoe válasza LamaCube (#1196) üzenetére


kalanchoe
senior tag

matek ennyire se megy neki a nagy idegességében :))

(#1204) UFO1


UFO1
senior tag

Lehet rosszul emlékszem de nem a Mercy segített cigádzsinának a fény fal kiugrásánál önzetlenül :U mivel asztalos?

Én a nem re szavaztam igaz tök mindegy egy felmosó rongy ellen se menne vissza aranda! ;]
A tudós Oskar cigádzsinának szííp vagy csaje! A Nobel az közelítene a valósághoz!

Mercy megkapta a büntit így már végig pofozhatná a sötét oldalt mert nem okozna sérülést! :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#1205) LamaCube


LamaCube
addikt

:D ezt jól beszopja Aranda :D Kimondta kit visz ki :DD :DD :DD :DD
Oscar díjas tudósok :W :W :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1206) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mit szeretnétek mire szavazzak?
Szabály szegésnek számít, vagy nem?
Nekem igazából mindegy ki ellen esik ki.

ciGádzsinát szívószállal szívatták, most Merci is megkapta a büntetést, ami jó sok időre keseríti meg az életét. Egyedül Retardó nem kapott ilyet. Visszaszerelte az ajtót bocsánatot kért tőle és ennyi. Ez nem volt büntetés. A lila kendőt hagyjuk, mert irreleváns.

[ Szerkesztve ]

(#1207) Popes válasza Vakegérke (#1202) üzenetére


Popes
őstag

Ez teljesen így van, annyi hogy Fru imádatot nem értettem az elején mert én nem tudom mi miatt de nagy fenntartásaim voltak vele kapcsolatban.

Deus ex machina

(#1208) Vakegérke válasza antikomcsi (#1206) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én arra szavaztam, hogy szabályt szegett. Ha a többség erre szavaz, akkor Vivit nem viheti, ott áll majd leforrázva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1209) LamaCube válasza antikomcsi (#1206) üzenetére


LamaCube
addikt

Szabályszegés egyértelmű :D
Gina sokáig tartotta, hogy nem eszik a főztjükből :D
Fruban becsülendő, hogy tartja magát, hogy nem eszik a mások főztjéből. De meddig :F

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1210) UFO1 válasza antikomcsi (#1206) üzenetére


UFO1
senior tag

Tök mindegy megy ki és kész. Ott van feljebb a saját instaján mindenki utálja! ;]

(#1211) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Oké, nyomtam egyet a szabályszegésre a kedvetekért! :)

(#1212) UFO1 válasza UFO1 (#1204) üzenetére


UFO1
senior tag

kiugrásánál = kifúrásánál! hoppá

Na jönnek a karácsonyi otthoni beköszönésék lesz sírás rívás!

#1200Popes

Nem véletlenül nincs párkapcsolata 3 éve! Most megtalálta zsák a foltját aztán majd retardó jól felképeli ha beszólogat neki! ;]

Jááááááj megint Győzi van! :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1213) LamaCube


LamaCube
addikt

82% na kb. ennyivel fog bukni bárki ellen.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1214) Vakegérke válasza LamaCube (#1213) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kíváncsi leszek az arcára, mikor megtudja, hogy Vivit nem hívhatja ki. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1215) UFO1


UFO1
senior tag

Besz@rok ahogy a Vivi elöljárója ezt a fikás történetet! Hihetetlen! Tehetséges a csaj! :DD

Ez a Boby Vivi páros ez nagyon nagy mindig valami poén kerekedik ki ha együtt beszélgetnek!

[ Szerkesztve ]

(#1216) lowzor válasza Vakegérke (#1214) üzenetére


lowzor
veterán

Én akkor néztem volna meg az arcát, ha Vivi ellen kiesett volna 80-20-ra.

(#1217) LamaCube válasza Vakegérke (#1214) üzenetére


LamaCube
addikt

Én meg arra, hogy bejátsszák-e az egész mondatot, amit mondott: "Vivit kinthagyom, Mercit meg kizáratom!" Mondjuk az lesz a kifogás, hogy bezzeg Vivi ellen visszament volna! :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1218) UFO1


UFO1
senior tag

Én azt bírom ha a Jedik beszélgetnek mindig poénkodás van ha a Sith-ek akkor áskálódás. Kivéve grincs nagyon éli a cigó gyereket! :B

[ Szerkesztve ]

(#1219) UFO1 válasza UFO1 (#1215) üzenetére


UFO1
senior tag

*elöljárója = előadja nem tudok írni! :W

(#1220) UFO1


UFO1
senior tag

Visszanéztem és milyen érdekes cigádzsina mennyire felszabadult és boldog volt Bobi és ÉNB mellet a nagy „Velencei gondolázás” közben. :F

Remélem, hogy holnap nem mondják meg arandának előre hogy nem viheti ki Vivit hanem ha kimondja akkor fogják közölni vele akkor aztán mehetne az újratervezés ezerrel! ;]

Ez a Mercy büntetés kicsit eltúlzott volt retardó lebontotta a szekrény ajtót erre kapott egy ejnye ejnye szereld vissza semmit. Neki egy kényszerzubbony járt volna a nem tudom hányadik erőszakos kirohanása miatt! :W

A grincs feje majd felrobbant, :D hogy az ő kis csapata (hoppá már itt tartunk :U ő lett a vezér hím ja nőstény de olyan meg nincs is vagy van?) megette amit a Boby gyerek főzött inkább éhen halna, észnél van ez? Ez csak egy játék ő meg úgy küzd itt mintha az Éhezők viadalában vagy a Halálfutamban szerepelne! :W ;]

Jöhetne egy fantomképes állás is a kihívás előtt mint Gaben gyereknél! 15 - 85% kb. :C

[ Szerkesztve ]

(#1221) UFO1


UFO1
senior tag

Holnapi adás előzetes: A búcsú est!

Hírek: egy kettő és kari 2 nap

(#1222) antikomcsi válasza UFO1 (#1220) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Matriarcha. :DDD

Amúgy ez amit csinálnak bent, hogy arra játszanak, hogy valakit kizárjanak, és ne véletlen legyen, hanem előre eltervezik az nálam mindennek a legalja.

Én is azok közt voltam, akik az elején az első napokban azt gondoltam, hogy Fru a konzervatív kisfilmjével, talán normális lesz. Nagyon rám cáfolt. Az egyik leg visszataszítóbb játékos lett. Állandóan mondják, Mercire és Virágra, hogy még fiatalok nagyon, még gyerekek. Könyörgöm, pár évvel idősebbek náluk mit gondolnak, ők már bölcsebbek mint Gandhi. Ráadásul mindezek tetejébe még azt kell mondjam, hogy a két kislány sokkal korrektebb módon viselkedik, mint ez a 3 ganyé "nő".

Egyébként most már kis kárörvendéstől vezérelve várom, hogy este kihívja Vivit, és a nagy testvér beszóljon a villába, hogy Aranda a szabályzat egyértelműen kimondja......................................... válassz másik ellenfelet! Egyrészt a bennem lakó kisördög örül ennek, másrészt szomorú vagyok, mert Vivi ellen megalázóbb lett volna kiesni.

És már tudjuk is mi lesz majd. Vivi lesz a hibás, és őt fogják támadni, hogy ne örüljön, mert ellene simán visszajött volna Aranda. Szombaton egy príma párbaj utáni buli lesz a villában úgy érzem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1223) Vakegérke válasza antikomcsi (#1222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Merci felvette a bünti-kesztyűt. Nőből van, szőke, a párna van a tenyere oldalán, hát persze, hogy nem tud megfogni semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1224) antikomcsi válasza Vakegérke (#1223) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a másik oldalt lenne a párna, akkor sem szívesen mennék el benne wc-re! ;]

(#1225) Vakegérke válasza antikomcsi (#1224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vajon boldogul egyedül a klotyón? A WC papír használata a kritikus pont. A fürdés se lesz egyszerű, mert le kell vetkőzni, no meg a tusfürdőt se tudja megfogni.

Ha Aranda Mercit viszi párbajozni és kikap, a sárkány kommandó nem visítozhat, hogy Vivit legyőzte volna, hiszen pont ők mondták, hogy Mercit vigye, ő a gyenge láncszem.

Fruban annyi gyűlölet van, hogy négyüknek is elég. Provokálja Mercit, hátha ki tudja záratni. Nem fog neki menni, mert ha Merci begőzöl, ott lesz Moh, vagy valaki más, hogy lefogja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1226) LamaCube


LamaCube
addikt

BBV-ben Vivi szemöldökszedése jól sikerült Bálinton :DDD :DDD :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1227) Vakegérke válasza LamaCube (#1226) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha leszámítjuk azt, hogy Bálint megszenvedett a "szépségért", és felemás a végeredmény. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1228) UFO1 válasza Vakegérke (#1223) üzenetére


UFO1
senior tag

A tenyere oldalán valami 2 újjas kesztyű van úgy látszódott amikor a hűtőbe akart benyúlni egy rudiért ha jól láttam. Arra van rá varrva a párna. Mindenesetre eltúlzott a büntetés retardóhoz képes mivel nem okozott kárt!

A 6-os szériában a meleg lány rosszabbul járt mert egy hasonló ütés után el is tört a keze és gipszet kapott vagy 1 hónapig!

(#1229) antikomcsi válasza LamaCube (#1226) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Páran azzal érvelnek, hogy ne essen ki Aranda, meg ciGádzsina, mert ők csinálják a műsort, rajtuk lehet szórakozni.

Nem tudom, engem az nem szórakoztat amit csinálnak, sőt inkább dühít. És itt van a példa a BVV videókban, hogy a suttyó 4-s nélkül is lehet jó adást készíteni. Amikor az "unalmas" emberek vannak bevágva, akkor veszekedés nélkül lehet olyat látni, amin jót lehet nevetni, ami esetleg még valóban szórakoztató is tud lenni, olyan szintem, mint egy gyengébb showder klub adás.

Én nem félek attól, ha kiesnek a suttyók, akkor nem lesz mit nézni.

(#1230) DEJVID válasza antikomcsi (#1229) üzenetére


DEJVID
őstag

Szórakozni? Attól a kib@szot cig ginától hányni tudnék, ahogy mozgatja a száját, meg ahogy meg akart halni 3 óra munkától, amit igazából el sem végzett.

(#1231) LamaCube válasza antikomcsi (#1229) üzenetére


LamaCube
addikt

Szórakozni ezeken? Elég nagy ingerszegénységben él, akinek ez szórakoztató, amit művelnek Gináék. Bár akik ezzel érvelnek valószínűleg ebben szocializálódtak.

UFO1
Igen, ez nekem is elég keménynek tűnik Renátóhoz képest.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1232) Danex válasza antikomcsi (#1206) üzenetére


Danex
addikt

Lila kendő nem irreleváns mert 4en vannak a rossz oldalon es pont 4 parbajig nem kap védettséget igy véletlenül se lehet az hogy a jó csapatnak egymás közül kellene választania úgy hogy még van valaki a rossz oldalon.

Ilyen szempontból elég unalmas 1 hónap következik es sajnálom hogy mindenki szimpátia alapján szavazik véletlenül sem ugy hogy keveredjenek a szálak odabent.

(#1233) UFO1 válasza antikomcsi (#1222) üzenetére


UFO1
senior tag

Én is ezt várom szépen elmondja aranda a mondókáját hogy miért vinné Vivit ekkor beszól Anikó hogy őt nem veheted nézd csak: és bejátszanák a cigádzsinával folytatott beszélgetésüket! :DD

(#1234) antikomcsi válasza Danex (#1232) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem azért az, mert ha Retardó párbajra megy akkor úgy is kint marad már rögtön az elsőn. Soha nem fog párbajon lila kendőt szerezni. Egyébként én nem úgy értelmeztem, hogy 4 párbajig nem kap védettséget, hanem ha ő kimegy párbajozni akkor ha visszajön 4 párbajról nem lesz védettsége. Az, ha ez csak 3 párbaj múlva kezdődik, akkor azt jelenti, hogy onnét kezdve is akár 4x egymás után mehet párbajozni. De mivel egymást nem hívják ki, így mindegy mikor megy, mert bárki ellen kiesik aki a négyes szövetségen kívül van. Tehát ez szerintem nem realizálható büntetés. De az azért érdekesebb lett volna, ha neki is egy ilyen kesztyűben kellett volna az esti recskázást intéznie a wc-ben.

(#1235) i3odnar


i3odnar
csendes tag

Most nézem vissza a tegnapi összefoglalót, most először éreztem úgy hosszú idő óta, hogy Gina tud normális is lenni és tud érdemben hozzátenni a szórakoztatáshoz. Lehet rájött, hogy az ÉNB iránt érzet (közel oktalan) gyűlöleten kívül nem is nagyon volt más, ami taszította volna attól a társaságtól és talán még jól is érzi magát velük? :F Kíváncsian várom, hogy merre veszi az irányt a következőkben a karaktere.
A galambos jelenetén szakadtam Ja és Vivi a buta, igen :D

A gonosz kis törpe a hátára vette a sötét oldalt, csak senkinek nem volt szüksége erre
Senki nem áll oda mögé, még a sajátjai is ráhagyják, hagyják, hogy elvégezze a piszkos munkát, de Aranda is kihátrál mögüle éles helyzetekben, Gina is jót szórakozik rajta, talán még Renáldó, aki adja is alá a lovat. Nehogy hamarosan a két szék közt a pad alá esik szituba találja magát.. :DDD Nagyon hatalommámorban él, kár, hogy csak látszat. A Gádzsina által kikiáltott kaja függetlenné válást is véresen komolyan, a saját feladatának vette, és meg is járta De legalább ő tartja magát ahhoz amit megbeszéltek

Ha Aranda vissza akar jönni, valóban csak Fru (esetleg még Renáldó) ellen lenne esélye jelenleg én úgy érzem. Remélem kihívás előtt nem szólnak neki, hogy nem hívhatja Vivit párbajozni, hanem majd csak akkor szembesítik vele, ha tényleg őt választja. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1236) Vakegérke válasza i3odnar (#1235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy a kihívás elején szólnak neki, hogy Vivi tabu. Még az is lehet, hogy korábban, hogy legyen ideje átgondolni, kire köti a kék kendőt. Nem lesz boldog, az tuti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1237) i3odnar válasza UFO1 (#1221) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Opitz Gádzsina :DDD

(#1238) i3odnar válasza Danex (#1232) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Én a szálak keveredését nem a kiszavazós szavazásra bízom, hanem a napi/hét közbeni szavazásokra. Némelyikkel ott is lehet kavarni a szálakat bőven.
A párbajon nekem a szórakozás az elsődleges és ha már leülök a TV elé kikapcsolódni, nem az értelmetlen, idióta veszekedésekre vagyok kíváncsi, meg az emberek nettó hülyeségére, mert azzal a mindennapok során is a kellőnél bőven többel találkozunk, hanem inkább megnézek egy ilyet kabarét amit Viviék a BVV-ben már jó pár rész óta lehoznak. :C

(#1239) UFO1 válasza i3odnar (#1238) üzenetére


UFO1
senior tag

Vivi a legnagyobb mikor a Bobyval beszélgettek hogy " tudom hogy retek ronda vagyok csak attól félek hogy a férjem is ronda lesz!
Erre Boby: nem lesz ronda
Vivi szeme felcsillan.
Erre folytatja Boby: nem lesz férjed!" :C

Más: a tegnapi Mercy kiabálás igaz jogos volt de értelmetlen mert ha úgy viselkedett volna mint Boby és Vivi mikor cigádzsina elkezdett kiabálni hogy ki a konyhából és mivel nem volt válasz abba marad a szitkozódása mert nem volt kivel vitázni! Ez az okos hozzáállás! :K

(#1240) Danex válasza i3odnar (#1238) üzenetére


Danex
addikt

Ott sincs másként, bármi szavazás van ami pozitív azt 100%ban Bálint nyerte, ahogy az összes többi szavazást is ahol jó dolog volt a jó oldalé lett.

Ez a ki menjen csonakazni is valami 10%-nal kevesebbet kapott a rossz oldal osszesen. A maradék 90 a jók között oszlott el.

Egy Survivor játékban legendája van a fordukatoknak itt semmi, még tesznek is hogy semmi ne legyen véletlenül sem.

(#1241) LamaCube


LamaCube
addikt

Gondolom újévben már tolják a heti feladatokat. Régebben tök jó volt a katonahét, tanítás stb. Félek, hogy a covid miatt ezek elmaradnak és így nem éri őket annyi impulzus, hogy kialakuljanak vicces vagy kemény szituk.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1242) antikomcsi válasza UFO1 (#1239) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azon a beszélgetésen a férjhez menésről nagyon jót nevettem, Robi vitte a pálmát! :DDD

Ez az okos hozzáállás pedig az eredményezheti, mint amit tegnap láttunk. Moh pontosan így kezelte Fru-t szerintem helyesen, és mi volt a reakció?

Én kurva kemény kis gonosz kertitörpe hobbit vagyok, BECSICSKÍTOTTAM Moh-t, a csicskát! Már tovább léptek azon, hogy jól lehessen kijönni a dologból, mert ha le állsz a hülyével vitatkozni a végén Te magad leszel a hülye, ha pedig nem állsz le, hanem ráhagyod, akkor csicska leszel.

(#1243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1244) LamaCube


LamaCube
addikt

Frunak egy baja van Mercivel, hogy szürkének jellemezte a táblánál. :K
Erőszakozik Fru??? Hát Rencsikéjének, már a sitten kellene ülnie, ha ezt a "logikát" követné.
Fru ez egy idióta...nem Amandát akarta megütni, hanem őt :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1245) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon nehéz helyzetbe kerülnék szavazás ügyileg, ha Aranda valamiért Fru-t hívná ki!

Még az is előfordulhatna, hogy Arandára szavaznék.

(#1246) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, Fru beadta a pi... derekát Renátónak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1247) LamaCube


LamaCube
addikt

Fru hű az elveihez ezt tegnap /csak evett egy falatot/ és ma is bizonyította /nem lesz semmi Rencsi/... Az aláírásomban szereplő mondat mindig beigazolódik: "Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja..." ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1248) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Fru viselkedése teljesen érthetetlen, ha volt is esélye a főnyereményre, azt az utóbbi pár napban lenullázta. Azért furcsa, mert látta Gábor viselkedését, és hogy mi lett az eredménye, és az milyen százalékokban mutatkozott meg. Erre pontosan eljátssza ugyan azt. Beleáll másokba és hergeli az embereket, és szajkózza a nyilvánvaló hazugságait! Azt mondja Aranda igazi barát, nem beszél ki senkit a háta mögött. Ez nem pont úgy hangzik, mint amikor Mercit óva intette tőle.

És tetézi még azzal is, hogy nem csak simán egy idióta, mint Gábor, hanem az elvei ellenére, még be is veszi Retardó bizonyos részeit szervezetébe. Szánalmas ez a "nő".

(#1249) i3odnar válasza Vakegérke (#1246) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Megint bizonyította hogy ő mindig minden körülmények kozott tartja magát ahhoz amit megbeszél valakivel :DDD
De még ebbe is csak a rosszat látja és elkezd aggódni rajta, hogy ő sose akarta ezt :W Akkor előtte kellett volna gondolkozni :U

Egyéb: Anikó nagyon csinos ma, a szett :B
Jöttem láttam buktam 2.részét látta valaki Gáborral? Ha nem, ajánlom megtekintésre, agyam eldurrant :Y

(#1250) antikomcsi válasza i3odnar (#1249) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Örülök, hogy nem kell látnom, dehogy kínzom magam vele!

Inkább spoilerezd el itt! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.