Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) baluka26 válasza moha21 (#99) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem nincs bajom a bölcsészekkel amblokk, én nem bántok senkit.
Én az ilyen intézményi kommunikátort, meg médiatudományt stb. hívom inkább kamuszak.
Itt meg most egy konkrét bölcsészről, aki kiallította magáról a szegénységi bizonyítványát :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#102) Csemike válasza danih (#97) üzenetére


Csemike
csendes tag

Rosszindulatú voltál/vagy.

(#103) danih válasza Csemike (#102) üzenetére


danih
addikt

Biztosítalak, hogy erről szó sincs, nincs okom rosszindulatúnak lenni, szerintem nem voltam az.

(#104) ArchElf válasza danih (#100) üzenetére


ArchElf
addikt

Érdekes nekem is van egy... :D
Lehet, hogy mindannyiunknak ugyanaz az ismerőse? ;]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#105) moha21 válasza danih (#100) üzenetére


moha21
addikt

Ehhe akkor meglesz majd az egy főre jutó igazi bölcsek száma vagy mi. :)

Amúgy maga a diploma semmit nem ér sokszor még sulin belül sem. Van Energetika szakon ismerősöm aki a gyújtógyertyára több 100 ampert mondott....lássuk be elég sok minden hibádzik az elképzelésben.:) Fél év múlva diplomája lesz..

Meg persze szakmákból is van ugyanez van aki ügye és/vagy akar, meg vannak a trógerek, lusták.

Hegesztésnél is vicces 10-ből 2 nézi meg a polaritást.

Kőműves fémfúrószárral falba meg ilyenek. :))

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#106) selenge válasza danih (#97) üzenetére


selenge
tag

Kedves Danih, igaza volt a kollégának, teljes mértékben a rosszindulatúság érezhető minden hozzászólásodból, sőt! Egyrészt kikérem magamnak, mert semmiféle elismerést nem kuncsorogtam, sosem volt szokásom ez!!! Egy szimpla beszélgetés volt a célja eme fórumnak, ami esetlegesen kiegyenlíti a humán-reál ellentéteket!

moha21: jogos, elk@rtam mérgemben

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#107) L7wy válasza Thunderzolee (#40) üzenetére


L7wy
őstag

9:48 tiszta bölcsész XDXDXD "az biztos hogy amcsi űrhajós, mert az oroszoknak ceruzája van"

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#108) danih válasza selenge (#106) üzenetére


danih
addikt

Én meg nem állok úgy hozzá, hogy a kettő között ellentét van, ez köztünk a különbség.

(#109) Crystalheart válasza danih (#100) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hiába mennek olyan sokan média-orientált szakokra, mégis rettentő gagyi itthon a média-szektor. :D A poén, hogy erre az elitoktatás sem feltétlen jelent megoldást, mert a filmszektor is ritka béna. o.O

(#110) ArchElf válasza Crystalheart (#109) üzenetére


ArchElf
addikt

Vazz, de ha belőled is filmes arc lesz, te is ezeket a megemészthetetlen (feljön egybe, összerágva, mint a bagolyköpet) stílusú művészfilmeket fogod csinálni... :DDD

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#111) Tim82 válasza danih (#103) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kifejezetten vicces vagy azzal, hogy szándékosan provokálsz valakit, majd visszautasítod a rosszindulat vádját. Duplagondol megvan? ;)

Btw, az itteni nyitó hsz.-ed is burkolt trollkodás. Az más kérdés, hogy akit elkezdtél provokálni, az be is dőlt neki.

Egyébként csak úgy általánosságban megjegyezném, hogy a lenézett bölcsészek nélkül a legtöbb ember képtelen volna összerakni egy normális magyar mondatot alany-állítmány egyeztetéssel. Informatika nélkül azért jó pár száz - ezer évet létezett az emberalkotta világ és köszönte szépen, jól volt. Anélkül viszont nem, amit ma humán műveltségnek nevezünk.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#112) ArchElf válasza Tim82 (#111) üzenetére


ArchElf
addikt

Informatika nélkül azért jó pár száz - ezer évet létezett az emberalkotta világ és köszönte szépen, jól volt. Anélkül viszont nem, amit ma humán műveltségnek nevezünk. Azért azt megjegyezném, hogy amíg az bölcsészet (papság) kezében voltak a műszaki tudományok, addig nem igazán ment végbe semmilyen fejlődés a világban. Persze a fejlődésről mindenkinek más-más a felfogása...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#113) tkazmer válasza selenge (#74) üzenetére


tkazmer
addikt

nyilván a 2500-3000€ a csúcs közelében van, a 8-900 meg a legalja, a lényeg, hogy egyrészt nagyon nem minimálbér, nagyon nem az érettségivel megszerezhető fizetések kategóriája, és hogy pályakezdők kapják. igen, magyarországon.

(#76) Vladi
amikor a kutya nem épít házat, mert nincs rá pénze, akkor szerinted az építész vajon miért kuncsorog állásért? ez nem magyar specialitás, válság van vagy mi a fene, persze, hogy ilyenkor nem az építészeknek terem a legtöbb babér.
egyébként a dolognak tényleg semmi köze nincs a szakhoz. a dolognak egyrészről a nyelvtudáshoz, másrészről a diploma kiállítójához van köze. bme, corvinus, és itt a világ vége, ha piaci állást akarsz (az elte inkább kutatóknak jó hely...)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#114) tkazmer válasza Csemike (#77) üzenetére


tkazmer
addikt

azt ne mondd nekem, hogy a munkaerőpiacon nem az anyagelvűség elvei vannak jelen. az, hogy otthon ki mit gondol, csinál, minek él a családjával, ahhoz senkinek semmi köze. a munka világa viszont erről szól, szigorúan az anyagról, az előállított értékről. akkor van baj, ha valaki nem tudja megfelelően elválasztani a kettőt - otthoni életet és munkahelyi életet - és a piaci viszonyoknak megfelelően kezeli a családtagjait, vagy a családban megszokottaknak megfelelően működik a munka világában. az előbbi esetre igaz a "nem csak kenyérrel él az ember" állításod, második esetre pedig az, hogy "de kenyér nélkül ugyanakkor nem él meg".

(#88) Crystalheart
az ember tragédiája egy szélső helyzetet ábrázol abban a színben is, mint ahogy minden egyéb szín során is. amúgy egyébként teljesen egyetértek azzal, hogy bizonyos esetben problémás lehet valakit nem a tehetségének megfelelő módon foglalkoztatni. ugyanakkor fel kell ismernünk, hogy ha valakinek csak egy összességében haszontalan tehetsége van (pl. ő tud a legjobban macskakövön ugrálni), akkor nem lehet őt ennek megfelelően foglalkoztatni, ugyanis ezzel nem állítana elő mások által is elismert értéket.
a művészet pedig micsoda? szárnyaló kreativitás. ennek viszont alaptulajdonságként mindenkiben meg kell, kéne lennie, hiszen ez szükséges ahhoz, hogy bármilyen munkakört valaki sikeresen betöltsön, legyen az apeh ellenőr vagy éppen gépsor-szerelő. az olyan munkák, amelyekhez nem kell kreativitás, hosszú távon a gépek által lesznek elvégezve, felesleges rájuk emberi erőforrást pazarolni.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#115) Crystalheart válasza ArchElf (#110) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mivel azokat rendkívül és kifejezetten utálom, aligha. :) Utálom is, hogy egyáltalán kénytelen vagyok Tarr Béláról meg társairól tanulni és a felvételin ömlengeni róluk a felvételiztető, hasonló stílusú rendezőknek...

Olvass bele a novelláimba itt a blogomon, ha ízelítőt akarsz kapni, mert elsősorban saját műveket akarok megfilmesíteni, kiváltképp a rövidfilmek esetében, esetleg nagy filmként klasszikus világirodalmi műveket. :)

"Azért azt megjegyezném, hogy amíg az bölcsészet (papság) kezében voltak a műszaki tudományok, addig nem igazán ment végbe semmilyen fejlődés a világban."

A katolikus egyház sokkal inkább volt maffia-szervezet akkor, mint bölcsészek gyűjtőhelye. vegyük inkább az ókori bölcseket, vagy a polihisztor művészeket, akik gyakran egyaránt voltak a humán művészet és a reál tudományok mesterei. Arisztotelész pl. olyan drámaelméletet fektetett le, melynek tanait azóta bár átdolgozták, de még ma is kihatással van a modern forgatókönyvírásra is.

[ Szerkesztve ]

(#116) ArchElf válasza Crystalheart (#115) üzenetére


ArchElf
addikt

Az akkori ókori polihisztorság szép dolog, de ez ma már kb kifitelezhetetlen, akkora az információ-mennyiség, amit az embernek be kellene foglalnia. Amúgy lelkes amatőrként én is szívesen foglalkozom mindennel (inkább azért reál vonalon), de most még az is könnyen meglehet, hogy jövőre bölcsészetre adom a fejem...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#117) Crystalheart válasza ArchElf (#116) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oh, ezt nem azért írtam, csak a fenti példa ellenpontja gyanánt. :) Amúgy én pl. elég jó voltam anno programozásból - amolyan tipikus hippifejű strébergyerek voltam középsuliban, aki két alvás közt a tanárt néha kijavította, meg kitalálta a QuickSortot még mielőtt tanultuk volna -, még az egyetemen is jól ment, csak a zombiéletmód nem tetszett, ezért hagytam abba és hanyagolom manapság.

tkazmer: A haszontalan tehetség az haszontalan, ezzel nincs mit tenni. :) De a bölcsészetben nem mindig világos, öt év múlva, vagy akár már jövőre is mi számít fölösleges ismeretnek és tehetségnek.

Ami a művészetet illeti, nem egy egzakt dolog, nem teljesen meghatározható. De valahol azért meg kell húzni a határt az egyszerű kreativitás és az igazi művészet között, azonban erre mindig csak a külvilág, és gyakran csak az utókor képes. Önhatalmúlag senki sem mondhatja magára, hogy "művész vagyok", legföljebb hogy "művésszé akarok válni".

(#118) Tim82 válasza ArchElf (#112) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért azt megjegyezném, hogy amíg az bölcsészet (papság) kezében voltak a műszaki tudományok, addig nem igazán ment végbe semmilyen fejlődés a világban.

Ez az egyenlőségjel-tétel nem is tudom, hogyan sikerült, de szép logikai bakugrás. :) Ha nem gond, éppen ezért nem is kellene ezt a gondolatmenetet folytatni, mert innentől olyan, mintha egy marxista történelemkönyvet idéznél.

Amúgy csak megjegyezném, hogy Google-val rá lehet keresni Mendel-re, a bollandistákra, vagy hazai példát említve, Jedlik Ányosra. Nyilván mind bölcsészek és a különféle tudományágak kerékkötői voltak. :DDD

Bölcsészet =! papság =! hivatalos egyházi álláspont (és az is megkérdőjelezhető, hogy egyáltalán volt-e ilyen "hivatalos" elutasító álláspont).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119) Huma


Huma
addikt

Ha már szóbakerült a fejlődés témája. Azon már elgondolkodtatok, hogy milyen lenne ma a világ ha a nagy technikai forradalmak 500 évvel ezelőtt lezajlottak volna?
Lehet már a Marson nyaralnánk és mindenhová teleporttal utaznánk. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#120) danih válasza Tim82 (#111) üzenetére


danih
addikt

Eh, örültem volna ha a feladott labdát a Bölcsész Úr üti le, de mostmár mindegy ;)

(#121) Crystalheart válasza Huma (#119) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Vagy kipusztítottuk volna magunkat. Ez a sok ezer év háborúzás kellett ahhoz, hogy ne jussunk az afrikai, egymást gépfegyverrel vég nélkül mészároló, szinte történelem nélküli törzsek szintjére.

[ Szerkesztve ]

(#122) Vladi válasza Csemike (#102) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nemkicsit. De ennyi előítélettel élő embertől nem vártunk mást.

(#111) Tim82:

naja és ennyi valamint neked egy: :R

(#113) tkazmer:

Én is így gondolom. Csak akkor pihentessük a bölcsész lenézős hamburgeres vicceket. :U
Akinekigen, ugyebár. :K

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#123) ArchElf válasza Tim82 (#118) üzenetére


ArchElf
addikt

(és az is megkérdőjelezhető, hogy egyáltalán volt-e ilyen "hivatalos" elutasító álláspont)
Eppur si muove

Amúgy én nem az 1800-as évekről beszéltem (ami ugye már a modern kor)... Mindenesetre érdemes összehasonlítani az elmúlt 100-200-300 év tudományos fejlődését az azt megelőző kb. ezer évvel. Elsősorban nem a papság a lényeg - hanem az, hogy ha egy ideológia alá vannak beszorítva a meterialista tudományok, akkor a fejlődés csak olyan ütemben lehetséges, hogy az az ideológiát ne veszélyeztesse. A középkor végével (reformáció) a gyakorlati tudományok szép lassan kicsúsztak az ideológia hatóköre alul, és azóta egyre gyorsuló ütemben vagyunk képesek megismerni a "valódi" környezetünket és annak működését.

Nem azt mondom hogy ideológiára (ideológiákra) nincs szükség - de ezek természetüknél fogva (szociális-, társadalmi gátak, dogmák) gátolják a természettudományok fejlődését.

Amúgy ideillik, pont tegnap hallottam a katradioban :B
A fizikus tehát hajlandó volt, és valószínűleg a jövőben is hajlandó lesz beadványokat készíteni a kormányok számára minél hatékonyabb fegyverek gyártásának előmozdítására, ugyanakkor békeidőben szívesen vesz részt békekonferenciákon.” (Simonyi, 1986)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#124) Vladi válasza tkazmer (#114) üzenetére


Vladi
nagyúr

"azt ne mondd nekem, hogy a munkaerőpiacon nem az anyagelvűség elvei vannak jelen. az, hogy otthon ki mit gondol, csinál, minek él a családjával, ahhoz senkinek semmi köze. a munka világa viszont erről szól, szigorúan az anyagról, az előállított értékről. akkor van baj"

Szerintem meg akkor van baj, ha a munkaerőpiacot kizárólag az anyagelvűség uralja. Nézd csak meg a válságot. A túlnépesedést. A környezeti katasztrófát. Mind az anyagelvűségnek köszönhetjük. :U

(#116) ArchElf:

Hajrá. Miért ne. Polihisztorság lehetetlen. Viszont a szakbarbárság eluralkodott. Ezért volt pl, nálunk is értelmiségi modul rendszer. Így tanultam pl: digitális fényképészetet. Nem tudom, műszaki képzéseken tanulnak bármi humán dolgot? Ha nem, akkor nem ártana. :U

(#119) Huma:

Még nem. Viszont tegnap este Hajdúböszörményen kocsikáztam át este. A szemem csípte a füst. :U Talán már gázmaszkkal járnánk mindenhová, mert a természetes oxigén megszűnt volna.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#125) Crystalheart válasza ArchElf (#123) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az ideológia nem törvényszerűen gátoló tényezője a modern fejlődésnek, lásd modernizmus, futurizmus, amely stílusirányzat nekem személy szerint dizájn terén nem tetszik, de ez egyéni dolog.

Sőt, mondok egy példát, azt például tudtad, hogy a műholdaknál Geostacionárius pályát Sir Arthur C. Clarke író ideája alapján kezdték el használni kommunikációs célokra? :) (Mobiltelefon, internet, stb.)

(#126) Tim82 válasza ArchElf (#123) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az megvolt, hogy Galileit valójában nem a tudományos kutatásai és eredményei miatt fogták perbe, hanem a politikai nézetei miatt (az egyházi állam veszélyesnek ítélte őket)? Gondolom, nem. :)

Elsősorban neked sikerült egy logikailag finoman fogalmazva nem magyarázható egyenlőségjelet tenned, utána persze lehet magyarázni, de ettől még nem lesz helytálló a gondolatmenet.

A történelmi észrevételeiddel is tudnék vitatkozni, szívesen meg is tenném, de sajnos, a McDonald's-ban korlátozott a nethozzáférésem munkaidő közben, meg amúgy is takarítanom kell a sütőt. Ezek ilyenek, hallod! :DD

Vladi: köszönöm. :)

danih: válogatsz? Én nem is felelek meg Neked a történelem és művészettörténet szakos végzettségemmel? Szégyen. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#127) Huma válasza Vladi (#124) üzenetére


Huma
addikt

Vagy talán már minden környezetbarát lenne. Nem használnánk fosszilis tüzelőanyagokat. Előbb-utóbb át kell állnunk másra mert elfogy. Eljön az atommeghajtású repülőautók kora. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#128) ArchElf válasza Tim82 (#126) üzenetére


ArchElf
addikt

Ok, történelmi tényekről (LOL) nem vitatkozom veled, hiszem, te célirányosan azt tanultad, és te biztos jobban tudod az évszámokat :DDD
Ha nagyon kell a net, csak szólj, melyik mekiben vagy, majd leugrom egy burgerre, és addig osztok a mobilnetemből :K

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#129) moha21 válasza Huma (#127) üzenetére


moha21
addikt

Az is fosszilis nem? :P

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#130) Huma válasza moha21 (#129) üzenetére


Huma
addikt

Nem.
Szén, kőolaj, földgáz. Ezek a fosszilis energiahordozók.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#131) moha21 válasza Huma (#130) üzenetére


moha21
addikt

Igaz sry.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#132) Tim82 válasza ArchElf (#128) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, ha nagyon akarom, előkaparom a Galaxy Tab-ot a 16 GB-os mobilnettel. ;) De tudod, nagy a sor, sok sajtburgert kell még ma elkészítenem... :))

(A Tab-ot természetesen McDonald's-os fizetésemből vettem. :K )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#133) ArchElf válasza Tim82 (#132) üzenetére


ArchElf
addikt

Galaxy Tab? Cool! Tudtam, hogy valahol mélyen van valami közös a bölcsészekben és a mérnökökben :DDD

Ja és nem is tudtam, hogy ilyen sz@rul fizetnek a mekibe...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#134) danih válasza ArchElf (#133) üzenetére


danih
addikt

Na, mindenkinek van Galaxy Tabja? Imádom :DDD
Ja, és nem kérek a hambimba majonézt :))

[ Szerkesztve ]

(#135) baluka26 válasza danih (#134) üzenetére


baluka26
veterán

Ez nem Burger King, hogy have it your way ;)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#136) Tim82


Tim82
nagyúr

Csitt legyen, mert szétültetlek titeket! Ez itten off, most térjünk vissza a bölcsészekhez! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#137) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#138) moha21 válasza darál0w (#137) üzenetére


moha21
addikt

LOL :DDD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#139) tkazmer válasza Vladi (#124) üzenetére


tkazmer
addikt

Mind az anyagelvűségnek köszönhetjük
ugyanakkor az anyagelvűségnek köszönhetjük azt is, hogy egyáltalán létrejöhet mi most így online, egymás ismerete nélkül beszélgethetünk az anyagelvűségről:) a túlnépesedést, pláne pedig a természeti katasztrófákat pedig aztán borzasztóan felesleges idekeverni...

az első gondolatodra visszatérve: az a helyzet, hogy mivel te csak egy szereplő vagy a munkaerőpiacon, ezért lényegében baromira nem érdekel az senkit sem, hogy szerinted helyes-e vagy nem helyes az az állapota a piacnak, amelyben éppen létezik. ezt megint ilyen bölcsészes lelki ámokfutás: de jó lenne ha...ugyanakkor tanulmánnyal, racionalitással nem támasztható alá, így objektív pozitív vagy negatív vélemény nincs róla. ha nem alkalmazkodsz a játékszabályokhoz (jelen esetben az anyagelvűséghez) legalább ott, ahol feltétlenül szükséges, akkor lehet, hogy kegyetlennek és igazságtalannak látod majd a világot, holott nem az, csak nem tudsz benne együtt élni a többi emberrel.

(#122) Vladi
ugyan még nem vicceltem vele, de jó, hogy mondod, legutóbb a kálvinon egy kisboltban az árufeltöltő pólójára egy hatalmas elte btk felirat volt nyomtatva:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#140) Tim82 válasza tkazmer (#139) üzenetére


Tim82
nagyúr

ugyan még nem vicceltem vele, de jó, hogy mondod, legutóbb a kálvinon egy kisboltban az árufeltöltő pólójára egy hatalmas elte btk felirat volt nyomtatva

Tudod, ezt a fajta pólót úgy lehet szerezni, hogy beballagsz az ELTE BTK HÖK-irodájába és megkérdezed, hogy mennyibe kerül. Ennyire nehéz nem-bölcsészeknek is. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#141) danih


danih
addikt

Most, hogy a vita magasabb szinten folyik, hová tűnt Damon Hill? :)

(#142) Tim82 válasza danih (#141) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából még mindig nem tudjuk, ki ölte meg J. F. Kennedy-t.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#143) baluka26 válasza Tim82 (#142) üzenetére


baluka26
veterán

Igazából azt sem tudjuk, hogy ki volt Jézus.

;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#144) Tim82 válasza baluka26 (#143) üzenetére


Tim82
nagyúr

A pletykák szerint Isten Fia, meg izé, van valami hozzáköthető vallás is. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#145) baluka26 válasza Tim82 (#144) üzenetére


baluka26
veterán

Nem szabad mindent elhinni a lépcsőházban beszélgető néniknek :U

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#146) tkazmer válasza Tim82 (#140) üzenetére


tkazmer
addikt

ja, nyilván az árufeltöltő csak azért megkereste a btk-s hök irodát és elköltött ott egy adag pénzt, hogy jól kiszúrjon a btk-sok renoméjával :DDD

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#147) selenge


selenge
tag

minap rendszergazda barátom megosztott egy viccet:
Két számítógépes rendszergazda beszélget:
- Te, hogy lehetsz olyan hülye, hogy a kutyád nevét adod meg jelszónak?
- Miért, mi a bajod azzal, hogy wfK41a2s? :C

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#148) ArchElf válasza selenge (#147) üzenetére


ArchElf
addikt

Ez biztos nem az eredeti - nincs is benne speciális karakter :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#149) Tim82 válasza tkazmer (#146) üzenetére


Tim82
nagyúr

Értem, szerinted inkább büszkélkedett, hogy egyetemi végzettséggel árufeltöltő. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#150) baluka26 válasza Tim82 (#149) üzenetére


baluka26
veterán

Nyílván nem volt más polója.
Mondjuk nekem nem jutna eszembe, hogy műegyetemes pulcsit/polót vegyek..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#151) Tim82 válasza baluka26 (#150) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről csak az jut eszembe, hogy nyilván a hatvanegynéhány éves csövesek is csupa fanságból hordanak Napalm Death-pólót. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#152) Vladi válasza Tim82 (#149) üzenetére


Vladi
nagyúr

Diákmeló? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#153) Csemike válasza Vladi (#152) üzenetére


Csemike
csendes tag

Valószínű. :) Mellesleg ma a TTK faliújságján láttam kint pát hirdetést, hogy pénztárosokat, árufeltöltőket, raktárosokat keresnek diákmelóba. :) Ha most valaki beáll a kasszába TTK-s pólóban... Hinnye, akkor már a biológusoknak sem megy olyan jól? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.